Forum
u155957
u155957
1. DEL
Dlani sem skrila v rokave puloverja. Obliznila sem si razpokane ustnice.
Iz žepa sem s težavo izbrskala telefon in vanj vtipkala Tomovo številko. Pritisnila sem tipko kliči.
''Tom?'' glas se mi je tresel. ''Tom?''
''Audrey, si vredu?''
''Se ti zdim?'' tiho odvrnem.
''Niti ne-''
''Me lahko samo prideš iskat, prosim?'' ga nestrpno prekinem.
''Prav. Kje si?''
''Pred kinom.'' zamomljam.
''Prihajam.''
Prekine.

''Kaj se je zgodilo?'' Začutim bratov pogled. ''Nič,'' skomignem. ''Audrey, povej.''
S še vedno povešeno glavo se nasmehnem. ''Mislil je, da me ljubi. Mislil!'' Iz oči se mi ulijejo solze in mi smočijo lica. Obraz skrijem v dlani in samo predstavljam si lahko, kako se črne poteze razpackanega eyelinerja raztegujejo po mojih licih. ''In jaz sen vedela da ga ljubim.'' Nerazločno zamomljam.
''Žal mi je.'' Končno zasliim krhek glas zamdenega Toma. ''Res je kreten.''
Še bolj izbruhnem v jok. Tokrat nisem zmožna izreči niti 'mhm'.

AUDREY ELLA KJELLBERG

''Pogrešaš ga, kajne?'' Emmina roka se dotakne moje. Glava mi sloni na kolenih in pogled gleda temo. ''Ja.'' odvrnem.
Ura odbije sedem zvečer. Pogledam prijateljico. ''Danes ne grem,'' se nasmehne. ''Rob bo že razumel.'' Prikimam in jo objamem. ''Hvala, Em.''
''Kaj, ko bi te razvedrila?''
''Meni je prav,'' zakrilim z rokami in poskušam pozabiti bolečino. Zares sem ga ljubila.
''One Dire-'' Še preden dokonča stavek zavjem z očmi. ''Če bom poslušala Moments, Little Things ali More Than This, mi prav nič ne bo šlo na smeh.''
''Punca, ustavi se.'' se zasmeje Emma. ''Imam presenečenje zate.''
Ko bi le znala skrivati navdušenje. A ga ne, zato se iz mene izvije piskanju podoben glasek.
''Imaš?'' zacvilim. ''Dobila si?'' Zasuvam jo z vprašanji, kar mi pomaga pozabiti na dogotek preteklega dneva, dokler ne prikima.
''O moj bog, resno?'' Po sobi se razleze tišina. Bila sem brez besed v primerjavi z Emmo, ki se je glasno hihitala.
''Ampak imam slabo novico.'' Navdušenje se je zmanjšalo za ogromno mero. ''Samo ena gre,'' Za trenutek utihne. ''In to si ti.''

To noč nisem zatisnila niti očesa. Predstavljala sem si, kako bo biti v istem hotelu, v isti sobi in predvsem v istem življenju, kot One Direction.
Kaj če me ne bodo sprejeli? In tam ne bo Emme. Obšel me je strah. Se bojim? Se bojim dobrosrčnih fantov? Dobrosrčnih? Ne, saj jih sploh ne poznam...
In imela sem hudičevo prav. Na žalost.

EMMA DE LETTER

Spogledala sem se z nadpovprečno lepimi rjavimi očmi in v njih zagledala solze. ''Hej, ne jokaj.'' Prijateljici stisnem objem. ''Imaš Roba in Fiono. Samo en mesec je,'' ji tiho rečem. ''Pogrešala te bom, Aud,'' Po licu ji zdrsi solza. ''Rekla sem, da ne jokaj.'' šepnem.
''Greva.'' Močen stisk me povleče k sebi. Varnostniku namenim grd pogled. ''Moram.'' skomigne.

Po vkrcanju na letalo ni trajalo dolgo in že sem padla v globok spanec.
'Pristali smo in se izkrcali. Pogled mi je padel na fanta svetlih las. In te oči... Predstavil se je.
Nato še ostali. Vsak je povedal svoje ime, a nobenega nisem razločila. Nikakor pa nisem pozabila na blondinca z modrimi očmi. Bila je kakor ljubezen na prvi pogled. Bilo je popolno.
A pogled na vse je nekaj motilo...'
Zbudila sem se.
''Hej,'' se mi nasmehne Queen, varnostnik, ki ga tako zelo ne maram. ''Hej. Smo že pristali?'' Odgovor sem dobila kaj hitro, saj je stevardesa že dajala napotke za namestitev pred pristankom. ''Še nekaj minut.'' Roko stegne k meni, da bi mi odmaknil pramen las z obraza. ''Ne dotikaj se me, ljubček.'' Ga ustavim. Queen šteje samo 20 let in njegov oče je najboljši prijatelj mojega očeta, a kakorkoli, sovražim ga. ''Prav, ljubica.'' mi vrne nasmešek, njegov je bil za razliko od mojega resničen.

Črn avto je zapeljal pred mano. ''Simon.'' si zašepetam. Njega poznam že celo svoje življenje, a videla ga nisem od svojega destega leta. Sedem na zadnje sedeže in pozdravim moškega.
''Moj Bog, kako si zrasla,'' se zasmeje. Queen se usede na sprednji edini prazni sedež poleg Simona in zavije z očmi. ''Ti pa si najbrž njen novi fant.'' ga premeri z pogledom. ''Simon, moj varnostnik je.'' kislo odvrnem namesto dvajset-letnika. ''Oh,'' Simonu se na obrazu nariše ogromen nasmešek.
Avto se začne premikati. Končno, pomislim.
''Fantje te že pričakujejo in prav gotovo se boste razumeli.''
Naenkrat me obda občutek negotovosti. ''Ja, verjetno.'' Odvrnem.
''Ella, ti je slabo?''
''Ne, v redu je Queen.'' Najina pogleda se spogledata.
''Kako pa je kaj z go. Kjellberg?''
''Lahko jo kliče kar Marzia, ne bo zamerila.''
''Oh,'' spet tisti tipičen Simonov izraz.
''V redu je,'' skomignem.
''In tvoj fant?''
''Simon, ne nadleguj je prosim.'' se vmeša Queen.
''Tiho bodi,'' mu zabrusim. ''Nimam fanta. Trenutno ne.'' Oči mi napolnijo solze, a jih z lahkoto skrijem.
''Nekateri so sams-''
''Vem.'' prekinem Simona. ''A ne pričakujem razmerja.''
''Ljubica, sprosti se, navadni fantje so.'' Reče, ko vidi, kako se mi tresejo roke.
''Ne pričakujem razmerja.'' Še enkrat, tokrat bolj glasno rečem.
Slišim, kako se Queen zasmeje.

Simon odpre vrata. ''Daj, vstopi.'' zavije z očmi. ''Saj-'' Moje blebetanje prekine blazina, ki mi prileti v glavo. Liam steče mimo mene. ''Niall je bil.'' Nedolžno se nasmehne.
Znašla sem se v dnevni sobi, ki je bila poleg tega tudi kuhinja.
''Niall?'' Slišala sem, kako se mi je zatresel glas. Mirno. ''Niall?''
Blondinec se pokaže izpod pulta. Blazina, ki je bila pred petimi sekundami v mojih rokah je pristala v Niallovem naročju.
Zasmejal se je in končno sem ga lahko kristalno čisto razločila. Siva majica, črne hlače ter blond prameni.
''Niall, malo olike naslednjič!'' V sobi se prikaže Liam. ''Saj je v redu.'' se nasmehnem.
Kmalu se vsi zberejo v sobi in kmalu ugotovim, kaj je bil problem v sanjah, ki sem jih sanjala na letalu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

okej? <3
09. november 2013
omg neeeeeeext... popouno. moje blebetanje prektrije blazina
09. november 2013
neeeeext! *o*
09. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxt
omoj bogg!!!!!!!popolnooo
09. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
09. november 2013
u153281
u153281
omg!! perfekcija!! :***
neeeeeekkšt!!!
09. november 2013
next
09. november 2013
Neext !!
09. november 2013
u64183
u64183
Next! Sicer res nisem nevem kaka fenica 1D-ja ampak tole mi postaja všeč
09. november 2013
jst sm prebrala in her boobs
09. november 2013
u155842
u155842
nexttttttt :3
09. november 2013
next
10. november 2013
u155957
u155957
hahahha omfg :'D
-HVALA VAM USEM KER STE BRALI SEJ DOBITE NOU NEXXT NE SE BAT:*
10. november 2013
u152357
u152357
next
10. november 2013
Neeext
10. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! ful dobr!
10. november 2013
Next
10. november 2013
u155957
u155957
2. DEL

Fant milijonih poželjenj, fant zelenih oči, fant rjavih kodrov, fant sanj. Fant z imenom Harry. Harry Styles.

Vsedem se zraven Nialla. Ta me objame čez ramena. ''Si vedno tako gostoljuben do fanc?''
zašepetam. ''Pravzaprav ne,'' odvrne, ne da bi me pogledal. ''Prva si, ki bo z nami en mesec, od tega bo en teden za nič in še mnogo drugih dni. Hočem se dobro ujeti.''
Premerim ga z ogorčenim pogledom. ''Niall, niso vse punce enake.'' Njegovo roko odmaknem z mojega ramena.
''Sem te užalil?'' nasmehne se in spogledava se.
''Zelo,'' brcnem ga. Najine noge se zapletejo.
''Vidim, da se boste ujeli.'' Najino igračkanje prekine Simon.
Pogledam po sobi. Harry, Liam in Louis le strmijo v naju, Zayn pa poskuša skriti svoje nenavdušenje nad še eno fanico.
''Fantje, mi se vidimo ob sedmih,'' premeri vsakega od članov skupine. ''Ne zamujajte.''
Vrata za menedžerjem se zaprejo. Z Niallom nadaljujeva otročarije.
''Hej, golobčka.'' se zareži Liam.
''Ni-s-sem zaljub-bljena vanj.'' med brcanjem zamomljam.
Niall ostane tiho. Prenehava.
''Je kdo lačen?'' Harry živčno prikima.
''Jaz moram k Perrie, obljubil sem ji.'' hitro reče Zayn. ''Jaz in Louis greva na itervju.''
Pogledam na svojo desno stran. Niall bulji v svoje črne hlače.
''Jaz in Niall greva lahko z Ello jest...'' predlaga Harry.
''Nisem lačna.'' Harry žalostno prikima. ''Potem pa grem sam. Saj bom hitro nazaj.''
''Prav.'' zamomlja Liam.
Niall položi roko na mojo. Odmaknem se.
''Harry.'' Vstanem ter stečem za rjavolascem. ''Kaj?''
''Grem lahko vseeno s tabo?''
Ostane tiho. ''Če gre ona, grem jaz.'' Niall se znajde za Harryjevim hrbtom.
''Niall,'' Pogledam modrookega blondinca.
''Hja, pojdi z nama.'' Harry popačeno izdavi.
''Ne govorim tako. Sploh pa, si ljubosumen?'' Nesramno se zazrem v zeleno oči.
''Ljubosumen? Na Nialla? Sanjaj.''

''Poglejta fanta,'' Ostanem smrtno resna. ''Ne bi rada pokvarila že prvega dneva, a nekaj naj vama povem. Ne osvajajta me, ne trudita se, ker sem le še ena od milijonih punc. Naj bom fanica ali ne, nista moj tip.''
Niall dvigne glavo in grižljaj, ki ga je ravnokar pogoltnil, se mu zatakne. ''Prosim?''
''Ne bom se ponavljala.''
''Ampak saj-''
''Niall, rekla je ne.'' ga prekine Harry, ki se svoje hrane še dotaknil ni.
''Nisi rekel, da si lačen?'' poskušam spremeniti temo.
Harry ostane tiho.
Niall užaljeno grize zrezek. Zavijem z očmi.
''Fanta, nehajta!''
''Kaj pa počnem?'' Harryju namenim grd pogled. ''Kaj počneš?''
''Ja, kaj počne?'' se vmeša Niall.
''Dovolj vaju imam.'' Robček v roki vržem na mizo. ''In ne trudita se.'' še dodam.
Na noge si nateknem pete, ki samo še bolj podaljšajo moje dolge noge. Popravim si oprijeto rdečo obleko.
Hudčevo neudobna je. Vsak korak, ki sem ga naredila, je bila obleka krajša.
Vrata se z silo odprejo. ''Oh, oprosti, mislil sem iti na stranišče pa...'' Harry zadihano zdrdra iz ust.
''Nič hudega,'' se nasmehnem. ''Mimogrede. Mi lahko zapneš obleko?''
''Am, ja, seveda.''
Lase odmaknem z hrbta. Začutim, kako se Harryjeva roka dotakne zadrge. Zaprla sem oči. Zgodilo se je tako hitro. Obrnila sem se in že so se najine ustnice sprijele skupaj. In nisem se odmaknila.
''Nisem hotel...''
''Utihni.'' mu zabrusim in se še bolj prisesam nanj.
Še kako minuto sem se stiskala ob njem.
''Ampak rekla si...''
''Harry, Directionerka sem, nisem padla z neba. S tabo bi se dala dol, ampak ne morem. Kaj pa Niall?''
Popravim si lase in poskušam skriti obžalovanje. ''Kaj pa Niall?'' Harry se pojavi pred mano. ''Spoznala si ga danes in že ti je všeč?''
''Tudi tebe sem spoznala danes, ne obsojaj.'' zamomljam. Obleko povlečem dol, da se gube porazdelijo po mojem telesu.
''V redu?'' vprašam, še preden bi lahko kaj pripomnil.
''Ja. Čudovita si.''
Zavijem z očmi. ''Greva.''

''Vidva pa sta rabila čas,'' Zayn me premeri z pogledom. ''Sem jaz kriva, da mi daš popolnoma neprimerno oprijeto obleko?''
''Mislil sem, da je Harry ekspert za take, pa sem izbral to.'' Pogledam Harryja.
''Ni res.'' zamomlja.
''Kje so vsi?'' Razgledam se po sobi.
''V avtu čakajo.'' Prikimam.
''Gremo. Mudi se nam.'' Zayn me prime za roko in me povleče v avto.

-----------------------------------------------------------
sj vem d je bedno-.-''
10. november 2013
u155957
u155957
....''In ne trudita se.'' še dodam.
--- kle more bit odstavek, sori, igre neki nagajajo:*
10. november 2013
O moj bogg!NI BEDNOOO
NEEEEEEXXXTTT
10. november 2013
Ni bedno!