Forum
≛ Frst part (Prvi del)
Sem Alice Perry.Stara sem 16 in prihajam iz Londona.Za ene so to zelo velike sanje da bi pršli tja.No jaz nočem več živet tam kjer ljudje pijani obhajajo ulice, in vsaki gostilni,diskoteki se najde lahko nekdo ki te lahko zadavi.Zato, smo z starši premišlevali o preselitvi v bolj majhno mesto, ki se bomo počutili varno.Ker smo samo trije bo preselitev "lahka".Naj vam še peredstavim starše. Mami ki mi je vedno ob strani je ime Anna Perry Wilston, stara je 33 let, oče ki mi vedno ukazuje in govori brezvezne stvari pa je Lion Perry 35 let.
Jaz:

mama:

ati:

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
≛Bo za kej ?
≛Em 5 nextov za začetetek in nadaljujeem
31. oktober 2014
neext ja supr je
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
u179700
u179700
neeeext
31. oktober 2014
u125836
u125836
neext odlično
31. oktober 2014
u177994
u177994
neeeext tooop res*-*
31. oktober 2014
≛ continue(Nadaljevanje)
Sanje so tako hitro minevale, noč se je hitro prebudila v jutro in mama prikoraka sobo kot nora.Jah to je navada da me hiti iz postele, kot da je vojska pred bajto.Ura je bila 6, kar ni v navadi da se tako zgodi zbudim.Mama je pustila vrata na stežaj odprta tako da mi je iz kuhinje v sobo prihajal svež zrak po toplem sendviču.Vonj me je tako omamil da sem se zkobacala iz pojstle v kopalnico.Ko sem se zrihtala za šolo sem hitro stekla po stopnicah da sem si skoraj nos razpila kako me je zanašalo, da bi končno prišla do slastnega obroka.Mama je kot ponavadi rekla : ~Ne dirjaj saj boš si kaj še naredla.~ .Skomignila sem z rameni in grozeče zagriznila v topli sendvič.Z polnimi ustmi sem vprašala mamo ~Kako to da si me danes tako zgodej zbudila? ~ mama ki me skoraj nič ni razumela je odgovorila nekako čudno, nevem če sem prav slišala ampak zdelo se je da odpotujemo nekam.Nekej časa sem bla tiho in premišlevala "je to res, preselili se bomo Jeeeeej ! Pa prijatelji kaj bom brez njih.~ Misli so hitro odplavale k prijateljem, ki so bili tako nadarjeni.~Kaj bom brez njih.~ Pogoltnila sem tisti slastni kos toplega sendviča in naredila žalosten obraz.Pa niti od prijatlov se nemorem poslovit, kaj pa si bodo mislili!Mama me je pogledla in rekla naj se grem spakirat ker ob 7 že gremo.Stekla sem v sobo in zagrabla vse možne stvari.Tiste ki nisem potrebovala sem zmetala v škatlo, ki jo bomo odnesli na Rdeči križ.Ko sem si spakirala vse te čudne stari sem mami rekla da morem enkam it.Sprva mi ni dovolila , ker sem tako tečna, z tem je privolila a samo za pol ure.Obula sem si nike adidaske in stekla do avtobusne postaje.Tam itak ni blo nikogar.Postala sem žalostna nevem zakaj samo slabo sem se počutila.Vsedla sem se na klobco in čakala, čakala.Nekoga sem čakala nevem koga , samo čakala sem.Čez čas sem se prebudila iz svojih plavajočih misli, nevem točno kaj je bilo samo zdraven mene so bili vsi 4 prijatli med njimi tudi fant Jack Scarlot ki, me je vedno razumel mi nudil to kar potrebujem.Ljubezen. Zazrla sem se mu v oči in rekla da se z družino selimo, selimo daleč stran.Pogledal me je z svojimi otožnimi očkami v oči in rekel~Kaj bom jaz brez tebe,zakaj nebi ostala.~ Pogledala sem okoli sebe in solza mi je spolsko stekla skozi oki na njegovo roko, obrisal mi je solzo, in rekel ~pogrešal te bom.~
Vse skupej se je tako vleklo, prijatelji ki so poslušali pogovor so se stisnili k meni in rekli ~Vsi te bomo pogrešali.~ Čisto sem pozabla na čas in naš avto se je zapeljal na avtobusno postajo.Oče je ves grozeč rekel ~Gremo, čas je potekel.~ No tukaj se zgodba začne.
Jack :

31. oktober 2014
u177994
u177994
neeeeeeeeext*--------*
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
u125836
u125836
neeext ful dobra zgodbica i like it kako ti uspe tako dobro napisat <33
31. oktober 2014
next
31. oktober 2014
⋆Hwala za komentarje *-*
princess* -Sj ni tok popuno kot si opisala v samem nextuu <3
Jennifer <3 -Kar vlk pretiravaš ..<33 tvoja zgodba je itak bolša *_*
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
≛Secon part(Paris welcome)
Peljali smo se daleč stran od mesta polnih pijancev, in sebičnežev.Mučilo me je to kako sem jih lahko zapustila.So sploh še moji pprijatelji.Vprašanja so me mučila vse dneve in noči v letalu ki nas bo odpeljal tja daleč, v nepoznat kraj.Po zvočniku smo zaslišali ~Pripravite se na pristanek, čez 2 minuti~, vsi znemirjni ko bodo videli tisti kraj kjer se hočejo preselit, ali kar koli pač.Pristali smo, mesto je bilo videti izjemno, ampak nekeaj mi je falilo nekaj kar, sem v tistem mestu ime najrajši.Ko smo se peljali po polnih ulicah ljudi ki hitijo nedajo miru drug drugemu, in siromaki sedijo zmrznjeni po poločnikih.V mislih sem si rekla "To mesto mi ni všeč, če so taki ljudje bodo tud drugi sošolci." zavzdihnila sem. Čez čas smo prispeli do hiše.Bila je izjemna!
hiša:

Bila je malce odstranjena od mesta primerna za nekoga kot sem jaz.Mama me je vprašala če mi je všeč.Z zijaočimi usti in izbočenimi očmi sem gledala v hišo in mami počasi pokimala.Vzela sem kufer iz prtlažnika in odpeljala kufer do vrat te čudovite hiše.Zanimala me je notranjost.kmalu je oče prišel z klučmi in ostalimi kufri(potovalkami).Ko sem pogledala skozi vrata je bilo vse prano.Potovalko sem postavila ob zid in zmedeno gledala v praznino.Kmalu sem zaslišala hupo.Odšla sem pogledat, bilo je naše prevozno sredstvo stvari.Zasmejala sem se, in gledala kaj bo zdej ali bodo stvari spravili ven al bomo kar čakali.Prevoznika sta končno se skobacala ven iz tega velikana.Oče mi ej pokazal z roko da morem pomagat.Pritekla sem in vzela prvo stvar ki je bila.Bila je kar teška.Tako smo skor cel dan raznašali stvari.Končno smo lahko se odpočili.Oče je prevooznikoma plačal in za sekundo jih ni bilo več.Ampak tega dela ni bilo še konec.Morali smo še uredit stanovanje kot si ga želimo.Najprej je bila dnevna soba.Luči nismo rabil naštimat ki je itak že bla.Televizor itak more bit.Ko smo vse lepo zložili je bila MOJA SOBA *_*.Soba je bila primerno vlka in ne premjhna.Lahko sem imela notr vse potrebne stvari.Sama sem si jo zrihtala in bla tako popolna.Nekej mi je pa falilo.Pogledala sem kovček do kraja in videla sliko pririjatlov in fanta.Še enkrat sem globoko zavzihnila in postavila sliki na nočno omarico.
Soba:

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
⋆vPRAŠANJA DA VIDIM ČE BERTE PA ODGOVORITE NA NJIH!:
⋆Kam so se preselili?
⋆kaj najbolj pogreše Alice?
⋆Je zgodba okej, al kej popravim?
31. oktober 2014
u125836
u125836
preselili so se v drugo državo
prijatelje in fanta
vse ok
31. oktober 2014
u179700
u179700
⋆Kam so se preselili?V Ameriko
⋆kaj najbolj pogreše Alice?Prijatelje in fanta
⋆Je zgodba okej, al kej popravim?Vse je prfect*-*
IN NEEEEEEEEEEEXT
31. oktober 2014
⋆Kam so se preselili? najbrž v ameriko alpa kam drugam nevem
⋆kaj najbolj pogreše Alice? prijatelje pa fanta i guess
⋆Je zgodba okej, al kej popravim? it's all great
31. oktober 2014
aja pa next
31. oktober 2014
u179700
u179700
neeext plis!
01. november 2014
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
01. november 2014
⋆Oki nadaljujem †ғυcĸιɴɢ lιғe† x'd, pa res fala za komentarje *_*
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
≛Where are I'm?
Ko je blo konec dneva sem končno spala v svoji novi postelji.Za čudenje sem kar hitro zmankal.Zjutraj sem spala kar do 12 popoldne.Starša sta bila baje pokonci.Hitro sem skočila pokonci in se zadrla "MAMIII!" počasi je prikorakala v sobo in rekla "Kaj je ljubica?" začudeno me pogleda in jaz z sebičnim pogledom "Zakaj me nisi zbudila.Učitli me bodo spet pizdli!" usnice mam jezno stisnjene skupej.Mami se nasmehne in odide iz sobe. V mislih pomislim ~Kaj za vraga!?~ Kmalu se mi posveti v moji prazni glavi.Spomnila sem se tistih lepih trenutkov, ki jih nebom več doživela, z tem kar sem imela v Londonu.Samo kam smo se splohj preselili?Vedno pozabim vprašat pa niti na vozovnico nisem pogledla!Hitro se oblečem, našminkam in podobn.Stečem v dolni štuk.Oz sem hotela vendar sem se zaletela v vrata.Spomnila sem se da zdaj nimamo stopnic da bi mršla v kuhinjo temveč grem sam naravnost.Prijela sem se za glavo in zastokala.
obleke:

I frizuro štejte zraven)
Ko sem odprla vrata sobe je iz kuhinje kar lepo zadišalo.Po kupi al po čem drugim.Fol sem mela razvite nosnice, kar pomeni da sem lahko zavohaa v drugo hišo kaj se kuha al pa če kdo kadi travo.Pršla sem za mizo in vprašala "Kaj bo danes dobrega?Aja pa kam smo se sploh preselili?" mama ni nč odgovorila za prvo vprašanje samo pred nus mi je postavla kupo.~ZADETEK!~ na drugo vprašanje pa mi je odgovorila z odgovorom. Povedala je z izbranimi besedami.Zgledalo je kot uganka "Tam,tu se najde kdo ki ti pokaže pot do vrha neba." uganke sprva nisem uganila, vprašala sem mamo za namig.Pokazala mi je na okno, to naj bi pomenilo le nekaj.Pogledat morem skozenj.Končno sem izvedela kje smo.Bili smo v PARIZU!.Ampak to mesto ni tako majhno.Sj smo rekli da se bomo preselili v majhno mesto -.- Mamo sem vprašala ˇKaj nismo rekli da se bomo preselili v majhno mesto.Kako zdj to?" mama je le skomignila z rameni in potiho rekla "Vprašaj svojega dragega očeta." Zaskrbljeno sem pogledla mamo.Očeta pa nisem nič vprašala ki je zadnje časa tečen.Na levo nogo zmerem vstane če je kak dan ko ne.No danes je bil za nas veliki dan.Mogli smo jit na kratek popoldanski sprehot po mestu.No neka posebnost je bla.Starši so imeli zame presenečenje.Oz. kar dva presenečenja.Ko mi je mama povedla da bom mela dva presenečenja me je prav zanimalo kaj to je.Upam da kaj kar me bo veselilo.Upam da nov telefon .Številke sem si itak prepisala z starega ki sem ga mogla NA ŽALOST pustiti na letališu.Bil je ta čisto novi iphone5.Komi sem čakala na popoldanski sprehot po čisto novem svetu.Ni glih najbolša pot in a dream ampak bo.To sem rekla zato ker Paris ni kej manši od Londona.Tud ljudje niso kaj preveč prijazni, saj mislijo sam na svoj popoln *stil*.Kmalu je bila ura toliko da je treba že it.Iz sobe sem sunkovito pritekla do vrat in se zadrla da je kar odmevalo "Gremo čas jee!!" oče je prišel in se mi sldko nasmehnil.V roko mi je stisnil kar 100 €.Začudeno sem ga pogledla in si rekla v mislih ~O supr, trgovina.Jeeeeeeej!~.Morem pa priznat, v mojih mislih se krojijo čiste druge sposobnosti kot delam face na obrazu.To je prvi primer.
⋆Next?
⋆D vam malo polepšam noč :
https://www.youtube.com/watch?v=janybUAP8QU
Nocka next pa bo jutr po kakih parih nextov pa če lohka oglašujete .In nekarte poslušat te glupe KawaiiΩUnicorn. K misli da je neke diva.Če jo kdo pozna ji nej naipiše v mojem imenu loh tud v njegovem : Neznam kej te muči, sam vedno greš dol če maš kšne težave.Nisi diva + tega ti nisi tak trdnoo vzgojena kot ja!"
https://www.igre123.com/forum/tema/cool...sweet...kawaii...chalenges-and-top-model/75852/5
njena tem, jebote izziv ne nrdim k sem za vas delala next <3 mi napiše na chat Izziv!!!!Nared!!!! .....Če hoče kdo izvedet kaj je blo dalje naj pride na zs...Sam da vam povem.Obračunala bom z njo ...!!
01. november 2014
u125836
u125836
next
01. november 2014
u177994
u177994
neext
01. november 2014
u79327
u79327
next <3