Forum
u125821
u125821
Torej, ker prvič prevajam zgodbo iz wattpada, mi prosim bodite prizanesljive.
Odločila sem se za to zgodbo, ker mi je všeč
http://www.wattpad.com/story/4421415-he%27s-a-great-roommate
to je prava zgodba

Lola Flynn je tipična blondinka z čudovitimi modrimi očmi vsakdo se zdi, da je našla ljubezen. Je iz Združenih držav Amerike, vendar si je vedno želela iti v London. Ko je dopolnila 18 let, sta ji starša starša strinjala z njo, da če gre na fakulteto in da ji bodo vse plačali oni.
Strinjala se je z ponudbo in že je načrtovala, da bo šla na falkuteto. Reče, da bo šla na katerikoli koliž v Londonu. A so jo na žalost sprejeli samo na eno falkuteto.
To je bila šola, kjer si spal z nasprotnim spolom v samo eni postelji. Čudno, kajne?
Lola ni pričakovala, da bo dobila toliko pozornosti od drugih.
V njenem mestecu Erie, v Pennsylviji je bila le nora čudak, ki ogovori vsakega tujca, ki jo je spregovoril z njo.
Tam spolh ni imela prijateljev, pa tudi v nobeni resni zvezi še ni bila.
Fantje ponavadi spolh niso govorili z njo.
. Ampak da se bo vse spremenilo, še posebej,ko pride njen sostanovalec Harry Styles (cimer). On je sladek, skrben, smešen, in izredno privlačen. Zaljubi se v Lolo.
V tej zgodbi bo jok, smeh, šale, romance, nerodne situacije, in ne pozabimo na dramo. Se bo Lola zaljubila v njega? Kaj pa prijatelji? Bodo našli ljubezen?
26. julij 2013
u145434
u145434
neeeeeeeeeeeeeeeeext
26. julij 2013
u88095
u88095
Next
26. julij 2013
Neeeeeeext+supr pišeš!
26. julij 2013
u133063
u133063
next
26. julij 2013
u125821
u125821
1. poglavje: moj sostanovalec (cimer)

Lola P.O.V

Moje ime je Lola Flynn.

Imam 18 let ter sem na fakulteti. Je moj prvi dan tukaj in ura je že 11.36 ponoči in mojega sostanovalca še ni.

Ta šola je drugačna, v tem primeru, da spiš tudi z nasprotnim spolom in si z njim deliš posteljo. Ne poznam imena mojega sostanovalca in niti tega, če ga sploh imam.

Moj pouk se začne ob poldne, tako da spanje se mi zdi dobra ideja. V sobi je bil pograd, a je samo zgornji del, ker je spodaj je računalnik. Splezala sem gor, in moje so se počasi zaprle in padla sem v spanec.

*3 ure pozneje*

Slišala sem, kako so se odprla vrata in se tudi zaprla, a sem le napol spala a sem potem trdno nazaj zaspala.

*10 minut pozneje*

Zbudila sem se, ker me je močna luč zaslepila in ker je nekdo rekel:
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeee!"

"Kaj za vraga, človek?" sem jezno vprašala.

"Oh, oprosti, sem te zbudil? Samo tako si ljubka, ko spiš, zato sem te hotel fotografirati." je rekel fant z ljubkim angleškim naglasom.

"si slučajno videl kakšen del mene ker sem..... nekako...ah....ummm....gola?" sem rekla v zadregi, a so bile moje oči zaprte.

"Nisem,"je rekel hitro.

"O hvala Bogu, to bi bilo precej nerodno."sem rekla vzdihajoč v postavo.

"Yeah," je rekel nerodno.

"No, kdaj pa misliš iti spat?" sem poskusila biti vljudna.Navsezadnje moram z njim deliti posteljo.

"Mislil sem sedaj, če ti je OK."

"Seveda mi je." sem rekla,ko je ulegel zraven mene, z obrazom v drugo smer. Hitro sem zaspala... v nočno moro.

*Lolina nočna mora v Lola P.O.V.*

Sem v gozdu ponoči in vse je zelo strašljivo. Slišim pokanje listov,a ne hodim. V neki točki začnem hitreje hoditi, ko oseba zamenoj začne hitreje hoditi. Zdaj tečem in oseba za menoj začne tudi teči. Tečem toliko časa, dokler se ne spotaknem. "Drek." zamomljam. Ujel me je. Začnem kričati, ko me začne nekdo stresati.

Harry P.O.V.

Moja nova sostanovalka je začela kričati. Vatal sem ter jo poskušal zbuditi.

"Ne ubij me!!!" je zamomljala.

"Kaj?" sem zmedeno vprašal.

"U-ustavi se!"je jecljala.

"Ne skrbi, ne bom ti nič naredil! Obljubim! Samo prosim, zbudi se zdaj!" sem prosil.

Odprla je oči in me pogledala, preden je spregovorila.

"Hvala ti, in mi je žal, a sem imela zelo,zelo slabo nočno moro."

"Ne skrbi , vse je v redu. Bi se rada muckala (v prevodu je cuddle, nisem vedela, kako naj napišem)?" sem poskusil biti prijazen. Kaj to osebe v knjigh ali v filmih ne naredijo, ko imajo druge osebe nočne more?

"Ja, prosim." je rekla ter se stisnila ob mene. Glavo je dala na moj vrat. Z rokami sem jo objel in spoznal, da sva oba v bistvu gola...nerodno...a ona se za to ni zmanila, zato se tudi jaz nisem zmenil. Nato sva hitro oba zaspala.
a) kako mislite, da se bo nadaljevalo?
b) vam je všeč, kako prevajam
c) moram kaj spremeniti?
26. julij 2013
u90938
u90938
next
26. julij 2013
u61292
u61292
next
26. julij 2013
u88095
u88095
a) ne vem
b) ja
c) ne
Next
27. julij 2013
a) nwm
b)zeloo<3
c)ne,super je!<3
NEEEEEXTIII!
27. julij 2013
next
27. julij 2013
next
27. julij 2013
u117133
u117133
a) kako mislite, da se bo nadaljevalo? Ne vem...mogoče ju bodo drugi dobili skupaj?
b) vam je všeč, kako prevajam? Kakšne besede so čudne drugači pa zelooo odlično prevajaš
c) moram kaj spremeniti? samo to kar sem zgoraj napisala-malo popravi kakšne besede
neeeeeeeeeeeeeeext
27. julij 2013
u144554
u144554
next
27. julij 2013
u133063
u133063
a) kako mislite, da se bo nadaljevalo?dobro se bo nadeljevalo dolker se nosta zbodila
b) vam je všeč, kako prevajamja
c) moram kaj spremeniti?ne
27. julij 2013
u145434
u145434
Neeeeeeeeext
27. julij 2013
u125821
u125821
*9.3o zjutraj*

Lola P.O.V.

Zbudila sem se, ker je nekaj zelo lepo dišalo.

Vstala sem in zagodrnjala, ko sem se raztezala. Vstala sem iz postelje, ter šla sem do moje omare. Gledala sem, in premišljevala, kaj za vraga naj sploh oblečem. Odločila sem se za kratke hlače, rjav in tenak top. Šla sem v kuhinjo, od koder je božanski vonj tudi
prihajal. Videla sem golega fanta pred štedilnikom.

Nekdo očitno misli, da je doma.

"Ti moraš biti moj sostanovalec?" sem vprašala v pričakovanju, da bo odgovor ja.

"ja, jaz sem Harry in če smem vprašati, kako je pa tebi ime, ljubica?" je rekel gol angleški fant z njgovim sexi jutranjim glasom.

"Ime mi je Lola Flynn." sem sramežjivo rekla.

"Um... če hočeš zajtrk, je na mizi." je rekel in se obrnil izpostavil.

"Seveda, rada bi kaj pojedla, a če te ne moti, kaj bi se lahko vsaj oblekel ali si dal gor spodnjice?"

"Oh, seveda!Oprosti! Takoj bom nazaj," je rekel ter odhitel v drugo sobo. Vzela sem krožnik in ker sem bila lačna, sem začela jesti. Prišel je nazaj, a tokrat z boksaricami na sebi.

"Je sedaj bolje?" me je vprašal.

"Ja, hvala. Ni mi mar, če hodiš tukaj nag, a če sem jaz zraven, te lepo prosim, da imaš na sebio vsaj boksarice." sem poytavila najino prvo pravilo.

"Ja, saj te razumem. Te preveč moti, če sem gol. Oprsoti." je rekel.

"Mislim..." rečem in zardim, ko se začne hihitati. Usedem se za mizo in spet začnem jesti. Harry se usede nasproti mene.

"Torej, povej mi kaj o sebi." je vprašal. Ali rekel.

"Hm, kaj pa hočeš vedeti?" sem vprašala, ker se nisem sponila ničesar.

"Ne vem......Imaš fanta?"je rekel smehljaje. Začela sem se smehljati kot en idiot in začela zardevati. Mislim, da je mogoče začel flirtati z mano.

Harry P.O.V.

Lola in jaz sva se spraševala različna vprašanja, ko sva jedla zajtrk. Ok, priznam, polovico časa sem se trudil flirtati z njo, ker je tako čudovito krasna. Samo poglejte jo! Te prelepe modre oči, v ketere bi lahko gledal ure in ure in potem njene lepe rumene lase. Zaželel sem si, da bi se z mano muckala za zmeraj. Vem, da sva se komaj spoznala, a si želim iti na zmenek z njo, a si ne želim, da bi vse šlo prehitro.

"Harry?"me vpraša Lola ter mi pred očmi maha z rokami.

"hmm.... kaj?" sem rekel, in se izklopil iz mojih misli.
To je bil prvi del. Upam, da vam je všeč.

a)kakšno bo nadaljevanje?
b)kaj bo rekel Harry?
c)dobro prevajam?
č) next?
27. julij 2013
u88095
u88095
Next
27. julij 2013
u117133
u117133
a)kakšno bo nadaljevanje? ne vem...
b)kaj bo rekel Harry? nimam pojma
c)dobro prevajam? ja zdaj je boljše
č) next? neeeeeeeeeeext
27. julij 2013
next
27. julij 2013
a)kakšno bo nadaljevanje? idk
b)kaj bo rekel Harry? idk
c)dobro prevajam? ja
č) next? next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. julij 2013
u61292
u61292
a) nevem
b) nevem
c) jaa
č) nexttt
27. julij 2013
nwm
nwm
ja
27. julij 2013
next takoj
27. julij 2013
u100166
u100166
next
28. julij 2013
u125821
u125821
2. poglavje: šola

Lola P.O.V.

Ura je 11.30 in še vedno govorim s Harryem. Prizadevam si, da govorim lepo. Čeprav si želim, da bi z njim govorila še veiko časa, moram iti k pouku.

"Oprosti, Harry, saj bi govorila še naprej s tabo, a moram iti v razred. Pogovor bova nadaljevala naslednjič, ok?" Vstala sem in ga žalostno pogledala.

"Saj je OK. Tudi jaz moram sedaj iti. Videla se bova po pouku, ljubica."Tudi on je vstal in odšel v najino sobo, po oblačila, verjetno.

Zgrabila sem torbo in odšla proti vratom. Nenadoma zaslišim trkanje. Odprem jih in vidim mojo najboljšo prijateljico, Maddie.

"Hey, si pripravljena, da greva?" je vedro vprašala.

"Ja, sem že hotela oditi.Te smem vprašati, zakaj si tako vesela, da greš v šolo? Zmeraj si jo sovražila." sem jozmedeno vprašala.

"Seveda nisem srečna zaradi šole, temveč zaradi mojega sostanovalca. Je super vroč in mišičast." je rekla z velikim masnehom na obrazu.

"Kako mu je ime?"

"Niall, in on je iz Irske! Ti veš, kako ljubim Irski naglas. On je najboljši, takoooooooo je sladek!" je rekla in e vdeno držala 'o' zvok, da bi povedala, kako ljubek naglas ima on.

"No, moj sostanovalec pa je Anglež in ti veš, kako obožujem anglesški naglas. In nasloh ima najbolj sexi jutranji glas."

"Kako mu je ime?"

"Harry! Ima te smaragdno zelene oči, v katere bi lahko zmeraj gledala ure in ure,njegovi rjavi kodrasti lasje, s katerimi bi se lahko za zmeraj igrala! O moj bog, in prejšnjo noč me je tlačila nočna mora in vprašal me je, če bi se hotela muckati in potem sva se celo noč objemala! Obva sva bila gola, a sva nekako ignorirala to." sem rekla, a zadnji del že manj razburjeno.

In govorili sva še naprej o najinih sostanovalcih, ko sva hodili proti razredu.

Harry P.O.V

Ko je Lola odšla, sem se hitro oblekel. Potem sem vzel torbo in odšel proti enemu od štirih najboljših prijatljev, Niallu. Potrkal sem po vratih. Odprl jih je in videl sem druge tri moje najboljše prijatelje;Liama,Zayna in Louisa.

"HAZZA!"Je zakričal Louis in me začel žgečkati in me podrl na tla.

"Lepo te je videti, Boo-bear." nežno sem ga odrinil, da sem lahko vstal.

"Ok, ljudje, pojdimo v razrede, preden bomo prepozni." reče Liam, on se zmeraj obnaša kot naš oče, vedno ga poslušamo.....včasih....

Začeli smo hoditi do razreda, ko sem se odločil, da jim bom povedal o moji lepi sostanovalki, Loli.

"Kako so vam všeč vam vaše sostanovalke? Moja je super, je lepa, ima lepe morde oči." zadnji del povedi sem se smehljal, kajti razmišljal sem, kako je Lola lepa.

"Moja mi je tudi všeč. Ima dolge rjave lase in je čudovita oseba." tudi Niall se je začel smehljati.

"kako pa jima je ime?" je vprašal Zayn.

"Moja je Maddie." reče Niall.

"Moja je Lola, in je američanka. Njen naglas je čudovit. Mislim, da jo imam rad... ali nekaj v tem smislu." sem se smehljal, ko smo hiteli v razred.
28. julij 2013
u100166
u100166
next
28. julij 2013
neeeeexttt
28. julij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeext
28. julij 2013
u88095