Forum
u75649
u75649
HAY js sm Kristen in živim v NY.moj lajf je biu popoun dokler ni pršou on in moje žiuljenje se je začelo spreminjat.dokler ni blo njega je biu usak fant samo tolažba ali ........ u glaunem spremeniu mi je življenje
20. februar 2012
u75649
u75649
jst:

22. februar 2012
u75649
u75649
moja bff nikky:

22. februar 2012
u75649
u75649
on :

22. februar 2012
u75649
u75649
next?
22. februar 2012
u79486
u79486
Next
22. februar 2012
u80416
u80416
next
22. februar 2012
u80416
u80416
moia bff je nikky drgač hehehhe
26. februar 2012
u80469
u80469
nextt
27. februar 2012
u75649
u75649
no začelo se je na petek zjutri sm ustal a ob 6.00 in počasi zlezla iz postelje . budilka je še vedno spala js pa nism mogla razmišljala sm o svojem življenju nato pa se spomnila iz pogovorvov benda one direction ohhh liam je biu in vedno bo najlepši.no what ever ustala sm se naličila oblekla in pripravla posteljo. no ja no js sm človek ki živi preprosto in ne nism popouna kokr so nekatere moje sošolke ki so ob enem še hinavke in lažnivke , ja sm štorasta osebnost dostikrat padem al pa se preprosto spotaknem . no ja no na poti v šolo sem prepevala pesem od one direction in potihem sem mrmrala

i want i want
but that's crazy
i want i want
and that's not me
i wan i wan to be loved by youu.

in ja kot vedno sem zaslišala še en glas ki se mi je pridružil pri prepevanju ja to je bila nikky kdo pa drug.smejalisva se druga drugi in se trapasto obnašali nato pa mi je nikky pokazala najbolj smešno stvar na svetu ustavila se je izbulila oči , napihnila usta in na lica naslonila svoje dlani o moj boh nato pa se je obnašala kot riba fak kok smo se smejale omg no js sm crkvala sred pločnika in vsak ki je prišou mimo naju je debelo gledau kakor da sva iz srednega veka

no jutro je blo res enkratno nato pa se je začel pouk . prve dve uri sem imela angleščino ohhh beda sploh pa sm silno sovražla učitlco ki me je vedno gledala prezirljivo češ da spelji se pošast gra in ja vedno mi je pri testih odbijala točke ko sem šla ošilit svinčnik al ko sem zakašljala ker je rekla da tako hodim po pomoč in ob enem še plonkam pa si v vsem tem kratkem času še besede nemorem prebrat.
oh ja lajf je krut pol smo mel matematko in tes grrrr. beda mislm da za pozitivno bo in use je blo beda no pouk se je vleku kot nevem kaj in res mi je blo čisttt brez veze no na poti domou me je neki mulesc porinil da sem padla u lužo on pa se mi je smejal in stal za mano kot lipou bog no ja no sm rekla hwala za to mrzlo in osvežjujočo kopel nato pa sem se mu priblišala ga prijela za lase in ga tako močno potegnila da je ostal na sredini glave le majhen krog kjer se je videla koža tako je začel skakati od vtnemerjenja in bolečine nato pa se je vrgel na tla in se jokalz mrzlim nasmeškom sem mu rekla če želiš vojno z mano dobiš vojno z mano in odkorakala domou ..... next?
27. februar 2012
u80416
u80416
nexttt
29. februar 2012
next...
02. marec 2012
u75649
u75649
še en next usaj
02. marec 2012
next
12. marec 2012
u75649
u75649
ko sem prispela sem se vrgla na posteljo in poklicala me je nikky.
omg omg omggggg ei človekinja na našo šolo sp pršli one direction oni bojo zdj kle in edn se je zdravn tebe preselu ugan ker
začudila sem se in uprašala ker
ja liammmm je zaupila nikky.o gadddd stekla sem ven in v sosednji hiši sem zagledala liama kako nosi stvari v hišo odpravila sem se do njega in se predstavila hoila js sm kristen umes pa sem se delala kot dda nevem kdo je . pogledau me je in mi rekeu no saj me verjetno že poznaš ne ? NE! od kje bi te lahko sploh poznala sem se delala neumno in takrat je rekeu ja js sem v bendu ONE DIRECTION ahhhh sorry ne poslušam sem rekla v resnici pa sem imela na telefonu samo njihove pesmi.okej no nekaj novega torej nisi prišla po avtogram ? ne sm odvrnila samo prišla sem pozdravit nove sosede ker je mami rekla da je to vljudno .
okej je rekeu in me z nasmeškom povabiu noter z veseljem sem ustopila in rekla vauuu kok lepo je kle notr . on pa se je začeu smejat hahahahahaahahahah
kaj ej sm ga uprašala ? am ja hahahhahah lepo tuki notr ne me hecat no aja am kako ti je že ime me je uprašou ?
am Kristen sm . no moram it sm mu rekla in pomahau mi je .
skrila sem se za vogal in poslušala kaj je govoril u hiši .
on je govoru: hahahah o gad ta že nska je noro kjut omg no eh nč nebom še zdej naredu am ja sj hodva v isto šolo in se bova use tm zmenla no upam če me naujo use fenice zasule oh jaaa kristen torej i like it .

omggg sm zaupila u svoji sobi in začela skakati po postelji mami je vsa začudena pridervela gor in me vprašala če je z mano use uredu no skočila sem ji v objem in ji rekla use je prfektno. no to sva se pogovarjale po fb-ju z nikky in kar naenkrat sem dobila prošnjo za prijateljstvo. potrdila sem saj je biu liam. no full sm bla heppy in sm komej čakala ponedeljek. next?
18. april 2012
next
14. maj 2012
neextaj tkoj ;3
14. maj 2012
u75649
u75649
pondele pred mojo hiro:
z nikky sva čakali da pride liam iz hiše no čakali sva ga 15 minut in naenkat se odprejo vrata in skozi stopi liam omggggg kaj je biu lepo oblečem začela sem se smejat malo pa me je blo tut sram ker je biu on tak jack js pa tm oblečena v supermenov pulovr kaubojke in allstarke no uglaunem takoj ko je stopu iz hiše sva se z nikky delali da se odpravljava v šolo .

j-js n-niky l-liam
l-ei vedve počakita me
n-omg liam jeeeeee
j-ah ja samo moj nou sosed je
n-ah dj no sj vemo da ti je ušeč
j-kaj poznam ga samo 2 dni sem rekla on pa je stau med nama in se smejou oh ker cukr je on k se smeje ahhhh kr stopila bi se ob pogledu v njegove čokoladno črne oči awwwww *_____*.
l-okej okej ljta ve2 gremo mi lepo proti šoli pa se bomo med potjo zmenil
j-n-ok.
l-torej kristen bi šla dans popoudan z mano v kino
j-ja no nevem no ful se mam za učit a veš pa še test mamo ju3 ampak okej no ob keri uri
l-SUPER am ob 7-ih bo ok
j-ja kaj pa greva gledat
l-koča sredi gozda
j:men je kul
oki . pouk je biu dolgočasen bolj ko sem mislila na to kdaj bo konc pouka daljša je bla ura.oh finaly konc je že sm šla iz šole ko je za mano pritekel/la ......... next??
14. maj 2012
neext ;3
takoj C:
14. maj 2012
u75649
u75649

pulovr je ta
allstarke:

jeansi:

14. maj 2012
no neextaj ;3
14. maj 2012
u75649
u75649
aja pa liam je biu tko ublečen pač ja

14. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!
14. maj 2012
next ;3
14. maj 2012
Next
16. maj 2012
kdaj nextaš? ;3
16. maj 2012
u75649
u75649
no uglaunem za mano je pritekeu liam in me uprašou
l-torej še velja za danes?
j-ofkors :3
l-hahahahahah okej se vidmo pol dons byy
j-bay

šla sm proti domu in poslušala pesem od brunota marca caunt on me zdraven pa sem pela na kar je za mano nežna roka pobožala moje lase biu je liam uprašu me je kaj poslušam rekla sm mu da brunota marsa dala sem mu slušalko in skupaj sva poslušala vendar je za nama pritekla moja največja sovražnica brina in vpila liam čakaj liam no srček prosim te počakaj meeee

l-oou pejt greva hitr spet tista čarovnca u mini kiklci blond lasmi in petami k so velke najmn 20 cm
j-vem
l-laufava?
j-šprintava?
l-maš prou pejva

in tekla sva do njegovega stanovanja na koncu sva se zaklenila v njegovo hišo in se smejala drug drugemu saj sva bila čisto rdeča opss in začeu se je pogovor

l-ei am kristen am js am nevem kako nj ti to povem am no dj...
j-vem kaj mislš ker čutim enako
l-resno??
j-ja in ja tisto včeraj ubistvu sm bla kao neki nefenica pa da te kao ne poznam ampak u resnici pa sm največlja fenica od vs ker tok dobr pojete ....
l-še en razlog več da postavim tole težko uprašanje
am kristen
j- ja?
L-A BI HODILA Z MANO ??
j-jaaaaaaaaa

objela sva se in poljubila omg kar poljubila sva se in to takojjjjj in to je prekinla una kuzla brina

b-liam muciiii dj odpri k vem da si notr dj no bodi muck prid vn in me poljubiii
17. maj 2012
neext ;D
kak je ta brina ..hahahhahha
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike