Forum
u25089
u25089
Ok opazla sm da vam je bla moja zadnja grozlivka(LUTKA) ušeč zato sm se odločla da še eno grozlivko napišem ker mam full idej!!!

a napišem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. september 2010
u25089
u25089
aja pa nem fejkala sam tko naslov je mogoče že tak sam zgodba bo pa drgačna!!!
27. september 2010
ok
27. september 2010
u25089
u25089
OK PRVO OSEBE POL PA ZGODBICA
Kelly(js)
Nancy(naj.prjatlca)
Dolores(mama)
Jacob(oče)
Layla(mlajša sestra)
27. september 2010
u6488
u6488
nancy in naslu fejkaš..... od mene in andy11
27. september 2010
nexttt
27. september 2010
u25089
u25089
ni res ne fejkam sm povedla da bo zgodbica moja pa sam za info sploh nism vedla da mata tut vedve nancy ker nisme brala vajine zgodbe!!!
27. september 2010
u25089
u25089
slike:

jst

nancy

mama

oče
27. september 2010
u25089
u25089

sestrica
27. september 2010
neeexxxxtttt!
če se ti da preber NEVAENA HIŠA
27. september 2010
u25089
u25089
Sem Kelly,stara sem 16 in pravkar v moji sobi pakiram,ker se z družino selimo v novo hišo.
Nočem se seliti,saj imam tukaj vse prijatelje a nimam izbire.Selimo se v neko staro hišo,oče previ da jo treba samo obnoviti pa bo kot nova a zame je le stara hiša.Hiše se celo malo bojim,saj veliko gledam grozljivke in imam občutek da je podobna hišam iz grozljivk.
Mamaridi Kelly gremo.
Torej začnimo novo življenje...
NEXT?
27. september 2010
u25089
u25089

naša hiša
27. september 2010
u26577
u26577
next
27. september 2010
a to na sliki je njihova stara al nova hiša?
27. september 2010
u25089
u25089
nova
28. september 2010
u25089
u25089
Pripeljali smo se pred hišo in spet sem dobila tisti čuden občutek,ki ga dobim vedno ko sem blizu te hiše.Bila sem slabe volje in zaspana,ker me je to noč tlačila mora.Sanjala sem da me je nekaj lovilo po naši novi hiši nato sem padla in videla sem črno roko,ki me je hotela zgrabiti a v tistem trenutku sem se zbudila.Res me je strah te hiše nevem zakaj.Ko sem razpakirala sem pogledala skozi okno,imela sem razgled na dolgo polje na katerem je rastla koruza.Bilo je tudi nekaj strašil,ki naj bi odganjala vrane.Tisti trenutek so se mi zdela smešna a nisem vedela da bodo že kmalu moj največji strah....
NEXT?
28. september 2010
u25089
u25089
Moja sestrica je imela sobo v zgornjem nadstropju in jaz sem ji razpakirala kovčke.Moja soba je bla še kr ok čeprav hiše še vedno nisem marala!Najbolj čudna je bila sestrina soba saj sploh ni izgledala kot soba za otroka,bila je tako siva in dolgočasna.Ko se je zvečerilo sta mama in oče gledala televizijo,sestrica se je igrala jsz pa sem brskala po netu.Iskala sem to hišo in našla sem časopisni stavek na katerem je pisalo:
HIŠA GROZE
V hiši 46b(številka naše hiše) se je zgodila tragedija.Na skrivnosten in nepojasnjen način je umrla štiričlanska družina.Mama Urša,Oče Marjan,sin Luka ter hčerka Taja so umrli na 13.5.1999.Pogreb bo v petek.
Torej je v naši hiši nekdo umrl sem pomislila in zgrabila me je panika...
NEXT..?
29. september 2010
u25089
u25089

moja soba

soba moje sestrice
29. september 2010
kul next!!!
29. september 2010
u25089
u25089
To se je zgodilo dolgo nazaj zato nisem zganjala panike čeprav se mi je hiša sedaj zdela še bolj sumljiva.Najhuje pa se mi je zdelo ker je pisalo da so umrli na skrivnosten način.Kar predstavljala sem si krvava trupla ki so ležala povsod po naši hiši in tresla sem se po celem telesu.Odločila sem se da grem v posteljo in poskušam zaspati.Ko sem ležala v postelji sem razmišljala o vsem skupaj novi hiši,smrti,prijateljih(še posebej o nancy),joj kako sem jih pogrešala!!Ob polnoči ko so drugi še spali jaz pa nisem mogla zatisniti očesa sem zaslišala čudne glasove,ki so prihajali iz dvorišča.Pogledala sem skozi okno a nisem videla ničesar nenavadnega.Ulegla sem se nazaj ko pa so se kar naenkrat odrpla vrata moje omare.Skočila sem iz postelje in se tresla,imela sem občutek da me nekdo opazuje,le da ga js ne vidim.Nato sem dobila občutek da me nekdo šlata po nogah,rokah,po celem telesu in začela sem kričati.Vsobo sta pritekla mama in oče ter me vprašala kaj se je zgodilo.Rekla sem da sem slabo sanjala.Ko sta odšla pa sem se ulegla nazaj v posteljo in končno zaspala.
NEXT??
01. oktober 2010
u25089
u25089
Naslednji dan sem bila hitro pokonci saj sem spet imela tiste grozljive sanje.Pogledala sem skozi okno in videla najlepšo bitje na svetu!!Skočila sem iz postelje,se oblekla,naličila,počesala in odšla na dvorišče.Tam so stali mama,oče ter tisto najlepše bitje na svetu.
m-mama
j-jaz
m: jutro pridi bliže rada bi ti nekoga predstavila.
j: (grem bliže) jutro
m: to je Jessie,pomagal nam bo prenoviti hšo,stanuje v sosednji kmetiji,tam na hribu.
j: živjo Jessie sem Kelly
Jessie: Hey
Po pogovoru pa sta mama in oče odšla zbudit sestrico midva z Jernejem pa sva se pogovarjala.
Kar naenkrat pa je mama zakričala....
NEXT??
01. oktober 2010
u25089
u25089
ups...
JESSIJEM NE JERNEJEM MOJA NAPAKA
01. oktober 2010
u25089
u25089

Jessie
01. oktober 2010
u25089
u25089
Stekla sem v sobo moje sestrice in videla mamo kako gleda iz okna in joka.Vprašala sem jo kaj se je zgodilo ona pa mi je povedala,da je sestrica splezala na streho in nato je za njo splezal še oče,da bi jo spravil dol.Stekli sva iz hiše in gledali na streho.Videli sva sestrico,ki je bila vedno bliže robu ter očeta ki je bil malo za njo.Jessie je delal na polju in zato ni nič opazil.Oče je hvala bogu tik pred robom zgrabil sestrico in vse je bilo dobro.Sestrica je molčala in ni želela govoriti.Ko pa sta mama in oče odšla in sva ostali sami v sobi je rekla:
NE BODI JEZNA.ONA MI JE REKLA DA NAJ GREM NA STREHO.
Vprašala sem jo kdo je ona a mi ni hotela povedati imena.Objela sem jo in zaspali sva.Sred noči sem se zbudila in odšla v kopalnico na wc,nato pa v mojo sobo.Kar naenkrat pa sem v moji postelji zagledala deklico.Bila je pokrita in imela je dolge črne lase.Bilo me je strah a kar sama od sebe sem hodila vedno bliže postelji.Bila sem že čisto blizu ko se je deklica obrnila.Videla sem da je bila cela popraskana in imela je snežno bele oči.Rekla mi je:
UMRLI BOSTE,VSI BOSTE UMRLI!!
Nato je izginila.Bila sem zaspana zato sem mislila da se mi blede.Vseeno me je bilo zelo strah in le z muko sem se vlegla v posteljo.Dolgo sem rabila da sem zaspala in nehala misliti o deklici...
07. oktober 2010
next next next next next next next next next next next
07. november 2010
exa neverjtno dobre zgodbe pišeš
07. november 2010
08. november 2010
next next next next next next next next next next next
09. november 2010
jaz ne wem zakaj ne nextaš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2010
neeexttt
18. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg