Forum
Hi sm nova na forumu in bom začela pisat zgodbico in upam, da vm bo ušeč naj povem še, da bo Louis nastopal kot navadn fnt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
>>Samantha Ariel Johnson, spet si tukaj.<< je zavzdihnila ravnateljica, ko me je videla na vratih.>>Spet?<< sem vprašala.>>Že dva tedna me ni bilo. Sem vas kar pogrešala.<< sem sarkastično rekla.>>Dovolj, Samantha.<< je rekla.>>Motenje pouka, žaljenje sošolke in sikanje učiteljice. Mi lahko poveš kaj o tem?<< me je vprašala.>>Ja, seveda, da lahko. Motila sem pouk? Vedno sem jaz kriva. Kaj pa Jack, Amy in še ostalih 21 v razredu? Žaljenje sošolke? Če ji rečem, da je krava še ne pomeni, da je res. A mene so pa lahko žalili s tem, da sem neumna, grda, debela? Njih pa niste nič kaznovali, nikoli. Sikanje učiteljici? Kdo pa tisti stari vešči ne sika, prekleto. Vedno vidite samo mene!<< sem razburjeno povedala.>>Pomiri se.<< mi je rekla.>>Tokrat boš odnesla brez kazni. Samo prosim naj se ne ponovi več, prav?<< je dodala in nisem mogla verjeti. Prikimala sem in odšla. Na hodniku sem se zaletela v fanta. Tistega, ki mi je všeč.>>Problematičarka, kaj?<< je vprašal.>>Nič takega, neumna šola in osebje.<< sem razburjeno rekla.>>Vem, kako ti je. Tudi jaz sem vedno grešni kozel v razredu. Komaj september je, jaz se pa vsak teden srečam s to pisarno.<< mi je povedal in začudeno sem pogledala.>>Sva že dva.<< sem uspela reči.>>Grem notri, se vidiva.<< je rekel. Mi je slučajno rekel, da se vidiva? O moj bog, srečen dan! Odšla sem v omarice, kjer sem vzela plašč in se obula. Stekla sem na avtobus in se odpeljala domov. Presrečna sem vstopila v hišo.>>Doma sem!<< sem se zadrla.>>Takoj pridem dol, miška.<< se je oglasil oči. Oči ima svoje podjetje in ima v naši ogromni hiši tudi pisarno. Iz omare sem vzela piškote in jih odpirala.>>Kasneje.<< je rekel oči in mi vzel piškote iz rok.>>Mami bo kmalu prišla in naredila kosilo.<< je dodal.>>Pa če sem tako lačna, papi.<< sem zavzdihnila.>>Ne, Ariel.<< je še enkrat ponovil.>>Prav. Samo nehaj me klicati Ariel.<< sem rekla.>>Kako je bilo v šoli?<< je vprašal čez nekaj časa.>>Dobro. Nisem dobila nobene kazni, si lahko misliš?<< sem ponosno povedala.>>Dokler imaš odlične ocene mi je vseeno za te trapaste kazni.<< je rekel in me poljubil na čelo.>>Doma sem.<< je pozdravila mami.>>Danes si pa hitra, odvetnica Johnson.<< jo je osladno pozdavil oči in nato sta se poljubila. Bljak, nagravžno mi je gledati kako se poljubljata.>>Da ne bom dobila sladkorne.<< sem se oglasila.>>Dober dan tudi tebi, Samantha.<< me je pozdravila in poljubila na čelo.>>Nekaj vama moram povedati, dragi moji.<< je začel oči.>>Je kaj hudega?<< sva vprašali obe hkrati.>>Sploh ne! Podjetju gre super in začel sem sodelovati z nekim podjetjem Venus, ki ga vodi Derek Tomlinson.<< je povedal. JE SLUČAJNO REKEL, DA JE ZAČEL SODELOVATI S PODJETJEM VENUS, KI GA VODI LOUISOV OČI????>>To je čudovito, papi!<< sem mu čestitala.>>Danes gremo na večerjo k njim, uredita se.<< je še rekel in z mami sva prikimali.

Samantha:

Louis:

05. december 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeexxxttt
08. december 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!!
08. december 2013
Po kosilu sem šla v sobo, kjer sem delala nalogo nato pa do petih gledala film.>>Ariel.<< me je poklicala mami ampak se ji nisem javila.>>Sammy.<< je še enkrat poklicala.>>Kaj?<< sem vprašala.>>Uredi se, čez 1 uro gremo.<< je rekla, ko je udrla v mojo sobo. Začela sem brskati po omari in končno izbrala primerno oblačilo. Obična črna obleka do kolen in črni čevlji. Lase sem si skodrala in se namazala.>>Greš na pogreb, Sammy?<< me je vprašal oči.>>Kako zelo si smešen.<< sem rekla in zavila z očmi. V torbico sem spravila telefon in ključe. Ogrnila sem si svoj plašč in za očijem odcapljala proti avtu. Kmalu se nama je pridružila tudi mami.>>Ariel, da se boš lepo vedla.<< mi je rekla mami in prikimala sem. Prispeli smo pred res lepo hišo in hitro sem skočila ven. Pozvonili smo in odprla nam je njihova hišna pomočnica.>>Dober večer.<< sta nas pozdravila Louisova starša.>>Kar vstopite v jedilnico.<< nas je premaknila naprej. Sedli smo, med tem pa so se pogovarjali o poslu, brez veze. Vstopil je on. Louis.>>William, pozen si.<< mu je ostro rekel njegov oči.>>Oprostite.<< je rekel in nas vse pogledal.>>Saj ni nič hudega, se zgodi. Mladina, pač.<< se je oglasila mami in s pogledom ošinila mene. Louis je sedel zraven mene in Claire, hišna pomočnica nam je kmalu postregla večerjo. Nisem bila ravno nadušena nad rižem v smetanovi omaki ampak sem potrpela.>>Louis, popelji dekletce v sobo. Tukaj vama bo dolgčas, pogovarjali se bomo o poslu.<< mu je rekla njegova mami in prikimal je. Vstala sem in odšla za njim v prvo nadstropje. Vstopila sva v sobo, ki je bila pobarvana na svetlo modro. Wow.>>Problematičarka na obisku.<< je prekinil tišino in se zarežal.>>Na žalost.<< sem tiho rekla in sedla na posteljo.>>Kako ti je že ime?<< je vprašal. Premišljevala sem, če bi povedala oba imena ali samo enega.>>Samantha Ariel. Ampak kliči me Samantha.<< sem na končno izdavila.>>Torej, Samantha. Imaš fanta? Brata? Sestro?<< je spraševal.>>Samska sem in edinka.<< sem odgovorila.>>Razvajenka torej...<< je posmehljivo rekel.>>Niti malo!<< sem ga napadla.>>Ti kar zavidam. Da si edinka in da imaš tako super starša.<< je dodal.>>Štiri sestre imam. Lottie, Daisy, Phoebe in Félicité.<< mi je povedal.>>Ti pa nikoli ni dolgčas.<< sem tokrat posmehljivo rekla jaz in grdo me je pogledal.>>Imaš najboljšo prijateljico?<< je vprašal čez nekaj časa.>>Sem jo imela. Emma ji je ime, preselila se je in me ne pokliče več.<< sem povedala in šlo mi je na jok, saj je bila Emma res najboljša prijateljica in tako jo imam rada.>>Eh, te čisto razumem.<< je rekel in pogledala sem ga v njegove modre oči, ki so bile globoko v sebi žalostne. Kmalu me je poklicala mami in odšli smo domov. Celo pot sem premišljevala o Louisu. Kakšno preteklost ima? Kaj se mu dogaja doma, ko ni gostov?Mogoče bom nekega dne to izvedela, mogoče.

Next? Kakšna se vam zdi?
09. december 2013
u153281
u153281
Neeeeeeekššt!!! supr!! <333
09. december 2013
OMGGG kk supr pišeš!!!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
09. december 2013
hvala za komentarje <3
Ko sem prišla domov sem takoj padla v posteljo in zaspala.>>Sammy. Zamudila boš.<< me je zbudil oči.>>Samo še pet minut.<< sem zamomljala in se obrnila v drugo stran.>>Čez pet minut spet pridem.<< je rekel in odšel. Odprla sem oči in razmišljala, če bi šla sploh v šolo.>>Samantha.<< je res po petih minutah prišel.>>Jutro.<< sem rekla in se mu nasmehnila. Vstala sem in iz omare vzela črne hlače in pulover, ki je imel chanel znak. Odcapljala sem v kopalnico, kjer sem se naličila in umila zobe.>>Vzemi toast.<< mi je ponudil oči.>>Hvala.<< sem rekla in v roke vzela okusen toast. Obula sem si bulerje in vzela plašč ter stekla proti postaji.>>Hej!<< je za mano nekdo klical.>>Kaj je?<< sem zaklicala nazaj, ostro.>>Izgubila si tole.<< mi je rekla punca, ki sem jo prvič videla in v roki držala učni list za španščino.>>Hvala.<< sem rekla in se nasmehnila.>>Hodiš na East High School?<< me je previdno vprašala, saj je videla, da buljim v njo.>>Ja, zakaj?<< sem rekla.>>Nova sem in bi rada že koga spoznala.<< mi je povedala.>>Jaz sem Kimberly. Ampak kliči me Kim.<< je še dodala in mi podala roko.>>Samantha Ariel. Ampak za prijatelje samo Samantha ali Sam.<< sem se predstavila še jaz. Delovala je res prijetna punca. Kmalu je prišel avtobus in sedeli sva skupaj.>>Kako to, da si se preselila sem?<< sem vprašala.>>Ah, oči je dobil tukaj službo.<< je povedala.>>Pa mami?<< sem radovedno vprašala.>>Umrla je lani. Imela je pljučnega raka.<< mi je rekla in v njenih očeh sem videla solze.>>Kim...oprosti. R-r-res nisem v-vedela. O-o-oprosti.<< sem rekla s slabo vestjo.>>Saj je v redu.<< mi je rekla in se kislo nasmehnila. Na naslednji postaji je prišel gor on. Louis.>>Danes pa ne sediš sama, kaj?<< mi je posmehljivo rekel.>>Nehaj. Pojdi k svoji klapi.<< sem jezno rekla in odšel je.>>Kdo pa je to?<< me je vprašala.>>Louis. Moj oči in njun oči imata podjetje in nekaj sodelujeta.<< sem izdavila in čutila sem rahlo rdečico na obrazu, čepravne vem zakaj.>>Malo ti je všeč, ane?<< me je direktno vprašala.>>Niti malo!<< sem rekla bolj jezno. Do šole sva se peljali v tišini in nato izstopili. Ah, šola. Kakšen razlog bom imela danes, da se bom pojavila pri ravnateljici?>>Me pospremiš do ravnateljice? Moram izvedeti v katerem razredu sem.<< me je vprašala Kim in prikimala sem. Mogoče je to razlog, da se pojavim tam. Počasi je hodila za mano, kot kakšen kužek.>>Potrkaj.<< sem ji pokazala na vrata in storila je. Nekaj časa je ni bilo in pouk se je že začel. Briga me, danes imam razlog zakaj zamujam.>>1.E sem.<< mi je rekla.>>Prima, sošolki sva.<< sem ji rekla in nasmehnila se je. Hodili sva po hodniku, ko sem na hodniku zagledala sliko. Pospešila sem korak do oglasne deske. Na sliki sem bila jaz. Poznala sem sliko, imela sem jo na facebooku.>>K-k-kaj je to?<< sem jecljajoče vprašala. Pogledala sem še enkrat na sliko, da sem se zavedla, da sem res jaz. Nekdo je preuredil sliko, da sem bila na sliki gola. Zadrževala sem solze.>>Sam, si v redu?<< me je previdno vprašala Kim in v njenih besedah sem slišala strah, da jo bom nadrla. Pa je nisem. Stekla sem do vseh oglasnih desk in potrgala slike. Kim je stala tam in me prestrašeno gledala. Nisem jokala.>>Greva v razred.<< sem ji rekla in odšli sva proti učilnici za kemijo.>>Oprostite.<< sem se opravičila.>>Gdč. Johnson, zamujate.<< mi je rekla profesorica Parks.>>Novo učenko imamo in sem ji razkazovala šolo...<< sem ji povedala izgovor.>>Oh, potem pa v redu. Predstavi se.<< je rekla in namignila Kim, jaz pa sem šla v klop, ki je bila prazna.>>Moje ime je Kim, stara sem 16 in prihajam iz Kalifornije.<< se je opisala.>>Hvala.<< ji je rekla profesorica.>>Usedi se k Samanthi.<< je še dodala in sedla je k meni. Odsotno sem poslušala kemijo. Kdo bi lahko bil tako nesramen, da bi to naredil? Pa kdaj? Amy? Karen? Jack? Fiona? Gemma? Nick? Noah? Troy? Lily? Ves razred sem pregledovala ampak vsi so zgledali tako nedolžno. Kaj pa, če je bil Louis? Po glavi mi je šlo vse drugo samo kemija ne. Prekleto. Komu sem se tako zamerila? Kim mi je v roke potisnila listek. Pisalo je:
Ne skrbi, našli bova tega idiota, ki je to storil in žal mu bo. Obnašaj se kot, da ni nič x
Pomirila me je in prikimala sem ji. Zasmejali sva se. Hvala bogu, da je prišla na našo šolo. Končno imam tudi jaz prijateljico.

Next? Kako se zdi?
12. december 2013
Pa še slike:

Kim:

Šola:

12. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
odlično pišeš!!!!!
12. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
Neeeeeeext