Forum
u43132
u43132
ah dej sam opirite pa si odprite
22. april 2011
u43132
u43132
odprite*
22. april 2011
super
22. april 2011
u43161
u43161
OK

Njegove oči:
nekga jutra, ko sm se zbudila ob 6.30 in se mi je pouk začel ob 8.15 sem šla malo na računalnik seveda, da sem najprej šla na FB in pogledala profil od maje najboljše prijateljice Nike. Neve zakaj, ampak ona izve vedno vse prej kot jaz. In zato, je mojo pozornost pritegnila njena zadnja objava in ob njej je pisalo:
OMG, OMG LUDI, DONS DOBIMO NOVGA SOŠOLCA! TU MATE LINK! KLIKNTE NEU VAM ŽAU.
Ker sem bolj radovedne sorte sem seveda šla pogledati profil in tam je bil.
Pred mojimi očmi ime mu je bilo Taylor Launter!
Nekaj je bilo na njem, da ko sem pogledala profilno sliko nisem mogla dihati.Nisem vedela kaj je bilo a čez nekaj časa sem se lahko premikala in dihala nejgove oči so me očarala in bila sem zaljubljena.
OMB pogledam na uro in je 7.20 seveda sem hotela narediti dober prvi vtis in sem se šla urejat, ker za to porabim čeliko časa sem prišla v šolo ob zadnjem trenutku.
Videla sem, da ni imel prostora kjer bi sedel in da je bil čisto izgubljen zato sem mu ponudila pomoč.
Takoj sem opazil da je ZELO pameten, zato mi je bil še bolj všeč.Ker sem bila med najpametnejšimi in edina s katero nihče ne želi sedeti (Nike ni bilo) ga je učiteljica presedla k meni.
Ker ja bila smov zelo dolgočasna sem med poukom sanjala. Med tem sem se seveda osramotil, saj sem v Taylorjeve oči strmela ves pouk on ki je to učiteljica opazila, me je takoj prebudila z njenim visokim glasom.Zelo sem bila žalostna in zato sem jokala.Nato so minili trije meseci in ker sem mu postajala všeč, saj sva bila najboljša prijatelja se je končno odločil, da bo naredil prvi korak on.
Pogovor:
o-on
j-jaz

o-Zelo sem vesel, da sva najboljša prijatelja.
j-Jaz se tudi.
o-No..... kot si najverjetneje že opazlila,... Zelo si mi všeč.
j-
o-No in bistvo tega je...rad bi da sva več kot le prijatelja.
j-(spet sem zamočila in strmela v njegove oči. Nisem mogla pomagati. Prišli so njegovi prijatelji in odšel je.)
Videla sem, da so govorili o meni in imela sem občutek, da nič dobrega. to pa zato, ker Taylorju ni bilo prijetno. Žalostna sem poslala SMS Niki. Nato pa čujem, da je negdo zakričal:'' Počakaj!'' Seveda sem prepoznala njegov glas in se obrnila. Ponovil ja iste besede kot prej.In tokrat nisem zamočila.Rekla sem ,da bi bilo to zelo lepo in nato strmela v NJEGOVE OČI.
oky?
22. april 2011
u37175
u37175
saša

22. april 2011
NJEGOVE USTNICE
Oh še vedno čutim njegove slastne ustnice. Zvečer sem bila z najlepšim fantom na naši gimnaziji že na 4 zmenku in zato sem mu dovolila da me je poljubil. Zdaj se dibivava vsak dan ker imava že resno zvezo. Najlepš je pa to da so starejše punce iz njegovega razreda ljubosumne name. Zvečer me je peljal na otok ljubezni in tam sva imela romantičen nastop in večerjo ob svečah. Saj vem malo premlada sm za to ampak malo romantike pa mora biti.

okej?
22. april 2011
NJEGOVE OČI:
Strmela sem v Nickove oči in si poskušala predstavljati, da na namesto njegovih jekleno sivih vidim Taylerjeve smaragdno zelene. Ni šlo. Nikoli ne bo on. Zavzdihnila sem. "Kaj je?" se je pozanimal. "Nič," sem odvrnila. Imela sem ga rada, a ne tako kot Taylerja. Nisem ga hotela prizadeti.... Mislila sem, da ga bom lažje prebolela, če začnem znova, s kom drugim. A dejstvo,da ga vsak dan vidim z njegovo novo punco nič ne pomaga... Sicer sva vljudna drug do drugega, a to je stroga uradna vljudnost. Spet sem zavzdihnila. "Me škušaš spraviti ob živce?" zdrznila sem se. "Ha?" zavil je z očmi. "Povej že kaj je narobe." skočila sem pokonci. "Zakaj bi bilo kaj narobe?" "Vem za Taylerja," je dahnil. "Vem, da ga še vedno ljubiš," ja nadaljeval. Obrnila sem se proč, da ne bi videl mojega odziva. "Grem," sem hitro rekla. "Prevaral te je," me je opomnil. "Potem pa še zapustil.... In ti kljub vsemu temu...." zvenel je žalostno. "Poslušaj Mel.... Bolje bo.... Če.... Ammm.... Dokler ga ne preboliš te bom čakal." osuplo sem strmela vanj. "Žal mi je," je rekel. "Grem," sem ponovila in odprla vrata. In kdo bi si mislil! Zaletela sem se ravno v Taylerja. Srepo sem ga pogledala. "Joooj Mel, ravno s tabo moram govoriti.... Naredil sem napako. Tebe ljubim.... Ne bi te sme prevarati in te tako zapustiti," stala sem med Nickom in Taylerjem, ki se nekaj časa niti opazila nista. Sledl je moj trenutek blaženosti, a Nickova prisotonost me je spomnila na to kar mi je naredil. "Mel, prosim.... Vzemi me nazaj," z svojo roko sem poiskala Nickovo in se je oklenila. "Ne, imel si svojo priložnost, a očitno ti ni nič pomenila," zazrla sem se v Nickov obraz in v tem trenutku so se njegove sive oči zdele milijonkrat lepše od Taylerjevih zelenih, ki so bile vedno njegov adut. Nick je stisnil mojo roko. "Taayler, lahko greš," je povsem hladno rekel. Tayler pa se je vanj zastrmel kakor, da ga vidi prvič v življenju. "Mel," se ni zmenil zanj. "Zdaj sem z Nickom," sem odločno rekla. "Kaj sploh vidiš na nejm?!" me je zgroženo vprašal in Nicka prestrelil s pogledom. "On me vsaj ni pervaral," sem se skoraj zadrla, Nick pa se je komaj vidno namuznil. "Ampak..." je hotel Tayler ugovarjati, a Nick me je potegnil k sebi in me strastno poljubil, da bi pokazal svoje mnenje. Tayler je obstl, potem pa zamahnil z roko in brezizrazno rekel: "Kar koli," in je šel. Nisem mu namenila prave pozornosit; zatopljena sem bila v poljub. Ko sem se končno odmaknila od Nickovih ustnic sem se zasmejala in rekla: "Tudi siva je OK," začudeno me je pogledal. "Pozabi," sem se mu nasmehnila in ga poljubila. "Pozabljeno," je zamrmral.
THE END.... a j ok???^^
22. april 2011
u37175
u37175
Moje ime je Saša in živim v new yorku imam mlajšo sestro ulo.

Ko sta nama umrla oče in mama sva se preselile sem.
Zjutraj nisem mogla vrjeti,da se je to res zgodilo, s sesto Ulo sva odšli v novo šolo. In takrat sem ga zagledala

bil mi je tako ušeč,da bi najrajši postala njegova žena,zato sem se naslednji dan pozanimala vse o njem.in izvedela sem da mu je ime jus

Naslednji dan sem se oblekla zelo lepo kajti jus ima rad dekleta ki so lepo oblečene. Na njem so mi bile najbolj všeč oči. Ko sem prišla v šoli me je zelo lepo pogledal s svojimi lepimi očmi in takrat me je vprašal če bi bila njegovo dekle seveda sem na to pristala in bilo mi je zelo všeč.Zvečer ko sem prišla domov sem povedala sestri da imam fanta z najlepšimi očmi.Hodila sva že 4 mesece in naslednji teden naj bi se poročila dokler nisem na njegovem facebooku našla to..........

Zelo sem bila žalostna saj me je to potrlo ko mi je naslednji dan prišel Jus povedati da je z nama konec. Takrat sva se že isti dan z mojo sestro Ulo preselile nazaj v chihago.
Minilo je že 2 leti in moja sestra se je poročila in imela otroke jaz pa se nisem saj sem si zmeraj govorila TE NJEGOVE OČI
22. april 2011
aia pa tiste zgodbice k jih js pišm so: povezana sem s smrtjo in speit neki o vampirjih.... loh pogledte^^
22. april 2011
ok vse
22. april 2011
^^
22. april 2011
dobre ste...
22. april 2011
u43161
u43161
komi čakam na rezultate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. april 2011
http://www.igre123.com/forum/tema/the-best-top-mode-by-pikica18-cycle-6/17213/
22. april 2011
u43161
u43161
na dodaj povezavo drugič klikni
23. april 2011
a prbere kdo mojo novo zgodbico Jaz, čarovnica :
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-carovnica/17218/
23. april 2011
u41700
u41700
http://www.igre123.com/forum/tema/crazy-story/17150/

Pliis preberte mojo novo zgodbico..
23. april 2011
NJEGOVE OČI

živjo jaz sem Amy.

https://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/162577/162577,1222599168,3/stock-photo-beautiful-blond-girl-outdoors-18052669.jpg
JST

Kje naj začnem?!
Bola je sobota, budilka je zvonila in ustati sem morala. Potem sem se spomnila da imamo danes tekmo. Hitro sem se oblekla in odšla do športne dvorane, kjer so me že nestrpno čakale prijateljice. Ko smo prišle v vorano kjer je bila tekma smo se najprej ogrevali. V polju zraven nas so se ogrevali fantje. Kar naenkrat pa mi je priletela o uzaaj v glavo žoga. Prijela sem jo in se obrnila okoli. Po žogo je prišel en fant v katerega sem se takoj zaljubila v njega in v njegove lepe modre oči. Nekaj časa sva se samo gleala nato pa so ga njegov prijatelj klical. On pa mi je samo rekel hvala za žogo in upam a se bova še viela, potem ko smo mi igrali so oni navijali za nas in ne za nnjihovo ekipo (žensko itak). Po koncu tekme smo se šli preoblečt. zraven ženskega wc-ja je bil tam tui moški. in tam sem spet srečala tistega prečuovitega fanta. razviu se je pogovor:

jst-A on-O
O-hey! pučaki ne spet jt.
J-OK
O-ej amm......... nwm kako bi ti poveu
J- ti sm guvor
O- amm.... vešššš...........ful si.....................mi............................................................
J- grda?
O-neee!!! ušeč
J-ti tut men
O-kako ti je pa ime
J-amy
J-teb?
O- jack
Potem sva si izmenjala telefonski številki i FB,...

JACK

potem pa se je zgodil...........poljub

https://2.bp.blogspot.com/_7jm_7dWZ3RI/TQP5h2FDvEI/AAAAAAAAAU4/CtID-BELGWs/s1600/DSC04790.JPG

se nadaljuje xD
23. april 2011
NJEGOVE OČI

živjo jaz sem Amy.

JST

Kje naj začnem?!
Bola je sobota, budilka je zvonila in ustati sem morala. Potem sem se spomnila da imamo danes tekmo. Hitro sem se oblekla in odšla do športne dvorane, kjer so me že nestrpno čakale prijateljice. Ko smo prišle v vorano kjer je bila tekma smo se najprej ogrevali. V polju zraven nas so se ogrevali fantje. Kar naenkrat pa mi je priletela o uzaaj v glavo žoga. Prijela sem jo in se obrnila okoli. Po žogo je prišel en fant v katerega sem se takoj zaljubila v njega in v njegove lepe modre oči. Nekaj časa sva se samo gleala nato pa so ga njegov prijatelj klical. On pa mi je samo rekel hvala za žogo in upam a se bova še viela, potem ko smo mi igrali so oni navijali za nas in ne za nnjihovo ekipo (žensko itak). Po koncu tekme smo se šli preoblečt. zraven ženskega wc-ja je bil tam tui moški. in tam sem spet srečala tistega prečuovitega fanta. razviu se je pogovor:

jst-A on-O
O-hey! pučaki ne spet jt.
J-OK

O-ej amm......... nwm kako bi ti poveu
J- ti sm guvor
O- amm.... vešššš...........ful si.....................mi............................................................
J- grda?
O-neee!!! ušeč
J-ti tut men
O-kako ti je pa ime
J-amy
J-teb?
O- jack
Potem sva si izmenjala telefonski številki i FB,...
poglej sliko
JACK

potem pa se je zgodil...........poljub

se nadaljuje xD

blo prj neki napak hehe

OK?
23. april 2011

evo jacka
23. april 2011
Sedela sem na stranišču in jokala. Nisem vedela, kako sem bila lahko tako neumna. Tako zaslepljena od ljubezni, da sem mu lahko verjela, da me ljubi. Da je samo moj in, da bo tako tudi ostalo. Solze so mi polzele po licih kot v potokih. Verjela sem, da bi se ustrašila same sebe, če bi se pogledala v ogledalo.
Nekdo je odprl vrata stranišč. Hitro sem dvignila noge na školjko in poskusila umiriti svoje dihanje, da me nebi nihče slišal.
"Emma?" sem zaslišala Jassyin glas. "Vem da si tukaj."
Ničesar nisem odgovorila, zato je začela odpirati vrata kabin. Žalostno sem ošinila zatič, ki sem ga pozabila zapreti. Ko so se odprla vrata nisem dvignila pogleda.
"Oh, Emma" je rekla in me objela. Obraz sem zakopala v njeno ramo in še močneje zaihtela.
"Ššš. Poskusi se pomiriti" mi je rekla in me pobožala po laseh.
"Kako naj se pomirim?" sem jo vprašala z mrtvim glasom. "Si sploh videla kaj je naredil?"
"Ne, nisem. Od drugih sem slišala. Ampak, ali si pomislila da on tega ni želel. Da ga je Lea kar napadla?"
Histerično sem se zasmejala. "Da si ni želel? Pa še kako si je tega želel. Tako strastno me ni še nikoli poljubil. Nikoli! In potem, ko sta se po kakšnih petih minutah končno ločila jo je gledal tako ljubeče. Mislila sem, da bi tak pogled lahko namenil samo meni, ampak zdaj sem videla, da sem se motila. Gledala sta se, kot da bosta zdaj zdaj skočila drug na drugega." Nisem mogla več govoriti. Glas se mi je preveč tresel.
Jess me je potegnila na noge in me odpeljala do ogledala. Bila sem ravno takšna, kot sem se bala da sem. "Pomiri se" mi je še enkrat rekla. "Uredili te bova, da boš lepša kot kdajkoli prej in delala se boš, kot da ti ni čisto nič mar zanj oziroma njegova dejanja, prav? Kot da je navadna smet."
V ogledalu sem opazila svoj dvomeč pogled, ko sem opazovala moje pordele oči. Nisem vedela, kako ji bo uspelo to popraviti, vendar nisem dvomila v njene sposobnosti. Odločno sem pokimala in lotila se je dela. Porabila je pol ure, da me je spravila v red, ampak na koncu je dosegla tisto, kar mi je obljubila. Niti sledu mojega joka. Oči so bile čiste in lepo nabarvane. Svetli lasje so mehko padali na moja ramena. V očeh mi je sijala odločnost. "Pripravljena sem" sem ji rekla. Skupaj sva se napotili na hodnik.
Pred mano se je prikazal on. Nejevoljno sem zavzdihnila. Vedela sem, da ga bom srečala. Težko se mu je bilo izogniti.
"Emma" me je uradno pozdravil in pokimal v Jessyjino smer.
Počasi sem dvignila pogled in se zastrmela v njegove tako čiste, zelene oči. Sedaj so me spominjale so me na grdo, zeleno mlakužo, v kateri bi se brez problema lahko utopila. Nisem razumela, kako so me lahko včasih spominjale na lep zelen travnik, na katerega bi se lahko ulegla in se predajala sončnim žarkom. Oči, ki sem jih tako zelo ljubila. Oči, ki so bila moja najšibkejša točka. Ničesar več ni bilo na njem, kar bi zmanjšalo njegovo dejanje. Moja ljubezen do njega je usahnila, takoj ko sem opazila, da v njem ni niti kančka obžalovanja. Ne vem, koliko časa sem tako strmela vanj, vendar ko sem spoznala, da ga ne ljubim več sem mu končno lahko odgovorila.
"Ian" sem rekla in bila pripravljena na najin zadnji pogovor.
23. april 2011
u37175
u37175
ocene
23. april 2011
ok ocene bojo ko vsi napišejo
23. april 2011
next?
23. april 2011
v redu ste napisale
23. april 2011
še štirje morejo napisat...