Forum
Upam, da vam bo ta zgodbica ušeč

Živjo sem Ryan Masters in sem star 17 let.Živim z svojima staršema v razkošni vili.Z mojimi prijatelji smo izganjalci duhov.Delamo zelo nore stvari kot so:
-hodimo v stare in strašljive hiše
-priklicujemod duhove in jih izganjamo
-...

Pišem dalje?
22. junij 2012
NEXT
22. junij 2012
še en next pa nadaljujem
22. junij 2012
next
next
next
next
22. junij 2012
next,next,next..!
22. junij 2012
nadaljevanje
__________________________________________________________________________________

-in delamo nadnaravne stvari

Vse to smo začeli početi, ko je moj prijatu Greg rekel, da je videl duha.Tudi drugi smo hoteli videti kakšnega duha in zato smo se odločila, da bomo to počeli.
En lep sončen dan smo se s prijatelji zmenili, da bomo ponoči poklicali duha.Ob polnoči smo narisali krog, v sredino narisali zvezdo, okoli kroga položili svečke(prižgane) se vsedli in se prijeli za roke.Začeli smo govoriti nekaj v latinščini in svečke so začele bolj goreti.To smo mi vedeli, da je dober znak.Po nekaj besedah je šlo nekaj strašno narobe.
V sobi...

Pišem dalje
22. junij 2012
next
next dej
22. junij 2012
še vsaj en next pa nadaljujem
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
nadaljevanje
________________________________________________________________________________

V sobi so se vse luči začele vžigat in ugašat, sveče so ugasnile(slabo znamenje),razne stvari so začele leteti po sobi.Nekaj je šlo strašno narobe, namesto enega duha smo jih priklicali na stotine.Še nikoli v življenju nisem biu tolk prestrašen, naenkrat pa je mene pa moje prjatle udarlo(ideja) duhovi sovražijo železo.Takoj smo začeli gledati po sobi, da bi našli kakšen železen predmet.Naenkrat pa se je soba začela spreminjati v portal in mi smo bili posrkani vanj.Pristali smo v...

Pišem dalje?
22. junij 2012
next!!!!!!!!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
next
22. junij 2012
nadaljevanje
__________________________________________________________________________________

Pristali smo v hiši strahov.V tej hiši je bilo nekaj neneavadnega.Bila je gromozanska,pogled je segal kolikor je videlo oko,tam so bila najstrašnjejša bitja(volkodlaki,vampirji,duhovi,čarovnice...) in vsaka vrsta bitji je imela svoj teritorij.Očitno je v tej hiši šlo za prevlado.S prijatelji smo bili tako prestrašeni, da smo skoraj omedleli.Začeli smo razmišljati kako bi prišli ven.Hodili smo malo naokoli ko so nas srečali volkodlaki.Hoteli so nas pojesti za večerjo, a njihov vodja nas je hotel izprašati.

M-mi V-volkodlak

V-kako ste prišlji sem
M-veste še sami ne vemo, odprl se je portal in tukaj smo pristali
V-portal, ali sploh veste kje ste
M-v hiši strahov
V-tako ta kraj kličete ljudje, mi bitja tukaj pa ga kličemo Dežela pogube
M-...

Pišem dalje?
22. junij 2012
next
22. junij 2012
še eden next pa nadaljujem
22. junij 2012
next!
22. junij 2012
nadaljevanje

M-ali nam lahko povete kako priti nazaj v naš svet
V-prečkati morate čez celotno deželo,čez ozemlja najstrašejših bitji in poraziti vladarja dežele pogube v dvoboju
M-ali nas bi lahko spustili
V-pod enim pogojem
M-kakšnim
V-ko boste prišli v deželo vampirjev popijte ta napitek, vsebuje sončne žarke in ko ga spijete se pustite, da vas vampirji ugriznejo
M-torej to pomeni, da bodo umrli
V-že leta jih poskušamo poraziti a jih še nismo in vi ste našo edino upanje.
M-prav

Odšli smo iz ozemlja volkodlakov.Še nikoli nisem biu tako živčen, saj sem vedel, da me bo mogel vampir ugrizniti.Povrh vsega pa moramo še premagati vladarja te dežela, da pridemo do portala.Podali smo se na pustolovščino našega življenja.Po dolgi poti smo prišli na ozemlje vampirjev in tam nas je pričakalo nekal netopirjev.Vampirji so se zagnali iza netopirjev in začeli piti kri iz nas.Ampak čakajte kaj se bo zgodilo, če niso spili napitka...

Pišem dalje?
22. junij 2012
neext!
22. junij 2012
še eden next pa nadaljujem
22. junij 2012
next
22. junij 2012
nadaljujem

Vsi smo preživeli, komaj smo bili še živi.Bili smo v vampirskih ječah in čakali na to kaj se bodo vampirji odločili.Spomnil sem se, da imamo v torbi še napitek.Moj prijatel Greg pa je imel v torbi česn.zmešali smo česn z napitkom in ga vsak spili po en požirek in začel me je pečti želodec in mislil sem, da bom zgorel(verjetno zaradi sončnih žarkov).Eden od članov naše skupine je biu zelo žejn in je spil polovico napitka.Takrat mu ni bilo več pomoči začel se je spreminjat v neko novo nadnaravno bitje.Želodec mu je začel goret, nege, celotno telo mu je gorelo, a on tega ni čutil.Postal je nekakšno magmatsko bitje.Malo pozneje so prišli vampirji odločeni, da nas bodo do konca ubili, ko jih je naš magmar(magmatsko bitje) začel...

Pišem dalje?
22. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. junij 2012
Next!
22. junij 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. junij 2012
še en next pa nadaljujem
22. junij 2012
nadaljevanje
________________________________________________________________________________

Začel strelati in obmetavati z ognjem in vampirji so začeli goreti.Z magmarjem smo se spomnili kaj smo obljubili volkodlakom v zameno, da nas spustijo.Začeli so sežigati vampirj.Ko se je to sežiganje vampirjev končalo smo se pomaknili naprej.Prišli smo na ozemlje čarovnic.Čarovnic smo se malo bali saj nas lahko spremenijo v kamen.Magmar je hodil spredaj in naenkrat je priletel žarek v mojega prijatelja in je okamenel.Vsi smo panično in prestrašeno bežali.Čarovnice so nas okamenele eden za drugim, razen mene in magmarja.Naslednji žarek je priletel v meni in sem okamenel.Magmar je spustil nekaj ognja v čarovnice na koncu pa je sam še okamenel.
Ali je to konec za nas?Če hočete izvedeti napišite next pod komentar
22. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg