Forum
Pozdravljeni!
Ime mi je Kate.Stara sem 17 let.Zelo rada berem in se družim z prijateljicami.Živim v New Yorku.
Look:

Imam mamo po imenu Melly.Stara je 32 let.Imam jo najrajši na svetu,saj mi je ostala še samo ona.
Look:

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Neext :3

Boste Brali??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2012
u61238
u61238
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
n
ne
nex
next
nexta
nextaj
nexta
next
nex
ne
n
nextaj!! pliss
21. januar 2012
u61238
u61238
hitr komi čakam da preberem tvojo zgodbo se grem stavit da bo dobra!!!
21. januar 2012
next
21. januar 2012
1.Del,Namenjen Tina888 in maegan....
Drin,Drin je zazvonila budilka.Zbudila sem se in sem budilko vrgla čez okno.Aww,Sem slišala.Potem pa sem si mislila "ziher je komu priletelo v glavo".Vstanem se in pogledam na koledar.Januar.Januar 4 najboljši mesec.

Potem vidim na koledarju obkrožen dan 12.1.2012.To je bil petek.Pogledam malo na stran in vidim napisano:
SELIVA SE V HIŠO.
Potem se oblečem,ker greva z mamo nakupovat pohištvo za novo hišo.

Potem od veselja stečem po stopnicah in vidim mamo,ki mi pripravlja zajtrk.Potem se sedem za mizo in čakam,da dobim zajtrk.Mama mi je naredila moj najljubši zajtrk,ki ga skoraj vedno jem pred šolo ali pa pred čem drugim.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neext????
22. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg