Forum
Tale zgodbica bo cist kratka. Pisem jo mal zarad dolgcajta. Ko jo preberete, pa ce vam je bla usec pejte pogledat mojo dalso zgodbico: https://www.igre123.com/forum/tema/piratinja/35288/2
Drgac pa...next?
18. junij 2012
*Melanie*
Objel me je in poljubil.
"Zbogom," sem ga žalostno pogledala in odšla stran. Vse mi je bil v tem turobnem kraju, preganjal je dolgčas in monotonost dni, ki so se vlekli.
Tega je bilo zdaj konec.
Preselili se bomo v nov kraj, čaka me novo življenje... Tega sem se nadvse veselila, hkrati pa tudi bala, kaj naj pričakujem tam.
Poskušala sem zadrževati žalostne misli. Najbrž bi kmalu postala par. Čutila sem, da mi je bil tudi on več kot le naklonjen. Skriven pogled čez ramo, dotik roke, (pre)dolg "prijateljski" objem...
Bolje je tako, sem se prepričevala, lažje. Vse bo v redu... Spoznala bova nove ljudi.
Torej: zbogom.
18. junij 2012
neeeeeeeeext
18. junij 2012
"Si se poslovila od prijateljev?" me je v avtu vprašala mama.
"Mhm." Mama ne ve, da tukaj nisem imela veliko prijateljev. Po pravici povedano nič. razen Kim, pa še zanjo sem bila samo izhod v sili. Ves ta čas tukaj sem preživela z Ericom.
"Saj boš tudi tam našla prijatelje," si je mama napačno razlagala mojo nejevoljo.
Oče je speljal.
Ostrmela sem. Pred mano je stala ogromna vila z rdečimi strešniki in z ogromno balkončkov. Pred njo je stala fontana v obliki morske deklice.

(OK, ta del je mal klišejski s to "oogroomno" hišo.)

Sori za kratk next. Bo nasledn daljši.
19. junij 2012
ups, tle med "oče je speljal" in "ostrmela sem" bi mogu bit velk presledk. Tok da se ve da se to drugje dogaja.
19. junij 2012

Melanie
19. junij 2012

Eric
19. junij 2012
u73517
u73517
neext < 33
19. junij 2012
next
19. junij 2012
Next!
19. junij 2012
"Sem se bomo preselili?!" sem vzkliknila.
"Noro je!" je dodala Tia.
"Sem ja. Hiša sicer ni naša, najeta je. Saj sem vama rekel, da imam veliko boljšo službo:"
Oče je res rekel, toda nisem si mislila, da ima TAKO boljšo službo. Prej smo živeli v trisobnem stanovanju in s Tio sva si delili sobo. Kar je prav zoprno, saj se je stalno šemila z mojimi oblekami in ličili. Seveda je, namesto da bi izgledalo lepo, izpadlo ravno obratno, saj je stara 12 jaz pa 16 let.
Ogledali smo si hišo, ki ima tudi ljubek bazen v obliki lune.
Dobila sem res lepo sobo v mojem slogu (hvala bogu, da mi mama in oče nista nabavila čipkasih zaves ali belih omar in roza sten). Pohištvo je temno, ker pa naj bi črna barva zamorila človeka, so stene vijolične barve (ampak še vedno ne zelo svetle).
Tudi Tijina sobe je ljubka, v njeni najljubši barvi- zeleni.
Ko sem prebrskala slehrni kotiček hiše, sem se odpravila ven,da bi se razgledala po okolici. Tudi ostale hiše so bile prav tako okusne kot naša, nekatere celo lepše.
Iz ene izmed njih je stopil fant. Prva misel, ki mije padla na pamet, je bila ta, da je precej lep. In da mu frizura pristoji. In da ima lepe oči.
Bile so zelene. Ne neka mešanica barv, ampak zelene. Lahko rečem smaragdno zelene.
Kasneje sem se spraševala, kako sem na njem lahko opazila tako podrobnost. Ampak sem jo. Njegove oči so nekaj najlepšega in k sebi me vlečejo kot droga. Z veseljem se jim prepustim.
Tretja ali četrta misel je bil Eric. Se že dogaja... Pozabljam ga.
Naenkrat sem se počutila naravnost odvratno, kot da bi zagrešila kaznivo dejanje. Odtrgala sem oči od fanta in stekla domov. Vso pot do hiše me je spremljal občutek slabosti v trebuhu. Ogabna sem.
20. junij 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! < 3333
20. junij 2012

Tia
20. junij 2012

fant (David)
20. junij 2012
uff ... Erik je tako zelo luštkan!!! Ga lahko odpeljem k meni domou?
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u73517
u73517
nexti hitroo no :$$$$$$$$$$
21. junij 2012
u73295
u73295
next
21. junij 2012
Haha, Sweetvam love ni problema: zdej je itak samski.
21. junij 2012
ok, pole se pa zmenimo, da ga pridem iskat ju3 okoli petih
21. junij 2012
Next!
22. junij 2012
next
22. junij 2012
Nova slikca od Davida, ker s tista ne vid dobr:

(totaln jebač )
22. junij 2012
*David*
Takrat me je pogledala. Ni bila naličena, to mi je takoj padlo v oči.
Simpatično.
Oblečena je bila v kavbojke in veliko belo majico z reklamnim napisom.
Čudno, še nikoli je nisem videl, sem pomislil. Najbrž je nova tukaj. Stopil sem proti njej, da bi jo povprašal od kod prihaja, ko se je naenkrat obrnila in z dolgimi koraki odšla stran.

*Melanie*
Bila sem v nakupovalnem centru. Mama mi je dala nekaj denarja in mi zabičala, naj ne porabim vsega. Nikoli nisem bila zapravljivka, a zdaj se je kup denarja kar spogledoval z mano. Privoščila si bom cunjice kot jih še nisem imela. Bogati smo!!!, sem pomislila. Cinično sem se zasmejala in si predstavljala, da okoli mene dežuje denar kot v slaboumnih filmih.
Brezskrbnost trenutka se je takoj končala, ko sem se spomnila: kupujem cunje za šolo. ŠOLO.
Stisnilo me je pri srcu. Me bodo sprejeli? Na prejšnji šoli sem bila kar priljubljena in tudi nekaj fantov pogledovalo za mano. Bo tukaj tako? Naenkrat me je popadel dvom o lastnem telesu: Kaj pa, če se jim bom zdela grda?
Želela sem si, da bi me sprejeli. Kaj mi pomaga denar? Prijateljev ne moreš kupiti, je vedno pravila mama.
22. junij 2012
next
22. junij 2012
u84724
u84724
next
mmg: ta zgodbica MORA BIT DOOOOOOOLLLGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAA
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. junij 2012
next!!!
23. junij 2012
u73295
u73295
next!
24. junij 2012
next
24. junij 2012
next!
24. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani