Forum
živjo. sn nova tukej in sn med drugim opazla, da je na tej strani kr precej zgodb in celo forum za zgodbe. in ker rada pišem, sem se odločla, da bom še sama začela s pisanjem zgodbe. (:
no, tole je pač uvod, da mi vi povete, če nej pišem naprej al ne:*

Odprla sem oči, iztegnila roke in glasno zazehala. Rokavi puloverja, ki mi ga je spletla babica, so mi padli do komolcev in tam tudi ostali, ko sem roke spustila na včeraj oprano posteljnino. Široko sem odprla oči in pogledala proti stropu. Ni se mi ljubilo vstati, še manj pa se preobleči. Pomencala sem si zaspane oči in se obrnila na bok ter pogledala skozi okno. Bilo je aprila, deževalo je. Ljubila sem vonj dežja, zato sem se skobacala iz postelje, si oblekla svoje najljubše kavbojke ter gamaše. Prijela sem spodnji rob puloverja in se odločila, da si ga ne bom preoblekla, saj je bil res topel. Stopila sem v kuhinjo, kjer me je pričakala mama. Podala mi je skodelico čaja in rekla: ,,Če boš šla ven v takšnem vremenu, se dobro obleci, prej pa spij še čaj.'' Začudeno sem jo pogledala in naredila požirek omamne jagodne tekočine: ,,Kako si vedela, da grem ven?'' Zasmejala se je: ,,Oh prosim te Elizabeth, saj veš, da vedno, ko dežuje, odideš od hiše,'' je rekla z nasmehom. ,,Pač ljubim dež,'' sem ji odvrnila. ,,In ne kliči me Elizabeth, mami. To sem ti že stokrat povedala, '' sem ji še osorno dodala. Pogledala me je, kot mame pogledajo svoje otroke, ko jim ti pravijo, kaj naj naredijo. ,,Že prav,'' sem rekla in se usedla za mizo. ,,Ljubica, jaz grem delat, do desetih me ne bo. Večerjo imaš v hladilniku,'' je rekla in že zapirala vrata. ,,V redu,'' sem se zadrla, ko je že šla. Dela kot tajnica na banki. Skoraj nikoli je ni doma, a to prinaša bonuse. Od osmih zjutraj do desetih zvečer sem lahko kjerkoli, pa ne bo opazila. Ko sem spila čaj, sem si obula svoje najljubše dokolenske All Starke. Mellie mi vedno teži, naj si kupim čevlje z visoko peto. Ni važno, kolikokrat me bo to prosila, se ne bo zgodilo. Sovražim visoke pete. Nikoli, nikoli v življenju jih ne bom nosila. Ostajam pri svojem načelu – dekleta ne potrebujejo visokih pet, da bi bila dekleta. Zavezala sem si vezalke in stekla po usnjeno jakno v mojo sobo. Spotoma sem vzela še svoj prenosnik, saj se med sprehodom po dežju še rada ustavim v svoji priljubljeni kavarni Starbucks. Prenosnik sem dala v torbo, si oblekla jakno in si torbo oprtala na ramo. Vzela sem še pisan dežnik. Odprla sem vrata, jih počasi zaprla in jih zaklenila.

nadaljujem? :w

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. april 2012
u70306
u70306
nextt!!
22. april 2012
next
22. april 2012
next
22. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani