Forum
plis berite mojo zgodbo Deklica, ki je otroštvo preživela zaprta
24. april 2011
rezultati bojo, ko bodo vsi napisali
24. april 2011
u43161
u43161
oky
24. april 2011
Jz bi se tut prjaula =)) Pišem dve zgodbici.. Lahk prebereš obe al pa eno pač kero hočeš )) Upam da ni prepozn..
https://www.igre123.com/forum/tema/spet-sola/8077/

https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-in-gledalisce/13218/

Aja aja ta prva je dalša : D
24. april 2011
itak, se še lahk prijaviš. sprejeta, pa hitr napiši zgodbico
24. april 2011
u37175
u37175
kdaj bodo ocene
24. april 2011
časa je do torka...
24. april 2011
u37175
u37175
ocene danes je torek
26. april 2011
malo še počakajmo, če bo še mogoče kdo napisal zgodbico
26. april 2011
u45697
u45697
joj..dejte že ocene... komi čakam nou iziu. če niso napisali so si pa sami krivi...
26. april 2011
u43161
u43161
ocene!!!!!!!!!
26. april 2011
u37175
u37175
ja
26. april 2011
deiite ocene!!!!^^
26. april 2011
OCENE < 3
MyNameIsDeath - 8 točk
True Friends* - 8 točk
Sweetvam. love - 10 točk
lolyPop xD - 9 točk
ReBeKaPuŠeLcXD - 9 točk
MeTiii ×× - 10 točk
Leah12 - 8 točk
Pikica18 - 7 točk
Hana* The* Star - 8 točk
The_Emo_Me - 10 točk

in zmagovalec/ka je:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
odločala sem se med: Sweetvam.love, MeTii xx in The_ Emo_Me
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
zmagovalka je
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
The_Emo_Me
za nagrado prejmeš imuniteto za naslednji teden

izpadejo pa tisti, ki niso naredili izziva torej:
Johnny Smith
Margita Kolenc
in
Hubabuba
izziv bo kmalu
26. april 2011
juhuu!!!!!!! lowamm!!!! yeii^^
26. april 2011
tenkju < 3
26. april 2011
u37175
u37175
ok
a se lakho js izziv opravim šele 3 maja ker me od jutri naprej ni.
26. april 2011
ja lahko
26. april 2011
kašn j nasledni izziv??? komi čakm xPP
26. april 2011
ok vaš 2 izziv bom napisala jast maya pomočnica od gaje...
vaš izziv bo zgledal takole
pisati boste morale/morali grozljivko..
naj bo napeto ampak niti ne preveč dolgooooo...čečesa ne razumete vprašajte
mene ali gajo.
good luck

26. april 2011
26.4.2011 22.00 NOVICA-njegove oči
Dragi dnevnik! Odločila sem se da te začnem polnit. Torej, zgodilo se je tako:
Kot sem se zjutraj hitro oblekla, najedla, uglaunem pripravila in šla v šolo. Bila sem malo prezgodnja zato sem zavila v park. Ne nism šla na "čik" ampak sam na klopco. To je moja navada ki traja že kako leto. Če semm prehitra za v šolo se usedem na klopco in poslušam glasbo. Ravno sem si dala eno slušalko v uho ko sem videla, da proti meni prihaja nek fant. Ko je prišel malo bližje sem se napjprej zagledala v njegovo kul frizuro. Imel je ravne, temne čez oko počesane lase, potem pa sem opazila njegove oči, oz. oko, drugo so mu namreč skoraj celo prekrivali lasje. Pogledala sem stran in si vstavila še drugo slušalko. Začela se je prva pesem-Linkin park-New Divide.
Po naravi sem pesimistka. Ubistvu nisem od zmeraj, na svet sem črno belo začela gledati pri 12-ih ko sem se nesrečno zaljubila. Pa ni bila nikakršna otroška zaljubljenost ampak čisto taprava. Ampak seveda, on ni bil v mene. Bil je osmi razred, jaz pa sem zanj bila le neka neumna mala,svetlolasa šestošolka. Ko sem mu to po nekaj tednih priznala v pismu in upala da on čuti isto pa se je zgodilo tole-naslednji dan sem prišla v šolo in na oglasni deski zagledala moje pismo. Bila sem tako razočarana in jezna. Strgala sem ga dol in zmečkala. Odšla sem na straniše, ga vrgla noter in potegnila vodo. Nekaj časa po tistem sem bila nanj jezna ampak zdaj ga(čeprav je on deveti in jaz sedmi razred) spet ljubim. Torej, gledala sem video od New Divide in nad pred sabo zagledala senco. Ozrla sem se navzgor in tam je stal tisti fant, ki sem ga že prej opazila v parku. Spet sem se zastrmela v njegove oči in se nehote spomnila na mojo ljubezen. Čudno sem se počutila in rekla:"Hej" Nasmehnil se je in usedel zraven mene...
ZEJ NEVEM ČE JE TREBA NAPISAT DO KONCA AL SAM DEU?
ČE JE TREBA BOM NEXTALA DRUGAČ JE PA TO TO.
=D
26. april 2011
prepozna si, na žalost. malo prej sem napisala, da si izpadla
26. april 2011
hubabuba ni izločena, ker ni mogla prit naračunalnik
27. april 2011
Okeej tenkju!!! =) zle sm na fonu do zvečer bom pa napisala grozliuko =)
27. april 2011
ok
27. april 2011
u37175
u37175
ko bo naslednij izziv ga ne bom mogla opravit zato ker grem v New York in pridem nazaj 3. maja
27. april 2011
ok
27. april 2011
u45697
u45697
GROZLJIVKA
Mami mi je nekega dne povedala, da se selimo. Ko smo že en mesec živeli v tisti hiši, sem se odpravila raziskovati. Odšla sem u klet. Ko pa sem bil na sredini stopnic, sem zaslišala glas, ki me je klical. Zelo sem se ustrašila in stekla nazaj gor v mojo sobo. Kar nekaj dni, me je bilo strah, potem pa sem se opogumila in pozvonila pri sosedih. Odprl mi je star možak, jaz pa sem mu povedala, da želim, da mi kaj pove -ona ali pa njegova žena- o preteklosti naše hiše. Povabil me je v notranjost. bila je prijetna hiška in v dnevni sobi sem zagledala staro gospo. zelo urejeno, nekoliko močnejšo, s prijaznim izrazom na obrazu. Brala je revijo in ko me je zagledala se mi je nasmehnila in mi pomignila naj se usedem poleg nje. ubogala sem jo, medtem pa je prišel tudi njen mož in se usedel na fotelj nasproti mene. Povedala sem jima, use kar sem slišala in ju prosila, če mi mogoče lahko povesta, kaj takega, s čimer bi lahko povezala kar sem slišala. gospa je začela govoriti:

oh dekle, vedela sem, da hiša ne bo za vedno ostala prazna. bilo je tako...
Pred sto leti, naj bi v vaši hiši živela zelo premožna družina, ki je imela služkinjo. bili so zelo družabni, ampak v hišo, niso nikoli nikogar povabili. Ko so starši umrli, sta otroka odpustila služkinjo, kmalu po tem pa se nikoli več nista vrnila iz hiše. Veliko let si noben ni upal vstopiti v hišo, nato pa se je neki moški opogumil in sel pogldati v klet. Tam je našel oba otroka obešena, v kotu, pa je kot mrtva sedela tista služkinja. ko ga je zagledala se je zapodila proti njemu a ji je ušel. Ko pa ga je dan zatem našla njegova punca, je bil obešen v njegovi dnevni sobi. Ne ve, kaj se je zgodilo, a midva veva. Služkinja, je verjetno mrtva, a je njen duh še vedno prisoten v hiši. spet je zavzela njeno telo in zdaj obeša vse, ki ugotovijo to, ali pa tiste ki jo vidijo. Dekle, rajši ukrepaj, preden se loti tudi tvoje družine.
Zahvalila sem se ji in stekla domov. Začela sem iskati starše in sestrico a zaman. Opogumila sem se in stekla v klet ter odprla luč. Zagledala sem na tisoče obešenih ljudi, ki so me gledali. Odspredaj,pa so bili obešeni tudi starši in sestrica. Vrata so se zaloputnila in ostala sem v kleti. Ko sem se spet obrnila proti obešencem, je pred mano stala služkinja. bila je vsa razpadla in ko se me je dotaknila, sem začutila ledeno morzlo roko. Povlekla me je k neki mizi in vzela vrv.Potem pa si lahko mislite kaj se mi je zgodilo. bila sem nemočna in zdaj tudi jaz spadam med obešence...
uredu???
27. april 2011
ja v redu
27. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg