Forum
Takole.
Pred časom sem vam obljubila mojo novo zgodbico. O vampirjih.
Zgodbica se pravzaprav navezuje na tole:

http://www.igre123.com/forum/tema/you-you-and-...-you-new-story/183755/

Da pojasnim. Pravzaprav se gre o scenariju, ki ga je napisala Michaela Adams. O Victorii Fell in Damonu Salvatorju.

Tako... in tukaj je prvi next!

________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

Dragi dnevnik ...

Nekaj se dogaja z menoj.
Nekaj je narobe.
Popolnoma narobe.
Počutim se, kot da bi imela odvečno energijo v sebi. Pa jo imam? Pojma nimam. Nekaj mi daje neznansko moč, ki je ne razumem.
Prejšnji dan sem ponesreči zažgala Alice lase. Kako se je lahko zgodilo? Bila sem jezna in ... V naslednjih trenutkih je ona že gorela.
V petek sem zalila mestni trg z vodo.
Zakaj?
Ker so hoteli odstraniti fontano.
In prejšnjo noč sem bila v gozdu. Nekaj me je vodilo do stare Fellove cerkve. Čutila sem energijo, ki mi je bila tuja, hkrati pa poznana ...
Dnevnik, moraš priznati, da sem čudna.
Ok, čudna sem.
In veš, zakaj?
Ker sem Victoria Fell. In vse z mojo družino je tako čudno ... Pravzaprav so se obnašali, kot da nekaj prikrivajo pred mano. Le kaj?

_______________________________________________________________________________________
Victoria je odložila dnevnik, nato pa se posvetila deklici, ki je nabirala marjetice. Za hip jo je opazovala, nato pa se postavila na noge.
“Elena!” je zaklicala. “Pazi, da ne padeš!”
Elena Gilbert, štiriletna deklica, se je obrnila in se ji nasmehnila. Njen nasmeh je bil ... Tako bleščeč in drugačen od ostalih otrok.
Bila je nekaj posebnega.

______________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
02. maj 2016
Next
02. maj 2016
u196293
u196293
Next
03. maj 2016
Next wiii niva zgodbica
03. maj 2016
u208800
u208800
Nextt
03. maj 2016
Next!!!
03. maj 2016
u143259
u143259
Neeeeeeeext
03. maj 2016
Next
03. maj 2016
Next bo, ko pridem domov. Imam nekaj opravkov.
03. maj 2016
Next
03. maj 2016
Se kakšen Next?
03. maj 2016
u208800
u208800
Next!!!
03. maj 2016

_________________________________________________________________________________
1.

DAMON

________________________________________________________________________________

Vrnil se je.
Opazoval je znano pokrajino, ki je švigala mimo njega. Vrnil se je v Mystic Falls, kjer se je rodil, kjer je izgubil življenje in postal vampir. Ironično, kajne? Kljub vsemu pa se ni vrnil, da bi obujal neprijetne spomine.
Nazadnje je bil v Mystic Fallsu dve leti nazaj. Ja, naredil je več škode kot koristi. In Stefan je poskrbel, da je prekril njegovo umazano delo.
Pomislil je.
Vrnil se je samo zaradi Katherine, da bi odprl grobnico. Bil je prepričan, da mu bo tokrat uspelo. Le čarovnico bo moral ugrabiti.
Nenadoma se je bližnje drevo vžgalo. Osuplo se je zastrmel v ogenj, nato pa se ozrl naokoli. Končno je njegov pogled pristal na hiši, kjer je rjavolaso dekle strmelo v goreče se drevo. “Jaz o čarovnici, ona pred mojim nosom,” je zamrmral. Na njegove ustnice se je prikradel zadovoljen nasmešek.

VICTORIA

Eleno je pospremila domov, nato pa se vrnila v hišo. Njena mama in oče sta že pripravljala stvari, saj so naslednji dan nameravali taborit v gozdu. Čeprav je mama prepričevala očeta, da se temu odpovedo, on ni popustil.
“Kaj je za večerjo?” je vprašala.
“Meso in krompir,” je odvrnila mama. “Si odpeljala Eleno domov?” Le pokimala je, nato pa se usedla za mizo.
Po večerji se je odpravila v svojo sobo. Zastrmela se je skozi okno in se spraševala, zakaj se počuti ... Tako drugačna od drugih. Napela je oči. Zgodilo se je v trenutku. Drevo v bližini je začelo goreti. Strmela je v ogenj.
“Victoria!” je nekdo zaklical iz kuhinje.
Stresla je z glavo.
Drevo ni več gorelo.
“Le kaj mi je?” se je vprašal
03. maj 2016
Next!!!
03. maj 2016
neext
03. maj 2016
u208800
u208800
Next!!!
03. maj 2016
Next
03. maj 2016
Next
03. maj 2016
u143259
u143259
Neeeeext
03. maj 2016
u196293
u196293
Neeeeeext
03. maj 2016

_________________________________________________________________________________
* * *

DAMON

Sledil jim je.
V gozdu so taborili. Vedel je, da čarovnici ne sme škodovati. Vendar z njo sta bila še moški, ženska in dekle, nekoliko starejša od nje. V mislih je že pripravil načrt, kako se bo približal mali čarovnici in jo uporabil za svoje namene.
Starejše dekle je odšlo v gozd. S svojim sluhom je slišal, kako sta ji starša naročila, da nabere drva. Upiralo se je, vendar nista popustila. Godrnjajoča je odšla v gozd. Imel je priložnost. Sledil ji je globoko v gozd.
Megla je zajela postavo, ki je nabirala drva. Vzravnala se je in zaklicala: “Je kdo tukaj?” Damon je skoraj padel z drevesa, ko se je sam pri sebi začel krohotati. Pojma ni imela, da jo opazuje. Pojma ni imela, da se bo nahranil z njo.
Odločil se je, da se ji bo pridružil. Počakal je, da se je obrnila. Ko ga je zagledala, je kriknila od presenečenja in drva so ji padla iz rok.
“Oh, prestrašili ste me,” je hitro dejala in pričela pobirati tisto, kar ji je padlo iz rok. Damon ji ni odgovoril. Pograbil jo je in v naslednjem trenutku jo je potisnil ob deblo. Njegove oči so se obarvale z rdečkasto barvo, prikazali so se podočnjaki v obliki žil. Podočniki so se podaljšali. Zaril je podočnike v njen vrat.
Dekle se je upiralo, vendar z vsakim gibom je postalo šibkejše. Nahranil se je z njo, nato pa jo brezčutno odvrgel.
Sedaj je čakal le, da bo uresničil drugi del načrta. Če bo imel prav, bo mlada čarovnica sama prikorakala k njemu.

VICTORIA

Napad živali.
Tako jim je rekla Elizabeth Forbes, šerifinja. Bila je pretresena. Vivianne je bila njena sestra in sedaj ... Je ni bilo več.
Mrtva je bila.
Njena starša sta bila zaskrbljena zaradi tega, ker se ni vrnila. Odšla sta jo iskati in jo našla. Mrtvo. S pretrganim vratom. Poklicali so šerifinjo, vendar ... Bilo je jasno, da je bilo nekaj narobe, saj so se ustanovitelji nemudoma zbrali po napadu. Nihče pa ni pomislil nanjo in da je njena sestra mrtva. Le katera žival bi jo lahko ubila.
Po pogrebu se je napotila v Mystic Grill. Morala je nekaj spiti in priti k sebi. Bilo je preveč boleče zanjo. In popoldne bo morala paziti na Eleno.

________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
04. maj 2016
neeext.
super je.
04. maj 2016
u208800
u208800
Nrxtt!!!! Suprr
04. maj 2016
Next!!
04. maj 2016
neexxtt!!!
04. maj 2016
Mnenja/teorije?
04. maj 2016
Next!! super
04. maj 2016
ful fajn mi je ko pišeš tolk
zgodb o ianu sam ni mi jasn kje v tvd igra ta victoria!!
kak scenarij??
04. maj 2016
Next
04. maj 2016
Zgodba se navezuje na zgodbico you, you and... you. To je Michaelin scenarij
04. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg