Forum
Jaz sem Emily in stara sem 15 let.Živim v Los Angelesu in rada skejtam,drsam,plešem in potujem po svetu.

Budilka mi je zazvonila in zavedala sem se ,da bo to moj prvi dan v srednji šoli...

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. april 2016
Če bi rad/a brala napiši Next!
28. april 2016
Next
28. april 2016
ok napisala bom Next pa če prav sem dobla enega...prosim oglašuj
Budilka mi je zazvonila in zavedala sem se da bo to moj 1 dan v sredji šoli.Bila sem tako navdušena da sem začela kar neki plesat.Oblekla sem se v tole:

in si dala na obraz še makeup ,skratka danes sem se uredila kot se še nikoli nism.
Napočil je čas,da se odpravim..Vzela sem svoj skejt in se odpravila.Ko sem prispela v jedilnico šole nikogar nisem poznala vsi so bili od nekod drugje in moji biuši sošolci so šli na druge srednje šole.No zvonec je zazvonil jas pa sem še vedno strmela v načrt šole saj nisem našla učilnice in no končno sem jo našla in se odpravila do učilnice.Najprej me je učiteljica prijazno vprašala kje sem bila in jas sem ji odgovorila ,da sem se zgubla ona pa mi je rekla naj se usedem poleg Nancy.Vsi smo se predstavili in en fant po imenu Cameron mi je bil še posebej luškan.No ko je bil odmor mi je Nancy povedala da je iz Kalifornije in ,da so se sem preselili letos in ,da še nikogar ne pozna, ne pozna niti okolice.Jas pa sem ji povedala ,da če želi ji danes po pouku razkažem okolico in ,da lahko greva na sladoled.Ona pa se je strinjala.Drugo ,tretjo in četrto uro so nam učitelji povedali kaj bomo v teh 4 brezveznih letih delali in to je blo BREZVEZE.No končno konec pouka ,tako sva se z Nancy odpravili na slodeled z sladoledom pa še na ogled okolice.
Tako je ura odbila 6 popoldne in jas sem prišla domov imeli smo večerjo najprej pa vam pokažem moje družinske člane,Nancy ter Camerona:
Cameron:

Nancy:

Mama:Julia ,stara 35 let

Očeavid,star 31

Sestra:Lara,stara 5 let

Po večerji sem šla v svojo sobo:

naša hiša:

na računalnik ,na Facebook in prošnjo za prijateljstvo mi je poslal Cameron jas sem pa jo valda sprejela....2 nexta za nadaljevanje.
30. april 2016
Am... oče jo je imel pri šestnajstih?

Drugače pa Next
30. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
30. april 2016
ja sej vem u tem je fora hah hvala
30. april 2016
No hvala za nexta,hah ja no oče jo je mel pri 16 in ja pač oče in mam sta zbežala od doma..
Bil je tok lep:* in ja šla sem se tuširat in spat.Naslednje jutro sem se zbudila ob 7:45 in ob 8:00 pa imamo šolo hitr sem si oblekla tole:

in se s skejtom odpelala v šolo prišla sem točno ob 7:59 in odhitela do učilnice no vsi so me čudno pogledali ,ker sem prišla ob 7:59 in ok vsedla sem se poleg Nancy in celi pouk sva se pogovarjali.No ko sem strmela v Camerona je to opazil in se mi nasmehnil ,jas pa sem močno zardela.No z Nancy sma šli jest v restavracijo in tam so bili tudi Cameron in moji novi sošolci ,ki me sploh še pozdravili niso.Meni je bilo nerodno in še zardela sem ko paradižnik...odšli sva in Nancy sem vprašal če bi prišla k meni in ona je rekla valda no odšli sva k meni in pri meni meli pižema party ja do 3:00 zjutraj in ugotovili sva da imava jutri šolo saj je komaj sreda.Zbudili sva se ob 7:00 in še to komaj oblekli sva se in se odpravili v šolo no jas danes izjemoma brez skejta in kar naenkrat iz vogala pride Cameron in nama reče ej vidvi počakajta,no in počakali sva ga in celo pot do šole smo se smejali.Ok sledil je pouk ,ki je bil beden.In po pouku je Cameron prišel do mene in me uprašal če bi šla v kino počutila sem se kot ,da bi letela in seveda sem mu rekla ,da JA.
Rekel mi je danes ob 18:00 in jas sem se cel dan samo urejala oblekla sem si to:

no po kinu sva se kot na poti do šole spet zelo smejala celo pospremil me je do doma ,jas pa sem začutila ne metuljčke ampak cel živalski vrt.
Naslednji dan je na našo šolo prišla nova učenka po imenu Klara,ki je pršla v naš razred to je ona:

zgledala je kot da bi imela 18 let ampak jih očitno nima ker je učiteljica rekla ,da jih ima 15 ....Ja in kot se ,da predvidevati so vsi fantje imeli usta odprta tudi Cameron kar me je zelo bolelo in pa tudi ljubosumna sem postala..Tudi naslednji dan so me vsi ignorirali tudi Nancy je šla k njej in poskušala biti z njo prijateljica.Jas pa sem bila osamljena tudi Cameron me je čisto zapustil...Naslednji dan po naši večerji sem se odpravila na sprehod že tako ali tako me je bolelo a potem sem videla Camerona in Klaro kako se poljubljata.Odšla sem nazaj v svojo sobo in jokala..Bila je sobota in...3 nexte
30. april 2016
u208947
u208947
Neeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
30. april 2016
u143259
u143259
Neeext+nova bralka
Ful mi je usec tvoja zgodbica
30. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike