Forum
jaz bom napisala zgodbo ki bo pripovedovala o mladi plesalki hip hopa.ime ji je bilo eva imela je starejšo sestro majo.

a hočte da napišem zgodbo???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. oktober 2010

11. oktober 2010
to sem jaz eva imaam starejšo sestro majo.ona ima fanta jaz pa sem v njenega fanta zaljubljena.
11. oktober 2010

11. oktober 2010
ne pardon to sm js una gor je pa maja
11. oktober 2010
no jaz sem eva imam starejšo sestro majo.ona ima fanta jaz pa sem zaljubljen v njega ime mu je tim.no nekega dne je je eva imela navaden nastop iz hip hopa.vame so bili trije fantje iz razreda vendar nisem zaljubljena v nobenega.stara sem 18.let.maja je stara 21 vendar jo imam zelo rada saj mi svetuje za različne stavari ki jih je ona že doživela.vame so bili tilen,andrej in jan.igram v gledališki skupini neuradno zasačeni.naša učiteljica ki me uči v skupini je jana štojs.imeli smo maturantski ples. tilen me je povabil da bi plesala z njim.mogla sem privoliti saj če ne bi ne bi smela plesati na maturantskem plesu.eva!!! je mami zavpila ko je v moji sobi zagledala veliko zmešnjavo. rekla se samo iskača sem obleko za maturantski ples. eva pa saj ti jo bomo šli kupit. rahlo sem bila vznemirjena saj je bil že danes maturntski ples.zanimalo me je kako bom plesala.mislim da dobro saj že 8.let treniram hip hop.maja mi je rekla da se moram na maturantskem plesu zelo potruditi saj je zalo težko plesati.
15. oktober 2010

moja maturantska obleka
15. oktober 2010

moji čevli za maturantski ples
17. oktober 2010

moja frizura za maturantski ples
17. oktober 2010
zdej si me pa predstavlite
17. oktober 2010
dejte komentirat
01. november 2010
dejte no mal please gasa no