Forum
HELLOF! YESS! HERE I AM1 TUKAJ SEM DA NAPIšEM NOVO ZGODBICO..
SEVEDA JIH PIšEM VELIKO....
NO TUKAJ JE..šE ENA!
ZA ZAčETEK PROSIM 4 NEXTE!
04. april 2013
Neeext
04. april 2013
u121220
u121220
next
next next
04. april 2013
u121220
u121220
jih ze mas
04. april 2013
u90139
u90139
next
05. april 2013
neext
05. april 2013
u90139
u90139
zdej jih pa imaš
05. april 2013
u113639
u113639
neeeext
05. april 2013
https://stream2.gifyo.com/pictures/1063/large/b22b857d24cb34c1c43fecb5f96b883f-733761504.gif
(klikni <333 )
Uvod:

Vsi mi to pravijo...no..ne vsi..le nekateri...kot je moja mama ter babica...obe sta zelo prijazni in dobrosrčni...Zato me v takih situacijah razumeta....Razumeta me ko v šoli dobim cvek,razumeta me ko me kar naekrat cel razred zasovraži,razumeta me ko.........Veliko je teh stvari,katerih še jaz ne morem razumeti... In kaj mi pravita?
Seveda..Zelo rada rolam...Moji prvi rolerji so bili beli z zlato črto..Bili so hitri in vijugali so in.........Potem pa so mi bili premajhni...Mami in babica sta se strinjali da sem naravnost zelo zelo zelo zelo zelo zelo,... nadarjena za to..Zato sta mi kupili modre z roza in belimi bleščicami..A te so bile popolnoma drugačne!! Ko je bilo sonce so sijale...Vsi so me občudovali zaradi njih...Ampak ne to,dajali so mi neko oporo..
Bili so hitrejši od prejšnjih..V šoli je potekalo tekmovanje...V rolanju ...Ker sem zmagala kot vedno,me je učitelj poslal v tujino..v Avstrijo..Tam naj bi tekmovala in če bi zmagala bi šla na svetovno prvenstvo..A še prej sta me mama in babica prijavili v še eno tekmovanje kjer se poteguješ za 1m dolarjev...Ja...Nismo ravno bogati...Zato sem privolila v to priložnost...Tudi na državnem prvenstvu dobiš 3m dolarjev....No,vrnimo se v sedanjost....
Jeeeeeeeeeej! Državno prvenstvo bo čez 1 mesec! Tekmovanje v katero sta me prijavili mami in babica,pa je čez 2 meseca..Se že okrevam....Preveč sem povedala....Morda bi lahko kaj o sebi? okk.....
Sem Rachel Goldoni

(ta z očali,sam da sm brez očal)
Imam malo sestrico
https://data.whicdn.com/images/59844508/large.png Analisse...stara je 2 leti in je zelo nagajiva..
Mama Sarah https://data.whicdn.com/images/59874168/large.jpg stara je 40 let...
Oče Daniel

ima 43 let
Babica Sara
..
Dedek mi je umrl..še zdaj hodim po njegovih stopinjah...
*****************************************************************************************************
V tem delu se vam predstavljam...komaj čakam d avam napišem naslednji next..pa vi??
28. april 2013
u90139
u90139
next
29. april 2013
sam 1 ? :'(
29. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeext
30. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
prihaja 2. next...hvala za vse nexte <333
24. maj 2013
Drugje
****************************************************************************************
"Niall! Ne pojej celih kokic ter čipsa! Pripravljen je za najboljši Film : Toy Story! "
sem rekel ter skočil na kavč.."Kwaj?" je rekel Niall s polnimi ustmi...."Prinesi vse sem,in to takoj!" Mu je zabrusil Louis...."Liam....ta film smo gledali že miljonkrat! Zakaj še enkrat?!" je vprašal Harry ter zavil z očmi...." 1. Gledali smo ga samo 20...(čeprav sem vedel da to ni res...) 2. Ta film je tako coool,da ga bomo gledali še enkrat toliko....." sem rekel vsi pa so vskočili v besedo: "Pa ne nooooo!" Bil sem žalosten saj se je ta film vsem zdel dolgočasen...Pogledali smo film,medtem pa so vsi zaspali od dolgočasja nad filmom...Spomnil sem se! Sestanek! Takoj sem skočil na noge ter se obul..Sestanek imam s šefom Starbucksa...ja...rad bi presenetil directionerje....skupina smo komaj 2 meseca....zato bi rad da me spoznajo...Šef je takoj dovolil....2 dni bom kot delal v Starbucksu da jih presenetim....ampak res.....nisem mogel odlepiti oči od nje:

Takoj me je pogledala,jaz pa sem sklonil glavo....Prosil sem jo za tel. številko...Kar takoj je privolila...Ko sem prišel domov,sem že zaslišal vonj hamburgerja......Bil sem lačen,zato sem skočil na noge........ Pri pultu je bilo 5 krožnikov....Na vseh so bile drobtine.....za vratmi pa sem videl Nialla,kako se baše z hamburgerji..... Vsi ostali so takoj vskočili "NIAAAAAAAAAAAAALLLLLLLL!!!! KAJ PA MIIIIIII?????!!!" So zkroženo zavpili.....Zasmejal sem se...."Ne skrbite..naročili bomo 2 pici,okk?" sem rekel in vsi so zadovoljno prikimali..Ko je prišla pica smo jo pojedeli in gledali grozljivko...seveda je Niall jedel zraven še čokolado...ko je bilo grozljivke konec,smo odšli spat....Ponoči nisem mogel zaspati saj se mi je dozdevalo da se okna premikajo...naenkrat so se vrata sama od sebe odprla.."Verjetno je prepih....jutri bom poklical strokovnjake za to...! in tako sem komaj zaspal....saj je neka črna senca hodila po moji sobi...Zjutraj je bilo napisano na vratih: Liam,odšli smo v starbucks po zajtrk....Prinesli ti ga bomo..... Vedel sem da sem nekaj pozabil.......Delo v starbucksuuu!!! Hitro sem skočil na noge in se pognal tja....Ko sem prišel sta me Louis in Harry vprašala: "Zakaj si tako zadihan? Sicer pa čakamo na nekoga ki bi bil pri blagajni! Nobenega ni..!" Tako se je nabrala cela kolona...Takoj sem skočil za pult..."Liam,kaj delaš??!" me je vprašal Niall...."Ti povem potem....dolga zgodba.." Stregel sem in stregel in stregel....Naenkrat je prišlo enih 20 punc noter in zakričale so kot srake...Bile so directionerke..."AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! Liiiiiiammmm!!! Harrry!!!!! Louiiiiiiiiiiiis!!! Niaaaaaal! Zayyyyynnn!!! " so vreščale vse po vrsti...slikali smo se z njimi nato pa so kupile kaj so rabile in došle..."Čutim da bomo v prihodnosti zelo popularni...." sem rekel ter popil svoj milk-shake....
******************************************************************************************
Če zberemo vsaj 2 nxta...prosim vsaj 2,nadaljujem!
24. maj 2013
Next
24. maj 2013
še eden...Hvala nova bralka <33333
24. maj 2013
Neeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
u90139
u90139
next
24. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeext
24. maj 2013
tnx..jutri maybe nxt <333333333
25. maj 2013
oprostite..nimam časa....
07. junij 2013
next!!!!!!!!!!!!!!
14. junij 2013
u121220
u121220
next
17. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt!!!!!!!!!!!!!!!
A bi kera brala?
http://www.igre123.com/forum/tema/kidnapped-%28harry-styles-fanfic%29/53807/
Sorry ker smetim
17. junij 2013
next
13. avgust 2013
next!
<33
31. oktober 2013

Naslednji dan sem Danielle (tako ji je ime) hotel povabiti k nam..da jo tudi drugi spoznajo...Rekla je da gre k prijatelju...Obljubila mi je da bo prišla drugič......a le kot prijateljica..Sprijaznil sem se,saj je nisem hotel obremenjevati...Harry je kar skakal po hiši

Jeeeeeeeeeeejeeeeee .... Hotel sem ga vpršati kaj mu je,a je le odvihral v sobo...

Harry:
*************************************************************************************
Liam je res razveselil naše oboževalce... Slikali smo se,dali autografe,...
Nato pa je v kotu sedela lepotica

Vprašal sem jo za tel. številko...Ves srečen sem jo doma poklical in vprašal če lahko pride k nam...."Seveda,a le k prijatelju?" je vprašala...rekel sem da ni problema.... Srečen sem jo čakal in čakal....Liam pa je bil žalosten... "Liam zakaj si žalosten?" sem ga vprašal on pa mi je odgovoril "Glej...poklical sem prijateljico ki mi je zelo všeč...rekla je da gre k drugemu prijatelju...to me je razžalostilo,a sem razumel.." s teškim srcem sem ga pogledal in mu rekel "Mislim da bi te to dalo razvedriti.." ..naenkrat je pozvonilo stopil sem k vratom...

Liam:
*************************************************************************************
Pozvonilo je ... v hišo je stopila ženska ki bi jo prepoznal.. Harryju je v roke potisnila modro vrečko..."Danielle!!!!!!!!!??!?!" sem zavpil .."Liam??!?!?!Kaj počneš tukaj?" je vprašala... "Jaz živim tukaj..." sem rekel vsi ostali pa so rekli "Mi tudi!" "Ampak kako to?" je vprašala..."Mi smo skupina One Direction..." je rekel Zayn... "Kako naj bi me to razveselilo?!" sem rekel Harryju..in odšel po stopnicah...Danielle je stekla za mano...vrgel sem se na posteljo.."Liam ne bodi razburjen...prvi me je vprašal...sicer sem hotela k tebi priti drugi dan.." Je rekla jaz pa sem ji odgovoril "Ja vem,ampak res si mi všeč..." ona pa je samo odvrnila:"On mi je kot prijatelj,Liam...tudi ti si zaenkrat..nočem da se med nama kuha zamera"nekdo je potrkal... "Danielle se lahko pogovorim z Liamom?" bil je Harry... odšla je dol..."Liam oprosti,nisem vedel da jo poznaš...lahko sva samo prijatelja....Prepustim ti jo,ker v srcu vem koliko ti pomeni.." je rekel Harry... "Hvala da me razumeš.." Trdno sva se objela in nato odšla dol...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Na vse to smo že pozabili...Danielle se je odločila da postane moja punca...Harry ni ljubosumen ali kaj takega...Je moj prijatelj in me razume... ...

Rachel
Danes je državno prvenstvo...Sedim na stolu v mojem črnem kostimu...Grizem si nohte...vsa se tresem...res bi rada zmagala...na drugi strani tribune mi maha cel moj razred...vsa vesela,a hkrati živčna,sem vstala ko je voditeljica prebrala moje ime"Rachel Goldoni" Stopila sem na stezo... Voditeljica je poklicala še veliko drugih deklet...Ko pa je poklicala zadnjo tekmovalko sem skoraj padla po tleh...
Kaj mislite da se bo zgodilo?
Kdo bo to?
Bo Rachel zmagala na tekmovanju?
Vse to izveste v nadeljevanju
31. oktober 2013
next!!!<333333
01. november 2013
u121220
u121220
next
01. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani