Forum
Helow Moje ime je Roselina Mc Queen Živim u majhnem mestecu po imenu Timtalin(izmišljeno), ampak zdaj se je moja družina odločila preseliti v mestece blizu New Yorka v neko hišo, ki je bila več let zapuščena:3 No naj se opišem! Stara sem 14let in hodim v 9.razred, kot sem že rekla se bomo z družino preselili in zamenjala bom vse prijatelje, tako da zdaj ne ralagam kdo so moji prijatelji in kdo ne Imam eno leto starejšega brata Kevina, ki je 1.letnik gimnazije tudi za njega bo selitev sprememba, ampak bova že preživela :$ Neext?
(vem da je kratek del(drugi bodo daljši))

Js in Kevin:

Hope you like it < 33
07. november 2012
nextt
08. november 2012
neextt
08. november 2012
Hvala prvim bralkam in za njih bom nextala :$$

2.del
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bil je moj zadnji dan na stari šoli, hitro sem se oblekla, umila zobe ter pojedla zajtrk nato pa se odpravila na šolski avtobus. Ko sem prišla v šolo, so me prijateljice začele objemati ter jokati, tako da so še mene spravile v jok. Napočila je že zadnja ura, bila je ura angleščine, katere učiteljica je bila prav moja razredničarka. Po uri razlaganja je končala 5minut prej in teh 5minut je imela govor kako dobra učenka sem bila,kako me ne bo pozabila in bla bla bla. Tistih pet minut sem stala pred tablo pred celim razredom in bila čisto solzna učiteljica pa me je teptala po hrbtu ter mi rekla, da bo vse uredu Na koncu ure me je učiteljica še objela, ter mi dala obesek v katerem je bila slika celega razreda in v njem je tudi pisalo da me ne bodo nikdar pozabili :3 Bilo je eno najlepših daril, ki sem jih kdaj videla *-* Vsem sem se zahvalila in jim obljubila, da jih bom obiskala nato pa še vse objela,poljubčkala ter po zvojenju odšla iz razreda :3 Ustavila sem se pri omaricah in videla da me je nekdo prijel za oči ter mi jih zakril, bila je Melisa moja BFF, dala mi je kuverto v njej je bila zapesnica in pismo v katerem je pisalo, da me nikoli ne bo pozabila, zapesnico pa mi je dala kot simbol najinega prijateljstva. Parkat smo se še objele in jokale smo nato pa sem morala oditi :c bila sem vsa solzna in hitro sem tekla čez vrata šole ter si mislila I will miss that school :cc
Ko sem prišla domov so me že tam čakali kovčki, vzela sem še stvari, ki sem jih najbolj potrebovala in z družino smo se odpravili proti Mathonu(izmišljeno), ki je bil blizu New Yourka :** Celo pot sem razmišljala o moji šoli in vrtela po rokah obesek,ki mi ga je dala učiteljica. Ko smo prispeli..... next?

Upam da vam je ušeč < 33
08. november 2012
jp like
08. november 2012
u73606
u73606
next
08. november 2012
nneexxtt
08. november 2012
Okej nextam sicer bo kratek next ker morem it nekam LY < 333

3.del
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ko smo prispeli sem videla veliko zapuščeno kmetijo(ranč), ter zdraven hišo, ki je bila naša nova hiša :3 Hitro sem vzela svoje stvari, ter se odpravila v hišo izbrati sobo, da ne bi Kevin dobil boljše hihi. Kmalu sem si izbrala sobo bila je svtlo rumenne barve in pogled čez okno je bil božanski(gozd):3 Počasi sem začela oboževati svojo sobo*-* namestila sme se v njej, ter se odpravila po podeželju spoznavati nove prijatelje in prijateljice. Ko sem tekla in se vrtela po travnikih, sem zagledala punco, k počne isto kot jaz in bila sem zelo presenečena. Odšla sem do nje saj sem si mislila, da ima približno isto let kot jaz :* Spoznali sva se in ugotovila sem da je Irina in da je isti razred kot jaz in da me že nestrpno pričakujejo(kot novo sošolko) bila sem vesela in z Irino smo se še bolj podrobno spoznale ter tako ugotovile, da imamo veliko skupnega :3 naslednji dan je bila šola in.....
Oprostite za kratki next morem it < 333 Hope you like it LY
09. november 2012
neexxttt
09. november 2012
next
09. november 2012
neext:3
09. november 2012
neext
09. november 2012
Hvala vsem za nextee in tudi lepo da smo dobili nove bralke < 33

3.del
Napočil je tisti dan, dan ko naj bi prvič ustopila v mojo novo šolo. Bila sem tako vzmirjena, da sem se ustala že ob 6.00. Najprej sem se umila ter nekaj pojedla, nato pa sem se še oblekla, ter si naredila frizuro in bila sem pripravljena za šolo. Ko sem ustopila v šolo j ebila tako gromozanska *-*(1oox večja od stare). Imela sem tudi svojo omarico bila je modre barve < 333 Noter sem dala moje čevlje in jakono, nato pa sem se odpravila proti hodnikih. Ker v šoli še nisem nobenega poznala, razen Irine, ki je bila tisti dan ravno bolana-.- Tavala sem po hodnikih, dokler se nisem zaletela v prelepo mladenko, ki sta ji sledili še dve. Ustavila se je, ter me ozmerjala, nato pa se odpravila naprej. Še nekaj časa sem tavala po hodnikih, nato pa že našla pravo učilnico. Ko sem ustopila v razred so vsi buljili v mene, kot da sem padla z Marsa. Predstavila sem se ter se usedla v zadnjo klop pri oknu, ki je bila prazna. Opazila sem tudi, da sem v istem razredu , kot "lepotica" v katero sem se malo prej zaletela na hodniku. Avšasto je sedela za svojim stolom, ter se ni dala motiti, pri urejanju svojih nohtov ter svoje frizure! Mladenki, ki pa sta jo spremljali sta ji bili kot sluge! Ko se je pouk začel sem se dolgočasila, zato sem uzela svojo knjigo iz torbe, ter brala. Čas je mineval in mineval in kmalu je zazvonil zadnji zvonec in pouka je bilo konec. Odpravila sem se proti domu.

Upam, da vam je ta del všeč < 333
Naslednji next pride kmalu LYSM < 3
09. november 2012
next!!
09. november 2012
next
09. november 2012
neextt
09. november 2012
_N_E_X_T_
09. november 2012
Hvala za nove nextee < 333

5.del
Ko sem prišla domov sem se vrgla na svojo božansko posteljo, ter premišljevala o moji novi šoli in drugih, ki sem jih spoznala! :3 Kar na enkrat sem se spomnila, da je moja sosednja hiša velika kmetija. Odločila sem se,da si jo ogledam. Oblekla in obula sem se, nato pa sem se odpravila proti kmetiji. Spotoma sem srečala mojega prijatelja Toma, ki sem ga danes spoznala v šoli. Ko sem mu povedala kam se odpravljam, mi je začel nakladati o zgodbi, ki se je zgodila pred leti v tej kmetiji bilo je tako! Pred leti je tu živela neka družina, ki je bila zelo srečna v družini sta bila 2otroka in starša. Vse je bilo odlično,dokler nekega dne gospa ni zbolela z hodo boleznijo in po parih mesecih umrla. Vsi so nekaj mesecov zelo žalostni, dokler nekega dne ni umrl še oče (srčni napad). Ostala sta le še otroka, ki sta dan za tem bila v tej hiši pogrešana in nihče jih ni več najdel. Od takrat naprej ni več noben vstopil v to kmetijo. Bila sem začudena A vseeno sem se odločila, da bom jaz tista, ki bo prva vstopila v to kmetijo in ugotovila, kaj se je zgodilo z pogrešanima otrokoma

Ta del se bolj povezuje na temo "hiša duhov" in upam, da vam je bil všeč LY ALL < 33
09. november 2012
next: nova bralka
09. november 2012
next
09. november 2012
u108552
u108552
neext
09. november 2012
neexxtt
09. november 2012
nextt
09. november 2012
neeeexxtttttttt
09. november 2012
Hvala vaam za nextee < 333
+ lepo da imamo nove bralce

6.del < 333
Po pogovoru z Tomom sem nadaljevala svojo pot, proti kmetiji :3 Počasi sem odprala vrata. Pustila sem jih odprta, ter se odpravila raziskovati po kmetiji, kar naenkrat, pa sem zaslišala POK :3 hitro sem zbežala proti domu in se skrila pod posteljo. Nekaj časa sem ostala tam, potem pa sem se prikazala in se ulegla na posteljo. Že spet sem premišljevala(kot da bi bil to moj hobij). Nato pa sem se vstala s postelje, ter iz svoje torbe vzela moj najljubši dnevnik :*** Zapisala sem si kar se je zgodilo, ter se počasi odpravila spat. Naseldnje jutro sem se odpravila proti šoli, a še vedno nisem mogla tistega "POKA" spraviti iz glave. Tudi danes ni bilo Irine v šoli in že spet sem se počutila kot neka "neznanka". V razredu me ni noben nič spraševal, tako da sem lahko že spet mirno brala svojo knjigo in se nisem ozirala na nobenega drugega :* Po pouku sem prišla,do omaric ter se tam obula. Srečala sem tudi Meliso(lepotičko), ki me je že spet lepo ozmerjale ter se iz mene norčevala. Ampak vseeeno mi je bilo vedela sem da je navadna avša, ki misli da je od vseh boljša, a nobenem ne seže, do kolen. Ko sem prišla domov,me je obletel srh od včerajšnjega dogodka(POK) :** Odločila sem se, da še enkrat odidem tja, ampak kdaj drugič, ker je bilo za ta teden vsega dovolj. Počasi sem odšla spat

Upam da vam je všeč
Vesela sem da je veliko novih bralk/bralcev :*** LYSM < 333
09. november 2012
next :*
09. november 2012
nextt
09. november 2012
u108552
u108552
neeekšti čim prei al pa takoj
no uglavnem neeext
09. november 2012