Forum
če ste brali 1. del------------------>http://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-hisa-groze/27771/1

verjetno poznate junake Edia ,Karoline in Majo
zdaj je to drugi del :

si bral/a 1. del?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. februar 2012
Next...;$
02. februar 2012
Zbudila sem se. bil je prečudovit dan saj imam rojstni daaan aawii.
kot ponavadi sem dobila ceeeu kup daril . pisana in barvna darila. nažalost sm imela rojstni dan na ponedeljek . joooj .in spet sem mogla iti v šolo . šla sem po ediea in odpravila sma se . edie je bil nekako dobro razpoložen za ponedeljek. no ko sma prišla v šolo se je normalno odvijal pouk . itak nism nč poslušala. po koncu pouka sem šla po Edia .
Edie je šel na uro hokeja in ker so imeli tekmo sem seveda morala jeti gledati. odpravila sma se domov. sma se domov.'' Karooooline , čas je za odperanje daril '' se je na vs glas drla mama . stekla sem dol po stopnicak kot še nikoli.'' dobila si darila od babice,dedka tete , sestrične , strica, Edia , očeta in mene... ampak eno darilo ni bilo podpisano , mogoče je kak tvoj skrivni prijatelj ali celo kaj veeč ..'' se je pohecala mami.a na daleč sem videla da ni od nobene simpatije. darila za rojtni dan so pisana. a to je bilo črno,vedela sm da je nekaj notri - nisem si upala odpreti.'' boječka, neupa si odpreti navadnega darila,hahahhahaha'' se je Edie krohotal na ves glas.''no pa ga daj ti, ko si tak pametnjakovič'' sem mu odrezavo odgovorila nazaj. edie je nekaj časa gledal v darilo.stekel je k njemu in ga otprl . ''nekaj piše '' mi je edie rekel .

naglas sem prebrala:

Karoline,
zate imam darilo,
sladko kot mamilo,
vodi v bljižno jaso,
s kar strašljivo teraso,
mrtva boš vsak hip ,
če ne ugotoviš namig,
v njem je razpadajoči se most,
tam je znak _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

'' kaj naj bi bilo to '' sem vprašala
'' samo en možen odgovor je'' je Edie rekel
Spogledala sma se:
'' Preklet gozd!'' sma rekla hkrati. stekla sma do tja -
tam je že stal nasleden namig..........
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
neext. ?
12. februar 2012
neext! jajajaja
12. februar 2012
full dobr!
12. februar 2012
u78303
u78303
beda
12. februar 2012
u76616
u76616
next!
12. februar 2012
luka spidi is foruma če ti kej ni ušeč ;'D
12. februar 2012
larix 1d , SONČEK:
bbbom nextala sam rabm 6 nextoou :3
12. februar 2012
nexti
12. februar 2012
u76844
u76844
next
12. februar 2012
NEXT!
12. februar 2012
Next.,.< 3
Za mene.< 33
Fh0ol dobr pišeš nima kej. :**
12. februar 2012
tnx pookica , bom nextala
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
pri naslednjem namigu sem hotela zgrabiti
listek a je namesto listka bil krvav
nož . na njem je bil kasetnik.
dala sem gumb
>>PREDVAJAJ
13. februar 2012
Ejte neki mi ful šteka in nemorm celotn napisat pa mi je sam pou vn vrgl :/ bom drugič ok?
13. februar 2012
Ok.< 333 Nb.
13. februar 2012
ok.! >>love this story!!♥
18. februar 2012
Aloo s SONČKOM sma se zmenle da bo ona nadealjevala pa spet jst tk de se ne čudit če bo ona kdaj napisala kr se boma menjale
19. februar 2012
Ok.
19. februar 2012
zaslišalo se je čudno šumenje in popačen glas. govoril je:
nož bil je priča umoru
tvojemu večnemu ukoru
če hočeš dušo nazaj
dal ti jo bo črni zmaj
to mrtvečev je odhod
v tmeni svet _ _ _ _
sklepala sva, da je zadnja beseda 'vhod' toda tudi Edie ni vedel kam bi mogla iti. pomislil je na črnega zmaja in predlagal, da preiščeva okolico zdaj že zaprte kitajske restavracije.
tam je bil še vedno postavljen črn zmaj in na njegovem repu je visela vrvica listka pa nikjer.
razjezim se''sranje nekdo ga je vzel!''
''torej nisva več sama v tem.'' pripomni Edie.
razgledam se naokoli in zagledam res čudnega fanta, ki se nama bliža. stopim korak naprej fant pa reče ''iščeta tole? dam vama ga če mi povesta kaj tole je?''
''eh, ena rojtnodnevna igrica'' se nahitro zlaže Edie.
vendar mu ne nasede.
nextava.?
20. februar 2012
hello . a nextava?
22. februar 2012
Next.! Takoj.!
22. februar 2012
ok bom nextala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
'' ne verjamem , ni rojstnodnevna igrica....
podobno je kasetniku.. daj ,da pogledam '' je rekel čudak
'' mrš ,
da ti ne pride na misel da se dotakneš najnega namiga neznanec'' mi je ušlo
'' torej namiga'' je vprašljivo pogledal
'' mimogrede ime mi je Tod, nič slabega vama nočem, samo rad bi razrešil uganko .. sestro so pred kratkem ugrabili ker ni znala rešiti namiga..''
je še dodal..
''čakaj malo, tebi oz. tvoji sestri se je tud to zgodil ?''
je začudeno pogledal Edie ..
'' da Katara , moja sestra je imela ravno
rojstni dan in je dobivala te čudne namige. ''
Tudi jaz in Edie sma mu razložila najno zgodbo -
'' na tukaj je listek '' je dejal Tod .
na listku je pisalo:
če želite režiti Kataro
odgovor nosi poglavar
to je eden in edini _ _ _ _ _ _ _ _

''Daaa.. !Že veeem!, odgovor je črni zmaj , je zakričal tod-
'' in kje naj najdemo črnega zmaja ?? '' sem dejala .
hkrati sem se po nesreči naslonila na veliki kip
črnega zmaja pred restavracijo..
odprlo se je stopnišče...
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Nextava?
22. februar 2012
Afkors*!*
05. marec 2012
next.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
''no pa pojdimo.'' je rekel edie . ''ne , počakaj , to je prelahko , iščemo namig in se nam kar odpre stopnišče
. neee, nekaj je sigurno spodaj .
Edie daj mi dalnogld'' je Caroline odločno zatrdila.Pogledala je na stopnišče. '' Vidim.... vidim... zvezano dekle je , rdeča obleka , črni lasje in...
zelena pentlja... ''ojoj katara!"!! se je zadrl Tod . ''Ne tod čakaaaj'' Ga je Caroline poskušala ustaviti. a prepozno za njim je stekel še edie... '
'pazitaaaaaaaa!'' sem kričala a bilo je prepozno-odprla se je luknja . padla sta vanjo.:
''vedno odgovarjam za svojega brata zato...... '' si je v mislčih dejala Caroline.
še sama je stekla v luknjo. ''vooooooooooooooooooooooooooo. '' je edie uzdihoval ko je videl kipce iz zlata. Tod pa si je le krizel nohte in momljal:
'' katara,katara" ... '' tokrat se ničesar ne dotikajta .da ne bosta spet padla v kakšnjo luknjo'' je Caroline hudomušno dejala .
šli smo naprej. pred nami je stalo ogledalo ...
sklepali smo da je to konec predora..''no lepo , zdaj bomo pa zavedno tičali u tej smrdlji vi luknji.'' je edie neprestano jamral.od jeze je brcnil v ogledalo .
ogledalo se je razblinilo. . Zdaj nam je bila katara zelo blizu..
3 metre smo imeli do nje.odvezali smo jo - tod je bil presrečen.
------------------------------------------------------------------------
next?
12. marec 2012
jaaaa. aja sj to skp piševa
14. marec 2012
Next.!
16. marec 2012
u68400
u68400
nexttttttttttttttt
16. marec 2012
Nextejta že.! -.-''