Forum
u195986
u195986
══════════════════❄══════════════════
Ʋαмριяנι. Krasna a zastrašujoča bitja. Po pokolih v preteklosti, so dolga desetletja ostali skriti v sencah, za ljudi so postali le liki v knjigah ali filmih. Izmišljena bitja. Na nek način imajo prav res so, vsaj takšni kot so ponavadi prikazani. Pošasti, ki se bojijo sonca, česna in križev ter spijo v krstah. V resnici so prečudovita bitja, s porcelanasto kožo in popolnim obrazom. je pa res, da
obstajajo tudi tisti pošastni; tisti, ki izgubijo nadzor. Ampak ti so hitro pokončani.
Verjetno vas zanima kako vse to vem. Z njimi sem nekako vpletena vse moje življenje, vsaj tisti del ki se ga še spomnim. Sem Angeline Caliix. Že od nekdaj sem želela postati vampir. Že od prvega trenutka v mojem življenju, ki se ga spomnim. Že od prvega trenutka, ko sem
zagledala ηנєgα.

JAZ:

20. julij 2015
omg vampirji!! *OO* nujno next! ;3 to bo še zanimivo! *___* komi čakam
20. julij 2015
Neeexxxttt
20. julij 2015
u195986
u195986
Kako se je vse skupaj sploh začelo? Z mojim prvim spominom. Takrat sem bila le še otrok. Bila je hladna noč, z neba so padale drobne snežinke. Nekaj jih je pristalo na mojih škornjih, medtem ko sem jih z začudenjem opazovala za svojim hrbtom zaslišim hripav glas: ˝Kaj pa delaš punčka. Naj pokusim nekaj tvoje krviiii!!!˝ Po licih so mi začele tečt solze.

Zaprla sem oči in čakala na bolečino, ki pa ni nikoli prišla. Odprla sem oči in videla dečka, ki ni bil kaj dosti starejši od mene, kako pritiska nohte globoko v vrat njegove oči pa žarijo rdeče. ˝Bitja kot si ti so sramota za našo vrsto.˝ po tem ko te besede zapustijo njegova usta moškega trdno prime za vrat in ga vrže na desno. Potem se obrne proti meni in mi ponudi roko ˝Si vredu? Ti je kaj naredil?˝me vpraša t toplim nasmehom na obrazu. Njegov plašč je bil prekrit z krvjo, a se ga nisem bala. Počasi sem stegnila roko in mu segla v dlan. On pa me je nežno povlekel proti sebi in me stisnil v objem.
Peljal me je k nekemu moškemu po imenu Cooper, ki je postal moj novi oče. On mi je dal tudi ime. Angeline. Rekel je, da je to ime izbral, ker sem ga spominjala na nekega angela, ki ga je nekoč poznal. Decku ki me je rešil je bilo ime Nathaniel. meni pa je dovolil, da ga klićem Nathan. Redno me je obiskoval in ko je odšel sem že komaj čakala, da spet pride. Bil je moj edini prijatelj. A to se je spremenilo...
JAZ:

MOŠKI:

NATHANIEL:

COOPER:

Že dve leti sem živela z očetom. Nekega dne je šel po opravkih in ko se je zvečer vrnil je s seboj pripeljal bledega dečka zavitega v odejo. ˝Angeline, to je Chase Blake. Njegovo družino je ubil zlobni vampir. Poskrbi, da se bo tu dobro počutil˝ Pokimala sem in se obrnila proti Chasu. ˝Pridi z mano.˝ sem nežno rekla nisem ga hotela prestrašiti. Šla sem v kopalnico in v kad spustila vročo vodo in iz predala pod umivalnikom vzela krpo. Pogledala se Chasa ˝Zdaj te bom odgrnila, prav?˝ sem vprašala. Brez odgovora. Odejo sem počasi potegnila z njegovih ramen in oči so mi skoraj padle iz jamic. Krpo sem pomočila v vodo in začela čistiti njegov krvavi vrat.

CHASE:

Ko me je Nathan naslednjič obiskal sem z Chasom in očetom ravno večerjala. V tistem trenutku, ko ga je Chase zagledal je pograbil nož in ga zasadil globoko v Nathanovo roko. Medtem pa kričal ˝Umri vampir!!!!˝ Nathan ga je nežno porinil vstran od sebe ter nož potegnil iz svoje roke. Ni bil jezen. Chasa ni poskusil napasti. Le obrnil se je proti meni in rekel: ˝Oprosti. Mislim da sem prišel ob napačnem času˝ In je šel.
Jezno sem pogledala Chasa ˝Kdo pa misliš da si?!?!?! Zakaj si to naredil?! Kaj je narobe s tabo? Samo zato ker si imel slabo izkušnjo z vampirji ti to ne da pravice, da odločiš, da so vsi zlobni!!!˝ sem kričala. V solzah sem stekla v svojo sobo.

Tisto noč nisem dobro,zato sem se odločila da bom šla po kozarec mleka. Ko me je od kuhinje ločil le še en vogal se zaslišala očetov glas. ˝Chase vzami jih. Lhko ti pomagajo...˝ Pokukala sem iz za vogala in videla kako je Chase vrgel pladenj, ki ga je oče držal.
20. julij 2015
Neeext! <33
Poznej preberem *w*
20. julij 2015
omg, kok dobro pišeš!!! *_* blood!! *OO* Čak, kaj pa se je zgodlo z njenim pravim očetom?? ker zdj ma novega očeta piše ;** pa mame nima več?? ;* nujno nexti, komi čakam, ka se bo zgodil no!! *w* Ti maš talent za pisanje res! *.*
20. julij 2015
Neeexxxttt
20. julij 2015
u195986
u195986
ℛσcκ. najprej hwala <3 Z njenim pravim očetom pa je tak da se ga ne spomni-njen prvi spomin je ko jo Nathan reši in jo pelje k Cooperju.
Next bo ko pridem nazaj z morja <333
24. julij 2015
next
24. julij 2015
jeej, komi čakam. + ja, razumem ja
24. julij 2015
u195986
u195986
jutri bo next. pinky promise
05. avgust 2015
Next
30. oktober 2015