Forum
u192076
u192076
Hєуααα!
Jα, тυкαנ נє žє мσנα 4. zgσɗвιcα. Ɲє νєм кαנ мι נє zɗαנ, ɗα נιн ριšєм кσт ησяє X'Ɗ. ɗα вσ вσƖנ ηαρєтσ šє ηє ιzɗαм zα кαנ ѕє вσ šƖσ. Uραм, ɗα ɗσвιм čιм νєč ηєxтσν ιη вяαƖcєν.

Lσνє уαα :* <33
Ɓуєє <3
22. april 2015
next
22. april 2015
u187597
u187597
next
22. april 2015
u189210
u189210
next
22. april 2015
u192379
u192379
next <333
22. april 2015
next
22. april 2015
u192076
u192076
Danes grem po enem tednu domov. Namreč, 2. letniki smo šli v šolo v naravi. Zdaj stojim v skupni kopalnici, pred ogledalom. Zagledam se v svoje oči, kot sem ne vem zakaj to storila že večkrat. Zamišljena sem v njih, čeprav ne vem o čem razmišljam. Tako so temne, da skorajda ne moreš ločiti zenice od šarenice, če se ne popolnoma osredotočiš na njih. Stojim čisto pri miru, z rokami ob telesu. Zaslišim glas, ki ga takoj prepoznam: ''Alice?''. Zdrznem se. Še preden vidi moj odsev v ogledalu, za trenutek zaprem oči in skoraj nevidno odkimam. Potem se malo premaknem, a še zmeraj strmim v svoj odsev. Hladnokrvno, brez izraza na obrazu in pozdrava dahnem:''Kaj je?''. Stopi bliže, da je le dober meter za mojim hrbtom. V ogledalu zagledam njegov prekleto lep pogled, ki se mu nikoli ne morem upreti. On. Odkar sem ga spoznala, je nekaj na njemu, pa čeprav ne vem kaj. Po eni strani mislim, da sem zaljubljena vanj, po drugi, pa se mi zdi to narobe. Kot, da se bi ga bala. Kot bi bil drugačen. Ima svojo družbo, a me še vedno neprestano muči. Ne ve, da je to zame mučenje. Ne morem ga gledati. Res ne vem, kaj vidim na njemu. Pogledam k tlom, in nekaj krat pomežiknem, da zadržim solze, ki se mi kot vedno, ob njegovih besedah in pogledih nabrale v očeh. Zakaj si ne dovolim zaljubljenosti? Kot bi imela neko nadnaravno moč in čutila, da bo nekaj narobe. Vendar res je nekaj na njemu, kar je drugačno. Po nekaj trenutkih reče:''Želel sem le…''. In stavek zaključi s 'praznim nadaljevanjem'… ''Kaj?'' sem radovedna. On pa le odpre usta, kot bi želel nekaj reči, potem pa jih odločno nazaj zapre, se obrne in odide. Zdaj pa me res zanima, kaj je želel. Komaj zadržujem solze še nekaj časa. A potem se zlomim. Kar sesedem se na tla in začnem jokati. Ne vem kaj mi je. Tako boli, ko se 'bojiš' ljubezni. Mislim, da ve da sem zaljubljena vanj, a mi tega nikoli, ampak res nikoli ni omenil. Čeprav kar veliko časa preživiva skupaj. Ne zaradi neke želje, ker morava. Sošolca sva in najini mami sta dobri prijateljici. Koliko časa bom morala še tako trpeti? Mogoče, je tudi on zaljubljen vame. Malo. Kaj mi je hotel povedati kaj o tem? Zdi se mi, kot da bi mislil, da me ni vreden, ali, da me bo prizadel, pa ne zato ker bi hotel. Sigurno mi prikriva nekaj. Neko drugačnost. Velikokrat sva si povedala skrivnosti. Ampak vedno bolj sem se želela oddaljiti od njega. Zdaj zanj mogoče zgledam, kot najbolj hladna najstnica, brez čustev. Tudi on se je spremenil v nekaj takega. Še naprej jočem. Res me boli to, da sva se tako oddaljila. Joj pa saj sploh ne vem kaj bi rada. Rada bi bila njegova prijateljica ali celo kaj več, žalosti me najino druženje, 'bojim' se ga videti… res ne vem kaj naj.
Ko se končno umirim se vstanem in se nazaj zagledam v ogledalo. Sreča, da ni nobeden prišel v kopalnico. Okrog oči sem čisto črna od maskare. Umijem se in spet strmim vase. Nakar se jezno obrnem in grem skozi vrata. Iz žalosti v jezo… super res! Hitim po hodniku do sobe in si izborjujem prostor v nagužvanem hodniku. Kot, da bi me kar naenkrat pognala raketa. Pridem do sobe in ko že skoraj vstopim v njen zagledam njega. Kaj počne tu?! Gleda skozi okno, ampak zakaj prav tu?! A se poslavlja od česa in bo naredil samomor ali kaj? Joj. Ko se začne obračati, to storim tudi jaz in spet oddrvim nazaj. Nekateri ljudje me nekam čudno gledajo. Čudno mi je, da na hodniku ni nobenega od sošolcev ali sošolk. Očitno vsi pospravljajo po sobah in se pripravljajo na odhod. Pa saj to sploh ni važno. Uspe se mi skriti pred njim in ko gre mimo do svoje sobe, ki je zdaj končno prazna. Sreča, da ni v njej mojih dveh najboljših prijateljic, da se lahko pomirim.

▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
mnenje/kritike?
kaj nejasno? next?
22. april 2015
u192076
u192076
ups

22. april 2015
Še ena perfekcija reees!!!!
Nnnnnneeeeeeexxxxxxtttttt!!!!!!
22. april 2015
u192076
u192076
Hualaaaaaaaa <3333333
22. april 2015
u192076
u192076
Aja, na koncu je mišljeno da on gre do svoje sobe pol pa ona do svoje, ki je ptazna
22. april 2015
u187597
u187597
next
23. april 2015
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
23. april 2015
next!!<3
23. april 2015
u189657
u189657
še ena tvoja perfekcija?!?
resssssss ti najbolš pišeš *w*
next! okay? okay.
23. april 2015
u192076
u192076
tnxxxxxxxx <333333
23. april 2015
waw *-* to je omg waw to je tok dobr
neekšt!! <3<3
23. april 2015
u192076
u192076
ma hvalaaa <33
23. april 2015
next
23. april 2015
u187631
u187631
next
23. april 2015
next
23. april 2015
u192375
u192375
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt
24. april 2015
next
24. april 2015
u192076
u192076
V sobi sem se ulegla na posteljo in gledala v strop. Kar ne gre mi iz glave. Ravno razmišljam o 'nama' ko v sobo prideta Sarah in Annie. Vprašata me, zakaj sem tako zamišljena. Rečem: ''Pa saj vesta…''. Annie se takoj ujezi: ''Pa kaj še vedno misliš nanj?!''. Pogledam jo s tistim nedolžnim pogledom. Sarah le vzdihuje in vrti z očmi. Nič nimata proti Liamu ampak na živce jima gre, ker toliko razmišljam nanj, čeprav ga nočem niti videti… meni gre tudi na živce to.
Odkar sem prišla na šolo, so vsi govorili, da je nekam čuden. Tisti, ki so ga poznali, to pa je bila večina saj sem bila na začetku srednje nova v tem kraju. Izstopal je. Ima čisto modre oči, vsi drugi pa sive ali rjave. Ena od stvari. Niti ne išče neke popularnosti, drži se le v svojem krogu ožjih prijateljev. Zato se nikoli nisva toliko družila, razen seveda kakšen krat doma. To je bilo dovolj, da sem nekaj začutila. Ampak kaj je tisto nekaj? Res prava ljubezen ali zgolj 'privlačnost'? prijateljstvo? Ali bi kaj vplivalo, če bi se družila tudi v šoli, in bi bila tudi jaz bolj 'ob strani' kot on in njegovi prijatelji? Na milijone vprašanj se mi sedaj roji v glavi.
Annie in Sarah sta rekli, da čez 10 minut že gremo. Pogrešala bom te dni, skupaj s prijatelji. In tudi njega, saj se bodo začele poletne počitnice. Ampak, saj se bosta mami najbrž srečali. Jaz pa… sigurno bom takrat šla 'proti sebi' in dobila nek izgovor. Zakaj ne sledim srcu? Pa kaj mi je? Strah? Bom sploh zmogla iti skozi to?
Na avtobusu sem sedela z Annie ampak sem bolj kot manj bila zamišljena in gledala skozi okno. Spet je pihala, zavijala z očmi… hoče, da grem skozi to. Naj pozabim Liama, ker ni normalen ker mi to dela. Ampak enostavno ne morem! Kolikokrat bom še povedala eno in isto?! Liam sedi na sedežih zdrave naju, le da eno mesto bolj naprej. Skoraj sva si nasproti. S kotičkom očesa ga večkrat pogledam. Tudi on je zamišljen. Ko pa ga ne nalašč, avtomatsko pogledam očitno, z dvignjeno glavo se najina pogleda srečata. Čas se zamrzne. Vidim le njegove sinje modre oči. Tudi on je v takem 'stanju' vsaj navidezno. Potem, ko nama postane nerodno, drug do drugega se oba obrneva proč. Mislim da sem zardela. Annie se mi posmehne in jaz se ji nazaj. Nočem o temu, zato začnem nakladat o nečem tretjem. Ampak še vedno v sebi razmišljam o njemu. Nekako sem vesela. Ta pogled mi je res prišel do srca. Pot je še dolga in z Annie zamenjava na tisoče tem. Še velikokrat skrivaj pogledam Liama. Nemorem si pomagat. Čeprav sama sebi povzročam bolečino, s tem, da si nočem priznati mogoče resnice. Končno je poti konec in pred šolo nas že čakajo starši. Ko izstopimo vsak steče v objem k svojemu in ga zasuje z novicami. Običajno. Liam tudi. Vendar se ne ravno objame. Grem po kovček, na katerega kar nekaj časa čakam. Oči ga nese v avto. Jaz se še poslavljam s prijateljicami, da se poslovimo saj bodo počitnice. Ko pa grem me kar naenkrat…
▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅▅
Sori za res kratek beden next ampak nimam neega navdiha -.-
Kaj se je zgodilo?
Mnenja/kritike?
Next?
24. april 2015
u192375
u192375
Nexxt
24. april 2015
u187597
u187597