Forum
ⓈHEY
ⓈŠe ena mojih zgodb
ⓈUpam da vam bo tudi ta všeč
ⓈBerete lahko tudi to zgodbo
http://www.igre123.com/forum/tema/story/183947/
ⓈNo pa še uvod
➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤
Spet se začenja še eno šolsko leto.Sem prvi letnik srednje šole.Šolam se za profesjonalno fotografinjo.Rada fotografiram.S tem sem se začela ukvarjati pri krožku v osnovni šoli.Potem pa je postalo resneje.Sem taka punca ki vedno sedi v prvi klopi in posloša učitelje ter si zapisuje vsako njihovo besedo.Čeprav me sošolci vedno zmirjajo se s tem ne obremenjujem.Upam da bo v srednji šoli drugače.Upam da bom imela prijatelje.In upam da se bom zabavala.Moj življenski cilj je biti fotografka in novinarka za najbolšo in popularnejšo revijo na svetu.Je pa tudi to da bi imela družino.Moram pa tudi nekaj priznati.Nisem se še poljubila.Ja to je za nekatere čudno za druge ne.A ker so me vsi imeli za čudno,nisem imela niti prijateljev niti nič.Družila sem se večinoma z učitelji a verjamem da se to nebo več zgodilo.
No to je uvod.
Upam da vam je všeč.
Pa raje kot nexte vidim mnenja
ali naj nadaljujem z zgodbo
12. april 2016
Nexttt.. Napisi pol v nadaljevanju da se enkrat zaljubi pa zacni prepletat njeno zivljenje pa solo z ljubeznijo..
12. april 2016
Next vsec mi je zacetek sam ni te neki opomnila bi blo mogoce lazje brat... da je manj slovnicnih napak in da kdaj pakdaj namesto pike dad vejico, da razsiris dva stavka v poved... drugace pa super
12. april 2016
u208710
u208710
Next
13. april 2016
Next,uvod mi je všeč mogoče bi lahko napisala sicer še kaj drugega a za prvi del je super in ja zgodbo bi bilo vredno nadaljevati
13. april 2016
u193768
u193768
Next
lahko bi napisala ime... drgač mi je pa všeč
13. april 2016
neexxtt!!
13. april 2016
u204208
u204208
Next
13. april 2016
u204208
u204208
coool
13. april 2016
u196652
u196652
Next
13. april 2016
No tu je že Next.Preden začnem bi se rada zahvalila:
Hawaiigirl ,actimel ,.America ,Ginny Diggory ,Ginny E. Potter ,☮υƝιƇσRη gǀяL☮ ,ω°ANJA°ω ,in vsem ostalim
za vse nxte in krasne nasvete ter mnenja.
Glavni lik zgodbe:
-Gaja Lind
-ima 15 let
-hodi v prvi letnik srednje šole ki se pravkar začenja
-mama Kate in oče Alex
-to je ona:

1.prvi dan šole

GAJA:

DOMA
Tako sem vznemirjena,da sem vstala zelo zgodaj.Ker sem vstala tako zgodaj sem naredila veliko stvari.Najprej sem šla pod prho umila sem si tudi lase,potem sem pojedla kosmiče in si umila zobe.Odšla sem pred ogledalo in vzela mamina ličila(ličil še nisem uporabljala).Najprej sem nanesla šminko ,potem še maskaro,...
Ko sem se pogledala v ogledalo sem zavpila,gotovo sem prebudila celo sosesko.Mami se je zbudila in pritekla k meni.Vprašala je kaj se je zgodilo.Obraz sem obrnila k njej ,takrat je zavpila še ona.Vprašala me je če mi pomaga .Seveda sem odvrnila naj mi.
Najprej sva zbrisali stara ličila ki sem jih sama napackala.Nato me je ona previdno naličila da nebi izpadlo kot prej.Potem sem se še našpricala z parfumom tako da je cela kopalnica smrdela.

V ŠOLI
V šolo sem šla z avtobusom.Vožnja traja deset minut,približno.Ko sem iztopila sem zagledala prekrasno stavbo.To je bila zagotovo moja šola in je tudi bila.Po zvočniku se je govorilo naj prvi letnik oz. novinci pridejo V telovadnico.Bilo nas je veliko.Najprej so vsakemu povedali v katerem razredu je,in ga poklicali bližje ter mu nekaj dali.Takrat so povedali moje ime.Stopila sem do mize.Dobila sem liste.

NA LISTIH PIŠE:

Gaja Lind-1.letnik razred a.)

V razredu so še:
-Ana Wix
-Brina Kovač
-Tjaša Krm
-Alex Kres
-Matija Smreka
-Ally Down
-Sony Wat

urnik za cel teden:
PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1.ura foto osnove obdelovanje foto osnove obdelovanje praksa
fotografij fotografij (delo v
2.ura slikanje zunaj spletna str. slikanje zunaj foto osnove reviji
3.ura izdelovanje mat obdelovanje foto. slikanje zunaj ki jo sami
fotoaparata poiščete)
4.ura izdelovanje slj slj nar
fotoaparata
5.ura urejanje slik nar slj izdelovanje
6.ura preveri svoje nar fotoaparata
znanje(s tem
začnemo naslednji
teden)
7.ura slj mat
8.ura mat

(če vas zanima katera ura je kaj pošelte vprašanje po ZS)

V ŠOLI
No pouk je potekal normalno.Sedela sem v prvi klopi.Nato pa v razred vstopi fant ki pravi da mu je ime Alex in da mu je žal ker zamuja.Bil je tako srčkan.Mislim da sem se zaljubila.No preostanek pouka je potekal normalno.Alex me je mogoče opazil saj sem ga neprestano gledala.A s tem se nebom obremenjevala.Po koncu pouka sem odšla domov.
DOMA
Dan je potekal dokaj normalno.Ko sem prišla sem pojedla nekaj mamine hrane,napisala nalogo in brala knjige.Zvečer sem odstranila ličila se preoblekla in šla spat.
Konec prvega dneva.
No to je prvi del.
Upam da vam je všeč.
Pa raje kot nexte vidim mnenja
ali naj nadaljujem z zgodbo
13. april 2016
u208825
u208825
Next Next Next napeto, nadaljuj prosim!!!
13. april 2016
Next
13. april 2016
u204208
u204208
Next
13. april 2016
mnenja
13. april 2016
u208710
u208710
Next supr
13. april 2016
piši bolj povezano, saj bo zgodba zanimivejše...preveč manjka med odlomki
drgač pa zanimiv
13. april 2016
u210822
u210822
Next
13. april 2016
u196652
u196652
Next .
Zlo je zanimivo.
Piši še naprej!
Prosim
13. april 2016
Next useec mi je da si popravla to da pises v pravilnem knjizmem jeziku je lazje berljivo kar tako naprej
13. april 2016
u193768
u193768
Next se strinjam z actimel
14. april 2016
u208825
u208825
strinjam se
14. april 2016
u196652
u196652
Jaz tudi se strinjam
14. april 2016
ful dobra zgodba, zelo je napeta in komaj čakam nadaljevanje zelo dobro jih pišeš+ Next Next Next
14. april 2016
Next... Predlagam ti da čim manj nastevas pa malo bolj opisujes.. Npr. kako je zgledala ko se je zjutraj zbudila.. Drugace pa pune vreju
14. april 2016
Next Next
14. april 2016
Kdaj bo Next?
08. maj 2016
Next+ nova bralka...meni se zdi zanimivo..mogoce bi lahko sproti malo osebe opisovala pa cim manj besede ponavljala
10. maj 2016
Next
10. maj 2016
nxt
11. april 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg