Forum
Hejouu!
Pač to je nadeljevanje moje zgodbe ki sm jo začela pisat lansko leto ampak je nism uspela končt.No to je ista zgodba z drugim naslovom :* http://www.igre123.com/forum/tema/how-i-meet-my-love-from-1d/65204/1

No nej se vam na hitr še enkrat predstavm.
Sem Siena Peterson stara sem 17 let in živim v Californii.Imam dve sestri. Emmilie in Amy. Emmile je stara 13 Amy pa 20 let.Z mamo in sestrama smo se preselile v London ker je mama tm dobila službo.
Zdj živimo pri mojemu stricu Simonu Cowellu.
_________________________________________________________ No tukej se ta zgodba šele začne zato predlagam da preberete še tisto v linku zgorej. No to je vse

Si prebral/a prvi del?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. april 2014
u168991
u168991
hej,jss berem,nexttttttt
12. april 2014
next
12. april 2014
u151965
u151965
next
12. april 2014
Ok ker ste tok prjazje dobite next že dons ker mogoče ga jutr ne bo ker nekam grem.Če pa že bo, bo pa bl zjutrej.

1.Del
*Girly talk

Odprla sem vrata sobe. Skoraj me je zadela kap. Notr je bla moja sestra Amy

Z enim fantom se je poljubljala na moji postli.
Zanalašč sm zakašljala. Oba sta me pogledala potem pa stekla iz sobe. Trish je ostala brez besed.
Rekla sem ji da naj se usede na posteljo in da pridem takoj.
Šla sem do Amy-ine sobe na hodniku sem srečala svojo sestrično Daisy

V pozdrav sem dvignila roko in šla naprej do Amy-ine sobe.Potrkala sem na vrata.
Ven je pokukala Amy.
Potegnila sem jo ven in začeli sva šepetat.
J- jaz A-Amy
J- Amy kdo da hell je to??
A- Moj prjatu k sm ga spoznala pred 3 mesci u Parizu.
J- Resno? In ti ga kr takoj naskočš?
A- F*** Off no nism ga naskočila sam pač skupi sva.
J- Si pa hitra *smeh*
A - Ej tamala nehi k te bom povštrom namlatla.
J- ja ti kr.Aja pa lepo se mejta hahahahha
A- haha (sarkazm) Dio.
Šla sm nazaj u sobo.Zaprla sem vrata.Potem je Trish pokazala na mizo.Tam je bil paket z mojim imenom. Odprla sem ga. Notr je sta ble dve majnši škatli.Ko sem ugotovila kaj je sem skorej omedlela. Blo je to:

in

Zravn je blo še pismo v njem je pisalo:
Draga Siena!
To je naše darilo ker vemo da si naša zeloo velika fanica.In ker vemo da si izjemna oseba ti podarjamo naša dva parfuma enega si si že dolgo želela drugega pa sploh še ni v trgovinah. Liam,Niall,Harry,Louis in ZAYN<33
Z Trish sva se našpricale z parfumom potem pa poslušale Midnight Memories.
Plesale sva do enih zjutrej potem pa sva se preoblekle v pižame in šle spat.
Zjutraj sem se zbudila in pogledala na uro bla je 6.31.
Šla sem v kopalnico se stuširala in umila zobe.Potem sem se naličila in pogledala v kovček. Oblekla sem svojo najljubšo jopco majico, kavbojke in rdeče all-starke.Vzela sem svojo šolsko torbo in šla dol.Iz hladilnika sem vzela sendvič in ga pojedla.Potem nas je Simon peljal v šolo.V šoli sem odprla omarco in v njej je bil listek.
Na njem je pisalo:
Ej prasi** Ameriška pust naše fante pr mir.
Zaloputnila sem vratca omarce in listk jezno vrgla na tla.V drugem kotu avle sem zagledala Mayo in Emmo ki sta se mi smejale v glavo.Vedela sem da so to napisale one z Evo.Delala sem se kot da jih ne vidim.Točno sem vedela zakaj me sovražijo:
Ko sem prišla na to šolo so me vsi učitli takoj vzljubl in mam same dobre ocene, pa še nečakinja od Simona Cowella sm in to pomen da sem vsaj 50% bližje fantom kot druge punce iz naše šole.
Mimo mene je prišla punca. Tekla je.Potem je izza vogala prišla Eva in jo spotaknila.Punca je padla po tleh iz rok so ji padli vsi papirji in torba iz katere so se stresli svinčniki in zvezki.
J- Naj ti pomagam!
Punca- Hvala!
Jaz-Izvoli
Punca-Hvala.
Jaz- kdo si?
Punca- ime mi je Chelsea.
Jaz-Živjo Chelsea!
Zmotil naju je zvonec.
Vsi smo odhiteli v razrede.
12. april 2014
u168991
u168991
O,perfektno,če ne boš dala nexta človek te bom,...
13. april 2014
u151965
u151965
next
13. april 2014
nekšt + new reader
13. april 2014
Haha next zdle sorry ker je kratk sam sm na fonu pa čez 20 min morm it tko da

Stekla sem v razred.Vsedla sem se v klop zravn moje sošolke Anne. Iz torbe sem vzela zvezek za matematiko in ga odprla. Potem nam je učitlca začela razlagat neke računo ki smo jih mel za domačo nalogo.
Itak nihče ni naredu naloge tako da smo se vsi pogovarjal.
Naenkrat je do mene priletel listek na njem je pisalo: Piflarka pazi se!
Jezno sem pogledala nazaj in videla..
next
13. april 2014
Next+nova bralka
13. april 2014
u151965
u151965
next
13. april 2014
nekšt : )
13. april 2014
iiii hvala usem ker berete:*

3.del
*Deal with it!
Videla sem Evo,Mayo in Emmo.Zavila sem z očmi in raztrgala listek.Naredila sem sarkastičen nasmeh potem pa začela slediti pouku.Kmalu je zvonec oznanil konec prve ure.Pograbila sem knjige in odhitela iz razreda.Stekla sem proti stranišču.Vstopila sem.Na rečo to ni ravno obljuden prostor v naši šoli zato sem bila sama.Torbo sem vrgla na tla.Pogledala sem se v ogledalo.Po licu mi je zdrsela solza.Nisem vedela zakaj jokam.Nisem mogla opisati svojih čustev.Čutila sem jezo,sovražtvo in hkrati tudi srečo.Bilo je zelo čudno.To se mi je zgodilo drugič v življenju.Prvič je bilo ko sem bila stara 7 let in sem izvedela da se bosta mami oči ločila.Tega čustva preprosto nisem mogla opisati.Obrisala sem si solzo in šla do naše učilnice za angleščino.Usedla sem se na ta.Do učilnice je priteklo nekaj mojih sošolcev pri tem pa so se drli Anglaaaa!! Neee!!Dons sm uprašaan!! In podobno.Zame se niso niti zmenili.Name so zmetali svoje torbe in se usedli na klop v kotu.Izkopala sem se iz njihovih torb vstala.Potem je prišla učiteljica.Vstopili smo in se posedli.Tega predmeta sem se veselila še najmanj.Ne zato ker bi Angleščino sovraživa temveč zato ker sedim z Emmo. -.-
Emma

Iz torbe sem vzela knjige za angleščino.Potem je prišla učiteljica in nam povedala da moramo do jutri napisat spis o svojem najljubšem bandu/pevcu/pevki...
Potem je na tablo poklicala 3 učence in jih vprašala za oceno.Dva sta dobila 3 eden pa 4.Zadovoljni so se usedli.Začela nam je nekaj razlagat potem pa jo je prekinil zvonec.Vsi smo se začudili ker je smo mislili da še ni minila cela ura.Vzeli smo zvezke in se šli v jedilnico. Skoraj vsi so bili naročeni na šolsko razen: mene,Emme,Eve,Maye in ene random punce s katero se ne družm. Preden sm šla v jedilnico sem odložila knjige v omarco in odhitela za drugimi.V jedilnici sem se vsedla za prazno mizo z štirimi stoli. Zraven menese je usedla punca ki sem jo spoznala zjutraj-Chelsea
C-heii!
J-oi?
C-to sm js Chelsea od zjutrej se me ne spomnš?
J- aaaaa zdej vem,Heii
c-kako si?
J-dobr ti?
C-gre.
J-mhm
C-kaj maš za malco?
J-Aaam jabuk pa zapakirane kosmiče
C-a ti nisi naročena na šolsko malco?
J-ne.A ti si?
C-ne.
J-Kaj pa maš za malco?
C-aam solato z jagodami.
J-LoL!
c-ja vem čudn se sliš ampak je dobr.
J-no povej mi mal več o seb!
C- aam OK.Js sm Chelsea in živim v Londonu z očetom in mamo.Imam tri pol sestre ki jih nikol nisem spoznala ker vedno ko pridejo na obisk h mojmu-njihovmu očetu morem ostat v sobi zato jih nikol nemorem spoznt.Stara sm 16 julija bom 17. Zdej pa še tii!
J-Hmm OK. Js sm Siena stara sm 17 rojena sm 08.12.1996.
Mam dve sestri Amy in Emmilie.Živim v Londonu z mamo sestrama in stičevo družino.Prej sem živela v Californiji z mojo družino.Ko sem bla stara skor sedem let sta se moja starša ločila ker je moj oče varal mojo mamo in je imel že 6 letnega otrok z drugo žensko samo da tega nihče ni vedel.Niti on potem pa jo je enkrat srečal v parku in začela sta živet skupaj. No to je vse o men.
Ko sem končala zadnji stavek je Chelsea vstala rekla: Heh zlo čudna zgodba no zdej pa morem it adijo!
Pojedla sem do konca.Potem smo mel še 4 ure nato pa sem šla domov.Doma sem Trish rekla če gre z mano v shopping. Rekla je ja in šle sva se preoblečt. Oblekla sm:

in

Trish pa si je oblekla svoje najljubše kavbojke majco z napisom happy in črne all-starke.
Odpravile sva se v shopping.....
-In a vam je zgodba ušeč?
Ok adijo do srede al pa četrtka
14. april 2014
u151965
u151965
-Kaj se bo zgodil v shoppingu nmw
-Kaj je z Chelseo? nmw mogoče je na koga padla?
-In a vam je zgodba ušeč? Da zakaj sploh sprašuješ!
neeeeeeeeext!
14. april 2014
next
14. april 2014
1. no idea
2. she will fall in love ?
3. I don't like you story.I love it : D
next
14. april 2014
u168991
u168991
Men je tko všeč lalala;Pnexttttt
14. april 2014
Men je zelo ušeč,next
14. april 2014
hudo!!!! next!!! kwa pomen random punca al neki takega?
15. april 2014
heyyy!Neeext!!
Sorry ker mal zamujam :/ sam nism mogla na komp med tednomk sm mela dost dela z šolo.No zdej pa neeext!!
Aja Random punca pomen naključna punca al nekj.

4.Del
*You just gotta believe
Šle sva v Forever21,target,H&M,Takko,Taly Weijl....
Nism si kupla preveč Trish pa je domov nesla usaj 6 vrečk.
Kupla sm si:

in

Ko sva prišli domov sem iz kleti zaslišala:
I figured it out
Saw the mistakes of up and down
Meet in the middle
There's always room for common ground.......
Ta popoln glas me je začaral.Sploh se nisem mogla premikat.Zaprla sem oči in začela poslušati.
I see what it's like
I see what it's like for day and night
Never together
Cause they see things in a different light
Like us
They never tried
Like us......
Trish me je potrepljala po rami.Ustrašila sem se in zakričala.
Glasba je utihnila.
j-Ups.
T-wut?
j-nč hah
T-dej prid js sm lačnaa.
j-pa ti res skos sam na hrano mislš!
T-če pa najboljš kuhaš!
j-drgač ne
T-a lahko kej skuhaš plosiim?
j-ne
T-plosiiiiiim?
j-Okey no -.-
Šle sva v kuhinjo.Iz hladilnika sem vzela par stvari in začela kuhat.Med tem je Trish neki delala na telefonu.
ko sm končala sem pred njo postavila krožnik.
Oči so se ji zasvetile in planila je po hrani.
izgledal je nekak tko:

vzela sem telefon in jo snemala kako je.
Potem sem šla še jaz jest.
Ko sva pomili posodo sva se odplazili v mojo sobo.
Odprla sem računalnik in se prijavila na FB.
Prva stvar ki sem jo opazila je bla Trish-ina slika.
Na njej sem bla js ko sm ji kuhala kosilo.Zravn je pisal: Najboljša Kuharca<33 Siena.
Glavo sem obrnila proti Trish in jo jezno pogledala.Začela sm jo strelat z gumicami za lase.Pred obraz si je nastavila roke in se zvalila na tla.Na koncu sva se obe valjali po tleh od smeha.
Oh ne!Spomnla sm se da morm npisat spis za angleščino!
Vstala sem vzela puščico in zvezek.Začela sem pisat.Pisat sem začela vsaj 3 krat ker nikoli nisem bila zadovoljna.Končno mi je uspelo.Napisala sm.
One direction.
They are my favourite band because their songs describe all words that a girl wants to hear. I love them because of the perfection that obsessed us.Directioners.I was on their concert a year ago and their concerts are so energetic,so perfect that i can't even describe them...And to see them live i thought that i was gonna die when they came on the stage.So that's why I am theri biggest fan.
Odložila sm svinčnik in zaprla zvezek. Končno sem odprla še zadnjo škatlo ki sem jo imela od selitve.Na vrhu je bila stara slika mene,Amy,Emilie,mame in očka. Po licu mi je spolzela solza.Pomislila sem.Takrat smo bili še vsi skupaj.Srečni.Obrisala sem si solzo.Videla sem da je Trish na moji postelji zaspala.Vsedla sem se na svojo veliko okenjsko polico. Kolena sem stisnila h sebi in vzdihnila.Neka časa sem razmišljala potem pa sem vstala iz omare vzela brisačo in kopalke,si jih oblekla in odšla ven. Zaslišala sem zvok svojega iphona.Odklenila sem ga in videla eno novo sporočilo od.....
Vam je ušeč?
Lpo se mejte<33
18. april 2014
u151965
u151965
Kdo ji je poslal sporočilo? mogoče liam
Kaj je napisal/a? da jo ljubi
Vam je ušeč? itak!
neeeeeeeext!
18. april 2014
1.Zayn
2.Da ji more neki pokazat in povedat
3.Jaaaaa
4.Next
18. april 2014
next!!!!
19. april 2014
Next
19. april 2014
Next!

5.Del
*Broken hearted girl
Novo sporočilo od Kyle-a.
Oops.Nisem vam še povedala kdo sploh je to.To je moj fant.Ime mu je Kyle kot ste najbrž že ugotovil.Spoznala sva se prek moje sestre Amy.Njen sošolec ga je pripeljala na njeno zabavo za 21. rojstni dan.Povabu me je vn in ratala sva par.No zdej pa še njegova slikca.

Sorry k se nevid najboljš.
No nazaj h zgodbi.
Odklenila sem telefon in tapknila na sporočilo.
Ko sem ga prebrala mi je nasmeh takoj izginil iz obraza.
Telefon sem skoraj spustila na tla.Sesedla sem se na tla.Po licu mi je spolzela solza.Še enkrat sem pogledala na telefon.
Živjo miška.
Veš že odkar si šla v London sem ti hotu neki povedat.
Ahh sej še sam ne vem kako nej začnem.
Vem da ti je težko tudi meni ni lahko ampak mislm da morva it narazen.No veš spoznal sem drugo.Zaljubil sem se vanjo in...
Postala sva par.Hvala za use kar si storila zame.Res si mi polepšala lajf.Res si bla najboljša ampak nmorm več.Adijo rd te mam pikica moja.
Nisem verjela da je to sploh mogoče.
Brisačo in telefon sem odložila na tla in se vrgla v bazen.Hladna voda je objela moje telo.Ko sem pogledala iz vode sem se usedla na polico v vodi.Začela sem jokat.Obraz sem zakopala v roke.
''Si v redu?'' sem zaslišala glas za sabo.Zdrznila sem se in pogledala nazaj.Tam je stal on.
Obrnila sem se nazaj ker nisem hotela da me vidi kako jokam.Bil je on Zayn.Obrisala sem si solze in šla nazaj v globjo vodo.Naenkrat so se odprla vrata teraso in skozi njih so pritekli Louis,Niall,Harry za njimi pa je hodil Liam.Vsi so se pometali v bazen.Louis je spotaknil Nialla tako da je priletel na ploh sam pa je skočil na bombico.Harry se je v vodo vrgel na hrbet Liam in Zayn pa sta skočila na glavo.Priplavali so do mene in me dvignili.Nisem mogla da se nebi smejala.Potem se je odprlo okno in ven je pogledala Trish.Vsi smo pogledali gor in pomahali.Trish je zakričala in stekla po stopnicah dol.Ko je prišla dol je skoraj omedlela ko je zagledala fante.Ker je imela oblečene kopalke si je slekla majco in skočila v vodo.Začel smo so tunkat,skakat v vodo, se igrt razne igre.Zmotil nas je Simon. Vsedu se je na stol zraven bazena in nabil glasbo.Vrgu nam je žogo in začel smo igrt odbojko v vodi.Ob osmih so fantje rekl da morjo it domov.
Z Trish sva šle notr.Poslovile sva se.Trish je šla v sobo za goste js pa v svojo.Šla sm v kopalnco se stuširala in si oblekla pižamo...
20. april 2014
Neeext
20. april 2014
u151965
u151965
Neeeeeeeeeeeeext
21. april 2014
next!!!
21. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg