Forum
Hej
Pač nevem kak bi to opisala, ampak res mi je ušč sošlc. tku neopisljivo ušč *~* te njegove učke in nasmeh in res use.
Ampak pol je pa tu še en problem. Neki časa je biv on vame, ampak nvem če še je. Pač nekateri mi praujo da ni vame in da že ve da sem jas vanj ampak men se še vedn zdi da mu je ušč nek na men. Ampak je tu še ena punca tut sošolka in ja tut ona je unjega. prejšn let sta celo hodla ampak un prau da mu več ni una ušeč... tist ki vejo da sm vanj mi praujo da naj se ne sekiram in naj si nedelam prveč velikga upanja... BUT HOPE LASTS FOREVER!
in res rabim vašo pomoč kua vi mislite u tem in kua mislite da naj jas nardim (naj mu priznam - če ja kako, naj ga puzabm).?
16. april 2014
u160015
u160015
svetovala ti bom, če boš pisala željice na mojo temicooo
16. april 2014
u160015
u160015
okš noo<333
jaz ti svetujem da se najprej probaš mal pogovorit z njim, se malo družiš z njim, glih tolko, malo, ne preveč
16. april 2014
u105556
u105556
HM........ tudi v našem razredu mamo podooooben problem<3
Glej če to res dolgo traja in te muči in res neveš kaj naj narediš potem preprosto povej prijateljici, da si v *njega* in jo prosi, če mu lahko nekako ona pove. to bo verjetno lažje<3
tako se je že enim zgodilo: enadva sta bila par dolgo čas,a samo po zaslugi svoje best frendice <3 tko, da lahko poskušiš <3
17. april 2014
u105556
u105556
LAHKO PA TUDI NPR.
KO BO KDAJ KJE SAM PRIDEŠ DO NJEGA GA NPR. POZDRAVIŠ, KAJ POHVALIŠ NA NJEM IN PODOBNO........... NPR. ČE BO KDAJ PRIŠEL V RAZRED SI KAJ SPOSODIT MU TAKOJ POSODI..........

IMAM ŠE EN PRIMER:
JE NPR. BOLAN/IMA GIPS IN MORE SEDETI NA KLOPCI PRI ŠPORTNI, LAHKO NAREDIŠ TOLE:
ČE SO PRI VAS STROGI, POTEM SE LAHKO DELAŠ, DA SI POZABILA GUMICO ZA LASE DOMA, ALI PA ZANALAŠČ POZABIŠ ŠPORTNO IN POTEM BOŠ MORALA VERJETNO SEDETI NA KLOPCI, TAM KO TUDI ON !! NO TAKRAT JE ČAS DA SE ZBLIŽATA................
ČE HOČEŠ OZ. BOŠ TO NAREDILA, MI TUKAJ ALI PA KJE SPOROČI IN TI BOM POSKUŠALA POMAGAT/POVEDAT KAJ NAREDIŠ KO BOSTA SKUPAJ NA KLOPCI <3

DOSTI OD TEGA SEM ŽE DOŽIVELA ZATO MAM IZKUŠNJE <333
LE PIŠI MI PO ZS-JU IN PRIDEM NA POMOČ<3

PS: ( VSO SREČO TI ŽELIM PRI TEM )
17. april 2014
Hvala res ti bom nek na zs napisaua<3
17. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg