Forum
Veter je zapihal skozi drevo in odpadlo je še tistih nekaj vstrajnih listov, ki so se uspeli obdržati do danes. Žalostno sem brcala po listju in čakala da se Lea do konca obuje... čez 10 minut ji je celo uspelo priteči iz šole... njeni svetli lasje so ji poplesavali okoli obraza, ja vsekakor je bila zelo dobre volje... »Kje pa je Tjaša?« je zmedeno vprašala. Hja, tipična blondinka, bi lahko rekla... »amm, pred eno uro je šla domov« sem ji resno rekla, čeprav mi je šlo strašno na smeh. »ja, ja, saj vem, spet razmišljaš o barvi mojih las.« se je zasmejala, in čez 3 sekunde sva se obe smejali kot zmešani. Potem pa sem nehala... kot bi se svet ustavil... kot bi se celo vesolje zazrlo v eno samo premikajočo se točko. Kolena so se mi začela tresti in občutek sem imela da sem postala rdeča kot kri v mojih ustih... hjooj, zakaj sem se vedno ugriznila v ustnico ko sem postala živčna?? Ahh, tam je bil, v družbi Petra in tiste ********* Anamarije! Znorela bom! »glej, glej, Matej gre... daj noo! Zakaj si took živčna?« me je stresla Lea. »a je že šel? Kje je?« sem jo vprašala in se probala skriti za njeno torbo. »na igrišče grejo... evo, ni ga več.« se je obrnila k meni in me grdo gledala. Zakaj sem morala biti taka reva??
24. november 2011
u66329
u66329
next .. :*
24. november 2011
hahaha dej ne zajbavi haha
24. november 2011
u60429
u60429
Neeeeext
24. november 2011
Happy.me-ne zamert k si not ;D
25. november 2011
»uff.« sem zavzdihnila in poskušala umiriti svoje dihanje. »amm, Ladeja, če tvoji možgani še niso pokapirali. Matej-je-na-igrišču-z-Anomarijo.« »aa?« sem zavdihnila in gledala okoli sebe, kot bi prvič stala tukaj »HALOO! Če še ne boš zbrala te bom usekala, in resno mislim!« se je Lea zadrla name da me je kar odneslo. Prijela sem jo pod roko in šli sva na igrišče... Anamarija in Peter sta sedela na klopi, Mateja pa ni bilo v bližini. Potem pa sem pod ograjo pred nama zagledala njegove noge »aaaj!« sem zavpila in se spotaknila ob kamen. Mogoče se mi je samo zdelo ali pa je Matej res pospešil korak in prišel izza ograje. Hitro sem se zravnala in se čim bolj skrila za Leo. Res me je bilo strah. Matej se je za nekaj stopinj obrnil proti nama in me pogledal. Po celem telesu me je zmrazilo, ko pa je stresel s svojimi lasmi so mi kolena klicnila. To se mi ne bi smelo dogajati...
25. november 2011
next
25. november 2011
ti je kej znan?
25. november 2011
»kok si bedna...« je zavzdihnila Lea in se odpravila nazaj k šoli. Še zadnjič sem se obrnila k Mateju nato pa stekla za Leo, sama res nebi zdržala tako blizu njega... »oh, Bog pomagaj...« sem zavzdihnila in se vsedla zraven Lee. Zaprla sem oči in s evrnila teden nazaj, na otroška igrala, kjer smo starejši učenci radi posedali. Sedela sem na vrhu tobogana in se pogovarjala z Leo in Tjašo, ko me je nekdo zagrabil za noge. Zavpila sem in se v smehu obrnila navzdol. Nisemmoglaverjeti! Bil je Matej. Od tistega trenutka naprej sem mislila samo še nanj... stresla sem z glavo in se z mislimi vrnila v sedanjost. Še preden sem dobro odpra oči je vame priletela neka torba, »lej, tukaj imaš od Iana torbo!« se je zasmejal Žiga in me čukasto gledal. »daj to stran!« sem se razjezila in mu torbo vrgla direktno v glavo. Hjooj moj največji problem je bil da še zdaj vsi mislijo da sem v Iana... kako naj to spremenim??
25. november 2011
nextaj ;3
25. november 2011
drugič :*
25. november 2011
Happy.me-lohka napišm u koga si bla ti tle? DD
26. november 2011
haha okj.
26. november 2011
V četrtek smo v šoli imeli kemijo v okolju. Bil je izbirni predmet zato nas je bilo zelo malo. Učiteljica nas je kot ponavadi poslala v računalnico in nas pustila same. Kot da smo tam delali kaj za šolo... vpisala sem se na fb in osupnila. Matej me je dregnil. Globoko sem vdihnila in ga dregnila nazaj. Kaj pa naj bi? Lea se je na fb-ju zafrkavala z Žanom iz nevemžekje... »enkrat mu bom povedala da si vanga « sem se zasmejala. »če boš to naredila, bom js tole poslala mateju...« je rekla v smehu in mu na fb napisala sporočilo, ki je zvenelo nekako takole: Ladeja je fuul vate, pa se ti ne upa priznat, ker jo je ful sram, pa zlo bi bla rada s tabo.«
»če mu to pošlješ, te ubijem!« sem ji rekla in ji hotela ugasniti računalnik. Potem pa se je zgodila nočna mora. Teja je na Leini tipkovnici pritisnila enter. Sporočilo je bilo poslano... »o moj bog!« sem zavpila in se prijela za glavo. Umrla bom!
26. november 2011
malo neeeeeeeeextanja ? Hihi
27. november 2011
itak sam ti berš
29. november 2011
u60429
u60429
Neeeeeext
29. november 2011
neeext
29. november 2011
»omgomgomg...« sem ponavljala in se stresla na stolu. Nikoli več ne grem iz te učilnice, nikoli več mu ne pridem pred oči... »ejj Ladeja, umiri se... zakaj se took tresš?« me je vprašala Lea in komaj zadrževala smeh. Teja je od samega smeha že jokala. »vedve... takoj, ampak rees takoj se nekaj spomnita, da mu bosta rekle. Ker drugače jaz ne zapustim te učilnice nikoli več.« sem rekla odločno in se prijela za kolena. »okej...« je zavzdihnila Lea in mateju (ki sploh ni bil vpisan na fb) apisala 2. sporočilo: Ej, orposti, nekdo mi je udrl,, tega sporočila nisem jaz poslala...« »evo, sem že.« je rekla. »eh, vseeno ne grem ven...« sem se zatresla. »saj bom šla js zdle takoj ko končamo k njemu na busni, pa mu bom povedala da se je šlo za neko stavo, ali pa nekaj, bom že...« je rekla Teja in me že malo bolj normalno gledala. Vsaj jokala ni več od smeha... zazvonil je zvonec. »o joj.« sem si rekla in s tejo ter Leo odšla ven. »pa kaj se sekiraš, saj še ni videl sporočila...« je zavzdihnila Lea. Čakaj, čakaj, kje je bila Teja? Poskušala sem jo najti, in jo zagledala čisto na koncu hodnika. Govorila je z Matejem. Ravno hotela sem zbežati v wc, ko me je Matej iz strani pogledal. Svet se je za nekaj minut ustavil. Kar strmel je vame. 've...'' mi je nekaj reklo v glavi. On ve... seveda ve! Takoj ko bo prišel domov bo šel na fb in prebral tisto... »joj...« je bilo vse kar sem uspela izustiti...
30. november 2011
ne nexti mi več.
30. november 2011
zakaaaj?? pa če zdej pride del s tabo pa urbanom (Petrom)
30. november 2011
ammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
30. november 2011
urbanoom poglajnommm??? se zdej spomnš???
30. november 2011
matija črne je tvoj lubi annne?
30. november 2011
drgač so u zgodbi druga imena in ni treba povedat pravih, a nede DARJA PIKOVNIK?!
30. november 2011
ja MANCA PLANINŠEK
30. november 2011
u20311
u20311
next! (:
30. november 2011
dj next plisssssssssssssss res hudo.............
30. november 2011
mal kasneeeeeeej
01. december 2011
Ko sem prišla domov, sem se zaklenila v sobo in se vlegla na posteljo. Moja glava je bila polna Mateja... potem pa mi je zazvonil telefon... Lea! Skočila sem pokonci »Ja?!« sem skoraj zavpila v slušalko »eeeejjjj, odgovoril je!« je zavpila nazaj. »okej, okej, kaj je napisal?« sem jo vznemirjeno vprašala, čeprav nisem bila prepričana da hočem izvedeti. »noo, vprašal me je če je to vse res, in sem mu rekla da nevem nič o tem in naj te sam vpraša...« »kaaaj? Sam me naj vpraša? Si ti zmešana? Se sploh zavedaš kaj se bo zgodilo z mano če mi kaj reče? Zmrznila bom, kot vedno!« »a daj no, en sekiraj se.. ah, moram it, mami teži...« je rekla in v trenutku prekinila. Najraje bi nekoga udarila, ko je telefon ponovno zazvnil. Teja... »Ja?« sem vprašala mirneje... »Ladeja? Ubila me boš...« je zastokala v slušalko »oh, ne, kaj je bilo pa zdaj?« sem zaskrbljeno vprašala »Matej me je vprašal če je res kar mu je Lea napisala, ker mu ona ne odgovori...« »nooo?« »noo, rekla sem mu da je vse res...« »KAAAAAAAJ?!!!!« moj krik se je najbrž slišal vse do Ljubljane... to.ni.moralo.biti.res!
01. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg