Forum
No odločla sem se, da napišem zgodbico...Paa začnimo!

Heej sem Ema Novak in stara sem 13 let. Imam 2 zatežena brata Nejca in Mateja. Skupaj z mamo Mio in očetom Miho tvorimo družino Novak. Imam blond lase in zelene oči. Fanta nimam zaljubljena sem pa v Tadeja. On pa ima punco Nino--> največja hinavka na šoli. Imam najboljšo prijateljico Martino.
..... To je za enkrat vse......
NeXt?
01. januar 2012
Danes zjutraj sem se prebudila nekako čudno.Nisem vedela zakaj. Skupaj z Martino prestopive prag šole in se odpraviva proti omaricam. Vsi sošolci so ''mahnjeni'' na vse svoje sošolke, torej če povzamem spet osvajanje deklet, natančneje MENE in MARTINE.
To sem od vsega najbolj sovražila. Ko hočem odkleniti omarico mi nekdo nekaj pomoli pred nos. Bila je kuverta v kateri je pisalo:

Draga Nina!
Glej nemorem več tako. Vem, da imaš fanta Tadeja. Zdi se mi da to do njega ni fer. Peče me vest ker sem njegov najboljši prijatelj. Rad bi ti povedal to, da je najnega razmerja konec.

Luka

Ni mi bilo jasno ampak to sem morala pokazati Tadeju. A tukaaj je težava. Z Tadejem nimava preveč dobrega prijateljstva. Vedno me zafrkava in jaz seveda mu ne ostanem nič dolžna. No torej sem se odločila, da mu bom to povedala med uro geografije --> sediva skupaj. Pri geografiji je učiteljica vprašala Luko, jaz pa sem se odločila da bom pogovor začela tako: J-jaz T- tadej
Napisala sem mu listek:

J - Heej!
.............
več v naslednjem nextu!
13. januar 2012
next
31. januar 2012
Naadaljujeeem!
¸!¸

Pogovor:

J-jaz T- tadej
T- eej
J- nekaj nujnega ti moram povedati!
T- reci srčeek! ;p
.....................
mislila sem si: omg! srček mi je rekel mislim napisal! omggg!
....................
J- eem... no... Nina in Luka sta skupaaj!
..................
in sem mu dala koverto. Prepoznal je Lukovo pisavo in z Nino prek telefona končal.
Po pouku me je odvlekel v podstopnišče. ( mi imamo na šoli pod stopnicami prostor za keterega vedo le redki.) pogovor: J-jaz T- tadej
T- kaaj ko bi šla danes ali pa tudi jutri v kino?
J- aam.. lahko
T- okeeej ju3 te bom čakal na trim stezi. Pričakujem, da s sabo pripelješ Nejca ali Mateja.
...............
Ga gledam kot tele v nova vrata
..............
T- saaj se samo hecam!
J- haha ful smešno
.......................................................................
next?
31. januar 2012
u74700
u74700
nexxt
31. januar 2012
ju3 bo neext!
01. februar 2012
Vsa vesela grem domov, kjer me čaka prijetno presenečenje. Nikogar ni bilo doma zato sem se odpravila na vrt kjer imamo veeeliko leseno hišico:

Tam me je čakalo prijetno presenečenje:

https://www.google.si/imgres?q=mops&um=1&hl=sl&rlz=1R2ADFA_slSI456&biw=1600&bih=628&tbm=isch&tbnid=WMsZSdPpS3_YFM:&imgrefurl=https://tierforum.tier-inserate.ch/topic.asp%3FTOPIC_ID%3D130&docid=3nNCkMPQm6jFmM&imgurl=https://tierforum.tier-inserate.ch/Bilder/Mops_25869.jpg&w=550&h=490&ei=58sqT4GQB4yg-wasooGADg&zoom=1&iact=hc&vpx=1315&vpy=241&dur=34&hovh=212&hovw=238&tx=191&ty=140&sig=109073513963263894015&page=8&tbnh=136&tbnw=149&start=215&ndsp=31&ved=1t:429,r:22,5

in

in še nekaj:
TaDeJ!!
02. februar 2012

2. slika
02. februar 2012

jaaz
02. februar 2012
u74005
u74005
next :3
02. februar 2012
next ;*
02. februar 2012
5. del
Tam sem dobesedno buljila vanj. Pogovor J- jaz T-Tadej

T- heej!
J- hej?
T- kaj pa me tako gledaš?
J- presenetil si me…
T- haha… pač sem šel mimo in sem mislil da bi se ustavil.
J- kdo pa je to?
……………………………………

Pokažem na psa
……………………………………
T- aa tooo… hm jaa…. No to sta moja psa Bibi  pokaže na črno belo psico  in to je Xi  pokaže na prekrasnega psa pasme mops 
04. februar 2012
next ;***
05. februar 2012
aam sori da nism nextala sam bla sm bolana pa tko...
*********************************************************************************************************
J- Jaz T- tadeej

J- iiii kako sta usklajenivaaa... pričakuj v nadalnje da ju boš iskal
T- je to grožnja?
J- nee niti ne samo malo si ju bom izposodila..
T- aam no za ju3 še velja?
J- ja seveda
T- eej.. lahko greva malo prej ker bi ti rad še nekaj pokazal.
J- Ja šur. (ja seveda)
T-okeeej se vidiva ju3
J- ja okej dijoo...
med tem se je pes Xi kar razkomotil in zaspal
J- iii glej gaa... lahko danes ostane pri meni?
T- seveda zakaj pa ne.. lahko je pri tebi za vso življenje saj mi mama in oči ne dovolita imeti dva saj jih ima že Maja dovolj.
Maja je njegova mlajša sestrica ima 4 pse...
J- reeeeees? kako si ti prijazeeen!
T- res ga lahko imaš ker nemorem skrbeti za oba.
J- hvala,hvala,hvala,hvala 1000x hvalaa
T- ne zahvaljuj se toliko... zdaj pa moram iti ura gre res nekam hitro saj je že nekaj čez enajsto***zvečer***
J- rees s tabo čas res nekam hitro minee..
T- ja s tabo tudi zdaj pa adijo
me poljubi na lice!

T- aaam sori malo me je zaneslo
J- ja saj ni nič le prijateljski poljub
.........................................................................................................
Next?
17. februar 2012
7.del

Tisto noč nikakor nisem mogla zaspati. Ves čas sem razmišljala o meni in Tadeju. Ko sem končno zaspala me je prebudil pisk mojega iPhone. Dobila sem SMS-sporočilo, v katerem je pisalo:

Heeej Ema… aammm… lahko prideš malo dol k oknu? Nujno. Martina

Odpisala sem ji:
Sevedaa Tina :** 1 minutko mi daj.

Le kaj je tako nujnega, da me sredi noči… no zdaj bi že lahko rekli, sredi jutra budi. Sem premišljevala napoti k mojemu oknu. Spustila sem se po stopicah ki jih imam ob oknu. Ko sem prišla do zanje stopnice sem opazila da Martina joka. Pogovor E-Ema/jaz M-Martina:

E- heeej… kaj je narobe?
M- T-t-t-ileen me je pustu.****bruhne v jok****
E- ne jokaaj saj te ni vreden.
M- R-r-r-ekel mi je da sem k-k-k-k-uuurba.
E- poslušaj me in to si zapolni: FANTJE RAJE REČEJO,DA SI KURBA, KOT PA DA SI BILA PREDOBRA ZANJ.
M- ampak ti tega ne razumeš. Tebe še nikol nihče pusto.
*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
Kar je imela prekleto prav. Kajti nikoli še nisem bila v razmerju. Postala sem nekako čuda. Saj res kako bi lahko dajala nasvete če tega sploh nikoli nisem doživela.
*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
M- oprosti nisem tako mislila.
J- saj je vredu.
M- najbolje, da grem domov, da me nebo Nino isku.
J- okej samo zapomni si to kar sem ti rekla.
M- boom. Ajde čaao.
J- dijo pa lahko noč.
M- lepe sanje! ***se zadere od daleč***
/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
Ko sem bila že skoraj v svoji sobi je Martina pritekla do stopnic mi je še rekla: '' Eeej Ema… Hvala ti za vse…'' ''hvala tebi'' ji še odgovorim predem stopim v svojo sobo.
24. februar 2012
aaam jaa... ena napakica je: na začetku ko piše; *Heej sem Ema Novak in stara sem 13 let.* moglo bi pisat 15* mal sm se zatipkala** oprostite
25. februar 2012
u74005
u74005
nexxt
26. februar 2012
8.del

Ko je nastopil dan, da bi naj šla s Tadejem v kino je vse šlo v tri prekrasne marjetice. Kino so prenavljali in še Tadej se bo odselil. Super. Naslednje mesce šole sem preživela brez Tadeja. Martina me je ves čas tolažila a kaj če ni nič pomagalo. Bil je zadnji dan šole. In deveti razred o.š. sem končala z odličnim uspehom. Že prvi dan počitnic mi je mama polepšala dan: » ema, imam eno novico zate in sicer se še spomiš svojega bratranca Niall-a? no jaz grem na potovanje in ker te nemorem pustiti same sem se odločila, da te bom poslala k njemu za pol leta. « pogovor m-mami e-jaz

j- aam Niall? Ne, ne spomnim se ga… malo mi ga opiši.
m- hm…ja torej živi v Londunu. S prijatelji ima neko skupino, ki je precej znana. Mislim, da One… One…. Nekaj
j- kaaaaaaaaaaaaaj?! Ustavi se malo One direction?
m- jaa to ja no čakaj da končam. Star je 18. In…
j- jaja vem kako in kaj dalje. Kdaj moram začeti pakirati in kako pridem tja?
m- tja boš šla z letalom. On te na letališču počaka. Potem pa boš šla z njim. In pakrat boš morala iti takoj ker odputuješ ju3. Let imaš okoli enajstih.
j- okeeeej!

prepakiram si vse kar sem potrebovala. In že je bila ura 22:00.
Šla sem spat in naslednje jutro sem vstala že ob šestih. Najprej sem si izbrala oblačila. Oblekla sem si kavbojke na korenček črne barve. Zraven sem si oblekla belo kratko majico s potiskom He's not my offical. ( on ni moj uradni) spodaj pa je bila slika s zaljubljenim parom, ki se poljublja. Gor sem si še oblekla črno jopico in obula črne all starke.
26. februar 2012
9. del

Pred vzletom sem šla k Martini in se poslovila od nje. Odšla sem na letalo še prej pa se poslovila od vseh. Mame, očija, Nejca in Mateja; Nejc mi je rekel » pikicaa… pogrešu te boom pa poklicat me morš!« ob besedi pikica sem začutila solzo na sojem licu. Jaz pa sem mu rekla » pikeč sej bom js tut tebe pogrešala. « potem pa še matej govori matej: » eeej bučko veš kaj… tut js te bom pogrešu. « Jaz: »matejčeek sej ni konc sveta no sej nevem kako bom brez vaju. Ampak verjemta bom preživela.« in oba objamem. In se odpravim na letalo. Pot je bila tako dolga da sem na mp3 batreijo porabila. Ko pridem iz letala mi v objem priteče Niall. (Govorila sva v angleščini ampak jaz bom pisala v slovenščini)

e- jaz n- Niall

n- heeeeeeeej sestričnaaaaaaaaaaa!***me tako objame da sem mislila da mi bo pljuča ven stisnu.***
e- heej bratranček! Veeš… eni dihamo.
n- aam… ja sori ampak nisem te že vidu 100let
e- ni treba pretiravat tko stara pa spet nisem.
n- kaaaj če pa sploh nevem več kakšna si.
e- haha… danes si pa nekam dobre volje.
n-hmm… ja res sem. Eej nekaj ti moram povedat.
e- poslušam

kaj ji bo Niall povedal?
10. del

n- niall e- jaz

n- noo živela boš z mano in mojo skupino. Stanovanje imamo skupaj tako,da neboš preveč presenečena.
e- ja. Okeej…

*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*
Prideva v njihovo stanovanje, ko odložim kovčke vsi njegovi prijatelji pridejo do mene in se mi vsak posebej predstavi

e- jaz n- niall h- harry lo- louis li-liam z-zayn
n- no fantje to je moja sestrična ema
h-heej jaz sem harry
lo- jaz pa louis, krajše lou
li- jaz sem liam****ob negovem stisku roke mi je srce skoraj padlo ven****
z- jaz pa zayn
n- ema… pridi, da ti razkažem naše stanovanje.
-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Res lepo stanovanje so imeli. Sobo so/smo imeli po 2: Harry si je delil sobo z louis-om, zay z liam-nom niall pa z mano.
Ko sem se razpakirala sem poklicala Nejca.
--------------------*****************-----------------------*******************----------------------------
Mal daljši del ker me ne bo 1 teden doma
02. marec 2012
next
02. marec 2012
nextala bom ju3 ker sm dons fuul zasapana. in
09. marec 2012
snudra hvala da bereš
09. marec 2012
11.del

Res lepo stanovanje so imeli. Sobo so/smo imeli po 2: Harry si je delil sobo z louis-om, zay z liam-nom niall pa z mano.
Ko sem se razpakirala sem poklicala Nejca.
e- jaz n- nejc m- matej

n- jaa?
e- ne ti meni ja ti meni prosim!
n- pikicaaaa poklicala si mee!
e- pikeč normalo sej si rekel.
n- hja saj res sem.
e- eej pikeeč mi daš malo matejčeka
n- aam ja šur.
m- jaa bučko reci
e- eej ti si men dal v kufer našo sliko. Gor smo ti, nejc, jaz in Xi.
m- aaam… ja da nas ne boš pogrešala.
e- haha vredu
m- eeej morem na trening nejc pozdravlja *(trenira košarko)*
e- jaz tudi njega.
m- baaj
e- dijo

V sobo dobesedno vlomi Lou in reče: » eej daj pridi v kuhinjo, saj jo bo še harry zažgal. « »haha, upam da nebo tako.«
11. marec 2012
Zayn* z liam-nom niall pa z mano.***napaka***
11. marec 2012
12. del

Ko pridem v kuhinjo in res jo že skoraj gasijo. Le nasmehnem se in v kuhinjo posežem jaz. Dokončam Harry-eve makorone in jih dam v pekač dodam nekaj omake z mesom in na to omako naribam nekaj sira, ki mu ga je še ostalo.
In vse to dam v pečico na 120 stopinj. (izmišljujem si) Nekaj časa počakam ko pečica zapiska vzamem ven in rečem »fantje kosilo je!« Po kosilu mi Liam prišepne »res si dobra kuharica.« jaz pa odvrnem le »hvala« in se mu nasmehnem. Ko so pomivali posodo sem se morala iz njih smejati. Bili so kot 3 leten otrok, ki prvič pomiva posodo. S peno so si delali brado se močili in podobno. Ko si pomili posodo so bili vsi mokri in penasti. Hahaha to bi morali videti. Bili so kot ribe na suhem. Potem so se preoblekli in smo se šli LAŽ/RESNICA/IZZIV. Ker sem bila edina punca sem imela prednost, da sem zavertela flašo. Zamašek je pokazal na Zayn-a, dno pa na Liam-a.
Dajali so si takšne smešne izzive, da sem mislila, da bom tam od smeha umrla. Ko je zamašek pokazal na mene in dno na Liam-a mi je srce začelo biti 500 na sekundo. Izbrala sem izziv. Dobila sem, da…
31. marec 2012
next
01. april 2012
Dobila sem, da mu moram najti neko norost in ga v to prepričati. Mislila sem si: '' norost bi rad okej jo boš pa dobil.''
»No moram čakati 500 let na to bogo stvar?« »No sem si izbrala. Ker so zunaj paparzzi si boš slekel majico in nekaj zavpil. Na balkonu seveda.« Takrat pa so vsi fantje kot fantje začeli: »uuuu/ opaa/ pokličemo tvoje oboževalke?« in podobno. Potem pa mi je na uho prišepnil: »Tako bi ti kaaj? No vedi ne bo ostalo pri tem. Boš videla, kaj bo iz tega« No torej on opravi svoje in zavpije: »Emaa! Naša barbika je zaljubljena v Harry-a!« »ja haha boljšega se nisi spomnil?« ga vprašam ko pride noter. »Neee… saj si rekla, da naj zavpijem kar hočem« Vmes poseže Harry: »Idiot!«
Flaša spet pokazala name in Liam-a. V očeh mu je bilo videti da moram izbrati izziv. Izberem izziv in čakam, da se kaj pametnega spomni. Končno izdavi: » vseh 5 nas moraš naučiti kuhati kajti če ne bomo ju3 gasili.« odgovor me je presenetil, saj sem pričakovala več kot le to. » okeej, kdaj začnem?« »ju3, kuham jaz« se oglasi Lou. »okeej ju3 začnemo« bilo je pozno in šli smo spat.
03. april 2012
next
03. april 2012
14. del

Zjutraj sva z Lou-jem stala pred sedmo uro in se odpravila kuhat. Odločila sva se, da bova spekla ameriške palačinke.
Najprej sva šla na internet in tam poiskala recept. Iščeva pol ure pa nič. Pogovor: e- jaz l- louis
e- jaah… nič pa bova spekla slovenske palačinke
l- kakšne so pa to? o.O?
e- zelo podobne kot vaše samo, da so nekoliko tanjše in večje raztezejo se po celi ponvi.
l- aha… hja pa poskusiva
e- gleej tako bova neredila: najprej narediva eno in če ti bo všeč narediva za ostale če ti ne bodo všeč pa bova šla v trgovino in tam nekaj kupila prav?
l- ja okeej…
e- najprej narediš testo potrebuješ jajca, sol, mleko in moko
l- imava
e- najprej ubiješ jajce *****in mu pokažem. Hja komaj verjamem tako slavni fantje pa ne znajo kuhati.*****
l- koliko pa jih je potrebno?
e- glej tukaj ti vse napišem****napišem na list****
*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/
2 jajci
200 ml mleka
10 dag moke
1 žlica sladkorja ali več, po želji
ščepec soli
*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*/*
l- kako pa dalje
e-Najprej stepeš jajca, potem dodaš mleko
l- sva
e-Dodaš moko, sladkor in vse to stepeš l- ja. dalje e-potem prižgeš plin in nanj položiš ponev. Na ponev uliješ žličko olja in počakaš, da se olje segreje. Potem v ponev vliješ eno zajemalko mase in počakaš 3 minute pa se na eni strani speče, ko se speče na eni strani jo takole obtneš****mu pokažem****

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
05. april 2012
neext!
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg