Forum
Okay.Heiii.Jst sem se odločila da napišem svoj FF.Upšam da boste bral,ampak sj nerabte ker verjetno bo to bedna zgodbica in nebo imela nič nextov
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.del
Bil je ponedeljkovo jutro.Alarm na telefonu mi je zazvonil že tretjič.Vstala se in pomislila: "Spet ta Fu*king šola.Ubistvu imam dobre ocene,a se ne učim.Edino kar kar je dobro v njej so moji prijatelji in moj fant Josh <3.Imam ga najraje na svetu!,,Odšla sem do kopalnice in se pogledala v ogledalo.Ime mi je Katherine Elena Caroll. Imam dolge in skodrane svetle lase in rjave oči.Vsi mi govorijo da sem lepa a jim ne verjamem.Živim v Londonu v veliki hiši (villi).Imam starejšega brata Tima, ki je preveč zaščitniški do mene.Z mojim fantom ima večno vojno.Zelo imam rada tudi moja starša.Ime jima je Lucy in Ben.Moja najboljša prijateljica je Emily Stefard.No dosti o meni.
Ponovila sem svojo jutranjo rutino ki je taka: zobje,lasje,obraz,zajtrk,comp,oblačila in makup.Ko sem se oblekla sem vzela torbo in se odpravila v šolo.Do šole je samo 10 minut hoje zato sem odšla peš.Šla sem do omaric in tam zagledala mojo BFF.Pozdravile sva se in objele."Heiiiiiiiii kako si????????!!,, me je 'vprašala' Emily.Odvrnila sem ji:" Zelo great!!,,Ravno takrat je mimo prišel maj fant in me prijel za pas im me poljubil.Emily je zavila z očmi in se zasmejala.
"Hej babe kako si?,, me je vprašal."Super,, sem rekla in ga znova poljubila.Skupaj smo odšli do učilnice kjer imamo fiziko.Sedela sem pri Emily,Josh pa pri svojem najboljšem prijatelju Jaku.Ker je bila snov bedna in ker učitelj ni spraševal sem klepetala z Emily in z Joshom sva si pošiljala listke na katerih je pisalo I love you,Dobiva se po šoli...
Res sva bila zaljubljena.Tudi drugi so se tega zavedali in naju zafrkavali.Ko smo imeli konec ure smo odšli iz učilnice in z Emily sva v ravnateljevi pisarni zagledali 4 fante.Videle sva jim samo hrbte saj so bili obrjeni proti ravnatelju.
"Kaj so pa ti zdaj naredili?,, Me je vprašala Emily."Nevem.So pa sigurno hot.,,sem odvrnila in obe sva se zasmejale."Kaj pa je tako smešno?,, je rekel Josh ko se je prikazal izza kota."Naj ti kar ona pove.,, se je zahihitala Emily in odšla z prijateljico Rose.Pomahala sem ji in Josh me je dregnil in pogledal."No?,,
"Umm...pač smejale ker so fantje neki nardil smešnega... sem mu dejala."In ti si se v enega zagledala ali kaj?,,me je takoj vprašal."Ne seveda ne...A si ljubosumen?,, sem v smehu dejala.Ne kje pa... je rekel nato pa je z Jakom odšel na malico.Zahihitala sem se in ugriznila v ustnico.Ravno takrat se začutila da me nekdo gleda.Obrnila sem se in zagledale enga od fantov pri ravnetelju ki je hitro obrnil glavo.Nisem ga dobro videla ampak sem opazila da ime lepe svetle lase.Tudi jaz sem odšla na malico in preživela še 3 ure pouka.Komaj.Ko sem prišla nazaj do omaric da se preobujem sem si mislila:Jey svobodna sem!Počakala sem Še Emely da bi šle skupaj na pico.Prišla je a je rekla da nemore ker je mora paziti na njeno mlajšo sestrico."Moje sožalje.,, sem rekla in se šla iz šole.Ker sem morala na bus čakati še 1 uro sem se odločila da obiščem Josha.Ima najeto stanovanje v bližini.Bližala sem se že stanovanju in ko sem odprla vrata...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se bo zgodilo?
Mnenje?
next?
Ali naj dam slike oseb?

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. junij 2014
u172616
u172616
Kaj se bo zgodilo? nwm hahaha, mogoč ma drugo? o.O
Mnenje? res nevem od kod teb da je bedna-.-
next? itak!
Ali naj dam slike oseb? tvoja odločitev bi blo pa fajn
neeeext<3
10. junij 2014
u173523
u173523
Kaj se bo zgodilo? Josh jo bo varal z eno drugo punco
Mnenje? Ful dobr!<3
next? jaa next!
Ali naj dam slike oseb? jaa lahk
10. junij 2014
u173338
u173338
Nextttttt hitr
10. junij 2014
u172616
u172616
nič nextov, a?
10. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeext :3

Josh bo varal Kate. In potem jo bo on pustil in se bo morala sama pobrat ampak ..... ji bo nek fant pomagal. Kdo le? Mislim, da bo Luke Hemmings (ne vem zakaj ampak imam tak občutek.)
Ko sem prebrala ta next : in spet je ena popolna zgodbica med nami.

Stavim, pa da bodo na šolo prišli 5SOS ne vem zakaj .... mislim da me ta občutek ne vara
Zakaj se to ne more zgoditi meni
Boljše, da več ne zavlačujem ampak, da pridem k bistvu:
Jaz te ubijem če še enkrat poveš, da je zgodbica bedna
Verjemi mi na besedo ...
Goodbye <3
10. junij 2014
neeeeext
10. junij 2014
a) ja nrbš jo bo varal al je biu pa umorjen (tipično za moje ime)
b) še kr ni nevem kako zanimiv začetek ampak okš
c)sm že dala
č) jaaaaa
10. junij 2014
pojma ninam .. se postim presenetiti ...
zanimivooo ..
jaaa ...
in neeext <33 čim preej D:
10. junij 2014
u165907
u165907
neeext
10. junij 2014
u172616
u172616
jaaaa nekak se strinjam z Wild live.... k je ff pa še ni nč omenjen u kom...
10. junij 2014
u172616
u172616
love*
10. junij 2014
moje ime si si zmešala
10. junij 2014
u172616
u172616
bom pa rekla An(j?)a irwisack
10. junij 2014
Ani Anč, Anči,... lahk tud
10. junij 2014
u172616
u172616
Aniančanči irwisack bo ok? hahah
10. junij 2014

Jaz in Emily:

Josh:

Tim:

10. junij 2014
u173523
u173523
NEXTTT
Pa še tle bom neki zravn napisala
Kaj se bo zgodilo? Josh jo bo varal z eno drugo punco poj bo pa ta Katherine z timom po pa nvm več zj pa napiš next ;D *-*
10. junij 2014
Tim - ThatsoJack - s (z) YouTuba
10. junij 2014
u155253
u155253
Next!
10. junij 2014
Varal jo bo
Super je!!!
Kaj mislis?? ITAK DA JAAAA!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. junij 2014
u173338
u173338
Nextttttt!!!!!!!
11. junij 2014
NEEEXT!
11. junij 2014
u170966
u170966
next
11. junij 2014
next
11. junij 2014

2.del
Bližala sem se že stanovanju in ko sem odprla vrata sem zagledala Josha in še eno temnolaso punco.Ležala sta skupaj v postelji.Obstala sem ta in nepremično strmela v njiju.Josh je pogledal ispod odeje in me zagledal.Hotel je vstati iz postelje.Moje oči so postle vlažne in mokre.Napolnile so jih solze.Prišel je do mene in po lici mi je zdrsnila debela solza.Stal je blizu mene samo v boksaricah in nikakor ga nisem mogla pogledati v oči.Samo stala sem tam in nepremično gledala v posteljo."Kate?,, je tiho rekel.Pogledala sem ga in ga z vso silo in energijo kar sem jo imela udarila po licu.Prijel se je za boleče mesto in rekel:"Kate ni to kar vidiš...!,, "Aja pol jaz ne vidim to neko temnolaso punco v tvoji postelji in ti ne stojih pred mano v boksaricah?,, sem mu odgovorila.Prijel me je za roko in rekel "Ampak Kate...Ljubica...,,Iztrgala sem se iz njegovega oprijema,pomolila svoj kazalec njemui pred nos in mu zabičala "Da se me nikoli veš ne dotakneš in rečeš ljubica.To naj ti bo jasno!!!,,Punca se je oblekla in hitro stekla iz stanovanja."Zakaj si mi to naredil?,, sem ga hlipajoče vprašala."Mislila sem da me ljubiš...Ampak sedaj vidim da ni tako...Padla sem v neutolažljiv jok in padla na trdna tla.Josh je počepnil in mi obrisal solzo ki je tekla z obraza in odmaknil pramen las z mojih oči.Hitro sem se vstala,odprla vrata in zbežala iz sobe.Josh je vstal,šel do vrat in zavpila za menoj.Nisem se ozirala in delala sem se da ga ne slišim.Bežala sem še naprej.Ko sem prišla ven na zrak se je ulil dež.Padal je na moj obraz in zdelo se je kot da se po njem zliva na stotine solz.Mogoče po obrazu ne,ampak v srcu ja.Hodila sem počasi proti domu in se vsake toliko časa ozrla nazaj da vidim je gre Josh za mano.Nič.Tedaj sem pred seboj zagledala temno pojavo v megli.Nekdo je zavpil "Pazi!,,Iz megle se je prikazal nek fant na rolki s kapo na glavi bi me je podrl.Padla sva po tleh in pristala sem na njem.Gledala sva si v oči za 10 sekund.Potem sem vstala in začela kričati na njega da je idiot,kreten in naj pazi kje se vozi.POčasi je vstal tudi on.Z rame mu je tekla kri in predvidevala sem da se je obdrgnil ob beton.Nekaj časa sem stala tam potem pa sem mu pomagala sesti na klopico.Rana ni bila hujšja,ampak dovolj da sem mu povila roko.Malo je stokol od bolečine.Takrat sem se mu začela opravičevati,on pa je rekel da je on kriv.Dež je ponehal in videla sem njegov obraz.Imel je blond lase,prekrasne modre oči in v ustnici je imel prstan.Ugriznila sem se v ustnico in se spomnila da je to tisti fant ki je bil zjutrav pri ravnatelju.Podoben je bil Luku Hemmingsu ampak nisem bila prbricana da je to on.Pogledala sem ga v oči in spoznala da je res on.Bilo mi je res nerodno da sem tako kričala na slovno zvezdo.Vstala sem iz klopice in se odpravila domov on pa me je prijel za roko in obrnila sem se.Pomolil je roko in rekel "Hej jaz sem Luke.,,Segla sem mu v roko in rekla "Jaz sem pa Katherine.Ampak kličejo me Kate.,,"Me veseli.,, je odgovoril in spustil mojo roko."Umm..Oprosti ker sem prej kričala nate..,,sem tiho rekla."Ne skrbi.Saj sem navaden človek.,,Je rekel in se zasmejal.Zasmejala sem se tudi jaz."Veš všeč si mi...Mislim tako da me nisi takoj prosila za avtogram...in..saj veš.In hvala da si mi povila roko.,,Je dodal.Rekla sem ni za kaj in se obrnila da bi odšla domov se preobleči in stuširati ker sem bila čisto mokra.Spet me je ustavil.Počasi mi je šlo že na živce."Te lahko pospremin domov?,,
Luke:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj bo rekla Kate?
Mnenja?
Next?
11. junij 2014
u165907
u165907
Kaj bo rekla Kate? ja
Mnenja? super
Next? next
11. junij 2014
u173338
u173338