Forum
HeLLow! Ta ZgOdbiCa vm Bo SigUrn UšeČ! GoVoRi o Sarah Megan Vanillow. PreEsElIla Naj Bi se Iz MeSta DenviLLe, Živela je pred 1300 leti in zdaj jo vaščani PreStraŠeno Slišijo vsako noč. V šoli Georgine HamiX pride NoVa UčeNka, ki naj bi staRoDavno Sarah MeGan VaniLLow spEt Priklicala V ŠoLo. KaJ miSlite Kdo je BiLa ta DekliCa?
KliKni Na ZgoDbiCo in NexTaj....IzveDeL boŠ skRivNosti te Šole

BOŠ BraL?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2012
Sorry tm zgori je Vidu-la
04. maj 2012
Neeext.
04. maj 2012
Še KkšN NeXttt? PrOsim SpoRočTe NapRej
04. maj 2012
next
04. maj 2012
nexttttttttttttttttttttt
04. maj 2012
u45227
u45227
next
04. maj 2012
next
04. maj 2012
u32539
u32539
nextttttt
04. maj 2012
*OK ,No Bom Kr ZačeLa*

Preden sem se preselila v New Jersey sem šla v našo staro knjižnico, polno polomljenih omar in nešteto pokvarjenih računalnikov.
Tam sem preživala mnogo deževnih in oblačnih dni, tudi v tem smislu, da sem bila kar dolgo in močno zaljubljena v Arona iz 1 letnika. Neko noč pa mi je napisal, da se je z mano družil le zaradi neumne stave. Na žalost sem veljala za piflarko. Vsak dan me je bolelo, ker so me obsojali še preden so me spoznali. Nisem si belila glave zato sem toliko časa preživela v naši mestni knjižnici. Rihannon in Bella, ki sta delali za knjižnim pultom sta vsak večer, ko ni bilo v knjižnici nikogar več, govorili zgodbo o šoli Georgine Hamix.
Ležala je ob krajni cesti New Jerseya. Nekoč naj bi na mestu šole stal mlin in v njem naj bi živela sama Sarah Megan Vanillow. Nikoli ni zares odšla iz tega sveta. Kaj še le iz območja kjer je stal mlin. Neke noči pred smrtjo naj bi jo obiskal volkodlak. Vaščani pa so predvidevali, da je bila boginja volkodlakov in jo proglasili za zakleto. Mlin so zaradi strahu podrli in postavili šolo. Legenda pravi, da v šolo še nikoli ni posvetil noben šončni žarek-IN TUDI NE BO! Tisti trenutek se je Rihannon ustavila in se prestrašeno ozrla po mračnem prostoru. "Kaj je?" Sem jo vprašala vsa zaskrbljena in hitro sem se stisnila ob kot knjižnice. " Bolje, da končamo...Jutri ti poveva zgodbo, prav?" Prikimala sem ampak niti slučajno mi ni bilo prav. Vstala sem in se še zadnjič ozrla po knjižnici v kateri so se brez vzroka lestenci pošteno majali. Stopila sem že k vratom in... " Elizabeth!" Me je vstavila Bella. " Kaj pa je?"
" Previdna bodi," mi je rekla in prestrašeno gledal kako sem odšla. Zunaj je deževalo. Noč je prekrivala vsako reč pred mano. stisnila sem se ob dežnik in molčeče hodila proti domu dokler.....
Nextite ) upam da vm je ušeč

04. maj 2012
ful dobra je
04. maj 2012
hwalaa
04. maj 2012
a se lohk tud jst prjavim
04. maj 2012
kam če se lah prjavš?
04. maj 2012
na high school s skrivnostjo
04. maj 2012
sj lah sam nextaš ni se treba prjavt
04. maj 2012
ok hvala
04. maj 2012
še neki nextoow pliiis
04. maj 2012
next
04. maj 2012
Next,next,next,next,nesxt,next,nxt,next takooooj! ti maš talent ej,res!
04. maj 2012
full dobr next, next, next !!!
04. maj 2012
....dokler nisem za trenutek pogledala na tla in že s kančkom oči zagledala svetlo rumeno svetlobo. Pogledala sm višje, nekajkrat je zatrobilo in treščilo vame. Velik kombi je zapeljal na stransko ulico in me soraj pomečkal, vendar sem na srečo odskočila. Padla sem na rob hriba in se kotalila 4 metre globoko. Ko sem se nehala kotaliti sem se razjokala. Bila sem premočena in kri mi je tekla iz nosu, kolen in celo glave. Nedvomno sem mislila, da imam pretres možganov in ko sem se hotela pobrati se mi je zavrtelo in padla sem na tla čisto objokano-krvava. Tam sem ležala več ur. Bila sem šibka in premražena. Zato sem lahko premikala le veke in to je bilo vse kar sem zmogla. Šele zjutraj sem opazila kje sem pravzaprav pristala. Trava je bila siva in okoli mene so ležali cigaretni ogorki ter pločevinke piva. " O fuuj" sem sam pri sebi mislila in se kotalila ter se poizkušala sraviti na noge. Vse okoi mene je bilo temno in zazdelo se mi je tako kot,da bi okoli ležala še vedno popolna tema...Nextaš??
04. maj 2012
hwala useem
04. maj 2012
next
04. maj 2012
next!
04. maj 2012
P še neki vs bi rada prosila....Deliš naprej link od moje zgodbice prosim
04. maj 2012
next
04. maj 2012
04. maj 2012