Forum
Samantha je hčirka predsednika ZDA in njeno življenje je kot pravljica
Nekega dne pomotoma slišu del načrta, ki ga ima njen oče z ameriko, če dobi nov mandat, verjemite, načrt ni prijeten za ljudi. Ko to izve njen oče in ugotovi, da ima to samantha namen povedati javnosti se ta znajde na begu za življenje. Na begu spozna skrivnostnega in luštkanega Alexa, ki ji pomaga.
Bo samantha razkrinkala očeta? Bo njen motor zdržal pritisk? Jo bodo ujeli? Je alex res za koga se izdaja?
ja kaj nej vm rečem?-berte
17. julij 2014
u176222
u176222
neeext
17. julij 2014
"Kaj pa tale?" Samantha je razmaknila zavese in se pokazala prijateljicama "preveč oprijeta?" Na sebi je imela rdečo večerno obleko.
"Sam!" Je vzkliknila Alya in skočila k njej "krasno ti povdari postavo!"
"Ja. Vsi fantje se bodo slinili" je rekla Mia in še naprej tipkala po telefonu.
"Ne grem osvajat fante." Je rekla samantha in se ogledovala v zrcalu "grem pomagat očku, da dobi še en mandat." Pogledala je etiketo na obleki "kaj praviš, Joe? Je vredna 750$?"
"Vi odločate. Naju, kot, da naju ni." Je rekel eden od varnostnikov, ki sta samanthi vedno dihala za vrat.
"Ni prav zame..."
"A se hecaš?! Narejena je zate!" Je rekla alya
"Elegantna je, lepa, umirjena..."
"Saj!" Je rekla mia
"To si ti." Je pristavila še alya.
"Res mislita tako?" Samantha ju je objela "najboljši prijateljici sta!"
"Ko smo že pri prijateljicah: mi kupiš tale top?" Mia je v roke vzela temno moder top okrašen z kristalčki.
"In meni..." alya je pobrala par originalnih čevljev "tole malenkost"
Samantha se je že slačila v garderobi in punci sta se spogledali "kako jo imam rada." Je rekla alya
"Ja." Je rekla še mia "njo in njen položaj in denar"
17. julij 2014
u176222
u176222
next
17. julij 2014
"Samantha!"samantha se je ozrla in za sabo zagledala Alisho Morgan-zelo vplivno žensko v prlamentu "kako si lepa!"
"Hvala Alisha." Je rekla samantha in jo poljubila na lica. Na sebi je imela obleko, ki jo je pomirjala dopoldne. "Krasna zabava"
"Vem." Je rekla Alisha in s pladnja, ki ga je mimo nesel natakar vzela nekaj. "Tvoj oče ima skoraj vso podporo javnosti. Ni vrag, da ne dobi še enega mandata."
"Lepo." Je rekla samantha. Na drugem koncu velike plesne dvorane je zagledala prijateljici "oprosti mi." Je rekla in se napotila k njima. Na poti je šla mimo očeta, ki je kramljal z nekim vplivnežem. Takrat se ji je uničila pričeska in ravno blizu očeta je bilo ogledalo. Med tem, ko si je hitela urejati temno rjavo, skoraj črno grivo je nehote prisluhnila pogovoru.
17. julij 2014
u176222
u176222
next
18. julij 2014
"Ko pospravimo vse, ki niso čistokrvni američani, bomo mi na glavnih položajih pridobili dovolj zemlje, da nam jo bodo obdelovali preostali. To pa se bo splačalo, saj bodo v plačilo dobivali hrano in prebivališče." Je rekel očka
"Ampak... se nam ne bodo uprli?" Je zamišljeno rekel vplivnež
'Ne, saj potem ne, ko jih bomo nekaj javno obesili." To me je osupnilo. Očka je želel ameriko vreči nazaj v srednji vek! To moram povedati javnosti. Dobro, da je vse posnel moj snemalnik zvoka, ki ga imam vedno pod obleko. Očka nesme še enkrat...
Samanthin dnevnik je zletel na tla "kako se je lahko to zgodilo?" Je zarenčal predsednik
"Očitno vas je slišala, ko ste govorili." Je rekel samanthin osebni služabnik. "Ampak, mislim, da nam ne bo delala težav. Takoj po zabavi se je usedla na motor in pobegnila. Še sreča, da je bila cesta vlažna..."
"ZAKAJ JE SREČA VLAŽNA CESTA!?" je zarju predsednik.
"Ker je zletela s ceste naravnost v reko." Dnevnik je vrgel v ogenj "osebno sem se prepričal, da o njej ni sledu."
21. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg