Forum
~Ashley Hastings~

*flashback*

Bila sem stara 5 let. Z mamo in očetom se nikoli nismo razumeli. Onadva sta se ves čas kregala, jaz pa sem zato jokala saj nisem marala vpitja in zato sta vpila tudi name. Vse do nekega dne..
''Kako to misliš da greš? Hčerko imava?!'' je zavpila mama in vrgla kozarec po tleh.
''Grem pač ker imam dovolj teh tvojih izpadov! Sama poskrbi za njo saj ti nisi hotela splavit!'' je na njo nazaj zakričal oče ter v roke vzel kovček. Tresla sem se od strahu čeprav sem bila še majhna, a sem razumela dovolj.
''Ne odhajaj Jason! Prekleto žal ti še bo če boš to storil!'' je spet zavpila mama. Zaslišal se je tresk z vrati. Oče je šel. Stekla sem v kuhinjo k mami.
''Kaj delaš pokonci smrklja? Sem ti rekla da idi spat!'' je zakričala na mene in me pocukala za lase.
Stekla sem v sobo in se skrila pod posteljo. Nekaj časa je bila tišina, potem pa se je v sobi pojavila mama.
''Pridi ven. Takoj.'' je rekla nekoliko umirjeno.
Zlezla sem izpod postelje. Prijela me je za roko in me peljala do vrat od stanovanja. Bila je pijana. Obula sem si čevlje ker mi jih je dala v roke. Še ona se je obula in pograbila torbico ter me spet prijela za roko in me peljala ven. Naj omenim da je bila ura 11 zvečer ko bi morala jaz že zdavnaj spat. Peljala me je do neke ulice kjer je bila ogromna stavba in okoli ograja.
''Počakaj. Premajhna si še da bi razumela. Ko boš starejša boš razumela da je bilo to najboljše zate.'' mi je rekla in me pobožala po laseh ter stekla stran.
Ostala sem sama ob 11ih zvečer zunaj na mrazu v temi. Nekajkrat sem rekla besedo 'mamica' medtem ko sem hodila po pločniku. Našla sem klopco in zlezla na njo ter zaspala. Zbudila sem se in ob meni je ležala punčka, približno istih let kot jaz. Tudi ona se je zbudila in me gledala. Po nekaj minutah je prišla neka starejša gospa in naju obe prijela za roki in naju peljala v tisto veliko stavbo kjer je bilo veliko drugih otrok. In tako se je vse začelo. Vse kar sem znala povedat je bilo da je mama odšla in da mi je ime Ashley. Tako so naju z mojo najboljšo prijateljico Nicole našli na isti dan na istem mestu.
*the end of flachback*

''AAAAAAASH jutri pa odideva! Končno!'' je navdušeno zavpila Nicole medtem ko sva hodili na hodniku od sirotišnice.
''Res je ampak pravzaprav bom pogrešala to stavbo, te prijazne ljudi...'' sem začela razlagat.
''Tudi jaz pa saj bova prišli na obisk.'' je rekla in jaz sem pokimala.
''Kaj je dekleti že pakirata?'' naju je vprašala vzgojiteljica Hazel, tista ki naju je našla in ki nama je pomagala da sva to kar sva. Imela naju je zelo rada.
''Ja!'' sva vzkliknili obe naenkrat in se zasmejali.
''No tako je tudi prav. Ampak glejta da se mi bosta kaj oglasili.' je rekla in se nasmehnila ter naju obe objela.
Odpravili sva se spat in objela sem mojega medvedka, ki je edino kar mi je ostalo od mojega življenja s starši saj sem ga na tisti dan imela s seboj. Naslednje jutro sva z Nicole še zadnjič zajtrkovali tam. Po zajtrku sva se poslovili od vseh in se odpeljali na letališče. Med vožnjo sem gledala okolico Londona, ki ga najbrž še nekaj časa ne bom videla saj greva v Avstralijo.
''Čisto malo še in adijo London! Jaz sem prav vesela saj ne bo več slabih spominov. Tam bova začeli novo življenje.'' je rekla Nicole in se nasmehnila.
''Prav imaš. Komaj čakam da prispeva!'' sem zavpila tako naglas da se je taxist prestrašil.
10. september 2015
neeext! tole se je kar zanimiv začel
10. september 2015
Ok prišlo je do spremembe, zgodbo naj bi pisala z eno osebo pa bom zdaj pisala sama, tak da bo bolj ko ne samo od enega fanta ff. Se bom pa še odločila od katerega. Če pa se slučajno najde kaka punca ko bi pisala z menoj pa naj kr pove pa lahko takoj.
dre3amcatcher hvala za prvi komentar, ta del je za tebe

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ko sva prispeli na letališče sva pograbili svoja kovčka. Nisva imeli veliko stvari saj nisva imeli veliko denarja. Še vozovnici za letalo nama je častila vzgojiteljica Hazel. Naj omenim tudi to da nama je uredila tudi to da bova imeli službo pri nekih bogataših in bova tudi živeli tam saj jim morava biti na voljo noč in dan. Prvič sva se peljali z letalom in bilo nama je kar všeč. Ko sva končno prispeli na letališče v Avstraliji sem se najprej ozrla okoli sebe.
''Vse je tako veliko.'' sem spravila iz sebe.
''In veliko ljudi je.'' je dodala Nicole.
''Kako bova našli kakšen taxi?'' sem vprašala.
Skomignila je z rameni in šli sva proti izhodu. Tam sva našli taxi. Dali sva mu listek z naslovom na kateremu bova delali. Zasmejal se je.
''Oboževalki kaj?'' je vprašal in nama vrnil listek.
Spogledali sva se in nama nič ni bilo jasno zato sva bili kar tiho. Vozili smo se pol ure in končno smo prispeli. Pred ogromno hišo oziroma graščino ograjeno z živo mejo ter velikimi železnimi vrati. Izstopili sva. Taxist se je odpeljal in ostali sva sami.
''Kam naju je to Hazel poslala..'' je potiho vprašala Nicole.
Ko sem že hotela nekaj rečt naju je prekinil varnostnik ki se je prikazal izza žive meje.
''Vama lahko kako pomagam gospodični?'' je vprašal z globokim glasom.
''Novi delavki sva, poslali so naju.'' sem odgovorila.
''Ashley Hastings in Nicole Fields?'' je vprašal in midve sva prikimali.
''Pričakujejo vaju, vstopita.'' je rekel in naju pogledal od glave do pet ter nama odprl vrata.
Vstopili sva in odpeljal naju je do hiše in nama še tam odprl vrata in naju pospremil v ogromno dnevno sobo.
''Tukaj počakajta da sporočim šefici da sta tukaj.'' je rekel nekoliko strogo in hladno ter se odpravil na hodnik.
Razgledali sva se po dnevni sobi. Bila je ogromna z ogromno televizijo. Kot v nekem kinu.
''Vama lahko kako pomagam?'' je vprašal nek moški glas. Glas zelo mladega moškega.
10. september 2015
u161393
u161393
neeeeeeext!.
zaminiv koncept zgodbe
11. september 2015
hej, hvala ! neext!
11. september 2015
Tu je še slika od Nicole.

Obrnila sem se proti vratom. Zagledala sem nekaj zelo lepega. Imel je razmršene skodrane svetlo rjave lase in lesketajoče rjave oči. Z Nicole sva se spogledali.
''Delali bova pri vas.'' sem odgovorila jaz in pogledal me je.
Ko je že hotel nekaj rečt je prišel varnostnik z neko starejšo gospo z blond lasmi. Bila je zelo urejena.
''Oh tukaj sta. Ash pojdi po ostale fante prosim.'' je rekla tistemu fantu in on se je obrnil ter šel.
Ženska se je obrnila nazaj k nama ter nama obema dala roko in midve sva jo seveda sprejeli.
''Jaz sem Liz Hemmings in to je moja hiša. Katera od vaju je Ashley in katera Nicole?'' je rekla in naju obe pogledala ter se nasmehnila.
''Jaz sem Nicole.'' je rekla Nicole.
''Ti si torej tista bolj živahna in rada nasmejiš ljudi.'' Zasmejala se je.
''Kako veste vse to?'' jo je vprašala Nicole.
''Hazel mi je vse povedala in vaju ima res zelo rada.''
Nasmehnila sem se in oči so se ji ustavile na meni.
''Ashley. Ti si pa tista skrivnostna Ashley, ki ne more brez svojega medvedka kajne?''
zasmejala sem se in pokimala.
''Torej da vama razložim. Tukaj živim s sinom in njegovimi tremi prijatelji, ki najbrž že vesta kdo so. Vsak čas bodo tukaj. Večinoma bosta skrbeli za njih ker sem jaz čez dan v službi. Prosim samo da ne objavljata tega hišnega naslova kje po spletu ker ne bomo več imeli mira. Zjutraj vstaneta ob osmih, ker fantje spijo ponavadi do desetih. Pripravita jim zajtrk kosilo in večerjo ter vmes pospravljajta, saj vesta. Po osmi uri zvečer sta prosti in lahko gresta tudi ven. Pa tudi med vikendi sta prosti, ker sem jaz doma in jim kuham jaz. Kakšno vprašanje?'' Tako hitro je govorila da sem komaj sledila. Izgledala je prijazna tako da se je nisem bala in tudi Nicole ne.
''Vse je jasno.'' sem rekla.
Kmalu so se prikazali štirje fantje, enega sem videla že prej in mi je najbolj padel v oči, ne vem zakaj ampak preprosto mi je.
''Jaz sem Michael.'' je rekel tisti z zelenimi lasmi. Precej nenavaden videz je imel a mi je bilo to všeč. Dal nama je roko.
''Jaz sem Luke.'' je rekel fant s svetlo rjavimi lasmi in pirsingom v ustnici. Prav tako nama je dal roko.
''Jaz sem pa Calum.'' je rekel fant z najtemnejšo kožo od vseh in s črnimi lasmi. Tudi on nama je dal roko.
Nazadnje se je predstavil še tisti, ki sem ga videla že prej.
''Ashton.'' je rekel na kratko in najprej dal roko Nicole, potem pa še meni. Ko sem se dotaknila njegove roke sem začutila nekaj. Streslo me je po celem telesu. Pogledal me je v oči in jaz njega. Moje gledanje je prekinila Liz.
''To sta Nicole in Ashley. Skrbeli bosta za vaju in sigurno ste boste odlično razumeli. Vaših let sta. Spoznajte se, jaz pa morem v službo.'' je rekla na hitro in pograbila torbico in že je ni bilo več.
Z Nicole sva se počutili tako neprijetno, samo stali sva tam in gledali naokoli. Oni štirje pa so stali in naju gledali ter si nekaj šepetali.
''Torej kaj bi najraje videli? Mojo sobo? Zelo udobno posteljo imam lahko kdaj prideta probat.'' je rekel Michael in vsi so se zasmejali.
''Radi bi videli najini sobi in si malo odpočili.'' je rekla Nicole in videlo se ji je da ji je šlo na smeh.
''No prav vama bomo mi pomagali nest kovčka.'' je rekel Luke in vzel Nicolin kovček ter ga že nesel po stopnicah.
''Jaz bom pa tvojega če dovoliš.'' je rekel Ashton in vzel moj kovček ter sledil Luku po stopnicah.
'Jaz pa nimam nič za nest zato bom nesel tebe.'' je rekel Michael in me dvignil v naročje in me nesel gor. Šlo mi je na smeh saj je bil Michael res zelo smešen.
''Spustite me prosiiiiim.'' sem zacvilila in Michael me je odložil na tla.
''čakaj malo vikala me pa ne boš. Tako star pa spet nisem. Imam gube?'' je rekel in se začel gledat v ogledalo, jaz pa sem pogledala proti Nicole in zmajala z glavo.
11. september 2015
neext!
11. september 2015
u198801
u198801
Dobr pises & nov bralec
Next!
12. september 2015
u161393
u161393
neeeext!
12. september 2015
Neeeext
12. september 2015
Hvala vsem again res omg js sm misla da noben ne bo brau res hvalaaaaa rada vas mam vse

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

''Tukaj je tvoja soba Ashley.'' je rekel Calum in odprl vrata.
Vstopila sem in zagledala ogromno sobo z ogromno posteljo in omaro.
''Čakaj malo, se vam ne zdi da je to preveč za navadno služkinjo kot sem jaz?'' sem vprašala začudeno in vsi štirje so se nasmehnili. Najbolj mi je padel v oči Ashtonov nasmeh.
''Pretiravate...'' sem rekla bolj potiho in gledala po sobi.
''Kaj pa moja soba?'' je vprašala Nicole.
''Tukaj je nasproti, podobna je.'' je rekel Luke in se ji nasmehnil ter odprl vrata od tiste sobe. Nicole je bila tako srečna da se je kar vrgla na posteljo in fantje so jo gledali kot da prvič vidijo srečno punco.
Ni mi bilo jasno zakaj so tako prijazni. Zakaj je bila Liz tako prijetno prijazna do naju saj bova tukaj služkinji. Ampak očitno obstajajo prijazni ljudje. Jaz sem imela težave z zaupanjem saj je to da sta me starša zapustila bilo nekaj najbolj groznega. Podobno se je zgodilo tudi Nicole zato sva si precej podobni.
Ko so fantje šli ven sem se zaklenila v sobo, no vsaj mislila sem da sem se in ravno medtem ko sem se preoblačila je noter vstopil Ashton in jaz sem bila v modrcu tako da si lahko mislite kako nerodno mi je bilo.
''Oprosti jaz...pozabil sem potrkat oprosti.'' je rekel in me pogledal od glave do pet ter se hitro obrnil.
''Je že vredu.'' sem mu odgovorila in si hitro oblekla majico.
Obrnil se je in me pogledal.
''Samo prišel sem povedat da gremo danes na pico in vama ne bo treba kuhat večerje tako da sta prosti in lahko delata kar želita.'' je rekel in se mi nasmehnil.
''Prav.'' sem odgovorila in sedla na posteljo.
''Ashton Kelly te kliče!'' je zavpil Luke iz sosednje sobe.
''No..Grem zdaj.'' je čisto zmeden rekel in hodil nazaj ter se je zato zaletel v steno in medtem ni umaknil oči z mene.
Zasmejala sem se in on prav tako.
''To se mi dogaja ves čas..Stena mi je na poti in jaz...Ah pozabi.'' je rekel in se prijel za glavo kot da mu je nerodno. Hitro je odprl vrata in šel ven in tako sem ostala sama z mojimi mislimi. Vzela sem mojega medvedka in ga stisnila k sebi. Zaprla sem oči in zaspala. Zbudila me je Nicole.
''Ash zbudi se. Nekaj ti morem povedat.'' je rekla dovolj glasno da me je zbudila.
Predramila sem se in se spravila v sedeč položaj.
''Povej.'' sem rekla čisto počasi.
''Poglej tole.'' je rekla in dala pred mene prenosni računalnik. Pokazala mi je nek članek in zraven je bila slika od teh štirih fantov. Naslov članka je bil: SVETOVNO ZNANA SKUPINA 5 SECONDS OF SUMMER PODIRA REKORDE.
''Kaj?'' sem rekla in podzavestno na široko odprla usta.
''Ja Ash. V hiši svetovno znanih zvezd sva.'' je rekla tudi ona čisto presenečena.
12. september 2015
u198801
u198801
NEXT!
12. september 2015
NEEEEXT!! haha tisti nerodni trenutek ahah
12. september 2015
u161393
u161393
Neeeeeeeeext!.
12. september 2015
Next
12. september 2015
Next!!
13. september 2015
u199774
u199774
Nova bralka next
13. september 2015
Hvala vsem za komentarje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Šli sva na youtube in vtipkali noter 5 seconds of summer. Našlo nama je nešteto veliko videoposnetkov. Poslušali sva njihove pesmi in so nama bile zelo všeč. Sploh pesem She's kinda hot.
''Doma sem!'' je zavpila Liz spodaj.
Hitro sva ugasnili prenosni računalnik ter tekli dol. Liz je sedela v dnevni sobi.
''Kje pa so fantje?'' je vprašala.
''Na pico so šli.'' sem odgovorila.
Zasmejala se je.
''Oh ti fantje, radi pobegnejo. Kako sta vidve? Sta se privadili?'' je vprašala in naju pogledala ter se nasmehnila.
''Zelo lepo hišo imate.'' je rekla Nicole.
''Hvala. Luke jo je kupil zame in za fante da si malo oddahnejo pred turnejo.'' je rekla in se naslonila na naslonjalo od kavča.
''Bi mi katera od vaju prinesla kozarec soka prosim?''
''Bom jaz.'' se je ponudila Nicole in že je ni bilo več.
Liz me je pogledala in mi namignila da lahko sedem.
''Pogovarjala sem se s to vajino vzgojiteljico Hazel. Zelo je prijazna.'' je začela razlagati.
''Res je. Kot mama mi je.'' sem odgovorila.
''Ashley rada bi ti samo povedala da sem vama z Nicole vedno na voljo za pogovor. Lahko mi zaupata, vem da imata obe zelo kruto preteklost..''
''Oprostite ampak res ne bi o moji preteklosti...''
Pokimala je in me pogledala v oči. Njene oči so postajale rahlo solzne kot da me res razume da mi ni lahko.
''Ti oprosti meni da sem začela to temo ampak.....'' Njeno govorjenje je prekinila Nicole ki ji je prinesla kozarec soka. Debelo me je pogledala ko je videla da mi Liz dovoli sedet zraven nje na kavču.
''Nicole tudi ti prisedi.'' ji je rekla in Nicole je debelo pogledala ter prisedla.
''Prosim ne počutita se kot da sta kaj manj vredni tukaj. Vsak ki vstopi v to hišo je del moje in Lukove družine.'' je rekla Liz in naju prijela za roki.
Ko se me je dotaknila sem začutila neko olajšanje. Vedela sem da sem v tisti hiši na varnem pa čeprav sem zaposlena tam.
''Luke rekel si da mi boš posodil tisti CD ne bodi tak!'' se je zaslišalo pri vratih.
''Otroci so očitno nazaj.'' je rekla Liz in vse tri smo se zasmejale.
''Rekel sem ker sem mislil da mi boš zadnjega vrnil pa mi ga nisi!'' je zavpil Luke.
Sploh nas niso opazili ker so se tako prepirali.
''Saj si rekel da ga lahko obdržim!'' je zavpil Michael.
''Ja pa ne zavedno!'' je spet zavpil Luke.
''Bi že nehala vidva?!'' je zavpil Ashton.
''Kako naj če mi ta krade moje CD-je ki sem si jih jaz posnel in sem potreboval celo uro za to!'' je spet zavpil Luke.
Obstali so ko so nas videli kako umiramo od smeha.
''Kaj se dogaja?'' je vprašala Liz.
''Tvoj sin je spet zaščitniški do svojih dragocenih CD-jev. Prava diva je.'' je rekel Ashton ter se nasmehnil in me pogledal a sem jaz hitro umaknila pogled.
''Ti bom jaz dal diva!'' je zavpil Luke in začela sta se lovit po hiši.
13. september 2015
u199774
u199774
next pa hiter
13. september 2015
u198801
u198801
Se strinjam
13. september 2015
u198801
u198801
Realno diva enga frenda klicm
13. september 2015
u161393
u161393
Hahaha diva
Neeeeeeext as soon as possible!.
13. september 2015
omfg hahaha*O*
neeeeeeeeeeeeeeext*O*
13. september 2015
Herbert Hamprey : omg hahahahahahahahahahah

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

''Dovolj fanta umirita se.'' je rekla Liz bolj resna čeprav ji je šlo zelo na smeh.
Ashton in Luke sta se ustavila in sedla na kavč poleg nas treh, Calum in Michael pa sta medtem že izginila.
''Ashley ti rada fotografiraš kajne?'' me je vprašal Luke.
Bila sem začudena da on to ve.
''Kako veš?''
''Gospa Hazel je povedala moji mami in mami je povedala meni.''
''Zakaj pa to?''
''Saj je tudi za Nicole rekla da si želi postati modna oblikovalka.'' je rekel in pogledal Nicole ter se ji nasmehnil in Nicole se mu je nasmehnila nazaj. Zdelo se mi je kot da rahlo flirtata s pogledi. Ampak raje nisem razmišljala o tem ker je to njuna stvar. Do konca večera smo tam še klepetali. No pravzaprav sva bolj jaz in Luke o fotografiranju. Liz je šla spat, Ashton in Nicole pa sta zraven sedela in naju opazovala. Nisem razumela zakaj se Luke želi na vsak način toliko pogovarjat z menoj.
''Zakaj ste vsi tako prijazni do naju če sva pa samo dve delavki?'' sem nenadoma vprašala. Luke in Ashton sta se bolj resno pogledala in potem je Luke spregovoril.
''Ni razloga da ne bi bili prijazni ker sta super punci.''
''Tudi vi niste slabi.'' sem odgovorila in z Nicole sva se začeli smejat.
Kmalu sta se nam pridružila še Michael in Calum. Vrgla sta se na Ashtona in vsi smo se smejali.
''Torej kaj Ashton vaju očitno že osvaja pa komaj je spet postal samski.'' je rekel Calum.
Ashton ga je počil po glavi in grdo pogledal.
''Saj je res!'' je zavpil Michael s smešnim glasom.
''Hvala bogu da sem se znebil te tečnobe. Zanima jo samo to da je ne bi osramotil pred mediji.'' je zastokal Ashton.
Ko sem slišala da je samski sem se nekako sprostila. Čutila sem neko olajšanje čeprav sem vedela da to še vseeno nič ne pomeni. Še nikoli nisem imela fanta.
13. september 2015
u161393
u161393
neeeeeeeext! as soon as possible
13. september 2015
u198801
u198801
NEXT
13. september 2015
u199774
u199774
next