Forum
midve z Kattie sve se zmenle de boma pisale eno zgodbo. js nisn preveč dobra v pisanju zgodb sam bo že nekak. xD

~KO DOBIMA USAJ TRI KOMENTARE ZAČNEMA~

se ti zdi cool? boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2010
Upsiii. ne.ja sn pozabla..
pizda sn čorava. xD
če bo gdo hotu ne.ja nej napiše pod komentare. :Đ
02. avgust 2010
kr comment. :3
02. avgust 2010
haha. keri naslou. xĐ

CoMMent. < 3
02. avgust 2010
u16515
u16515
neext! najbrš bo fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul zamenil :Đ
02. avgust 2010
napišitaa ^-^
02. avgust 2010
u18082
u18082
nextitaa
03. avgust 2010
okeii bom začela. : P

OSEBE:

Ruby (glauna osebca)-15 let
Kelly (BFF)-15 let
Joanna, Samantha in Clarissa (KNP-klub nesramnih punc xD)-vse 15 let
Zack (simpatija Ruby in Joanne)-17 let
Sasha-(Zackova punca)-15 let

So uredu? Upam da so. xD

Bom začela...

Zbudila sem se ob devetih. ''fak. Spet sem zaspala.'', sem se zadrla in skočila iz postelje na tla. Tam sem našla moje oguljene kavbojke in si jih potegnila nase. Iz omare sem potegnila zeleno majico in jo oblekla. Zunaj je snežilo. Nejevoljno sem pihnila in se šla počesat. Zazvonil je telefon. ''kje sii?'', se je drl glas na drugi strani. ''doma.'', sem se zarežala. ''daj no.Zdaj mamo prosto uro. Hitro pridi de bo zglejalo kot da si že bla v šoli no. Zrihti se pa pridi. Čau. Mike nas spet kepa pa snežake delamo. Hahaha.'' Zarežala sem se in prekinila. Na glavo sem si poveznila kapo in okoli vrata ovila šal. Na polici sem našla eno rokavico. ''joj. Kje je pa druga?'', sem se jezno zadrla in pogledala pod omaro. Končno sem jo našla za vrati. Potegnila sem jo nase in si obula svoje zimske kjut škornje. Hitro sem v torbo zmetala zvezke in stekla ven. Snežilo je. In to zelo. Bilo je zelo mrzlo čeprav je sijalo sonce. V šolo sem šla hitreje kot drugače. Gojzala sem po tistem snegu in parkrat padla. V šolo sem prišla do pasu mokra. Kelly se mi je smejala kot da je videla vesoljca. Boksnila sem jo in jo objela.
05. avgust 2010
slik ne bom devala ker se mi neda. xD
pa pomoje je nekaterim bolše de si sami predstavlate kakšni so ludje...lp..
grem dol kr se je en film začeu. : P
Čau ludekii.
05. avgust 2010
nexti pa dj plz slike
05. avgust 2010
bom še jz en del pol pa moj ludek nadaljuje. ;P
06. avgust 2010
Takoj sva stekli v razred. Sedli sva v tretjo vrsto in pričele klepetati. Kelly je cel čas nekaj momljala. Nisem je poslušala. Bila sem zaposlena z razmišljanjem o Zacku. Hodiva na isto šolo čeprav je dve leti starejši od mene. Mimogrede: hodim na srednjo v hailwoodu (xD). Kelly mi je še zmeraj nekaj razlagala in opletala z rokami. ''kaj praviš?'', me je na koncu vprašala. ''ha? Kaj? Nisem poslušala oprosti.'' Pihnila je in me še enkrat vprašala:''v sredo mam rojstni dan. Kaj če bi praznovali pižama party? Seveda bom povabila tudi dečke.'' : P ''joj, Kelly. Fantov ne moreš povabiti na pižama party. To je nekaj za punce.'', malo sem stišala glas saj je vstopil učitelj. V roke sem vzela svinčnik ter odprla zvezek. ''imaš prav.'', je čez nekaj časa bleknila. Pokimala sem.
06. avgust 2010
Hailwood: izmišleno mesto v ameriki. : P
06. avgust 2010
aja pa koment pliis. ;P
06. avgust 2010
iiiiii. *-*
Katjaa. ♥
Bom nadaljevala ko bo par komentou. xD
06. avgust 2010
u15323
u15323
next