Forum
bilo je jutro in sem ustal.bila je 6.00,zato sem šel kar na računalnik malo gledat pesmi.videl sem
posnetek kako nekateri igralci igrajo nogomet in takšne reči.bil je ponedeljek.bil je tes v špotni.strel z nogo.pripričan sem bil da bom dubil cvek saj se ne družim z sošolci,ki igrajo nogomet in še ne igram nogometa,zato nimam pojma kako nabit žogo in kako jo branit ah ne bom pravil ker je vse nabasano.no mam je svtali in mi naredila zajtrak.meni niti spraševala kaj bom jedel ker vsak da jem med in kruh.šel sem hitro na računalnik gledat nogometaše kako zadevajo gole,dribljajo,skakajo za glavco in kako golman brani in nabije tako daleč.sem seže mene predstavljal koliko golov bi zadel.bila je že 7.15.mama je zaklicala naj sem v blečem,če ne bom zamudil šolo.hitro sem se v blukul popravu frizuro in s kolesmmo se zapeljal do šole.tam so me čakali sošolci.vsi od tam so igrali nogomet.rekel sem si da bom se potrudil igrati z njimi in da bom zadel veliko golo kot npr. messi.nastopila je športna vzgoja.vsi so se hvalili da bodo dobili 5 in da bo lahko.ko smo se vblekli smo šli v telovadnico vadit za oceno.mi je šlo kar dobro.vsakič sem zadel gol.malo sem se poveselil.nastopil je čas ocenjevanja za švz.učiteljica je povedala kaj bomo delali.ta govor je potekal tako:
otroci!danes ocenjujemtreljanje z nogo,dribljanje po domače,branilstvo in točnos nabivanja.pet minut vam dam da se malo navčite.
no tako je potekal govor.zvel sem žogo in vadil vadil in vadil dokler ni bilo konec.1. je šel moj sošolec žiga ki je hodil k nogometu.bil je zelo natančen,dribljal je kot nor,branil je za se zmešat,
innabival je kozt messi.2. sem bil jaz.točnost strela je bilo 5.branitev 5,dribljanje 5 in strel pa 4.
ena mi je zmankala.ko so vsi konačali smo povedali ocene.dobil sem 5.yeeeeees sem zaklical in poskakaval.bil je odmor in prvič brcnil žog.bil je močan strel in golmanu je všla iz rok in zadel sem gol.1. gol v mojem življenji sem zaklical in se veselil kot nor.ko sem prišel domov me je mama koliko sem dobil pri švz.rekel sem ji pet...
21. april 2012
u81092
u81092
ej si prekmurec?
21. april 2012
u81092
u81092
škoda
22. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg