Forum
Hey vsem js pa masa sva se odlocile da skupaj napiseva eno zgodbo upava da vam bo usec

Jade Walker
Je manse postave, rjavooka, suha, ima res dolge rjave lase, zaščitniška. eksplozivna, rada klepeta po druzabnih omrezjih

Isabella Jackson
je srednje postave, rjavooka, ima srednje dolge lase, je zascitniska, rada pomaga, eksplozivna rafa klepeta po druzabnih omrezjih in se druzi z bff Jade

Harry Styles
je fant rjavih las in rad se zabava z svojim najboljsim prijateljem Louisom rad klepeta po druzabnih omrezjih

Louis tomlinson
08. oktober 2015
Louis Tomlinson
fant rjavih las in nebesko modrih oci rad se zabava in klepeta po razlicnih druzabnih omrezjih
upam da boste uzivali
aja sori k nisem napisala skupi sam mi je racunalnih zastehu hvala
08. oktober 2015
P.S.: njeni nexti bojo 1000000000000000000000000000000x boljši od mojih<333
08. oktober 2015
Hahha to ni res
08. oktober 2015

Jade Walker
"Prenevarno je! Sploh ga ne poznaš! Mogoče je kakšen čudak! Pa sej ti nisi resna!" je začel najedati moj oče. "Ampak dolgo se že pogovarjava!" zavila sem z očmi. "Žal mi je ampak mu kar sporoči, da ni šanse," se mi je nasmehnil. Grdo sem ga pogledala in stekla v sobo. Prijela sem prenosnik v roke in se prijavila na klepetalnico. Bil je online.
JakeCool: Hej!
Jade-Walk: Hoj!
JakeCool: In ti dovolijo?
Jade-Walk: Žal mi je ampak je "prenevarno"
JakeCool: Ampak... zakaj?
Jade-Walk: Sorry? Pa sej nism jaz kriva preprosto ne dovolijo!
JakeCool: Ampak dopisujeva se pa lahko?
Jade-Walk: Seveda! Itak ne bi zdržala brez tebe!
JakeCool: Jaz tud...
Jade-Walk: Kaj ...
JakeCool: Morava narediti načrt kako se dobiti naskrivaj!
Jade-Walk: Jake ne...
JakeCool: Mala good girl je tuki!
Jade-Walk: Nisem good girl ampak nočem zabresti v težave!
JakeCool: Kot želiš princeska!
In odjavil se je. Resno? Jake??? Kaj mu dogaja zadnje čase? On je moj internetni prijatelj... Nisva se še spoznala v živo...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harry Styles
Odjavil sem se. Zakaj mi ne zaupa? Presprosto moram jo videti! Zanima me kako izgleda... "Ha ha ha res si premislil načrt bro!" je Niall umiral od smeha. "Kaj?" "Si pomislil na to, da če te vidi bo vedela, da ti nisi noben Jake ampak si Harry Styles! Tisti pop pevec! Ne bo te obravnavala tako kot te je! Vrjemi mi!" je začel nakladati. "Nekako imaš prav... ampak moram jo videti!" sem rekel odločno in odšel v svojo sobo. "Louis?" na postelji je ležal Louis in se dopisoval s svojo prijateljico. "Odjavila se je!" je zaupil in vrgel prenosnik. "Ok calm down man!" potrepjal sem ga po rami. "Kaj je narobe?" sem prijateljsko vprašal. Po pravici povedano me sploh ni zanimalo!
08. oktober 2015
O shiiiiit dejta neext popolno jee omfggg aaa neext
08. oktober 2015
Bo next mybi ze dons alpa jutr oblubm
08. oktober 2015
omfgggggggggggggggggggg takoj nexttttttttttttttt to ni dobr.............to je POPOUNOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. oktober 2015

Isabella Jackson
Bilo mi je dougčas moja prijateljica se je verjetno prepirala z očetom glede obiska njenega prijatelja iz chata. Zazo sem odšla malo na računalnik, da še jaz malo poklepetam z prijateljem:
BellaJackson: Hey
LucasBrown: Hey!
BellaJackson: Kaj pocnes?
LucasBrown: Nič novega ti?
BellaJackson: Mah saj veš malo chatam.
LucasBrown: Če ti je dougčas bi lahko sla v kakšen klub kaj popit?
BellaJackson: Lucas prvič veš da nočem hodit po klubih drugič mi starši nebi dovolili in tretič ne bom šla kar nekam popivat s tabo!!!
LucasBrown: ampak saj bi sla samo tja malo pogledat zakaj mi ne zaupaš!
BellaJackson: Lucas prosim te nehaj ne bom zaradi tebe zabredla v težave
odjavila sem se in ugasnila računalnik.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Louis Tomlinson
Pogovarjal sem se z svojo prijateljico po chatu nikoli se mi ni zdela ravno prevč good girl ampak nekaj časa se tako čudno obnaša kot da mi nebi zaupala. Mislim saj se pogovarjava že en mesec. Odjavila se je sem zaupil in vrgel prenosnik ravno takrat je vstopil Harry uprasal me je kaj se je zgodilo in ovedal sem mu tudi on je meni povedal kaj se je njemu zgodilo mislim včasih res ne vem kaj bi toda edino z njo se mi je po chatu cool pogovarjati ker je zanimiva in prijazna in ni kot vse punce....
upam da se bo cim prej uredilo..
oh spet mi zvoni telefon moram iti.
09. oktober 2015
sori za pravopisne napake
09. oktober 2015
woooooooooooooooooooooooooooooowwwwwwwwwwwww to je popounooooooo
09. oktober 2015
Ooooh my fucking good
Faak popolno jee
Next!!!
09. oktober 2015
.... WAWWWWWWW
GOOD GIRL hahahahahahhaahhahaha
Waw res je hudoooo
NEXT HITRRRRRR
09. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
10. oktober 2015
Oki eva vam next
ωωωωωωωωωωωωωωωωω
Se vedno sem bila razburjena zzaradi Lucasa nujno sem se morala dobiti z Jade
poklicala sem jo po telefonu
JAZ: Halo Jade
JADE: Hey kako si?
JAZ: slabo bi se lahko dobili na kavi
JADE: ja seveda tudi jaz bi rada govorila s tabo
JAZ oki se dobiva cez pou ure v kavarni
JADE oki se vidiva
uredila sem se in odsla

obleka
make up
ter odsla v kavarno tam me je ze cakala jade
obleka

make up
usedla sem se knjej zaceli sva se pogovarjati o Jacku in Lucasu kako zelo sta se spremenila na zacetku ko sva jih spoznali sta bila res super in res sva se ujeli z njima sedaj pa si na vsak nacin zelita da bi naju videla ampak ne bova zabredli v tezave zaradi niju vsaj ne se ampak zdelo se nama je da sva se na nek nacin ne prijatelski nekaj vec cutili do niju ampak laj nama je sploh ne veva kaksna sta v resnici ok sva si rekli bova premislili o srecanju z njima a najprej bova odsle malo po nakupih da se malo sprosiva
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Louis and Harry
z Hazzo sva sse dogovorila da greva na neko pjaco saj sva si morala malo zbistriti glave ko sva bila v baru sva premisljevala kaj nama je da ju siliva u sracanja z njima ce tega noceta ce nebova nehala naju ne bosta vec zabavali s svojimi salami in izgubila bi zelo dobre prijateljice ki jih ne zanima le denar in izgled pac pa notranja lepota ko sva popila pjaco sva odsla ven bil je dez in se je slabo videlo kar naenkrat sva se zaletela v dve osebi.....
mnenja?
Kritike?
Upam da vam je vsec
14. oktober 2015
PS : slike se dobite
14. oktober 2015
Waaaaaw
Meje velik boljs pišeš kokr jz
14. oktober 2015
Ne pa ne haha ti bols
14. oktober 2015
Neeext
19. oktober 2015
Next pride jutr tko da ja upam da vam bo usec
25. oktober 2015
Aaaaaa
To je tok faking prfeeecttttt
Nexti kuuuuj
27. oktober 2015
next
27. oktober 2015
Oki dons pa res pride next ucer me ni blo doma tko da nism mogla oki dobite pa fulll bo napeto
27. oktober 2015
Oki koncno next
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Ko ava nehali nakupovati sva odsliven in je grozno dezevalo niti en meter se ni videlo
ko sva hofili po plocniku sva se zaleteli v dve osebi mislim da sta bila fanta a nista bila videti prevec dobre volje ceprav itak nisva prevec dobro videli ampak zaradi varnosti sva se hitro opravicili in stekli stran
doma sva se usedli za mizo in nekaj malega pojedli saj sva bili sestradani
Jaz sem nato vzela svoj prenosnik in se prijavila na chat saj sem svojega prijatelja ze kar malo pogresala najprej ni bil aktiven zato sem zavrtela nekaj glasbe in se enkrat za vsak slucaj preverila ali je prisoten na chatu in bil je ravno takrat je masa vstopila v sobo da bi se ulegla zraven mene s njenim prebnosnikom tudi njen prijatelj je bil prisoten zato sva se odlocile da narediva skupino nas stirih:
BellaJackson: hey vsem!
Jade-Walk: hey BFF
BellaJackson:hahaha kje sta zdaj vidva hahaha
JakeCool: hey jaz sem tuki hahaha jade a mene si pa kr pozabla haha
LucasBrown: hahah tudi jaz sem tuki kako si kaj bella moja
BellaJackson: dobro lucas moj
JakeCool: in dekleti sta ze kaj premislili o tistem predlogu da bi se srecali
Jade-Walk: seveda sva premislili
JakeCool:no in
Jade-Walk: odlocili sva se da.............
............
.......... .
............
..........
Se bova srecala z vama ce..
JakeCool: ce?
BellaJackson: ce midvi odlociva kje se bomo dobili
JakeCool: super ali je mogoce da se vidimo jutri????
BellaJackson: ammm okej na glavnem trgu v londonu ob treh oki?
JakeCool: ok
Bili sva presrecni da se bova videli z njima a vseeno naju je malce skrbelo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lou in Hazza
ko sva se zaletala sta se dejleti vsaj mislim da sta bili drkleti opravicili in odhiteli naprej ko sva prisla domou sva se zleknila na postelje in se prijavila na chat punci sta naredili skupino in ko sva izvedela da se zelita srecati z nama sva bila presrecna komaj cakam da se naredi dan in da bo ura tri popoudne da jih vidim a zacela so se mi postavljati nekatetra vprasanja
28. oktober 2015
neeeeeeext
28. oktober 2015
Neeeeeeeext
To je faking prfeect!
*O*
28. oktober 2015
Evo vam next upam da vam bo usec ceprov je kr neki
ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Ko svq se zjutraj z Jade zbudili je bila ura ze devet sicer je bilo to cisto obicajno za,naju ampak ne danes takoj sva se odpravili v kuhinjo da bi kaj pojedli saj sva bili sestradani mislim halo kdo pa ne bi bil hahaha napravili sva si zqjtrk ce temu lahko tako receva in pospravili za sabo nato sva se za nekaj trenutkov usedli nato pa hitro odsli v kopalnico da se urediva. Jaz sem si oblekla tole obleko

ven da nibog ve kaj ampak je bilo preprosto in udobno in nisem se zelela ze prvec newem kaj iztopati od vseh v mestu z najlepso obleko za bekoga ki ga v zivo se nisem videla
make up]
Jade pa si je oblekla to:

bila je podobnega mnenja kot jaz
njen make up pa je bil:
vem imeli sva enak make up ampak to nama je odgovarjalo
pocasi sva se morali vsesti v avto
----------------------------------------------------------------------------------
Lou in Hazza
zbudila sva se okrog pol sedmih saj sva morala iti na nekaj sestankov in intervjujev nato pa sva okoli pol enih prisla domov in se oblekla pocasi pa sem se zacel sprasevati in hazzo vprasal kaj ce naju bodo spoznali ali pa naju bosta oni dve spoznali
Takrat se je tudi harry prestrasil ampak sva vseeno odsla in se poskusala obnasati kar se da neupadlivo
-------------------------------------------------
Ko sva prisli na trg je bil ta zelo poln in ura je bila petnajs do treh in zaceli sva se sprasevati kako ju bova prepoznali zato sva jima napisala da bova stali pri nekem kipi

slika je simbolicna
ko sta proti nama zacela korakati dva fanta in se nato ustavila ter rekla sta vidve Jade in Bella sem bila v nebesih oba sta se predstavila in ko sem zagledala louisa sem bila v nebisih bil je tako cudovit imel je prelepe oci lase vse na njem je bilo prfektno tudi Jade je tako me nila o Jakue-u zanjo je bil to najbolj popoun fant in jaaa mislim da sem se zaljubila
--------------------------------------------------------
Lou in hazza
ko sem ju spoznal da sta to onidve in katera je Isabella sem se noro zaljubil ona ja bila najbolj popoun clovek na svetu njeni lasje so plapolali v vetru in njene oci waw
hazza je rekel da je bila Jade res najlepsa mislim njen stil kako ima lepe oci. Lase vse komaj sem poziral slino je dejal zato sem moral prekiniti tisino in vse sem povabil na pjaco
Upam da vam je vsec
mnenja
kritike
kaj se bo zgodil?????
29. oktober 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg