Forum
Ojla, pisala bom zgodbico, ki govori o punci Belli. Ima skrivnost, ki jo ve le njena sestra Anna in, ki so jo vedeli njeni pokojni starši. Njujini pokojni starši so umrli zaradi nesreče. Od tega je že nekaj let. Z Anno živita, v ogromni hiši skupaj z varnostniki in z nekaj služkinj. Bella se zelo razume z Jackom, ubistvu sta najboljša prijatelja. No kar začnimo.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Prebudila me je budilka, nato pa še glavni zvonec. ''Bella! Jack je prišel.'' Je rekla Anna in vstopila v mojo sobo. ''Pohiti Jack te čaka spodaj na hodniku, počesi se, in...'' Norela je od navušenja. Jack ji je res pri srcu, kot brat ji je. ''In kaj? Bi me rada že spet naličila?'' prikimala je. Dovolila sem ji, čeprav ji pri temu čisto nič ne zaupam. Kot recimo lansko leto. Naličila me je za halloween, in še danes mi je žal. Takrat naj bi bila hudič, na koncu pa je zgledalo kot da bi mi prižgala na glavi petardo. ''In... tako, mašnica na laseh in tako samo še zategnem...in je!'' je rekla Anna. Ko me je zavrtela na stolu sem zaprla oči. ''Daj poglej no, tako slabo pa že ni!'' mi je zabrusila in se vsedla na posteljo. Počasi sem odprla oči. ''Ojoj!'' sem rekla, ''kaj ti ni všeč,'' ''Ne! Prekrasno je!'' sem rekla in se vsedla zraven nje. ''Hvala ker si tako čudovita sestra, preden se je zgodila nesreča, mi je mami podarila, to ogrlico. Ampak, zdaj hočem, da jo nosiš ti,'' sem rekla Anni, in odhitela po stopnicah. Tam je bil Jack, objela sem ga,''Kaj misliš početi danes? Greva igrati play station?'' prikimal je. Jack ni najbolj zgovoren, ko pride k nam samo potem se navadi. Igrala sva zombije. Kmalu se nama je pridružila tudi Anna. Meta, moja najljubša kuharica nam je prinesla zajterk. Nutella in kruh pa še kakav *-* . Ko smo odigrali 3 igro sem šla do našega psa Olija. Počohala sem ga. Ko sem šla pospremit Jacka, je rekel ''Danes je najina obletnica prijateljstva kajne,'' ''Ja,'' sem mu odgovorila. ''No, že dolgo sem čakal na to obletnico, že odkar pomnim.'' je rekel in se mi približal. Stopila sem en korak nazaj. Bil mi je res ne prijeten trenutek. Stopil je do mene in.....
12. april 2016
Bella

12. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg