Forum

ѕм мaša ιn тo je мoja 4. zgodвιca. υpaм da vм вo všeč. ѕprejeмaм vѕaĸe poнvale ιn graje.

zelo ѕe pa prιporočaм тυd za predloge. (:

p.ѕ. ne вιт preveč ĸrιтιčnι, ĸer pač nιѕм neĸa pιѕaтlca aмpaĸ ѕι ѕ pιѕanjeм ѕaмo ĸrajšaм čaѕ. :*

To je zgodba o dekletu, ki se je zaljubilo v prijatelja. Nikoli ni vedela, v katero smer gre njuno razmerje, kajti bila sta neznanca in nato sta postala prijatelja. Bosta to ostala za vedno in bo ona trpela vsakič, ko ga bo gledala v objemu druge, ali bo ona tista, ki bo deležna njegovih objemov in poljubov?

Zgodbo boste lahko spremljali z njenega pogleda. Vsebovala bo veliko različnih občutkov. Od veselja do žalosti, od občutka varnosti do dvomov, od zaupanja vase do manj vrednosti, od sovraštva do ljubezni.

*One day,
someone will walk into your life
and make you see why it never
worked out with anyone else.*

☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽☁●▽

♡ zα zαčєтєк ρσтяєвυנєм νѕαנ Ƽ ηєχтσν σ∂ яαzℓιčηιн σѕєв. ρяσѕιм σgℓαšυנтє. σвℓנυвιм, ∂α ѕє вσм ρσтяυ∂ιℓα, ∂α ναм ηєвσ žαυ.
03. julij 2014
VSI BERITE KER VAM LAHKO POVEM DA BO NAJBOLJŠA ZGODBICA KAR STE JIH KDAJ VIDLI :'D hohohooho

neeeeeeeext :33
03. julij 2014
neeeeext *-*
ka tto na wattpadu tut pišeš ane?
03. julij 2014
Ja tud na wattpadu ja.

Barbi kak ti to veš.?? o.O ♥
03. julij 2014
nexttt :$
04. julij 2014
u151249
u151249
Maša ma novo zgodbico :3 Js vem da bo to ena prfekcija in se podpišem pod Barbi. Čim prej začni ♡ Neeeeexxxxxxxttttt :3
04. julij 2014
maša jaz vem vse x'd hahah vem da bo top, ker jo pišeš ti in vem da bo top, ker sem prva dva dela prebrala na wattpadu<3 hohoh

hvala za podporo sara<3 ahahahah
04. julij 2014
Super začetek
NEXT
04. julij 2014
u160233
u160233
Lepo, da pišeš tud tukaj. :*
NEEEXT!
04. julij 2014
next
05. julij 2014
Evo vm prvi next. Upam, da vam bo všeč. Ker sicer ni lih ff. al pa kej podobnga in ni neki velik dogajanja se men zdi...ampak upam, da boste preživel. : )

Posvečam pa ta neext čisto vsem, ki berete. MašaMaVasRada <3

"Holly to je James. James to je Holly," je rekla Emma in me predstavila svojemu dobremu prijatelju Jamesu. "Živjo Holly, lahko me kličeš Jim, če želiš." je rekel in se simpatično nasmehnil. "Pravzaprav me vsi kličejo Jim." Nasmehnila sem se: "Prav, Jim." Ponavadi sem zgovorna in me komaj ustaviš, da prideš do besede, danes pa sem samo tiho poslušala pogovor med Emmo in Jimom.

Pravzaprav sem bolj razmišljala o njem. Emma mi je veliko govorila o njem in vem, da ji je nekoliko všeč, čeprav tega ne bo priznala. Vedno je govorila, da je najlepši in najboljši. Ko sem ga tako opazovala se mi ni zdel nič posebnega. Nič na njem me ni pritegnilo. Ko pa sem ga poslušala se mi je zdel zabaven in vedela sem, da mora biti s svojim šarmom všeč kar nekaj dekletom.

Ampak ne, meni zagotovo ne bo všeč. Zame je popoln samo Liam in nihče drug. Čeprav ga gledam samo od daleč in le redkokdaj govorim z njim, sem vedno znova očarana nad njim, njegovimi čokoladno rjavimi očmi in prelepim nasmehom.

Nasmehnila sem se, ko se mi je pred očmi naslikala njegova podoba. "Holly si še tukaj z nama?" je moje sanjarjenje prekinila Emma. "Ja, ja seveda." sem ji nekoliko tečno odgovorila, Jim pa se je samo nasmehnil in v njegovih licih sem zagledala jamici. Waw, to pa je sexy, sem si mislila, ampak rekla nisem nič. "Greva?" je vprašala in pokimala sem. Odšli sva nazaj v šolo. Mimogrede, Jim hodi na sosednjo šolo in zato sva se odločili, da ga obiščeva med glavnim odmorom.

*Čez nekaj dni*

Holly zberi se. Liam ti ne more biti všeč. Zakaj? Ker ima punco. To je bil moj že neštetokrat ponovljen notranji monolog po tem, ko sem srečala Liama. "Holly, bi lahko prosim vprašala Jima, če sem mu všeč?" je kar naenkrat izstrelila Emma. Očitno sem motila. Priznala je, da ji je všeč. Dobro, ni bilo direktno, ampak saj ni potrebe po tem. "Ja seveda, daj mi njegovo številko." Dala mi je njegovo številko in napisala sem mu sporočilo.

Text from Holly to Jim:

Hey Jim : )

Nekaj te morm vprašat...

Holly

"Kaj si mu napisala?" je takoj name planila Emma in v tistem trenutku mi je zazvonil telefon.

Text from Jim to Holly:

Hey : )

Povej...

"Hoooooolly kaj si pišeta?" je že norela Emma in pokazala sem ji sporočila. "Zadovoljna?" sem ji rekla in se zlobno nasmejala. "Mu lahko zdaj napišem kaj me oziroma te zanima?" Emma me je grdo pogledala in pokimala.

Text from Holly to Jim:

Zanima me, če ti je mogoče moja in tvoja tečna prijateljica Emma všeč?????!? : P

Emma je strmela v moj telefon in me udarila, ko sem poslala sporočilo. "Vedel bo, da to zanima mene," je zagodrnjala. "Vedel bi v vsakem primeru, ker verjetno ni padel z Marsa in mu je jasno, da zanima tebe ne mene. To ve vsak idijot." sem rekla in zavila z očmi. Takoj zatem pa je zazvonil telefon. Pogledala sem sporočilo, ki sem ga dobro skrila pred Emmo.

ɴeхт.?
мɴeɴje?

ɢrαje, predloɢι, poнvαle.?

нope yoυ lιĸe ιт. ;** ﺕ
08. julij 2014
neeeeeeextttttttttttt :3
08. julij 2014
next
zakon zgodba
08. julij 2014
Prfektno je
Next
08. julij 2014
u160233
u160233
Seveda next, ti lol.
Popolno.
Hehehee, vse pohvale sveta.
Sorry, ker se mi ne da neki razpisat, pa saj sem se ti na Wattpadu.
NEEEEXT! :*
08. julij 2014
Doro ful next
08. julij 2014
u151249
u151249
Wow tole je popolno :*3 Kratko,ampak popolno.
Neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt<3
08. julij 2014
u136817
u136817
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ćim prej kr je tu popolnu
14. julij 2014
u151249
u151249
Ehm...bo kaj? haha
03. avgust 2014
nexttt
04. avgust 2014
nextala bom enkrrat v prihodnosti ampak vrjetn sele k pridm iz nemcije...kjer bom se 19 dni.
04. avgust 2014
SOVRAŽIM TE.
04. avgust 2014
oprosti Barbi sej vem da me mas ubistvu rada...lej sej bom vidla kako bom s casom pa kok bom kej sama da bom mela mir in tisino in bom dejansko lahk pisala....ampak zagotovo bom to nadaljevala...
04. avgust 2014
HAHAHAHAHAHAAHAHA je rekla da jo mam rada. optimistka<3
04. avgust 2014
ammm okay...pol pa ne. zdej sm pa uzaljena..
04. avgust 2014
you know i love you right?<3
04. avgust 2014
no. you say you don't.
05. avgust 2014
u151249
u151249
A nisi bla v Grčiji..? x'd
05. avgust 2014
hahaha ja Sara sm bla v Grciji 16 dni...pa sm prsla domov za 3 dni pa sm sla v Nemcijo 22dni..x'D
05. avgust 2014
na telih igrah se prou nč več ne dogaja.
a bi kdo nov next iz moje strani.???
25. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg