Forum
živjo, sem Pia in bom začela pisat zgodbo o grozljivi hiši v kateri straši upam da vs ne mot če bo kei napak ker nism profesionalc u slovenščini rabm pa vsaj 4 nexte ,da začnem pisat.
17. april 2012
Moje ime je Leja in imam sestro po imenu Lana. Stara sem 14 let,Lana pa je eno leto starejša od mene.Imam najboljšo prijateljico po imenu Ana.Z njo sem nerazdružjiva.Druživa se vsak dan v šoli in po šoli.Ker je le pet dni do poletnih počitnic sem zelooo živčna, ker sem Ani ves mesec skrivala zeloo pomembno skrivnost.Ano sem po šoli povabila k meni domov in ji rekla ,naj vzame kopalke ,saj se bova kopali v našem bazenu.Ko sva zaplavali v bazen ,sem se ob robu bazena vstavila in rekla Ani , da sem ji ves mesec prikrivala veliko skrivnost.Ana me je začudeno pogledala in odgovoria kaj je ta skrivnost.Rekla sem ji , da se bomo preselili saj je naša hiša stara že okoli 80 let in je preveč nevarna ,ker je narejena iz lesa.Malo se je razjezila ,ker ji nisem tega povedala takoj,po drugi strani pa je bila žalostna,ker se ne bova več veliko videli.Vprašala me je kam se bomo preselili,jaz pa sem ji odgovorila,da se bomo preselili v Ameriko,ker sta le tam moja starša dobila dobro službo.Povedala pa sem ji tudi ,da naj bi bila ta hiša prekleta za kar mami in oči ne verjameta ,ampak midve z Lano verjameva ,ker je tam že 5 ljudi naredilo samomor in ker je hišna številka hudičeva številka 666.
17. april 2012
next
27. junij 2013
u126015
u126015
neext
27. junij 2013
u123401
u123401
next
27. junij 2013
u123401