Forum
živjo najprej vam bom povedala nekaj o sebi nato pa bom začela z zelo grozno zgodbo. ime mi je vanesa in stara sem 14 let. živim v majhni vasi daleeeč stran od mesta. nimam veliko prijateljic saj se držim sama zase vendar useeno imam liso mojo najbolšo prijateljico. imam tudi sestro ki je stara 17 ime pa ji je ema. moja starša sta zelo prijazna vendar veliko potujeta zato sva z emo ponavadi sme doma tudi do 3 tedne. ponavadi jaz kuham ali pa naročive kkšno pico. imam tudi psa po imenu rex k je star 3 leta. zelo ga imam rada. čeprau sem stara že 14 je moj največji hobi zbiranje različnih lutk. imam jih že 47. majhne, velike, stare, nove prau use. v sobi so use razporejene na policah tako da sedijo in gledajo k moji postelji. sestra spi v sobi nasproti moje. ona sovraži moje lutke saj se ji zdjio grozne. no useeno imela jih bom vedno tam. v šoli mi negre dobro. imam slabe ocene. mogoče je zato uzrok fant.... ime mu je will. njegov nasmeh je popoln je zelo lep njegove oči se vedno lesketajo... noben mi še ni biu tako pri srcu kot on... kaj vam naj še povem o sebi? opisala vam bom kje živim... sem smo se preselili pred 1 letom. naša hiša je malo bol strinska ampak velika. sosedov nimamo zraven nas je le hiša ki jo še zidajo. mimo nas se vije cesta po kateri se nevozi skoraj noben. na hribu je šola zraven pa cerkev in pokopališče... ponoči je tam prav grozno

nextam? zdj se bo zgodba šele začelaaa )
03. september 2011
NEXT!!!!
03. september 2011
ok ok že pišem
03. september 2011
danes je oči prišel iz službenega potovanja in vsem nekaj prinesel. mamici rožo, sestri računalnik meni pa novo lutko. bila sem zelo vesela. to je bila najlepša lutka ki sem jo imela. vendar nekaj je bilo na njej... nekaj srhljivega... bila je velika okoli 1 metra. imela je črne kratke lase in velike svetlo modre oči ki so me prav srhljivo gledale. na ustih pa je imela ogromen nasmešek. na ličkah je imela pegice oblečena pa je bila v raztrgano oblekico. imela je dolge nohte na katerih je bil črn lak... vendar so bile konice nohta obarvano rdeče. veselo sem objela očeta in stekla v sobo. ta lutka bo na prav posebnem mestu na moji nočni omarici sem si rekla v glavi. položila sm jo tja nato pa stekla dol na kosilo. oči je povedal da se že danes z mami odpravlata v egipt za 3 tedne. bila sem žalostna a sem že navajena. hitro sem pojedla makarone in stekla v sobo. ko sem prišla notri je bilo zelo mrzlo. stekla sem k oknu in ga zaprla. v tem trenutku sem dobila občutek kot da me nekdo gleda... ko sm se obrnila sem videla da je moja nova lutka padla iz omarice. položila sm jo nazaj in si mislila da je bil le prepih. ravno hotela sem oditi iz sobe ko sm zaslišala hihetanje...
next??
03. september 2011
Next! full huda zgodbica!!
03. september 2011
obrnem se in pogledam okoli. nikjer nikogar. mislim si da je le škripanje vrat zato se odpravim na računalnik. prijavim se na facebook kjer me že čaka lisa.
v=vanesa l=lisa
v: heei kako si
l:heloow pa gre ti
v: ful sm vesela novo lutko mam veš
l: ares bom pršla enx pogledat
vk sej bom 3 tedne sama doma
l: kaj že spet?! tvoji starši morjo mal mn potvt!
v: ah kaj čmo

nato pa kar naenkrat zaslišim en čudn zvok iz svoje sobe
hitro se poslovim od lise in stečem pogledat. spet vidim lutko na tleh vendar tokrat pod omaro okoli 2 metra stran od nočne omarice. spet sem imela občutek kot da me nekdo opazuje... strmela sm v lutko. HOV zalaja moj pes js pa se ustrašim in skočm stran. pomislim da se je rex najbrš igral z lutko in jo vrgel pod omaro. kar naenkrat steče rex k omari se skoloni in začne renčati. zdelo se mi je čudno saj rex nikoli kar tako ne renči. poberem lutko in jo postavim nazaj na omarico rexa pa počoham po ušesih in ga odvlečem iz moje sobe. zaprem vrata in odkorakam proti tvju. pregledam use kanale a kot ponavadi nič zanimivega. iz dolgčasa se hitro oblečem obujem rolarje in se odrolam proti šoli na igrišče. tam sem takoj opazila liso in jo močno objela.
skupaj sva se pogovarjale ko tam kar naenkrat zagledam....

neeeext?
03. september 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt!!!!
03. september 2011
... willa. bila sm presrečna in v trebuhu sem začutila metulčke. pomahala sem mu on pa se mi je nasmehnil in šel k njegovim prijateljem. lisa se mi nasmehne in vpraša če že ve da sem mu ušeč. rekla sm ji da ne ker me je sram. naenkrat me lisa potegne za roko in že sva bile pri njem. od vznemerjenja so se mi šibila kolena nisem vedela kaj naj naredim. že 3x mi je rekel živjo. lisa me je butnila s komolcem v rebra in js sem bleknila da morem nazaj. pomahala sem in stekla stran. niti pogledala nisem nazaj le tekla sem do doma. ko sem prišla avta ni bilo nikjer. torej sta mami in oči že šla sem si rekla in stekla v hišo. takoj ko sem stopila notri sem zaslišala prederljiv krik. takoj sem stekla gor v sobo eme od kodar je krik prišel. tam se vidla emo v kotu vso prestrašeno na postelji pa lutko ki se ji je režala v obraz. ema mi je jezno pogledala in rekla: ti si čiz zmešana da mi kle nastavš lutko skor bi me kap.. budala si! ampak mene sploh ni bilo ji zavpijem nazaj ona pa me le jezno pogleda brcne lutko stran in odide iz sobe. še nekaj časa sem strmela vanjo kako je lahko prišla lutka sem. rex je že nebi mogel tako postaviti kot da sedi. gledala sem jo in kar naenkrat mi je pomežiknila. ali vsaj zdelo se mi je tako. še enkrat sem jo zgrožena pogledala nato pa jo odnesla v svojo sobo. postavila sem jo tokrat na vrh omare da je rex nebi mogel doseči...

nextt??
03. september 2011
Next!
03. september 2011
bila sem že čisto izmučena zato sem se odpravila spat. ura je bila že skoraj 10. hitro sem se oblekla v pižamo si umila zobe in skočila v posteljo. zaspala sem hitro vendar imela grozne sanje. zbudila sem se okoli 1 ponoči vsa prepotena in prestrašena. hotela sem zaspati nazaj vendar mi ni uspelo. kar naenkrat zaslišim čuden smeh. ozrem se okoli in vidim da prihaja iz omare. prestrašena stopim k omari in jo odprem. tam je bila le lutka ki mi je gledala naravnost v oči. ravno sm hotela zapreti vrata ko je spet pomežiknila. prestrašena sem zaprla vrata in se skrila pod odejo. govorila sem si da sem samo zaspana in da to ni bilo res nato pa sem utonila v dolg spanec. zbudila sem se šele okoli 11 zjutraj. hitro sem se odpravila na zajtrk. ko sem stopila v kuhinjo je bila ta vsa razmetana. jajca so bila razbita, včerjašne kosilo je bilo na tleh, mleko je bilo polito, krožniki razbiti in priprt hladilnik. v njem se je nekaj svetilo... nekaj modrega.. odprla sem ga in v njem je bila lutka. iz hladilnika sem zgroženo vzela lutko ko sem zaslišala renčanje. pod mizo je bil rex. renčal je na lutko. tega sem imela dovolj. najbrš je prišel v mojo sobo in nekako iz omare vzel lutko in se z njo igral v kuhinji in tako vse raztreščil. rexa sem poslala ven lutko pa vrgla v velik zabojnik za smeti oozunaj....

next ?
03. september 2011
Omg zdej bo pa jezna!
03. september 2011
Neeeeeeeeeeeext!!!!!
03. september 2011
že pišem naprej
03. september 2011
karseda hitro sem stekla v hišo in zaklenila vrata. na hitro sm pospravila kuhinjo- no vsaj nekaj jajc in mleko. ko je ema prišla v kuhinjo me je čudno pogledala in mi rekla neroda nato pa odšla v sobo. vse sem pometla in pospravila v smeti nato pa se s kolesom odpravila v trgovino k je bila zelo daleč. res da je bilo jutro vendar sem se vozila po cesti ki je vodila v gozd in vse je bilo mokro od dežja ki je padal ponoči. ko sem prišla v gozd sem dobila čuden občutek. ustavila sem se in prisluhnila. slišala sem majcene korake vendar ko sem se ozrla nazaj sem slišala le šelesteje listja. iz strahu sem začela poganjati kolo karseda hitro. končno sm prišla v trgovino. gledala sem kaj naj kupim ko tam zagledam willa. hitro se skrijem za police in srečno vzdihnem. v glavi si rečem: šla bom k njemu in ga povabila na sprehod! in res noge so me kar same nesle k njemu. ko sem prišla tja me je pogledal in se mi nasmehnil. ah ta njegov popolni nasmeh. kar stoopila sem se. naenkrat me neka gospa ponesreči zadane z vozičkom in predramim se. nekoliko nerodno ga vrpašam če bi šel z mano na sprehod on pa je odvrnil z veseljem se mi nasmehnil in rekel da je ju3 sam doma in da se dobiva ob 16 pri njemu doma. omamljeno sem se mu nasmehnila v potrdilo in z mehkimi nogami odracala proti blagajni. hitro sem plačala in se s kolesom odpravila domol. ko sem prišla sem stekla notri in postavila use na svoje mesto. malo sem gledala po hiši. spomnila sem se da je rex še zunaj. stekla sem ven in ga poklicala. ni prišel. to je bilo čudno vedno pride. stekla sem k emi in jo uprašala če je že ona dala rexa notri. pogledala me je jezno in rekla NE! zdj pa vn iz moje sobe pa ne tež mi več!! še enx sem stekla ven tokrat iskat rexa. usedla sem se na kolo in pričela iskati...

next??
03. september 2011
NEEEEEEEEE NE KUŽI NO!
NEXT!!!
03. september 2011
next
03. september 2011
vozila sem se po cesti in ga klicala. nikjer ga ni bilo. vsa objokana sem domol prišla šele zvečer. ema je bila kot ponavadi v svoji sobi in je svet sploh ni brigal. hitro sem si pripravila večerjo. pojedla nism skoraj nič. nisem mogla nehati razmišlati o rexu. nato pa sem se spomnila da je ju3 "zmenek" z willom. nasmehnila sem se in odšla v sobo. kar v pblekah sem skočila v posteljo in zaspala. zbudila sem se šele ob 12. takoj sem stekla vn klicat rexa a ni prišel. razočarana sem si naredila zajtrk in ga pojedla pred tvjem. do 4 se je čas vlekel. hodila sem po sobi, preklaplala iz kanala na kanal in visela na kavču. končno ura je bila 15:30. čas da se odpravim. hitro se oblečem in skočim na kolo. will živi na robu gozda. čez gozd sem poganjala še hitreje kot včeraj tako da sem že ob 15:40 prispela k njemu. on me je že čakal ozunaj. najprej sva se malce pogovarjala. mene je bilo zelo sram in zdi se mi da njega tudi. no po dolgem pogovoru me ni bilo več. odpravila sva se na sprehod po gozdu. ko sva se sprehajala sva naenkrat videla nekaj belo-sivega. ravno tam kjer sem učeraj slišala majhne korake. previdno sva šla pogledat. in tam je bil rex-ranjen če ne že mrtev. planila sem v jok. na trebuhu je imel sledi kot da bi mu nekdo nohte zaril v trebuh in potegnil. naenkrat je rex odpru oči. hitro sem ga objela in ga nisem hotela spustiti. will mi je zaklical: moj oče je veterinar ravno dons je doma. ga bom nesu k njemu da zašije te rane. nato me je objel in potolažil da bo vse uredu. prijel je rexa in ga odnesel k njemu domol. šla sem za njim po kolo in ko sem izvedela da sva rexa našla skoraj prepozno ampak ga bo še lahko rešil sem si odahnila. skočila sem na kolo in se odpelala domol. pripeljal ti ga bom pojutrišnem mi še zakliče will nato pa grem. ko sem se peljala nazaj sem videla lužo krvi kjer je ležal rex. zraven pa je bila še luža vode. luža v kateri se je nekaj svetilo...

3 nexti?
04. september 2011
vanesa:

ema:

lisa: https://www.freeorkutscraps.com/cute-pics/cute-girls-pics/cute-teen-girls-pics.jpg

will:

rex:

04. september 2011
lisa: http://www.freeorkutscraps.com/cute-pics/cute-girls-pics/cute-teen-girls-pics.jpg
04. september 2011
no za liso k nedela prekopirite link
04. september 2011
u55492
u55492
next ful dobra zgodba ušeč so mi take grozne zgodbe
04. september 2011
hehe huala ti še dva
04. september 2011
next
04. september 2011
še ennn
04. september 2011
u55492
u55492
next
04. september 2011
no sej se mi glih da pisat tko da ;D
04. september 2011
svetilo se je modro... kot dva bisera. stopila sem k luži in v njej videla lutko. začudena sem jo potegnila iz vode in jo gledala. zazdelo se mi je kod da je imela na obrazu drgačen izraz... še bol grozen kot prej. zanimalo me je kako je lahko prišla sem. rex je že ni mogel dobiti. dala sem jo na kolo in jo odpeljala domov. v hiši sem jo posadila na stol in jo gledala. oči so se ji svetile. nato sem zaslišala kot da je nekaj padlo na tla. lutko sem odložila in stekla pogledat. sestri je padel krožnik natla. ni bilo hudega le malo se je urezala. stekla sem nazaj v sobo in še enkrat pogledala lutko. vendar je bilo na njej nekaj drugačnega... oči so se ji svetile zeleno. prisegla bi pri rexu da so prej bile modre...
neeext ?
04. september 2011
u2847
u2847
Neext...
04. september 2011
u55116
u55116
nexxxxxxt to je dobra zgodba vse sem prebrala da se mi oči solzijo
04. september 2011
ooo huaaaalaaaa že pišem napreeej
04. september 2011