Forum
Hey. Ja,vem,da pišem ali sem pisala že veliko zgodbic o njih,ampak to bo še ena,malo drugačna. Kot sem zasledila,je ponavadi v središču pozornosti vedno Harry in on dobi večino punc,zato bom malo to spremenila mojemu Niallu v prid. Hehe,pa začnimo (:
__________________________________________________________________________________
Hey!Naj se vam predstavim.Moje ime je Miley Blue,stara sem 17 let.Obožujem modo,zato hodim na šolo za modno oblikovanje. Danes je bil zadnji šolski dan,kar pomeni,da se začenjajo počitnice. Ja,sem velika oboževalka One Direction. Tukaj v Las Vegasu je lepo,toda najbolj od vsega na svetu si želim,da bi lahko odpotovala v London in tam srečala One Direction,ali pa vsaj šla na njihov koncert in spoznala Nialla,ampak zgleda,da se mi ta želja noče najbolj uresničiti. Prav danes,na ta prečudovit dan praznujem 17 rojstni dan,dopolnila sem 17 let. Ni to čudovito ?
Jaz :

Vsa dekleta ponavadi palijo na Harryja iz One Direction,toda zares nevem,kaj vidijo na njem. Med drugim me moti že to,da ima dirty minds...pa nebi zdaj govorili o tem . Moja sestra Lily je super sestra,med drugim je tudi moja najboljša prijateljica. Srečnica,ona ima že 18 let! Želim si,da bi bila tudi jaz že polnoletna. Vedno mi pri vsem svetuje,rada mi pomaga in odlično se razumema. Ona hodi na šolo za fotografiranje,saj jo to zelo zanima. Tudi meni je všeč,toda ne tako,kot moda.
Lily :

''Miley!Lily!Pridita dol!'' se je zadrla mama iz kuhinje. ''Je že kosilo?'' zavpijem in medtem zavijem po dolgem hodniku,ter se odpravim dol po stopnicah,naravnost v kuhinjo. ''Miley,Lily..nekaj bi vama rada povedala'' začne mama resno. Le kaj bo rekla ? Nekam resna je. ''Toraj?'' že malo besno vprašam. ''No , malo sem razmišljala...ker pretekle počitnice nismo nič kaj potovali,hodili na morje...sem se odločila,da vama te počitnice omogočim iti v London.' je rekla mami in žalostno pogledala v tla. Z Lily sve začeli skakati in se objemati. ''Ja?'' je zdaj že radovedno vprašala Lily. ''Tam bosta pri teti.Oprostita,ker vama prej nisem povedala z njo,toda prepričana sem,da se boste odlično razumeli. Ime ji je Mary. Jutri imata let,vesele počitnice,miški'' reče mami in naju obe objame. Včasih nama je z Lily bilo že težko gledati mamo,ki je bila samohranilka zato smo bili bolj revni. Oče je namreč že zdavnaj umrl in nas zapustil,sedaj smo sami.Vesela sem,da končno grem v London. Upam,da srečam One Direction. Hitro sem stekla v sobo in začela pakirati vse stvari. Seveda sem na koncu preverila še seznam,da ja nebi česa pozabila. Nato sem se vrgla na posteljo in oblečena zaspala. Zjutraj me je zbudila mami. ''Hitro,na letališče morata.Čez 15 min je let'' je rekla mami,po njenih besedah sem samo vstala po konci. Z Lily sva pograbile kovčke,se poslovile od mami in že je Lily vozila avto. K sreči sva prispeli že v roku 5 minut,saj Lily zelo hitro vozi. Kovčke so nama odnesli na letalo,sami pa sva se udobno namestili . ''ŽELIMO VAM PRIJETEN LET V LONDON. PRIBLIŽNO 2 URI'' reče neka gospa,nato pa vzletimo. V ušesa sem si vtaknila slušalke in poslušala mojo najljubšo skupino, One Direction nato pa sem zaspala. Zbudila me je Lily,saj sva prispeli. ''Lily,ne morem verjeti,v Londonu sva!'' zavpijem in ji pokažem skozi letalo,videl se je namreč razgled na London. ''Jaz tudi ne.Morava si ga ogledati!'' je zavpila Lily in me objela. Nato sva odšli po prtljago,nato pa sva se po tekočih stopnicah odpeljali dol in čakala žensko z napisom Miley&Lily Blue. In kmalu sva jo zagledali. ''Teta Mary!'' sva istočasno zavpili in ji stekli v objem,ni se upirala,objem nama je vrnila. ''Punci moji,veliki sta že,vesta,žal mi je,da nisem morala več časa preživeti z vama'' je rekla Mary in po licu ji je spolzela solza. ''Ne skrbi , teta. Ga boš pa zato zdaj,kajne?'' rečem in vsi smo se nasmehnili. ''Vesela sem,da vaju je mama vzgojila v dobri punci'' je rekla Mary,midve pa sva se nasmehnili.

13. avgust 2012
u90775
u90775
next
13. avgust 2012
u76594
u76594
next
13. avgust 2012
NEXT
13. avgust 2012
neext
13. avgust 2012
nextii!!!!
13. avgust 2012
neeeext
13. avgust 2012
next
13. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeext
13. avgust 2012
next, next, neeeeeeeeeeeeext!!!!
13. avgust 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
13. avgust 2012
neext
13. avgust 2012
u14318
u14318
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
13. avgust 2012
next!!
13. avgust 2012
u90900
u90900
next
13. avgust 2012
neeeeeeext!!!
13. avgust 2012
neeext
13. avgust 2012
2.DEL

Najprej naju je teta Mary povabila v restavracijo,saj ni imela časa,da bi pripravila kosilo,ker je morala v službo. Nato sva z Lily sami ostali doma. Začeli sva nabijat muziko od One Direction,skakati in se veseliti. Nato sem šla v svojo sobo in gledala še film. Bila je romantična komedija. Odpravila sem se še na twitter in facebook. One Direction so na twitter objavili,da imajo v Londonu koncert čez nekaj dni. ''Lily!'' zavpijem,ona pa takoj priteče v sobo. ''Kaj?'' me vpraša začudeno,jaz pa ji pokažem na objavo od fantov. ''Misliva isto?'' vprašam,nakar se spogledava. ''Seveda!Še danes pokličem za vstopnice!'' zavpije Lily,jaz pa se nasmejim. ''OMG OMG uščipni me Miley!'' v mojo sobo čez pol ure prikriči Lily. ''Ne,zakaj?'' jo začudeno vprašam in se ji zasmejim. ''Ker...ker čez 3 dni greva na One Direction koncert!'' zavpije in mi steče v objem. ''Me hecaš?'' čisto ponorim. Odkimala je in komaj prišla do zraka. Nekaj časa sva se še veselili,nato pa sem šla jaz spat,saj sem bila zmučena od vsega skupaj. Glavno,da imava z Lily vstopnici za koncert. ''Piiiiiip,piiiiiiip,piiiiiiiiiip!'' je zazvonil telefon,ki me je tudi zbudil. Le kdo kliče ob pol 9 zjutraj ? Hitro sem si pomela oči in v roke vzela svoj telefon. Nato sem divgnila in se oglasila. ''Ja?'' vprašam. ''Hey ljubica,oprosti če sem te zbudila'' prepoznam mamin glas. ''Ahm mami ja si me saj vseeno...kaj pa je?'' jo vprašam začudeno. Zvenela je nekam...hm ne najdem pravih besed...razočarano. Ja to bo ja. ''Odpustili so me...prihajam v London,tam sem si našla dobro službo,če bom dobro delala,lahko še obogatimo. Upajmo na najboljše. In vsi se selimo k teti,zato bom vzela vse vajine stvari,jutri priletim v London'' zaslišim mamin glas. ''Tukaj bomo za vedno?OMG.Ok,hvala,da si rekla.V bistvu mama z Lily karte za 1D koncert ki bo čez 3 dni v Londonu.Bom sporočila Lily.Čaw'' rečem vsa navdušena. London,kraj,kjer so One Direction bo postalo moj življenski prostor ! Hitro sem stekla v Lilyjino sobo in jo zbudila. ''Kaj pa ti je?'' me zaspano vpraša,jaz pa jo samo narahlo klofnem in ji pokažem jezik. ''Miley!'' jezno zavpije in se prime za lice. ''Mami prihaja,jutri.Za vedno bomo ostali tu,ker so jo odpustili in je našla tu službo.Tukaj bomo živeli'' ponosno povem,z Lily pa se spet objameva. Odlična ideja je bila to ! ''Pojdiva se malo razgledat!'' zavpijem,Lily pa se je takoj strinjala z mano. Čez naslednjih 5 minut sva že bili zunaj. Lily je spet štrckala po telefonu. ''Lily!'' zavpijem,toda prepozno,že se je zaletela v nekega fanta.

Iz njenih oči sem takoj razbrala,da ji je všeč. ''Oprosti,jaz sem kriv'' se je izgovarjal in zardel. ''Ne,nerodna sem...si ok?'' je začela flirtati z njim. Ah,očitno se nemisli premakniti , pa grem sama naprej ! Šla sem naprej,tam pa je jokalo neko dekle. Prisedla sem. ''Je kaj narobe?'' jo vprašam in jo primem za ramo. Samo žalostno je zmajala z glavo,potem pa zadržano prikimala. ''Starša...mama,ati...umrla sta.V prometni nesreči.Nimam doma'' žalostno objokano pove dekle. ''Ne skrbi.Pri meni lahko živiš.Mimogrede,jaz sem Miley.Kako ti je ime?'' sem jo skušala potolažiti. ''Res?Hvala.Ti si pravi angel iz nebes.Hanna sem.'' se predstavi dekle in se nasmehne. Bila je prav prijetna. Odpeljala sem jo do mojega novega doma,še prej pa sem teti vse sporočila in dovolila mi je,da živi tam . ''Bova prijateljici?'' jo veselo vprašam. Zadovoljno je prikimala in me objela. Nato mi je zazvonil telefon. ''Samo malo'' se opravičim in zdignem. ''Hey Lily tukaj.No res mi je žal ampak ne grem na 1D koncert.Karto lahko porabiš za koga drugega...pač spoznala sem ga,tipčka,v katerega sem se zaletela in všeč mi je...hodima v bistvu...mimogrede Justin mu je ime in v sredo je žurka pri njem,tja grem.Karto sem ti nastavila na nočno omarico. Čaw'' reče Lily in prekine. Oh,saj sem vedela,da to nebo dobro. Takoj gre z vsakim v zvezo... ''No,Hanna,imaš rada One Direction?'' jo vprašam. ''Seveda,moja najljubša skupina so'' pokima in na obrazu se ji nariše rahel nasmešek. ''Odlično,ker greva v sredo na njihov koncert'' rečem,ona pa si samo v šoku pokrije usta in me objame. Vsaj ena crazy frendica za mene!
Hanna :

13. avgust 2012
neeeeeeext
13. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeext!
13. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeext
13. avgust 2012
●ħeנ.!
●še ρяıנανıš.؟
●łıиκ: http://www.igre123.com/forum/tema/d-l-in-dn-l-lc-nujn-l-n/39674/
●šøяяч đα šмeтıм (øgłαšυנeм)
●вчe-вчe
P.S.: NEXT!
13. avgust 2012
''Hanna!'' zavpijem. ''Ja?'' mi vrne. ''Pridi,greva nakupovat!'' rečem in pridem do nje. ''Ne morem'' reče in žalostno povesi glavo. ''Zakaj pa ne?'' jo začudeno vprašam. ''Veš...n-nimam d-dena-r-rja'' zjeclja žalostno. ''Hanna!Jaz plačam!Zdaj pa pridi!'' rečem in jo za roko potegnem po konci. Hvalabogu je to pomagalo,saj je kar odskakljala za mano. Odpravili sva se proti shopping centru,za katerega hvalabogu nisva potrebovali taxija,saj je bil blizu hiše,samo 10 minut hoje je bilo do tja. ''In imaš tudi ti brata ali sestro?'' vprašam in pogledam proti Hanni. ''Brata.Star je 19. In ime mu je Luke'' razloži Hanna. ''Prav.Me veseli,da ga bom spoznala'' rečem in se nasmehnem. ''Kako to misliš ''spoznala?'' me začudeno vpraša Hanna. ''Ja kaj si mislila,da bova tudi njega pustili na cesti?Ni šans!Poiščiva ga,potem pa nakupovat!'' zavpijem in jo povlečem za sabo. ''Veš,kje bi lahko bil?'' nadaljujem. ''Hmm..Tam je!'' zavpije in pokaže na sedečo postavo. Zdel se mi je prijeten fant,že na daleč in lepo se je oblačil. ''Luke!'' zavpije Hanna,steče do njega in ga objame. ''Saj res.To je moja prijateljica,Miley.Pri njej živim'' reče Hanna,midva pa se rokujeva. Moram priznati,bil mi je zelo všeč,zato sem bila vesela,da bo pri meni živel. ''Toraj Luke.Lepo te je spoznati.Pridi,tudi ti boš živel z nama'' rečem in ga povlecem po konci. Samo veselo se je nasmehnil se nama pridružil. Odpeljali sva ga v hišo in razložili teti. Hvalabogu ji je bilo prav . Nato sva se z Hanno odpravili v shopping. ''In,kak se ti zdi?'' me vpraša Hanna in me rukne po rami. ''Ni slab.No pravzaprav je zelo...lušen'' povem in zardim. ''Sem vedela,da ti je všeč!Poleg tega se je videlo'' reče Hanna. ''Kako to misliš?'' se naredim noro. ''Daj no!Kdo ni videl,kako se spogledujeta,je slep!'' zavpije Hanna. Obe sva bruhnili v smeh. Kmalu sva prišle do centra..

Malo krajši next,ampak se mi mudi na kopanje. Zvečer pride daljši. Hvala,da berete ;*
14. avgust 2012
neext
14. avgust 2012
neeeeeeeeeext!
14. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeeext
14. avgust 2012
neeext
14. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext.!