Forum
|Part1|

Sem Isa in stara sem 17 let.Prihajam iz Londona,kjer živim v skromni hiški z mojo materjo.Nimame veliko denarja,zato jaz ne hodim v šolo tako kot ostale punce.Hodila sem še v osnovno šolo in jo uspešno dokončala,nato pa naju je oče zapustil in svet se je nama podrl,razlog zakaj ne hodim je ta,da nimame denarja,še komaj preživime iz mesca v mesec...Zjutraj sem se zbudila ob šestih in odšla v kuhinjo skuhati kavo,zbudila sem še mami in skupaj sme pojzatrkovale nekaj malega.Nato je mami odšla v službo,kjer dela kot prodajalka v neki trgovini,ne zasluži kaj preveč veliko,ampak je saj nekaj da preživime,jaz pa sem odšla raznašati časopis,saj je to moje delo.Ne sramujem se tega kar delam,ker s tem pripomorem da z mamo preživime,in odplačujeme vse položnice,velikokrat so me sosedski otroci zaničevali,ampak se ne oziram na njih,čeprav vsaka beseda zaboli.Ko sem končala sem odšla domov in odcapljala v svojo sobo kjer sem se zleknila na posteljo.Zaprla sem oči in kaj kmalu sem potonila v spanec.Zbudila sem se komaj zvečer,pogledala sem na uro in sem videla da je ura že devet zvečer,odhitela sem dol in pogledala kje je mami,ker konča že ob osmih,ampak je nikjer je nisem našla...odšla sem v kuhinjo in si pripravila kos kruha z marmelado in čakala kdaj bo prišla,ko je nenadoma zazvonil telefon...

Mnenje kak se vam zdi začetek?
Next?
07. avgust 2014
ah ja in še ena popolna zgodbica <3 tega vprašanja ti nesmeš postavljat neeeeeeeeeeext <3
07. avgust 2014
u176696
u176696
Neext
07. avgust 2014
u177595
u177595
Mnenje kak se vam zdi začetek? Men je začetek fullll the best *-*
Že zdaj mi je všeč kaj bo šele potem *O*
Next? ja itaq da neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext*-*<33
07. avgust 2014
neeext
07. avgust 2014
next!
07. avgust 2014
u100166
u100166
neeext
07. avgust 2014
u177604
u177604
neeeeeeeeexxxxtttttttttt
07. avgust 2014
u177278
u177278
next<3
07. avgust 2014
Hwala vsem za nexte<3
jutr tud objavm next,dons p dobte trailer haha,prvič sm delala trailer tko d prčakujte d je grozn haha
Melani ne pretiravi kr zgodbica ni popouna hah <3
Styles girl hwala za tko mnenje

07. avgust 2014
next
07. avgust 2014
eh ne ki pa eh ne res ni ja ja OMG kai bi ti rada septembra kei občutla mogoč? okol glave al pa kje a? a? A? kot pričakovano je tudi trailer popolni oh in sploh :$$ <3
07. avgust 2014
u177595
u177595
OMG kok PRFEKT trailer *O*
Woooooow res *O*
PRFEKT JE VSE!! *O*
pa še enkrat neeeeeeeeeeext!!!!<33
07. avgust 2014
Hah ok ker mi je dc bom že dans objavla next,pr men bojo kr pogosti nexti hahah...Get used to vem d je mal čudno vse skp ampak ok haha...nism dobra pisatlca ;P
melani d neboš ti kei občutla če ne naredš popravca ei haha tnx darling <3
styles girl hwaaala < 3
next je p posvečen moji Melani in ♥SтуƖєѕ gιяƖ♥ ,še enkrat hwala usem k berete <3
|Part2|

Stopila sem do telefona in se oglasila:
policist-P,jaz-J
J: prosim,kdo kliče ?
Dober večer,lahko vprašam kdo je na liniji ?
J: Isa White pri telefonu.In kdo kliče ?
P: Gospodična White,imam žalostno novico za vas.Kličem iz policije,saj se je v trgovini kjer dela gospa White,vaša mater,zgodil rop in so nažalost ustrelili vašo mater.Moje sožalje....
Spustila sem telefon in se začela jokati,padla sem na tla in gledala v prazno,iz slušalke se še je čulo da me je policist klical,ampak nisem zmogla nič več,oseba ki me je ves čas podpirala,ki me je vzgajala,ki mi je stala zmeraj ob strani in me imela neizmerno rada,je zdaj mrtva,in to ravno moja mami...še bolj sem zajokala in hotela da bi bila jaz na njenem mestu,ker brez nje ne bom zmogla ničesar...tako sem obstala skoraj uro ko je na vratih pozvonilo,odšla sem do vrat,kjer sta stala policista,eden malo starejši od mene,eden pa že dokaj star,povabila sem ju noter in ko sta mi razložila vse sem še pričela bolj jokati,mlajši policist Jack je vstal in prišel k meni in me objel,ni mi bilo jasno zakaj,ali sem se mu samo smilila,ali kaj drugega,ampak niti nisem mogla razmišljati o tem...preden sta odšla mi je Jack dal številko in rekel da se lahko zanesem na njega,ko ga bom rabila...ko sta odšla sem odšla v sobo in v solzah zaspala....prebudila sem se ob pol sedmih in počasi odšla v kopalnico,spustila sem si mrzlo vodo da je tekla po mojem telesu,solze so se mešale z vodo,jaz pa sem razmišljala kaj bom naredila zdaj,solzam sem pustila prosto pot,in kaj kmalu mi je v glavo stopilo še nekaj,stopila sm do omarce,prijela britvico in z njo pod tušem naredila prvi rez,kaj kmalu se jih je znašlo po deset na vsaki roki,bolečina v srcu se ni mogla primerjati z ničemer,kri se je počasi mešala z mrzlo vodo in jo obarvala rdeče,ko sem hotela dokončati to in končati z mojim trpljenjem je pozvonilo na vratih.....hitro sem se ovila z brisačo,in povila roke,odšla sem dol in na ozko odprla vrata,da sem ven pogledala samo z glavo,videla sem da je bil Jack,ampak ni bil v policijski uniformi... vprašala sem ga kaj dela tukaj,on pa je odgovoril da ima prost dan ter da ga je skrbelo za mene in me prišel pogledat,hotela sem mu reči da je vse vredu z mano,ampak me je prehitel in vprašal če lahko stopi noter,poskušala sem se izmakniti ampak je vztrajal,ko je prišel notri ni umaknil pogleda z mene,zato mi je bilo malce nerodno,on je to opazil in odmaknil pogled,ampak nažalost na moje roke,stopil je do mene in vprašal kaj je bilo,poskušala sem se mu zlagati,ampak ni verjel dobeni laži,tako je to ko se poskušaš zlagati policistu,vsedla sma se na kavč on je pa odvil mojo roko in jo pogledal,nekaj časa mi je nakladal kaj delam,meni je pa bilo vseeno do življenja in do vsega,zato sem mu rekla naj rajši gre in me pusti pri miru,da ne potrubujem nikogaršnjega smiljenja,saj sem imela samo eno osebo kateri je bilo res mar do mene,mojo mati,pri tem se mi je zlomil glas in sem se začela jokati,rekel je naj se grem oblečt....ko sem prišla nazaj dol sem videla da nama je pripravil čaj,ves dan sma preživela skupaj in izvedela marsikaj o en drugem,proti večeru pa me je vprašal kje imam očeta,bila sem besna in žalostna hkrati,hotela sem mu razložiti vse,ampak sem se zopet začela jokati,sovražila sem se,da sem postajala tako slabotna,objel me je,jaz pa sem mu nekaj časa močila majco,nato pa kmalu zaspala v njegovem objemu....

I hope u like it<3
Mnenja?
Nextam?
07. avgust 2014
u177595
u177595
Mnenja? Jooj boga Isa čeprav sem nekako to pričakovala...
Drugače pa sem se odločla da se bom malo razpisala...
OMG ko berem to zgodbico bi me mogla videt čist not padem in če bi keri prišel v sobo verjetno ne bi opazila
Ker ta zgodbica me res pritegne in je res prfektna *O*
To je megafantastičnaprfektnapopounazakonmega... zgodbica *-*
Res woooooooooooow *O*
To je tako PRFEKTNO da sem obstala obsedena zto zgodbo in upam da bo next čimprej ker je res PRFEKTNA *O*
Nextam? A še sprašuješ itaq da nexti in to čimprej ker kot sem že zgor povedla sem ppostala obsedena in to samo po dveh delih *O*
Tako da NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!<33
Pa še enkrat P-R-F-E-K-T<33
07. avgust 2014
u100166
u100166
Ful dobr!!!! *w* Med Iso in Jackom se nekaj plete. Aaauuuuuuu!!!! Hahahahahaha,WTF???? Kaj mi je???? Kdaj pa Harry pride v zgodbico?????
Ful dobr res,ampak ubogica,zakaj so ji mogl to nardit? Ampak se mi je kar zdelo da bo nekaj takega,ker je zvonil telefon. Skratka....halo Harry kje si???
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!<3
08. avgust 2014
next
08. avgust 2014
u176696
u176696
Omg ful dooobr *-* waa čeprou mi je mau žal za Iso :c .Haha drugač pa svetovno tk da en velik neeext
08. avgust 2014
u177595
u177595
Ups neki sem pozabla napisat v mojem razpisu...
HVALA ZA POSVEČEN NEXT<33
Pa še enkrat PRFEKTNO pišeš *O*
08. avgust 2014
u172733
u172733
OOOHHH MY FUCKING GOOOD!!!!
THIS IS SOOO PERF*00*

MISLIM PAC RES NACIN KAK PISES PA VSE TO JE RES WAW<33

OMFH BOGA ISA!
PA NE NO GLIH NJENA MAMI!
FAK OFF EJ...
AMPAK RES JE BOŽANSKO IN RES BEREM KR VELIK FF-JEM - SPLOH NWM KDAJ SM JIH ZACELA BRAT NO IN TALE RES SPADA MET TISTE KO JIH OBOZUJEM<333

NEEEEXT BABE HAHAHAH + NOVA BRALKA...
AJA PA SOREH KER NI RASPISA AMPAK SM RES EN NAJBOLJ LENIH LJUDI NA SVETU,CE NE NAJBOLJ LEN HEHEHEHE
08. avgust 2014
Hh omg še zei nemorm vrjet d vam je celo ušeč hah uglaunem reees hwala vam k berete mojo zgodbico,lowam vas vse hh<3
♥SтуƖєѕ gιяƖ♥ hh srečna sm d ti je tko ušeč in nb hah (:
Tяαпƨғσямεяƨ† ja neke se plete med njima hhah,po trailerju lahka sklepaš d bo spoznala Harry k gre iskat svojga očeta (; sei bo kmal haha,mal še morm zavlačevat če ne bo prehit konc hah c:
ƒυcкιηg cяαzу † hh najlepša hwala hah d ne govorimo o tvoji zgodbici *O* hah sme si podobne pr tem aveš hah no p next je tuki pol bom p vrjetn u nedelo spet nextala bom še vidla (:

|Part3|
Predramila sem se na svoji postelji sredi noči,pogledala sem uro ki je kazala dve ponoči,prižgala sem nočno lučko na omarci in zagledala Jacka kako spi na mojem kavču,ni mi bilo jasno kaj še počne tukaj,nato sem se pa spomnila da sem zaspala v njegovem objemu.Nasmehnila sem se,ko sem ga opazovala kako lepo spi,stopila sem do njega in ga pokrila z deko,on pa me je prijel za roko.Malo sem se ga ustrašil hah na nek način je bil v tistem trenutko ko zombi ˝Si buden?˝sem ga vprašala,on pa še ves zaspan odgovoril;˝Zdaj ne več...˝ in me pogledal,ter mi podaril najlepši nasmeh kar sem ga videla,njegove modre oči so imele topel pogled,ki mi je segal globoko v srce,najbrž sem se malo zamislila,ampak ob njegovem pogledu,sem dobila tako čuden občutek,ni bilo mogoče da bi kaj čutila do njega v tako kratkem času,kajne ? ˝Oprosti ker sem te prebudila˝sem na hitro rekla,on pa da ni problema in da se je že naspal,ker sma hitro zaspala...rekla sem da grem na sprehod da si malo zbistrim misli,on pa je rekel da gre z mano,odšla sma dol in nato ven na sprehod,odšla sma do nekega jezera,kjer so bile klopce,vsedla sma se in opazovala kako lepo pada mesečina na vodo.˝Jack,zakaj si tu ? Mislim,zakaj skrbiš za mene...nikomur še ni bilo mar,zakaj je torej tebi?˝sem ga vprašala in se mu nasmehnila..˝Zato ker vem da ti je težko v teh trenutkih,in ker rabiš nekoga na kogar se lahko zaneseš...sam sem izgubil mamo pred enim letom,vem kako mi je bilo in vem da je tebi še težje ker si zdaj brez obeh staršev...˝,objela sem ga in se mu zahvalila za vse,on pa se je zopet le nasmehnil,odšla sma nazaj z roko v roki.Ko sma prišla sem skuhala kavo in odšla sma gledat film,pogovarjala sma se in družila,ob njemu sem pozabila na ostale stvari in probleme,ob njemu sem se lahko nasmejala,postal je moj najboljši prijatelj,no saj jih nisem niti imela do zdaj,vsaj pravih ne,med gledanjem filma sma zaspala,kasneje sem se pa prebudila ko še je Jack spal,odšla sem v mamino sobo in malo gledala stvari,našla sem majhno leseno škatlico,vsedla sem se na posteljo in jo odprla,notri je bilo pismo in zlata verižica z medaljončkom,odprla sem pismo in pričela brati,vmes sem točila solze,ker je bilo pismo od očeta,v katerem se je opravičeval in rekel da mu je žal za vse,napisal je tudi naj mi mama podari medaljonček za moj 18.rojstni dan,zraven je priložil svoje podatke in napisal naj ga obiščema kadarkoli...bila sem jezna in žalostna hkrati,nisem vedela kaj naj naredim,odprla sem medaljonček in videla našo skupno sliko,ko sem še bila majhna,pripela sem si jo okoli vrata in se odločila,da ga bom obiskala,da izvem razlog zakaj naju je zapustil...odšla sem nazai dol in prebudila Jacka,povedala sem mu za moj načrt,da bi obiskala očeta,strinjal se je z mojo odločitvijo in rekel da bo šel zraven,saj bom rabila podporo,strinjala sem se,ker sem vedela,da sem zadnje čase slabotna...Jack se je zopet odločil prespati pri meni,zato sma zvečer odšla gor v mojo sobo,najprej je odšel on v kopalnico in nato vn prišel samo v boksarcah,priznam postalo mi je kar zelo vroče ko sem ga videla kakšen je,nato pa sem odšla še jaz,ko sem končala,sem ugotovila da sem pozabila pidžamo v sobi,zato sem upala da je že zaspal,morala sem iti v sobo ovita v brisačo,odprla sem vrata in na mojo nesrečo je še bedel,sedel je na postelji in poslušal glasbo na telefonu,ko me je opazil,kar ni hotel odmakniti pogleda z mene,zopet mi je postalo nerodno,rdečiča je hitro oblila moj obraz zato sem se hitro pobrala pidžamo in se odšla nazaj v kopalnico oblečt,na hitro sem si še malo posušila lase in si jih spela v čop,odšla sem nazaj v sobo,a tokrat je Jack že spal ampak na moji postelji,nasmehnila sem se in se vlegla zraven njega,pokrila sem naju z odejo in zaspala....

Hope u like it<3
08. avgust 2014
aja pa pozabla,next je posvečen: Tяαпƨғσямεяƨ† in ƒυcкιηg cяαzу † < 3
08. avgust 2014
u172733
u172733
Awwwwwww kaka šikija sta ta dwa<33333
Uhhhhh ka hoces da zivcno zlom zram dobim?? Naj se ze kusneta no!!! Hahaha

Omfg to je tak faking popollno!!!*00*

Neeeeext<33
08. avgust 2014
u172733
u172733
Aja pa hwala za posvecen next<3333
Mafff hahhah
08. avgust 2014
u100166
u100166
OMG! Kakšna čast,da si mi posvetila next!!!! *0* RES HVALAAAAAAAA!!!! <3
Res je bogica! Še dobr da ima Jacka,ker ji pomaga v teh težkih trenutkih. Komaj čakam,da spozna Harrya in očeta. Res super zgodbica,ampak tako žalostna,da mi gre na jok. Pa še trailer sem gledala in je bila tako žalostna pesem,pa še Transformerje zdele gledam in zmeri k jih gledam se kr jokat začnem,ker je to res prfect film,tako da sem zdej že čist razjokana. Hahahahaha
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!<3
08. avgust 2014
u177595
u177595
Juuuj kak je to cute *-*
Men je to tako cute ampak vseeno komaj čakam da bo spoznala Harrya *___*
OMG no kok ti prfektno pišeš *___*
Res THE BEST *O*
Ti pišeš megafantastičnoprfektnopopounozakon.... zgodbico *O*
Komaj čakam na nov del že zdaj *o*
Isa je pa res boga joj ampak je vsaj Jack tam in jjo podpira ker nikoli neveš kaj si bi lahk še ona vse naredla -.-"
Komaj čakam da spozna Harrya pa očeta *O*
Pa a sem že povedala da je to PRFEKTNOO??
No če še nisem pa zdaj povem....
TO JE PRFEKTNO!!!! *O*
Dej čimprej nexti pliss *puppy face*
Pa še neki NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!<<333
Pa še enkrat P-R-F-E-K-T<333
08. avgust 2014
nexxtt!
08. avgust 2014
u176150
u176150
Next
08. avgust 2014
kiki ko jaz tebi grozim ti meni nesmeš nazai veš? haha am samo vprašanje je kdai bi ti mene napadla hah sei če ne nardim pol me nebo septembra v celu ker resno mislim hahah maribor i am coming :$$$$
če že pa itak dvomim, da bi mela čas karkoli nardit haha po dveh mesch pomoje vse druga prei k pa da me tepeš tam hahah itak se bom posvečala fazaniranju haha tebi se lahka pol spet naslednje pou leta po pouletni praksi haha ah ja pa še vmes za one maturanske vaje haha samo glede na to kak se midve napravlame predlagam da sploh ne plešeme :'''''''''''D
torei zdei da SKRITIZIRAM vsi neki navdušeni nad Jackom samo jaz ga sovražim! resno mislim pfh kai misli da je da kr pri njej prespi pa tak naprei? x''''D omg da se ja nebi NČ zgodil med njima - nč, nč, NČ! hah ok? x'D glei da me ne razočaraš haha to je samo njen naibolši prijatelj tak al pa tak pa pride Harry kmalu notr tak da hja komi čakam da bosta skupaj :3
am ja zdai pa POHVALE ne x''D mislim da bi lahka to kar preskočla hahah hecam se <3 vbistvo na to sploh nebi smela pomislit x'D torei res fajn pišeš upam, da si zdai dojela, da nisi zanč pisateljica (zgoraj vse punce hvalijo in res nobene nisem podkupla x''''D ) jaz pa itak veš da ne lažem haha bff gor, dol, levo, desno pa nekje tam vmes hahah x''D tore tebi bo oproščeno k boš skos nextala <3

am torei zdei bosta ona in on khm, b... hah saj ne pač Jack šla na pot in hja bo našla atija in pol bo tam v tistem kraju spoznala Harryja in pol bom jaz Jacku kupla karto al kai že pač da gre nazai od koder je prišo x'''''''''D to je prijazno od mene vem ija x'''D

mislim da sem presegla svoj rekord razpisa omg hahah bravo meni ne? x'D mislm da maš zdei dost n ti bom par dni samo ' next' pisala k mi je zmankal idej ;''D eh ne itak meni nikoli nč ne zmanka haha okei končala bom x'D

neeeeeeeeeeeeeeeeeext lubicaaaaaaaaa <33333333333333333
09. avgust 2014
next
09. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg