Forum
Odločla sm se da bom napisala eno zgodbo..upam da vam bo všeč..pa eni osebi je posvečena in mislim da ta oseba že ve kdo je :3

Zgodba se večinoma plete o paru, Matjažu in Juliji, ki se zaljubita že na prvi pogled. Ampak ju bo ločevalo nešteto ovir. Pa jih bosta lahko premagala?

Julija & Matjaž

Moje ime je Julija. Stara sem 20 let. Moje življenje je vse prej kot kakšna magična pravljica. Živim sama v manjšem stanovanju v centru Ljubljane. Preživljam se tako da delam kot natakarica v bližnji restavraciji. Plača ni kaj dosti velika ampak dobim ravno toliko da lahko plačam stanovanje in druge stroške ter da si lahko kupim hrano in druge stvari ki jih potrebujem. Z mamo in očetom nisem nikoli bila v najboljših odnosih. Vedno sta na 1.mesto postavljala mojo razvajeno mlajšo sestro Tino in v naši družini je vedno bilo veliko kreganja in vsi trije so krivili mene za vse slabo kar se je dogajalo. Ampak jaz sem jih imela rada, še vedno jih imam. Pri 18ih letih sem se odselila. Bilo je težko se osamosvojit, a sem mogla. Poleg šole, sem si mogla poiskat še delo zato nisem nikoli imela časa za počitek. To je trajalo 1 leto, potem pa sem končala srednjo šolo in od takrat naprej delam v tej restavraciji. Tam dela tudi moja 2 leti starejša prijateljica Maja. Ona mi je kot sestra in me vedno potolaži če se spomnim slabih dnevov. Kar pa se tiče ljubezni, pa se še vedno nisem zaljubila v nekoga tako močno da bi lahko bila z nekom. Pride kdaj v restavracijo kakšen fant in se mi nasmehne in jaz nazaj, ampak jaz sem mnenja da raje ne bom prehitevala in da ko bo prišel bo pravi, bo prišel.
''Julija že stotič ti rečem, pridi z mano. Morem izbrat poročno obleko in sama ne bom mogla, potrebujem te!'' je zavpila Maja v slušalko ob osmih zjutraj ko bi še najraje spala, saj je bil petek in sem imela prost dan. Maja je bila zaročena in je imela priprave za poroko, med drugim je potrebovala seveda tudi poročno obleko. ''Daj no Maja prosim te..Samo malo še.'' Sem zastokala. ''Pa saj veš da te potrebujem in potem greva k meni saj greva z mamo na kosilo in potem priprave za dekliščino. Me prav zanima kaj ste mi punce pripravile.'' Zasmejala sem se in počasi zlezla s postelje. ''Počakaj me spodaj, prav? Se dobiva na kavi.'' Sem rekla in že odložila slušalko ter se odpravila v kopalnico. Imela sem grozne podočnjake, tipično zame. Hitro sem se oblekla in se naličila, lase pa sem si spela v visok čop. Vzela sem torbico in ključe ter stekla dol. Živim nad kavarno torej si doma ne kuham kave ampak jo vedno spijem spodaj. Ko me je Maja zagledala me je objela in me je skoraj zadušila. Veliko ji pomeni to da grem z njo izbrat poročno obleko. Ko me je le spustila da sem lahko dihala sem stopila korak nazaj in sem začutila neke roke okoli mojega pasu. ''Kako sem te pogrešal, ampak kaj si si podaljšala lase?'' sem zaslišala nek moški in morem priznati da zelo prijeten glas. Hitro sem se obrnila in zagledala tistega moškega. Pogledala sva se v oči. Nekaj sekund nisem uspela spregovoriti ničesar, saj je bil tako neverjetno lep in oči so se mu svetile. Potem pa sem le nehala sanjarit. ''Kdo ste vi in zakaj me objemate?!'' sem vzkliknila, Maja pa se je iz neznanega razloga začela smejati. On se je prijel za glavo. ''Oh, oprosti. Mislil sem da si moja sestra. Ima enake hlače kot ti.'' Je odvrnil. ''Tipični moški izgovori da se lahko dotaknejo ženske.'' Sem rekla in zamahnila z roko. ''Ja Matjaž, Kaja še ima takšne hlače ampak las si pa zagotovo ni podaljšala.'' Je rekla Maja in jaz sem debelo pogledala, on pa se je zasmejal. ''Julija to je moj bratranec Matjaž, ki se je vrnil iz Španije in te je očitno zamenjal za svojo sestro Kajo.'' Mi je razložila Maja. Zakaj mi ni že takoj povedala kdo je?
04. maj 2014
Next
04. maj 2014
u161393
u161393
Next
05. maj 2014
Neeeekštkii!!!
05. maj 2014
Torej ime mu je Matjaž. Spet me je pogledal v oči in mi dal roko. ''Jaz sem Julija.'' Sem rekla in ga premerila od glave do pet. ''Kaj sploh delaš tukaj? Kaj ni Kaja rekla da bosta danes cel dan skupaj?'' ga je vprašala Maja, on pa je pokimal. ''Sem namenjen domov, šele zdaj sem prispel v Ljubljano ker je zaradi slabega vremena letalo imelo zamudo.'' ''Vredu, se vidimo. Midve greva po nakupih.'' Maja me je potegnila za seboj in Matjaž mi je pomahal. ''Zdaj pa vaju imam! Spogledovala sta se.'' Je zacvilila, jaz pa sem takoj odkimala. ''Kaj pa govoriš? Jaz bom samska do smrti.'' Sem rekla čisto resna, Maja pa je planila v smeh. ''Zagotovo ja.'' Je rekla v smehu in sedli sva v avto. Maja je vozila grozno. Ampak res grozno. Vedno me je bilo strah biti v avtu z njo. ''O moj bog poglej tvojo sestro!'' je zavpila ko sma parkirali pred shopping centrom. Pogledala sem proti koncu parkirišča in tam je stala Tina s svojim fantom. Lizala sta se kot da sta sama in vsi ljudje so se jima smejali. Upala sem da me ne bo opazila in me na srečo ni. Šli sva v trgovini s poročnimi oblekami. ''Waaaaaw!'' sem rekla ko sem videla eno prekrasno obleko. Do naju je prišla prodajalka in je pomagala Tini da je pomerila obleke, jaz pa sem ocenjevala katera je vredu in katera ne. Na koncu sva izbrali eno čudovito obleko. Sanjarila sem kako bi bilo če bi nekega dne tudi jaz bila tako zaljubljena da bi se pripravljala na poroko. ''Julija zdaj greva pa poiskat še tebi eno obleko.'' Je rekla in me zvlekla v bližnjo trgovino. ''Ampak Maja..Nimam denarja za to, si bom že sposodila neko obleko nekje.'' Sem rekla, ona pa me je samo pogledala in se zasmejala. ''Jaz ti jo kupim in ne želim slišati nobbene pripombe.'' Reče in mi že da v roke neko kratko roza obleko. ''Prekratka.'' Sem rekla in odkimala. Potem mi je dala v roke rdečo obleko, kratko malo nad koleni. Takoj mi je bila všeč. Šla sem jo probat in Maja je bila šokirana ko me je videla v njej. ''Prelepa si Julija. To je prava obleka zate.'' In res mi jo je kupila. Bila sem ji neskončno hvaležna. Nato sva šli v restavracijo na kosilo. ''Danes bo naša dekliščina trajala zelo dolgo tako da lahko prespiš pri meni.'' Je rekla, jaz pa sem odkimala. ''Si pozabila da jaz jutri delam? Nisem si vzela dopusta.'' ''Saj res, imaš prav..'' je rekla zamišljeno. Potem pa naju je pozdravil moški, že znan glas. ''Kaj pa vidve tukaj?'' Bil je nihče drug, kot Matjaž. Spet sem ga pogledala v oči. Izgubila sem se v njih. ''Je kaj narobe?'' me je vprašal ko je opazil da ga gledam čisto izgubljena. Še vedno nisem rekla nič. ''Juliji se blede od tvoje lepote.'' Je rekla Maja in se je začela smejati, Matjaž pa se je rahlo nasmehnil. Hitro sem umaknila pogled in grdo pogledala Majo, potem pa je moj pogled spet šel k njemu. ''Jaz…Morem na wc.'' Sem spravila iz sebe. Hitro sem vstala in on je stal pred mano. Prijel me je za ramo. Pogledala sem na svojo ramo in spet njega. ''Če je kaj narobe lahko grem. Nočem motit ženskih pogovorov.'' Je rekel bolj potiho da Maja ni slišala. ''Ne saj ne motiš. Preveč špagetov sem pojedla in me napenja.'' Matjaž se je zasmejal. ''Potem pa kar.'' Pokazal je na vrata od wcja. Šla sem noter in se pogledala v ogledalo. ''O moj bog Julija, katera punca bi rekla fantu da jo napenja? Resno Julija resno? Bravo.'' Sem rekla sama sebi naglas.
07. maj 2014
Hahaha, next
07. maj 2014
u161393
u161393
hahahahahahaha :'D, next please
07. maj 2014
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
13. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg