Forum
1. del
Nekdo pozvoni. Po nbaših dolgih stopnicah hitro stečem in odprem vrata. Pred vrati je Harry moj fant. Poljubim ga na lice in mu rečem naj vstopi. Harry počasi vstopi v moje razkošno sanvanje ter si na obraz nariše nasmešek. Rad te imam.<< potihoma reče. Primem ga za roko ter mu odvrnem isi stavek. Zaslišim jok mojega enoletnega bratca in sestrice, ki prihaja iz sobe z igrali za otroke. » Kar zahtevna otoka sta kajne ? « pove Harry. Prikimam. Oh, ti zahtevni otroki.
06. avgust 2015
Harry in jaz sma zelo otročje, kljub temu, da sma stra 18. let. Mami sedi zunaj, v naročju drži sestrico Larisse ter naju z Harryiem opazuje. Harry spleza na drevo iz katerega že poganjajo nova jabolka. Začne peti besedilo ene pesmi. Harry poje zelo lepo. Slišim lajež sosedovega psa Garya. Gary je škotski ovčar, ki laja zelo velikokrat. Mami se namršči in reče: Ta Gary mi gre že na živce ! Ko mami to reče se Larisse začne smejati. Njen smeh je zelo luškan. Smeh njenega dvojča in moje mlajšega bratca, Luisa zveni dosti bolj smešno. Harry pade iz drevesa. Jaz in mama zakričima in ga hitro povprašama če je vredu. Harry odgovori: Padel sem iz 4. meterskega drevesa. Lahko bi umrl .Ampak nisem. Veš zakaj ? Zato, ker sem padel iz najnižje veje, ki je 1,in pol nad tlemi. Harry j vedno tako dobre volje. Boljšega fanta ne bi mogla imeti. Harry in jaz se objamema, mami pa naju z solzami v očeh tiho opazuje. Grem pripraviti stvari, pa bomo jaz, tvoj oči Zoe, Harry, Larisse in Luis šli na piknik. Pa ne samo to ! Na potovanje v Kostariko ! Od veselja sem najraji hotela rastrgati avto. To je neverjetno Zoe ¨!<< mi reče Harry in se nasmehne moji mami. Harry pokliče kolega, da ga pride iskat, Harrya odpelje domov, si Harry pripravi stvari in nato pride k nam pripravljen za potovanje v Kosatriko.
06. avgust 2015
next
28. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg