Forum

ABIGAL!!!TAKOJ POJDI V TROGOVINO PO HRANO,NA POŠTO,V KLET PO............mi je delo nalagala Nicole.JA ŽE GREM SAMO.......sem ji odgovori.TAKOJ ZDLE DA SE MI SPOKAŠ IZ HIŠE DELAT TO KAR SME TI NAROCILA.
Oh spet cel dan samo delat ja tako se ponavlja moj dan delat delat delat ko pa se za trenutek usedem spet abigal takoj pojdi pomesti dvorišče,.........
No to delo mi nalaga moja mačeha Nicole.Je zelo nesramna do mene.Očija pa tako ali tako ni nikoli doma saj je mendežer slavni skupini Il Divo,One directon............Ja moj oči je Simon Cowell.No zdaj pa morm it delat
***************************************************Čez eno uro***************************************************

Vtrgovino sem že šla,v klet tut,dvorišče sem že pometla,rože sem že zalila.............One še na pošto morm.Ko sem prišla nazaj je že bila večerja.med večerjo je pozvonilo.ABIGAL POJDI ODPRET.mi je naročila Nicole.ŽE GREM.in odšla sem ko sem odprla vrata se je oči potiho zadru ŽIVJO LJUBICA KAKO SI?odgovorila sme mu OČI KAO SME TE POGREŠALA NICOLE JE TAKO TEČNA Skos MINALAGA DELO.OOOOOOOOOOH BOŠ BILA VESELA ČE REČEM DA GREŠ ZMANO NASLEDNJI MESEVŽC.mE JE VPRAŠU.ITAK sem se zadrla.Prišla je Nicole ki je verjetno slišala moj vzklik.Prvo kar je naredila ko je pršla je bilo da se je name zadrla ABIGAL TAKOJ UTIHNI!!!oči ji je reku naj ne bo tako živčna ona pa mu je odgovorila da sme zelo razvajena.Bila sem tako jezna da sem skor popenila.Zaslišala sme kako se moj pou bratec dere SPONGEBOB SPONGEBOB JE NA TELEVIZIJI JE SPONGEBOB.Hahah kao se je Nicole usrala.Oprosti je rekla in pohitela v dnevno sobo.Odšla sme se stuširat in spat.
******************************+Čez en mesec*******************************************************************
ABI.ABIČI ZBUDI SE ČEZ DVE URI IMAVA LET ZBUDI SE ABI.me je budil oči.
Takoj sem poletela iz postle v kopalnico.kjer sem se uredila oblekla sem kavbojke in majčko naličla sme se in počesala.Ko sem prišla dol sem pojedla zajter in si obula škornje.na glavo sme si poveznila kapo.Voznik je še v limuzino zložil kovčke in že sva se peljala proit letaličšu.
Me:

Oblekla sem:

Nicole:

*************************************************************I Hope You Like It************************************
01. december 2012
neeeeeeext
01. december 2012
Ko sva prispela sva še pet minut sedela nato pa sva zaslišala glas POTNIKI ZA LONDON VKRACATE SE NA IZHODU 11.z OČIJEM SVA ODŠLA.med vožnjo sem ga uprašala OČI H KOM PA SPLOH GREVA?odgovoril mi je NAJPER BOVA 1 MESEC PRI ONE DIRECTON.POTEM BOM JAZ ŠEL ZA POL LETA Z Il Divo NA TURNEJO TI PA BOŠ OSTALA PRI ONE DIRECTON.Nad tem nisem bila preveveč navdušena saj 1d nisem preveč oboževala vendar ne me napka razmuet nisem heterca.Kmalu sva pristala.Izkrcala sva se in odšla v limuzino voznik je prinesle kovčke in odšli smo peljali smo se 45 miut in prispeli.ko sem izstopila ven sem samo rekla Waw hiša je bila čudovita no to je bila vila.
Oči je iz žepa privlekel kluč in odklenil hišo.ko sem vstopila sem vidla razdejanje.Oči se je zadru FANTJE TAKOJ SEM.V Minuti in 5 sekundah so bili vsi zbrani(oči mi je reku nej štopam).Zadej so bile še ene punce.Ko jih je oči pogledu je reku VEN PUNCE.In takoj so spokale ven.Oči je vse grdo pogledu in jim reku da majo sestank.Meni pa je reku naj se grem razgledat.Odšla sem.Ko sme prišla v dnevno sme se usedla na kavč in ven prvlekla svoj mobi.
01. december 2012
neeeeeeeeeeeext
01. december 2012
In odšla na fb.Kmalu so fantje in oči pršl.Vsi so se posedli na kavč oči pa je reku da mora neki narest.Ko je oči odšel smo še kar sedeli na kavču in se dolgočasili no jaz sem bla na fb-ju.Kmalu me je en blondinc uprašu KAJ DELAŠ?Odgovorila sme mu NA FB-JU SEM.AHAje prikimal.Nato pa je en z rjavimi lasmi predlagu da se predstavmo.prva sme začela jz.MOJE IME JE ABIGAL KRAJŠE ABI SAMO OČI ME LAHKO KLIČE ABČI.STARA SEM 18.OBOŽUJEM JAHAT.sem se predstavila.potem je začel en z črtasto majco JAZ SEM LOUIS.KRAJŠE LOU.STAR SEM 20.IN OBOŽUJEM KORENČEK.potem s emi je predstavil še en z rjavimi lasmi.JAZ SEM LIAM STAR SEM 19.IN STRAH ME JE ŽLIC.Potem se mi je predstavil en z črnimi lasmi JAZ SEM ZAYN STAR SEM 19.IN OBOŽUJEM SVOJE LASE IN MODO.Potem se mi je predstavil skravžlan MOJE IME JE HARRY STAR SME 18.OBOŽUJEM MAČKE.In nazadnje se mi je predstavil blondinc MOJE IME JE NIALL STAR SEM 19 IN OBOŽUJEM HRANO.Potem smo bili spet tiho.Po petih minutah sme zaslišala mijavkanje obrnla sme se in zagledala najbol lušno muco prišla je do mene in se začela motati okoli mojih nog sklonila sem se in jo pobožola.KITTY KJE SI Je vprašu Harry Kitty je zamjavkala.Harry se je obrnu in zagledu kako crklam mucko.Takoj je pršu in mi jo vzel ZAKAJ PA TO?Sewm ga uprašala.KER JE MOJA.Mi je odgovoru.A ZATO JE NESMEM BOŽAT?sem ga uprašala.JA.Mi je odgovoru.PROV.
Spet smo bili tiho prekinila sme tišino in rekla JZ SE GREM ROLAT.Ja še ena stvar ki jo obožujem.
Kitty:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGASxT5mr4lNAARb8KezmmXuQU5mLzsMZ5GYhw5z1cOWDLXe0r5w[/img]
02. december 2012
next
02. december 2012
u108260
u108260
next
02. december 2012
Vstala sem in odšla v predsobo kjer sem pustila kovčke ven sem prvlekla svojo rolko

rolka:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTiOKtyDWSXBMA0oDyjnp2Cs1vMJK0xil2aMLq_D9rNjTZ5xKD2[/img]
Ko sem vstopila ven sem se spomnila da semorm preoblečt.Odšla sme nazaj notr in fante uprašala kje je moja soba Lou mi je pokazu.Iz kovčka sme uzela svoje pajkice majico jopco in najkice.
pajkice:
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ9OxxZLigW7869dYYkt9yOp75IZ08It-KFswiEoYBdY-WjMCaARA[/img]
Majca:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREGA8xheoIIhE63hyQaKBd6cE0zUkyuRkBFz6ortOT3sioCA_y[/img]
jopa:
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRojEeMvW45iTO_4cOcWqipk1dJKvUI45RT48BMv3A82FtmVTTZ[/img]
Najkice:
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXPKEgzB3fTRNZ2turvpa4O9N8cVUcJ4JJe8BtpCLPDXklBgZa[/img]
Lase sme si spela v čop:

Vzela še svojo rolko in se odpravila ko sme hotela stopiti ven oa me je prekiil glas POČAKI GREM ŠE JST.Obrnila sem se in pogledala kdo je ko sme zagledala Harry sme se samo obrnila in odšla napej hodila sem in nisme našla parka vprašala sme neko starejšo gospo če ve kje je najbližji park.Povedala mi je in odpravila sme se.Kmalu sme prišla odšla sm edo tm igriša kjer se rolka.In začela sme se rolkat.Vsi so gledal mene ker sem bila zelo dobra saj ne da se hvalim amapk v tm esem res dobra.Potem pa sme s eutrudila.Odšla sme na klopco.Ko sme nekaj časa sedela na klopci sem zagledala Harry prišel je do mene in mi reku ZAKAJ ME NISI POČAKALAOdgovorila sme mu IN A BI TE MOGLA?OnJAJzZA?On ZATO KER SME TI REKU Jz IN?
Odšel je še sreča.Kmalu sme tudi jz odšla nazaj v hišo.Ko sme prišla sme najprej neki popila potme pa sme s eodšla tuširat oblekla sme si pajkice tuniko inčez dala jopo.Lase pa sem pustila spuščene:

In odšla dol.Fantje so se spet dolgočasili.Ko sem prišla do njih je Lou oživel in predlagu da se gremo flašo resnice vsedli smo se v krog in prva sme vrtela jaz.Steklenica je pokazala na Zayna.Reku je iziv DOVOLI MI DA TI MALO UREDIM FRIZURO Sem mu rekla.NE NE NE Sej je pritožvou.Vendar sme s ejaz že usedla na stol in ga začela frizerat na koncu je bil tak:
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3ELZH-0e5q0haFlaSjdhcUbYKwm5LDeV97jl5I2aBMXIt_jAI
Takoj se je sou pogledat v ogledalo.Nazaj je pršu kr zadovoln reku je ŠE KDAJ MI BOŠ NRDILA FRIZURO le nasmehnila sem se potem pa je vrteu on flaša je pokazala na Harry reku je iziv.POLJUBI ABI Je reku Zayn KAJ? Sva se zadrla ubadva na enkrat. Ustali so se pa le smejali JZ SE ŽE NE BOM POLJUBLALA S TEM PUDLOM NE NE NE NE sem protestirala.Harry se je pa očitno že sprijaznu začev se mi je približevat usi so začeli napeto gledati.Jz sme sm ubrnla glavo v drugo stran ampak mi jo je Niall obrnu nazaj in jo držu.Umes se mi je Harry že fhool približu...................
02. december 2012
next
02. december 2012
u76594
u76594
nexttt+nova bralka
02. december 2012
neeeeeext
02. december 2012
u108260
u108260
next