Forum
u128261
u128261
нєℓℓσ.ι'м gσηηα ωяιтє α ѕтσяу αвσυт gιяℓ,ωнσ мєєт α ρєяƒєcт вσу.ℓєт'ѕ ѕтαят!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Žiujo!Sem Caroline Rose Robinnson.Sem iz New Yorka.Stara sem 16 let in hodim na drednjo umetnišo šolo.Na njej nisem najbolj popularna.Zelo rada rišem.Imam najboljšo prijateljico Cristine Amy Cole.Je moja sošolka.Na šoli je kar veliko lepih fantov,vendar jaz še vedno čakam na pravega.Lisa Emely Carton je punca,ki mi že od nekdaj povzroča preglavice.Je 1 leto starejš od mene in vedno se iz mene norčuje.Včasih jo imam pa res dovolj in takrat jo mahnem po gobcu.Zaradi tega sem že velikokrat pristala v ravnateljevi pisarni.Ampak vedno se izvlečem.
Jaz:
[img]https://data.whicdn.com/images/57660235/image_large.php[/img]
Cristine Amy:

Lisa Emely:

"Rose,vstani in pojdi v šolo!!!"se mi je na uho zadrla mami."Ja saj že grem!"sem se zadrla.Vstala sem in odšla po oblačila v omaro.Nato sem odšla v kopalnico,kjer sem se oblekla.

Naličila sem se in svoje dolgle lase sem si skodrala.Nato sem odšla v kuhinjo,kjer sem pojedla zajtrk.Bil je okusen.Nato sem se še obula svoje all-starke.

Pograbila sem nahrbtnik in se peš odpravila v šolo.Mesto je bilo že navsezgodaj zelo hrupno.Kmalu sem prišla do šole.Pred vhodom me je ža čakala Amy.Objeli sva se in odšli noter.Prvo uro smo imeli matematiko.No na začetku ure nam je še profesor Collins predstavil novega učenca.Ime mu je bilo Mike Henrick.Bil je tako lep.Res potem še cel pouk nisem morala odvrniti oči od njega.Cele odmore sem ga opazovala in to je seveda opazila tudi Lisa.Na silo ga je poljubila,on pa se poljubom sploh ni upiral.Ko sta "končala" sem se odpravila domo.Tudi od Amy se nisem poslovila,v glavi sem imela le to,kako ga bom dobila.Prišla sem domov.Pozdravil sem mami in odšla v sobo.Takoj sem se vpisala na facebook in mu poslala prošnjo za prijateljstvo.

Nextam!?
06. april 2013
u128261
u128261
Mike:

06. april 2013
next!
06. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg