Forum
u127450
u127450
Hej
To bo zgodba o srečni družini Smith. Punca Kaja (13 let), njen brat Marko (9 let), mama Natalija (30 let),oče Branko (34 let). Že prej sem pisala neke ljubezenske zgodbe ampak sem ugotovila da jih slabo pišem, zato bom pisala GROZLJIVKO!

Kaja
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTK_KjocPzYWWQdz_WbXhIsaaNDryZobd_slBCdr913KQXTNBYs2w[/img]

Marko
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQngLihIltqs4JWUk1vNGgTdlvu85jtofyFcwTN8s35WGrMUludeg[/img]

Mama Natalija

Oče Branko

Zdaj bom kar nextala

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. maj 2013
u127450
u127450
Jaz,moj brat,mama in oče smo srečna družina.Živimo v bloku,kjer imam sobo skupaj z bratom.On ponavadi gre spat že ob 20.30. jaz pa si še vedno dopisujem z prijateljemi po Facebooku.Po polnoči se počasi tudi jas odpravim spat.Neke sobote, pa mi je mama povedala grozno novico...Vstala sem ob 10.22. in se odpravila v kopalnico.Pogledala sem se v ogledalo, bila sem grozna.Lasje so mi štrleli na vse strani.Počesala sem se, si umila obraz ter oblekla modro trenirko in sivo majico.Pohitela sem v kuhinjo kjer je mene že čakal mrzel zajtrk.Palačinke njaami.

Pojedla sem, in mislila iti v sobo."Kaja!" me je poklicala mama."Povedati ti moram eno dooobro novico." Pogledala sem jo ter jo vprašala kaj mi more povedati."Preselili se bomo!" je povedala z nasmeškom.Obstala sem kot kamen.Nisem se mogla premaknit.Nisem si mogla predstavljati da se bom preselila.To je bil najhujši dan v mojem življenju."Kaj.Ti ni všeč?" me je vprašala mama z povešenim obrazom."Je mi všeč" sem zamrmrala.V resnici pa bi lahko šla na kolena in prosila, da se ne preselimo.

Kakšen Next? Bolj zanimivo pride v naslednjih delih ^^
02. maj 2013
u127450
u127450
Ker je tako pozna ura, meni pa je dolgčas bom kar nextala, in upam da bo zdaj kakšen next

*2.DEL**
V svoji sobi sem samo razmišljala kako bo tam.Kakšna bo hiša.Lepa,grda,stara? Nisem hotela iz bloka saj tu živim že zelo dolgo.Ko sem tako razmišljala sem potočila nekaj solz.

Mama je vstopila v sobo in nekaj časa strmela vame."Tudi meni je težko.Ampak ne moremo živeti v bloku saj smo velika družina.V tisti hiši boš lahko imela svojo sobo.Hiša je tudi zelo poceni, in nebomo zamudili takšne priložnosti Kaja!" je rekla.Prišla je k meni, me objela in rekla "Vse bo vredu.Spoznala boš nove prijatelje in se boš navadila".Ob tem sem še bolj jokala.Zapustila je sobo jaz pa sem se sesedla na posteljo.Ko sem se končno pomirila,sem odšla v kuhinjo.Mama me je postrani pogledala, rekla pa nič.Bilo je vse tiho dokler ni prišel oče."Atii!" sem zakričala in mu stekla v objem.Bila sem ga vesela kot vedno saj ni bil veliko doma.Pritekel je tudi Marko in ga objel.Mami pa je dal poljub.Vsedla sta za mizo in pila kavo, zraven pa se pogovarjala o nakupu hiše.Čez 1 teden ko smo vse pripravili,smo se počasi odpeljali.Čez 25 minut smo prišli do hiše.Izstopila sem iz avta in se zagledala v hišo.Zraven sem pozabila zapreti usta.

Takšna je bila hiša."Zagotovo smo se zmotili!" sem zamrmrala."Ne.Tukaj smo!" je rekel oče.Še vedno sem imela odprta usta.Nisem mogla verjeti da bom živela v takšni stari "bajti"...."Ne morem živeti tu!" sem rekla."Pomiri se.Vse bomo spremenili in hiša bo lepa kot v pravljici." je rekel oče in z mamo sta odšla v hišo.Midva z Markotom pa sva še kar naprej zijala in nisva naredila niti koraka.Čez nekaj sekund sem se opogumila in vstopila v hišo.Tla so rahlo škripala.Na steni sem zagledala sliko.Zgledala je zelo stara,na njej so bili 3 stari gospodje.

(SLIKA JE BILA V ČRNO-BELI BARVI) Zgledalo mi je čudno."Le kdo so?" sem zamrmrala."Tu so včasih živeli.V letih 1862-1901.V otroštvu so živeli drugje.Ampak leta 1901 so vsi umrli v tej hiši.Nekaj jih je ubilo." je rekel oče."Ampak ne obremenjuj se s tem.To je bilo včasih, ko pa bomo hišo prenovili bomo to sliko dali dol".Vseeno me je bilo strah.Rekel je, da jih je v tej hiši nekaj UBILO!! Le kaj?

NeXt?
02. maj 2013
NEXt next next
02. maj 2013
u127450
u127450
Hvala TwiXX lahko še druge kako prepričaš da berejo?

*3.DEL*
Počasi sem šla v zgornje nadstropje.Bil je velik hodnik in bilo je veliko vrat.Mama je prišla za mano in rekla:"Tvoja soba je na desni strani 4 soba.Marko pa ima na levi strani 2 vrata."Razgledala sem se in počasi vstopila v mojo sobo.Soba je bila lepa in čista čeprav je bila hiša zelo stara.

Vsedla sem se na posteljo.Bila je zelo mehka.Ura je bila že 19.23. Mi pa smo gledali televizijo na kavču."Morda pa mi je tu celo bolj všeč," sem rekla."Z mamo sma vedela da ti bo" je rekel oče in me objel.To je bila prva noč , ko smo spali tu.Prva sem šla v kopalnico in se umila.Pogledala sem se v ogledalo in zdelo se mi je da nekdo stoji za mano.Obrnila sem se v hipu ampak ni bilo nič.Vseeno mi je bilo tesno pri srcu.Na hitro sem si umila zobe in si pokrtačila lase nato pa ravno skočila iz kopalnice saj me je postalo bolj strah.Pomirila sem se nato pa počakala da se umije in uredi še Marko.Skupaj sva šla v zgornje nadstropje.Odšla sva v svoje sobe,kjer sem se vlegla na posteljo.Malo sem še brala knjigo Harry Potter nato pa zaspala.Imela sem grozne sanje.Hodila sem po tej hiši in vsepovsod so stali otroci v haljah in se grozno smejali.Zjutraj sem se zbudila vsa znojna od strahu.Ko sem ugotovila da so bile le sanje sem si oddahnila ampak vseeno sem mislila da je v tej hiši nekaj čudnega...

?
02. maj 2013
u122303
u122303
nexxttt
02. maj 2013
next
02. maj 2013
u127450
u127450
Wiii...Hvala da berete :3 Sporočite še drugim da vas bo več prosim

*4.DEL*
Pospravila sem knjigo ki je obležala na postelji ter počasi odšla v kuhinjo.Marko in mama sta še spala oče pa je v kuhinji delal zajtrk."Danes si pa priden," sem se mu nasmehnila."Jaz sem vedno," je rekel oče z nasmeškom.Stopila sem do njega in videla da pripravlja vaflje mmmm.

Končno je v kuhinjo stopila tudi mama."Kako si spala?" me je vprašala.Takrat sem se spomnila sanj,ampak ji nisem povedala.Zlagala sem se "Dobro.Bilo je odlično!" ter se rahlo nasmehnila.Oče je rekel da bo čez 15 minut zajtrk in lahko gremo po zajtrku malo na sprehod ali pa obiščemo babico.Strinjali smo se da obiščemo babico,saj je tako sama cele dneve.(Dedek je pred 3 leti umrl zaradi raka.)
Babica:
http://4.bp.blogspot.com/-a6lsQt5A2S8/TffB9ts-OFI/AAAAAAAABnQ/EA1W69J_sgw/s1600/grandma-2ia04ig.jpg
Ko je bil zajtrk je Marko še vedno spal,zato sem ga šla zbudit.Ko smo pojedli zajtrk sem si šla obleči kratko belo obleko, in balerinke.Zraven smo ji nesli še majhno čokolado saj jo obožuje.Ko smo bili pripravljeni,smo se odpeljali.Prišli smo do mesta,kjer je na tabli na veliko pisali: DOBRODOŠLI V SMRTNICAH. (Kraj je izmišljen,nisem mela idej.) Malo me je zaskrbelo, naslov je bil grozljiv.Peljali smo se mimo velikih, starih hiš.Peljali smo se mimo pokopališča.Tam je bila kapelica,zelo lepo urejena zraven pa so bile majhne klopce.Na semaforju je bila rdeča luč,jaz pa sem še vedno gledala kapelico, ko sem naenkrat na klopci videla deklico.

(ni imela nasmeška na obrazu!)
Gledala me je jezno,ko je naenkrat vstala in začela hoditi proti avtomobilu,z majhnimi koraki.Ustavila se je in pokazala na svoj žep.Pogledala sem v svoj žep,in notri je bil listek na katerem je pisalo: IZBRANA SI!

NeXt?
02. maj 2013
next
02. maj 2013
u127450
u127450
Še vsaj 3 nexteki
02. maj 2013
u127450
u127450
Saška:3 hvala da bereš
Ker mi je dolg cajt in je tak pozna ura--> nadaljujem

*5.DEL*
Še nekaj časa sem gledala v listek, nato smo spet speljali.Le kaj naj bi pomenilo?Listek sem stisnila v žep.Ko smo prispeli do babice,sem jo jas prva objela."Tako sem vas pogrešala!" nam je rekla, ter nas povabila v hišo.Meni in Markotu je dala sok,mami in atiju pa kavo.Na sredino mize je postavila kekse.

Jaz sem vzela enega nato pa babico vprašala če lahko grem na podstrešje."Seveda,kar pojdi.Ampak pazi da te ne poje bavbav" se je zasmejala.Vedno je pravila takšne šale zato sem vedela da se heca."Ali lahko grem sabo?" me je vprašal Marko.Prikimala sem nato pa sma šla gor.Zgoraj so bili stari stoli,mize,omare,predali,postelja,slike in še in še.Takoj sem šla gledat za knjige saj mi tista deklica ni šla iz glave.Še manj pa listek.Ampak ko sem pogledala v žep listka ni bilo."Si mi vzel listek?!" sem vprašala Markota."Kakšen listek?" je vprašal.Takoj sem vedela da ga ni.Še dalje sem gledala knjige.Samo bedne...Mladi levi,Deseti brat,Vidčevo sporočilo in druge....Končno sem prišla do neke debeeele knjige.Bila je cela zaprašena in verjetno stara čez 100 let.Na njej je pisal veliki,zlati naslov DUHOVI.

"To je to!" sem zakričala.Marko me je čudno pogledal, rekel pa ni nič.Naenkrat je knjiga mi padla iz rok in se začela sama listati.Ustavilo se je na 156 strani.Na njej je bila točno takšna deklica kot sem jo videla na klopi.Marko je tačas že bežal dol saj ga je bilo strah.Pograbila sem knjigo in odšla dol.Vsedla sem se na stol in vprašala babico:"Si lahko sposodim to knjigo?" Babica me je en čas gledala in mi vzela knjigo iz rok."Oh, joj ta knjiga.Res je že stara in z njo lahko tudi prikličeš duhove.Lahko pa jih pošlješ stran." je zamrmrala.Videla sem da je zaskrbljena."Posodim ti jo če obljubiš da boš skrbna!" je rekla strogo."Bom!" sem odgovorila.Babica mi je vedno zaupala.Po kakšnih 15 minutah smo spet šli domov.Ko smo šli mimo pokopališča, deklice ni bilo.Ta čas smo še zavili v trgovino,saj je mama mogla kupiti kruh.Jaz pa sem šla v sosednji bife na wc.Ko sem pogledala v ogledalo je poleg mene stala deklica."Ne boj se.Če boš delala kar ti bom rekla bo vse v redu.Če pa ne boš..." in se je grozno zasmejala."aaaaaa!!" sem zakričala in stekla iz wc-ja ostali pa so me gledali kot da sem zmešana.

NexT?
03. maj 2013
next
03. maj 2013
u127450
u127450
P.S. Zdaj si bom naredila now profil...S tistega profila bom nadaljevala zgodbo
03. maj 2013
ok
03. maj 2013
To je moj nowii profil ^^
In is tega profila bom pisala daljee
03. maj 2013
u122303
u122303
nexttt
03. maj 2013
Lahko še 2?...Vidim da mam malo bralcev, zato če jih nebom pridobila malo več nebom več pisala
03. maj 2013
u122303
u122303
nexttt prosim všeč mi je zgodba
03. maj 2013
u127094
u127094
next
03. maj 2013
nextt
03. maj 2013
nikica.pikica- hvaala;3
Hvala leaa:* in MalaSkos: 3 da bereta

*6.DEL*
Tekla sem v trgovino k mami in ji vse povedala."Kaj res?" je vprašala.Nato pa se zasmejala."Sem vedela da mi neboš verjela!" sem se razjezila.Ko smo spet prišli domov sem takoj šla v dnevno sobo in se vsedla na kavč.Odprla sem knjigo na strani 156 kjer je bila narisana punčka.Kazalo je da se zelo spremeni če jo razjeziš in ne ubogaš njenih ukazov.Leta 1832, so jo imeli za boga.Kdor ni naredil kar je naročila, ga je ubila z nožom potem pa ga požrla."Straaašno!" sem si mislila.Postala sem zaskrbljena zaradi lista.Kaj če bo še mene ubila? To je grozno.Takoj sem hotela nazaj v blok.Še sem prelistavala knjigo,kjer so bili narisani različni duhovi.Nato sem knjigo shranila v svojo omaro, ki ima skriven predal.Počasi sem šla v kopalnico,in prižgala vodo.Ven je začela tečti kri! Ampak ko sem pomežiknila je tekla navadna voda.Komaj sem zadrževala solze in šla ven iz kopalnice."TAKOJ, hočem nazaj v blok!" sem zakričala."Kaj pa ti tu manjka? NIČ!" se je rahlo razjezil oče."Najprej v ogledalu vidim punčko iz pokopališča, sedaj pa iz pipe teče kri!" sem rekla.Oče me je nekaj časa gledal."HAHAHA,dobra šala Kaja," se je zasmejal.Takrat sem se zelo razjezila.Stekla sem v kopalnico in odprla pipo.Iz nje je tekla sveža voda.Vsi so se mi začeli smejati.Ko sem se na hitro umila sem počakala še Marka."Dobra šala je bila,s tisto deklico.Skoraj sem verjel haha!" mi je rekel ko sma hodila po stopnicah.Takrat se je zaletel v nekaj nevidnega.Začel je kričati in nekaj ga je vleklo po tleh.Na hitro se je pokazala deklica in rekla:"Tu imaš če se norčuješ iz duhov!" in izginila.Marko je negiben ležal na tleh.Iz noge mu je začela tečti kri.Imel je rano,saj ga je deklica popraskala z nohti.Mama in oče sta takoj pritekla gor.Mama je počepnila do njega in jokala:"Kaj je bilo? Kaj se je zgodilo?"

Oče je opazil rano na nogi."Si bila ti?" me je vprašal z ostrim pogledom.Takrat sem znorela."ZAKAJ BI TO NAREDILA LASTNEMU BRATU??!?!?!" sem začela kričati.Pogledal je stran in Marka odnesel v sobo.Jaz pa sem šla v svojo.Vlegla sem se na posteljo in divje jokala."Kaja!" sem zaslišala nekakšen glas.Solze so se mi v hipu posušile.Poslušala sem nekaj časa."Kaja!" se je še enkrat nekdo oglasil.Zmrazilo me je po telesu.

NexT? ^^
03. maj 2013
next
03. maj 2013
u127094
u127094
nexttt
03. maj 2013
nextt
03. maj 2013
Vam še uspe dobit 2 nexta?
04. maj 2013
Nextam ker vidim da ni nič

*7.DEL*
Zraven mene se je pričarala deklica."Glej,da bo zdaj tvoj bratec verjel v duhove,drugače bo se zgodilo še kaj hujšega HAHAHA!" je zlobno rekla."Pusti mene in mojo družino na miru!" sem zakričala in skočila v njo.Ampak ker sem pozabila da je duh sem zletel skozi njo in na tla.Obrnila se je in zasmejala"TRAPA! Si pozabila da sem duh?!" Bila sem jezna.Pokvarila je vse.Nato sem z omare previdno vzela luč in jo poskusila vreči v njo.Spet je zletelo skozi njo, ona pa je samo rekla."Še se bom vrnila! Takrat bo maščevanje hudo!" in ni je bilo več.V sobo je pritekla mama ki je slišala ropotanje."Kaj je bilo?" je vprašala in me videla objokano na tleh."Deklica je rekla da bo prišla nazaj in se maščevala!" sem rekla v solzah.Mama je sklenila da gremo za nekaj časa k babici,dokler ne bomo preuredili hiše.Pospravili smo stvari,jaz sem vzela še knjigo in smo se odpeljali.Vsakih deset metrov sem ob cesti videla deklico ki je govorila:"Maščevala se ti bom Kaja!" postalo me je strah,spet so mi pritekle solze.

"Zakaj jaz? Zakaj?" sem si govorila.Mama in oče sta bila videti zaskrbljena.Ponavadi sta se v avtomobilu pogovarjala in smejala, zdaj pa je bilo vse tiho.V avtomobilu sem celo zaspala.Sanjala sem,da smo prišli do babice,ki je bila obešena v hiši.Ob njej je stala deklica in mi rekla:"Vidiš maščevanje?!" in se grozno zakrohotala.Zbudil me je glas:"Kaja? Vstani,prispeli smo!" to je govorila mama.Ko sem stopila iz avtomobila sem takoj šla pogledat ali babica še živi.JA! Bila je živa in v kuhinji pekla slastno pecivo

NeXt?
05. maj 2013
Prebrala vse... NEXT!
05. maj 2013
next
05. maj 2013
u127094
u127094
Next
05. maj 2013
Bi lahko še kje oglaševali? Nebom več dolgo brala ker tak ali tak skoraj noben ne bere...Tiste ki pa berete---> Pa še enkrat hvala;3

Zdaj pride novi del.
07. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg