Forum
No js sm se odločla da bom napisala eno zgodbo o eni punci in njenih frendih..............

A naj napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. februar 2011
u34229
u34229
ja dej!
09. februar 2011
Živjo moje ime je Alex za prijatelje Ali. Imam bff Ashley, Aljaža, Blaža in Nejca.
Vsi smo stari 15 let in vsi treniramo hip hop razen Nejca.
Zjutraj me zbudi moja glasna budilka najprej pomislim na šolo, ki jo sovražim najbolj na svetu. Hitro se oblečem in pohitim ven. Zunaj me čaka Ash,da grema skupaj v šolo.
Pogovor med mano in Ashley:
Js-komej čakam da bojo počitnice
Ashley-Ja js tut
Js-Pa komi čakam dons plesne prešnjič sta nam Žan pa Nežka rekla,da mata presenečenje(žan pa nežka nas mata hip hop)
Ashley-Ja sigurno da mamo kako tekmovanje
Js-ka pa veš
Pot ji hitro minila in ko pridema pred šolo so tam barbie girls moje najhujše sovražnice. Ashley pa mi hitro prišepne res slab začetek dneva že navsezgodi zjutri mi je slabo in to zarad njih.
09. februar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
no ja no sam je pa res slap začetek dneva tole tut u real lajfu :/
09. februar 2011
Next
09. februar 2011
še en komentar
09. februar 2011
u10583
u10583
next
09. februar 2011
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next
13. februar 2011
Ko pridema v šolo vidima, da imamo prvo uro prosto zato počakama Aljaža,Blaža in Nejca,da gremo skupaj v park. Ves čas se pogovarjamo o počitnicah in o tem kako hočemo js,Ashley,Blaž in Aljaž postati učitelji hip hopa. Ampak Nejca to ne zanima ker se mu zdi hip hop samo neumen ples. Ko smo imeli pouk sem razmišljala samo o plesnih in še pouk se je vlekel tako dolgo kot eno leto. Ko pridem domov grem na facebook in vidim prošnjo za prijateljstvo pogledam kdo je in bil je Aljaž, ki si je končno naredu fb.
13. februar 2011

Ashley

js

Blaž

Nejc
13. februar 2011

Aljaž
13. februar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. februar 2011
še en komentar
15. februar 2011
next
15. februar 2011
next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next
15. februar 2011
next
15. februar 2011
u35439
u35439
Next
15. februar 2011
u7275
u7275
next
15. februar 2011
next
16. februar 2011
Kmalu se spovnem da imam hip hop zato se oblečem in grem. Ko pridem so že vsi tam.Žan in Nežka sta nam povedala da se razdelimo v skupine po štiri in si izmislimo ples čas pa imamo en mesec. Žan in Nežka bota izbrala najboljši ples. Takrat pa mi Ash reče,da se moramo zelo potruditi če hočemo zmagati kajti zmagovalci grejo v New York in tam si lahk izberejo kaj hočejo počet v zvezi z hip hopom. Vsi smo si želeli zmagati,da bi šli v New York in postali učitelji hip hopa. Ko je plesnih konec gremo takoj k meni domov in začnemo vadit ples. Blaž,Aljaž in Ashley so bili pri meni do večera in ko so šli domov sem šla takoj v posteljo saj sem bila zelo utrujena. Zjutraj ko se zbudim se oblečem in pohitim k šoli. Tam je že Ahley, ki je zelo vznemirjena. Vprašam jo kaj je narobe ona pa reče da.....................
16. februar 2011
2 komentarja pa nextam
16. februar 2011
next!
17. februar 2011
next!
17. februar 2011
u34229
u34229
neexxxxt pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis
17. februar 2011
nexxxxt
18. februar 2011
next!
19. februar 2011
bom poznej ko zdle niam cajta
19. februar 2011
ona pa reče da je videla ples od druge skupine in da je naš ples zagotovo najslabši. Vsedem se zraven Ashley in tako ves čas v tišini sedima in čakama Blaža in Aljaža. Ko končno prideta v šolo jima Ashley pove vse po vrsti. Tako vsi po vrsti sedimo v tišini do začetka pouka. Pri matematiki (kot ponavadi) ne poslušam,saj nam učiteljica kot vedno razlaga snov iz prvega razreda. Proti koncu pouka pa nam da tri liste z računi. Kot da že ni dovolj da imamo najslabši ples in da ga bomo morali vaditi do večera in zdaj še pa naloga.
19. februar 2011
next?
19. februar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg