Forum
~Hєℓℓσ! Oραžαм ∂α ηι νєč тσℓкσ ℓנυвєzєηѕкιн zgσ∂в,čє ρα ѕσ υѕι ƒƒ-נι,ѕє g∂αנ ѕρℓσн ηανєℓιčαтє тєgα?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O MOJ BOG!!!! Ponedeljek je!! Hitro sem stekla po stopnicah navzdol pograbila jopico,torbo in še nekaj zvezkov za katere nisem imela časa dati v torbo. '' Ne boš zajtrka? '' me je vpršala mami. '' Jutro mami,ne mami,adijo mami'' sem odgovorila v naglici in stekla skozi vrata tako hitro,da bi se skoraj zaletela v njih. Stekla sem na avtobusno postajo in se tam ustavila ter se usedla na klop. Šal mi je vihral v jutranjem vetru,moje oči pa so zaskrbljeno gledale naokoli. Zaslišala sem šumenje gum. Pripeljale so se Scarlett ,Catherine in Anabella. '' Scarlet '' sem rekla.
'' Amy '' mi je odgovorila. '' Greste s kolesom v šolo ? '' sem vprašala. '' Daa, nabavi si očala , 'KOZA' , itaaak,da gremo, če je pa zdravo '' mi je očitala. '' Oh,oprosti,sem pa res čudna, s kolesi greste,ker ste tako debele,ni čudno,da morate malo telovaditi '' sem se jim zarežala nazaj. '' Edina,ki mora telovaditi si ti Amy! '' mi je vrnila. '' Nebi rekla, na testiranju, ti je pokazalo malo preveč kilic,se ti ne zdi? '' sem ji mirno odgovorila. '' Hh! '' je vzkliknila in odpljale so stran. Razmišljala sem,kje je Bella ( Isabella ) moja BFF. MOjega sanjarjenja je bilo konec, saj se je pripeljala moja bela limuzina. '' Glej,glej,če ni to Amy Stone,moja hčerka''
se je oglasil oče,ko so mu odprli okno. '' Glej,glej, če ni to Erick Stone,moj oče.'' sem mu odgovorila. ''Mislim,da je.'' mi je odgovoril. ''Prisedi'' je še dodal. Prisedla sem mu in limuzina je odpeljala. Takoj,ko sem opazila,da me sploh ne peljejo v šolo,kot mi je rekla mami sem izdavila: ''Šola je v tisto smer...'' ''Vem,mar nisi mislila,da te peljemo v šolo Amy,ne reci mi,da imaš sabo šolske potrebščine? '' mi je odvrnil oče. Pogoltnila sem slino in nekaj časa molčala. '' Kam pa gremo? '' je končno prišlo iz mene.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Še nekaj o Amy: Stara je 16 let,živi v LA,ima mamo Elisabeth in očeta Ericka ter sestro Aby.
b) Kam misliš,da jo peljejo?
c) Next? (5 nextov)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. junij 2014
u163794
u163794
pojma nimam
neeext
11. junij 2014
~Še 4 nexte
11. junij 2014
next
11. junij 2014
Še neki slikic:
Amy:

Amyjina mama:

Scarlett:

Issabella:

Aby:

Amyjin oče:

11. junij 2014
~ še 3 nexti
11. junij 2014
next
11. junij 2014
Neeeeeeeext
11. junij 2014
~ Še 1 next...
11. junij 2014
next
12. junij 2014
Sory,k ste dilgo čakal... nextam:
---------------------------------------------------------------------
''Kam pa gremo? '' je končno prišlo iz mene. Oče me je pogledal v oči in rekel: '' V London'' ''OMOJBOG!!! ZAKAJ MI NISTE POVEDALI,LEJTE KAKO GRDO SEM OBLEČENA,LAHKO BI SI VSAJ NAREDILA LEPŠI MAKEUP IN SE PRIMERNO OBLEKLA!!!'' sem začela kričati in se zjokala. Potem sem prašala,če lahko grem na wc za nekaj časa in limuzina se je ustavila v bližnjem gostišču. Uzela sem robček in se še kar naprej jokala. A tokrat ne zaradi oblačil ali makeupa,zaradi prijateljev,mame,sorodnikov,drugih. Jih bom sploh kdaj še videla? Gostiteljico sem vprašala kje lahko najdem wc in pospremila me je do njega. Hitro sem stekla k ogledalu,maskara se mi je totalno razmazala,da sem izgledala kot črnec. Nekako sem se obrisala,popravila makeup in frizuro,naredila cool faco in se po 10 min vrnila v limuzino k očetu. Čaaaaaakkkkaaaaaa???? Kje je limuzina????? NI JE BILO!!!! Kam so izginili? Šla sem k bljižni govorilnici,da bi poklicala očeta. Mimo je prišel luškan fant in me vprašal: ''Sem lahko jas prvi,nujno se mi mudi v london,in poklicati moram mamo,da bo vedela,da prihajam'' ''Res tudi jas grem v london,mogoče se še srečava''sem rekla in se nasmehnila,vrnil mi je nasmeh in pogledal,da naj že odgovorim. Hitro sem se vrnila iz zasanjanosti in ko sem izgovorila prve besede sem se spet zasanjala,sedaj malo 'akvard': '' Ja ja,seveda,poleg tega,da mi so limuzina in oče skrivnostno izginili,in da sem grozno v stresu,če bom očeta sploh še videla,seveda greš lahko ti prej'' '' Je stabo vse vredu,lahko ti ponudim prevoz,da najdeva tvojega očeta.'' mi je pomagal. Nasmehnila sem se: '' No hvala ampak,če dovoliš bi najprej telefonirala'' Pokazal mi je da lahko grem jas prva ijn živčno sem pisala telefonsko številko in si potiho mrmrala ter brisala številke. Končno sem napisala pravo številko in priisnila kliči. Čakala sem okoli 50 sekund. ''hmmm...ne oglasi se'' sem rekla. ''Mogoče te bo poklical nazaj'' je rekel fant. ''Ja upam'' sem odvrnila in počaklala da on pokliče svojo mamo. Ko je končal klic sem ga vprašala: ''Kako ti je sploh ime?'' ''Aleksander sem''mi je odgovoril. OMG TO JE TKO LEPO IME!!! ''Ti pa si...'' je nadaljeval. '' Oh,oprosti ime mi je Amy.''
Ko sva hodila proti njegovemu avtu sem še omenila: ''Mimogrede,lepo ime'' Nasmehnil se je in rekel,da imam tudi jas lepo ime....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
a) Slikce pridejo kmau
b) Next (4)
c) Mnenje???
18. junij 2014
P.S.: Ni nwm kko zanimivo..... =(
18. junij 2014
Aleksander:

Obleka in makeup,ki bi ga mela:

18. junij 2014
NEXT!
18. junij 2014
Neeeeeext