Forum
Nekega dne sem se prebudila in pred sabo zagledala podobo moje pra-tete Jane. Nisem vedela, ali sanjam ali res vidim. Ko sem šla iz postelje me je opazovala, se nasmejala in mi nekaj prišepetavala.
Nisem vedela, kaj, saj sem imela čez glavo blazino, ker me je bilo preveč strah... Slišala sem le besede o neki stari hiši in njenih skrivnostih. Šla sem v kuhinjo in......
Nadaljujem zgodbo?
Vsaj trije morajo NEXtati!

Ali nadaljujem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. maj 2011
Nextiiiii
08. maj 2011
Bom kr nadaljevala
08. maj 2011
next please
08. maj 2011
Šla sem v kuhinjo in zagledala mojega brata Jacksona, ki se je jokal. Je pravi važiič, ki ga redko kdaj vidiš žalostnega.
POGOVOR:
J(jaz) B(brat) T(teta)

J: Jackson, kaj je narobe?
B: Ana me je pustila... (Ana je bila njegova punca)
Videla je drugega fanta z imenom Alex. Kar zaljubila se je vanj... Kdo pa je to???
J: Ne vem... Zdi se mi, da je stara teta Jane. Ne vem, kaj želi...
B: Moj lajf je uniičen! Punca me je pustila, zdaj mam pa še privide!!!
T: Dragi Jackson... Nimaš prividov. Sem tvoja prateta Jane... Se me spomniš?*
B: Ne... Nehajte, star sem komaj 17 let!
J: Ne bodi živčen, strahopetnež!!!!!!!!!!!!!!!!!
B: Nisem... Saj se pa ne jokam..
T: Moja draga nečaka!...... Nekaj vama moram povedati..
Globoko v gozdu je majhna lesena kočica. Čisto osamljena je... V njej je skrinja... V skrinji je.......
NEXT?
08. maj 2011
next
08. maj 2011
V skrinji je knjiga.... V knjigi je OGRLICA!
Ogrlico mi morata prinesti pravočasno!
J: Kaj pa če ne bova????
T: .........????..... Moram iti.... Adijo!
B: Zakaj pa nama ni povedala?
J: Nevem... Pridi, obleciva se in pojdiva na obisk k Kate.

Kate je moja najboŁŁjša prijateljica. Zaupava si vse skrivnosti!
Tukaj sva midve s Kate:

Z Jacksonom sva se napotila k njej. Ko sva pozvonila, je pred vrata prišla njena mama, Jessica.

J (jaz) B(brat) E(jessica) K(kate)

J: Dober dan, gospa Jessica!
E: Živijo! Kaj želita?
B: Potrebujeva Kate- nujno!
E: Takoj... Kaaaaaaaaatttttteeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
K: Hej gajs.... What's up?
J: Kate.... Pridi, pojdimo v tvojo sobo!
Ko smo sva Kate povedala novico, je komaj čakala na iskanje lesene koče..

NEXT?
08. maj 2011
kak dora zgodba
eno sliko s dvema puncama bom js
dala gor:

najboljši prijateljici za vedno
08. maj 2011
Nexttt!!!
09. maj 2011
nextiii
09. maj 2011
next
09. maj 2011
next
15. maj 2011
Ko smo prispeli v gozd smo videli polno čudnih ljudi, ki jih še nikoli nismo videli. Šli smo mimo njih in gledali so nas, kot, da smo vesoljci! Ko smo prišli mimo tistega kraja, smo si oddahnili. Tam so bile male MODRE hiše - kot neke PALČOVE hišice. Res smo bili začudeni, dokler.....

NEXT* =?
22. maj 2011
next
22. maj 2011
u45226
u45226
Next!
23. maj 2011
u37399
u37399
Next
24. maj 2011
u49655
u49655
nextii!
24. maj 2011
next
24. maj 2011
u45226
u45226
next
25. maj 2011
u49326
u49326
next
25. maj 2011
u49326
u49326

booooooo
25. maj 2011
Res smo bili začudeni, dokler nismo opazili drevesa. Na njem je bila mala hišica na drevesu. Povzpeli smo se po drevesu in v hišici je bilo polno knjig. Brali smo jih. Našli smo dnevnik na katerem je pisalo: Dnevnik Jane
Takoj smo vedeli, čigav dnevnik je bil to. S seboj smo ga vzeli na pot. V dnevniku sem zagledala veliko rumeno vilo. Tam je pisalo: To je moj dom. Ima velika vrata in skrivnostno podstrešje. Čez kakšne tri ure smo našli hišo. Vanjo nismo morali iti brez ključev. Prikazala se nam je prateta Jana.

J(jaz) B(brat) K(kate) T(prateta Jana)

T: Moji otroci! Dobrodošli v raju!
J: Kakšnem raju neki?
B: Ne je užaliti. To je zanjo raj!
K: Prečudovit raj imate.
T: JoooJ! Hvala. Kaj še čakate? Pojdite na vrt, mojo sobo, podstrešje. V kuhinji je zagotovo še kakšna torta!
J: Z veseljem bi šli v hišo.... Ampak nimamo ključev!
T: Hoho! Hišo sem zaklenila!
K: Kje naj dobimo ključe?
B: Zakaj naj bi bila v kuhinji torta?
T: Veste.... Vse se je začelo tako ..................

NEXT*?*
29. maj 2011
next
30. junij 2011
u45227
u45227
next next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next, next,
12. september 2011
u52221
u52221
next!!!!!!
13. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg