Forum
No pišem že 3. zgodbico,a ne bom sama.Z mano jo bo še pisala *TwłnkŁ€.St@r* .NE BO VSEBOVALA 1D!No upam,da jo še vedno hočete brat!

"Piflarka!" so se slišali glasovi iz vseh smeri.Sovražim se!Rajši bi bila svoja sestra Danielle!Bila je priljubljena,lepa in pametna.Znala je tudi s fanti!A jaz...Jaz sem bila njeno čisto nasprotje.Nosila sem očala in bila sem pametna.Zato so me klicali piflarka!Daniella je tudi pametna in ima lepe ocene,a njo ne kličejo piflarka. Sovražim to šolo. Rada imam svojo sestro,a tudi zavidam ji.Jaz sem bila njena grda sestra! Zakaj!?Zakaj!?Zakaj!?.Zakaj jaz!? Zakaj ne moja sestra!Nočem biti nesramna,a žalostna in jezna postanem,ko me začnejo klicati piflarka!Daniello imam zelooo rada!Je moja druga mati.Ko me zmerjajo in je zraven se postavi zraven mene in jih nadira,da postanejo samo tiho.Ko odhajajo me gledajo z sovražnimi očmi in mi sporočajo,da še niso končali!

Torej naj se predstavim! Ime mi je Rosie Swan.Stara sem 16 let in hodim v 1. letnik gimnazije.Imam sestro Daniello,ki jo imam zelo zelo rada!Stara je 18 in je zelo priljubljena!Čudno se mi zdi,da je Danielle samska.Mislim halo!? Ima lepo postavo brez "špeha" in je velika.Ima tudi prelepe oči!Tudi jaz sem samska,a meni to paše.Sem debela v bokih tak,da zgledam kot hruška ( no mogoče malo pretiravam).Imam očala.Zelo se hočem "vklopiti" v šoli tako,da se oblačim po zadnji modi in tudi ON ne manjka.Ja,imam svojo simpatijo.Oh,tako je lep!Ime mu je Jack in je star 18 let.2 leti starejši od mene.Ima prečudovite oči in telo,da te kap! Tu pa tam se še mi nasmehne,ko ga srečam in takrat se stopim kot vosek!A on je priljubljen in jaz sem čudakinja!Tako,da...Adijo moja ljubezen! <3

To sem jaz :

Jack :

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. februar 2013
neeext
10. februar 2013
u116794
u116794
next <3
10. februar 2013
ok
10. februar 2013
nextam;*
Danielle Swan

jaz:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=55763754[/img]

"Adijo. Se vidiva ju3" je rekla Anna in poslovili sva se. Anna je moja najboljša prijateljica že iz vrtca. Ona je moja druga jaz, duša dvojčica. Ona mi stoji ob strani, vedno, ko jo potrebujem in jaz njej. Najin moto: “Love comes and goes, but friends are forever.” In tega sva se tudi držali. Seveda se tudi skregava a ne moreva dolgo ena brez druge.

Anna:

Prišla sem domov. Stekla sem po stopnicah v svojo sobo, torbo sem vrgla pod posteljo in sedla za računalnik. Pogledala sem na Facebook. Imela sem 1 novo sporočilo. Bilo je od Jacka. Ah, Jack. On je najpopolnejši in najpomembnejši fant zame. Hodiva že približno 8 mesecev. Odprla sem sporočilo:

“Hej Honey! Sva zmenjena za danes?”
Takoj sem odpisala...
“Seveda! Samo nevem kako naj se izgovorim, da se izmuznem moji dolgočasni in piflarski sestri! Uff mi gre na živce! Če bom mogla bit z njo zaprta v hiši še kake 4 ure, prisežem, da jo bom ubila!!”
“Ahahh... Ti si tako lepa, prijazna, smešna... Tvoja sestra je pravo tvoje nasprotje! Zato te preprosto ljubim. Drugače pa.. Reči ji, da se greš učit v knjižnico ali pa, da greš z Anno po nakupih.”
“Jaa!! Dobra ideja! Se vidiva tam ljubček!”

Zaprla sem Facebook in stekla v kopalnico. Naličila sem se, in oblekla svetlo roza kratke kavbojke ter ohlapno belo majico s črnimi pikami. Lase sem si spela v figo. Ko sem pritekla po stopnicah navzol je Rosie sedela na kavču. V roki je držala učbenik od kemije in se učila za jutrajšnji test. Ah, revica, prav smili se mi hehehee..
“Hej Rosie! Si videla moj iPhone?”, sem jo vprašala.
“Seveda! Na mizi v kuhinji je.” je odrnila še vedno zatopljena v knjigo.
Stopila sem v kuhinjo, z mize vzela telefon in ga dala v torbico ki mi je visela čez rame. Napotila sem se proti vhodnim vratom in jih odprla. Šele takrat je Rosie pogled odmaknila od učbenika in vprašala: “Kam pa greš tako lepo oblečena?” “Amm.. knjižnico se grem učit”, sem se zmislila pvi izgovor, ki mi je prišel na pamet. “Ne, ni res. Če bi se šla učit bi s seboj vzela učbenike. No?? Mi boš torej povedala kam greš??” Šit zasačila me je. Nekaj časa sva se v tišini gledali. “Prosim prosim povej mi!! Saj nebom povedala mami in očetu! Prosiiiiiiiim??”, me je začela moledovati. “Ah daj mi mir!! Te nič ne briga!!”, sem se znesla nad njo in zaloputnila vhodna vrata za seboj...

Next??
10. februar 2013
uupppss... še enkrat...

jst:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=55763754[/img]
10. februar 2013
mahh.. se udam
10. februar 2013
next dobr začetk
10. februar 2013
next
12. februar 2013
Rosie Swan

Zadnje čase me sekica sovraži.Nič mi noče povedati.Tako kot prej.Učila sem se kemijo,ko me zmoti Daniella in me vpraša kje pa svoj iPhone in ji seveda povem.Potem sem jo pogledala in videla,kako lepo je izgledala!Zavidala sem ji za to njeno postavo!Vprašala sem jo kam gre in rekla mi je,da gre v knjižnico.Hmm,ni to malo čudno?Mislim v knjižnico gre tako urejena.Ni šla v knjižnico!Ni mi hotela povedati,kam gre in sem jo začela moledovati.Naenkrat se je kar začela jeziti na mene in je odšla.Sem kaj takega naredila??Ehh,mogoče je v puberteti in je tečna (spet) pomislim in zavijem z očmi ter se zdaj posvetim v matematiki. BORING!Kaj grem delat?Hm,naloga,učenje in zdaj TV.Gledala sem Grdo račko (Grda račka) in ugotovila sem,da sem jaz podobna Betty,Daniella pa njeni sestri - Hildi.Ko je bilo konec nadeljevanke sem šla na računalnik in prižgala muziko z naslovom Friens will be friend od Queen-ov."Friend will be friend!" sem si pela refren in šla na ask. OMG!Pa današnji ljudje so čist nori!Jaz,da bi se važla pred fanti!?Ph,prosim te!
Sporočilo se je glasilo :
"mala sori ampak se neje deli neke pametno pička prokleta, jača si al kaj resno ? prosim mala pa se neje neke v šoli vlači po dedih, pa se neke spravlaš na starejše tak kot na mene ?? malaa prosim pička zajebana pa važne za v tri krasne"
sem prebrala,skoraj mi je šlo na jok.Jaz?!Jaz!? Jaz niti poguma nimam,niti jače se ne delam!"Rosie!Da si nebi drznila!" mi je govoril angelček v moji glavi."Ne ne poslušaj ga!" mi reče hudiček v moji glavi."Ja!" "Ne!" sta se prepirala v moji glavi,da se mi je skoraj zmešalo.Vzela sem britvico in slišala glas od angela "Ne!!!!!" a prepozno,z britvico sem si potegnila po roki.Čuden občutek sem dobila,ko sem gledala mojo kri,kako brblja in teče po moji roki.Neumno sem se zahihitala."Rosie,doma sem!!" zaslišim dretje moje sestre."Tu sem!" ji šibko rečem."ROSIE!!" zakriči Danielle,ko me vidi na tleh,krvavo in britvico v roki.Šibko sem se ji nasmehnila in pogoltnila me je tema...
12. februar 2013
neeext
12. februar 2013
Next
12. februar 2013
next *o*
12. februar 2013
u122618
u122618
next
12. februar 2013
next
12. februar 2013
neeext
13. februar 2013
u120372
u120372
Next
13. februar 2013
next
14. februar 2013
u120145
u120145
NEEEEEEEEEEXXXXXXTTTTTTTTT!!!!!!!!!!! najbolsa zgodbica ever
15. februar 2013
će ne bo ju3 do pojutrišnjem
*TwłnkŁ€.St@r* napisala,bom jaz
15. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttt
18. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeext
19. februar 2013
Neext.!!
19. februar 2013
next
19. februar 2013
Sorrii lollipop ker toliko časa nisem nextala.. Uživite;*

Danielle Swan

Uff kaka sitna sestra! Ob treh sva se z Jackom dobila pred knjižnico. Že od daleč sem ga zagledala in mu stekla v objem. Poljubila sva se, se prijela za roke in pot nadaljevala po ulici navzdol. Najprej sva šla na sladoled, nato pa sva se v parku vsedla na klopco in se začela pogovarjati: “In kako si se nato izgovorila pred svojo sestro?” “Ahh. Nisem se uspela nič izmisliti zato sem jo nakričala naj se ne utika u zadeve, ki se je ne tičejo!”, sem mu obrazložila. “”To si ji pa dobro povedala srček,” se je strinjal z mano in me poljubil na lice.

Tako sva se še nekaj časa pogovarjala, nato pa sem pogledala na uro in se zavedla časa. Pozdravila sem ga in stekla domov. Ok staršev še ni bilo hvala bogu! Pogledala sem v dnevno sobo, da bi Rosie vprašala, če se je naučila, a je ni bilo. “Rosie doma sem!” sem zakričala iz kopalnice pa sem zaslišala samo slaboten glasek: “Tukaj sem..” Prepoznala sem glas svoje sestre. Stekla sem po stopnicah in planila v kopalnico. Na tleh sem zagledala Rosie, okoli nje pa mlako krvi. “ROSIE!!” sem zakričala in pokleknila k njej. Privzdilgnila sem ji glavi in jo stresla: “Rosie!! Me slišiš??!! Odgovori prosimm!!” Ker še vedno ni bilo odgovora sem poklicala rešilce. Okoli roke kjer se je porezala sem ji zavila brisačo, kar pa ni bilo najbolje, saj je kri kar brizgala iz rane in je bila zato brisača hitro premočena. Po licih so mi tekle “krokodilje” solze.
Končno so prišli rešilci. Odprli so hišna vrata, stekli po stopnicah v kopalnico in jo na nosilih odnesli v rešilca. “Grem lahko z vami?” sem pretreseno vprašala. “Seveda”, mi je odgovoril prijazni moški. Hitro sem skočila v rešilca in ta naju je odpeljal v bolnišnico sv. Anne.
Operacija je trajala več ur. Živčno sem se sprehajala po čakalnici. Zdravnik se je nato končno prikazal. “Kaj je z mojo sestro??! Bo preživela?”, sem ga zasula z vprašanji.. “Počasi dekle”, me je poskušal umiriti. “Vaša sestra je izgubila veliko krvi, bolje da je ne vznemirjate, še vedno je šibka,” mi je razložil. Končno sem lahko vstopila v sobo. Rosie je spala in zaradi njenega stanja je raje nisem zbujala. Sedla sem na stol poleg njene postelje in premlevala današnje dogodke. Postalo mi je žal za tisto, kar sem ji rekla pred odhodom. Ko tako sedim in premišljujem, na vratih zaslišim znani glas: “Smem vstopiti?”

Next?
23. februar 2013
u120372
u120372
Next!
23. februar 2013
neext
23. februar 2013
next
23. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike