Forum
u126965
u126965
~тα ғғ. вı мσɢυ вıт zαмε σɔ пıνεƨ (smeškoo)
~αмρακ вσνα ƨκυρεı ρıƨαʟı. тκσ ɔα тα ғғ. נε ρσƨνεčεп м-ε-п-ı.﹗ ;ЗЗ
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. DEL~Ellen
"Anna! Anna!" Vstopila sem v najino stanovanje. Anna je pritekla po stopnicah. "Ja kaj ti pa je?" Pred nosom sem ji pomahala z letalskima vozovnicama. "V london greva, bitch!" Sem ji rekla in začeli sva skakati od veselja in plesati po stanovanju. "Čakaj, čakaj! H komu pa greva?" Začela sem se smejati. "H mojemu bratrancu. Harry-ju."
Letalski vozovnici sem spravila v torbico 'za vsak slučaj' in z Anno sva odšli na sladoled. Prehodili sva skoraj cel Miami. Ko sva se usedli na neko klopco v park. "Kdaj pa je letalo za London?" Je vprašala Anna. Potegnila sem vozovnici iz torbice in prebrala; "Jutri ob devetih." Anna je nejevoljno zavzdihnila. "To pomeni, da morava vstati od šestih." "Točno tako lenuhinja." Zasmejala sem se in odšli sva pakirat.
Premišljevala sem, če morava z Anno res vzeti *vse* s sabo. Imava veliko oblek in tega... Anna je planila v mojo sobo. "Kaj boš oblekla za jutri?" Razgledala se je po moji sobi in oblekah na postelji. "Tele kratke hlače in majica izgledajo super!" Nasmehnila sem se in jo peljala ven iz sobe. Pogledala sem obleke,ki mi jih je pripravila na mizo. Prav, bom pa tole oblekla. Ura je bila že enajst zato sem se spravila brat HP-ja in potem spat.
Vstala sem in se odpravila v kopalnico. Umila sem se in naličila, ter še enkrat pogledala, če sta vozovnici še v torbici. Pomirila sem se. Bili sta tam. Oblekla sem se v oblačila, ki mi jih je izbrala Anna.

Anna je v jedilnici najinega majhnega stanovanja jedla kosmiče. Pridružila sem se ji. "Pripravljena?" Me je vprašala. Samo pokimala sem. Poklicali sva družinico,ki naj bi odkupila stanovanje in se z taxijem odpravili na letališče. "Anna, če stopiva na letalo ne bo poti nazaj." Sem rekla in jo pogledala. "Vem." Je rekla in z težavo spravila svoj kovček na tekoči trak. "Mislila sem že, da ne boš hotela iti." Sem rekla in še sama spravila kovček na trak. "Se hecaš? To je London! Kako ne bi..." Stopili sva na prosto. Zagledala sem belo letalo in pred njim tablo: 'From Miami to London' Pomignila sem Anni in skupaj sva stopili v razkošno polno letalo. Našli sva svoja sedeža in se usedli. "Zdaj sem zakaj je bilo 120€." Mi je šepnila Anna in iz nahrbtnika potegnila Iphone 5. Jaz pa Ipod.
Pristali sva v Londonu in se z taxijem odpeljali do stanovanja mojega bratranca...
NEXT.!?
Nexta Nives <33.
23. marec 2013
next
23. marec 2013
u126965
u126965
omfg ko pride Nives goor nexta, vi pa dejte čimveč nexoou priznajte da je slabo.!
23. marec 2013
u89857
u89857
Neeeext
23. marec 2013
u126965
u126965
anaaaa :*
23. marec 2013
u89857
u89857
;*
23. marec 2013
u126443
u126443
neeeeeeeeext pa raje več opisuj čustva pa dogodke
23. marec 2013
u126965
u126965
omfg nimam poma ann.
23. marec 2013
Neeext
24. marec 2013
u126965
u126965
Nives mora nextaat.
24. marec 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeext!
24. marec 2013
u126498
u126498
next
24. marec 2013
u126965
u126965
Ok, očitno bom pisala sama. tu je že 2. neeext. ta next je za use ki berete, čeprav vas je saam 5...
2.DEL~Ellen
Pristali sva v Londonu in se z taxijem odpeljali do stanovanja mojega bratranca. Bila sem ZELOO živčna in sem ga klicala že več kot 10-krat-on pa nič. "Pa daj no umiri se ženščina! Stoposto ima izklopljen telefon!" Mi je že več kot petkrat rekla Anna. Ko se je taxi ustavil pred veliko hišo sem samo zgrmela ven in zvonila kot nora. Bila sem PREPRIČANA da bo odpru Harry in ga bom nadrla kot še nikoli, tokrat brez usmiljenja. "Ha..." Vrata so se odprla in že sem začela kričati. Na vratih je stal PRELEP *W* blondinec s prelepo vrsto belih zob (nasmeh x'd) na katerih je počival zloščen zobni aparat. "Ti si verjetno Hazzina sestrična." Še enkrat se mi je nasmehnil in me povabil notri. Anna se je opotekla in odrinila blondinca z vrat. "DAAAAAAAN USI." Je takričala in si slekla jakno. "Tukaj pa mate res...vroče..." Je zavzdihnila in mi porinila jakno v roke. "Anna! Pomiri se..." Sem ji šepnila. Nazaj mi je rekla nekaj o dobrem vtisu, ampak je nisem popolnoma slišala saj je po stopnicah prišel Harry. "HARRY! ZAKAJ SE NE JAVLJAŠ NA TELEFON!?ŽE CELO JUTRO TE KLIČEM!" Samo nerodno se mi je nasmehnil in potegnil telefon iz žepa. "U sorry...vcerjetno sem imel...aja nastavljenega na tiho...upssi" Blondinec je pomolil glavo nad telefon. "Uau! Ti si pa ustrajna. hahah" Harry ga je odrinil stran. "NIALL!" omg kero popouno ime... Harry je komaj zdaj opazil Anno.."Aja to je pa ta tvoja najlep...aja prijateljica ja..." Anna je vstala in mu pomolila roko. "Anna." Mu je rekla in se mu prijazno nasmehnila tako,da se je Harry dobesedno začel topiti. Niall me je povabil v kuhinjo. Začel je nekaj brskati po omarah. "Si žejna?Lačna?" Me je uprašal. "No..." Obrnil se je k telefonu. "KDO BI JEDEL PICOOOOOOOO!?" Po stopnicah so prišli še trije fantje. "Jaz Nialler!" "Lou tudi pico jedu!" "Tudi jaaaaz!" Niall je torej naročil pico in kmalu smo se usi basali za mizo, s tem, da sva jaz in Niall sama pospravila celo pico, ostali pa niti pol ene, tako sva jaz in Niall pojedla še polovico njihove..."Kam gremo danes?" Je uprašal Zayn. "Raje bi o tem kaj bo jutri za kosilo..." Se je oglasil Niall in Lou je glasno rignil. "LOU!" smo rekli vsi hkrati in se začeli smejati. "Resno!?" Je dodal Lou. Liam je predlagal, da bi gledali Harry-ja Potter-ja. Ampak smo imeli manjši problem, saj je njihov kavč kolikor toliko samo za pet ljudi x'd. "Anna lahko sedi v mojem naročju brez problema..." Je rekel Harry. Jaz sem že hotela iti v kuhinjo po stol, ko mi je Niall zaklical. "Ej Ellen ni problema. Ti lahko sediš v mojem naročju. Če hočeš..?" Mislila sem, da me bo kap. "S-Seveda..." Pogledali smo Ognjeni kelih po Zaynovi želji. Potem smo bili usi takoooooooooooooooooooooooo zaspani, ampak smo morali rešiti še problem s spalnicami, namrač od petih spalnic je v vsaki samo ena zakonska postelja. Harry je kakor vsem znano Anni rekel, da lahko spi v njegovi. Jaz sem rekla Niallu, da lahko spim na kavču, ali pa na stoli v kuhinji, ali pa da sploh ne spim, ampak mi je rekel, da ni problema in da gre on spat na kavč. Čez pol ure pa se je Harry spomnil, da bi lahko kupili večji kavč in je poklical nekam in so rekli, da moremo kavč zložiti in, da ga bodo prišli jutri iskat. Tako je Niall rekel, da lahko spim z njim v njegovi sobi.

NEXT.?
30. marec 2013
u30718
u30718
next
30. marec 2013
u126965
u126965
omg Igi <333333333
30. marec 2013
next!!!!
30. marec 2013
u126965
u126965
nevem če bo danes še en next...
30. marec 2013
u89857
u89857
Neext!
30. marec 2013
u126965
u126965
rees nevem, če bom dala danes še en neext...ne da se mi a bii.?
30. marec 2013
u127721
u127721
nextt!!!!!
+ nova bralka fuuul dobra zgodbicaa!!!!!
31. marec 2013
u84822
u84822
Neeeeeeeeeeeext!!
31. marec 2013
u126965
u126965
Fhoolj vam hvala useem ki berete <333 Next za mojo ženkoo Piko in use nove brauce :* upam da bo ta zgodbica dočakala kr neki 'poglavij',če loh tako rečem in mogoče 2. del...
(ριααα™ ~hvala da tako misliš :*)

3.DEL~Ellen
Tako je Niall rekel, da lahko spim z njim v njegovi sobi. Soba je bila PRELEPA *_*. Posteljnine so bile modre in stene bele. Imel je kake štiri bele omare in svojo kopalnico *w*. Preoblekla sem se v pižamo. "Ej, če hočeš lahko zamenjam rjuhe..." "Ne, saj je vredu." Zlezla sem pod rjuhe. Niall se je preoblekel. Nisem vedela, da bo spal brez majice xđ.! Niall je še ugasnil luči in še sam zlezel pod rjuhe. Jaz nisem mogla zaspati. Obračala sem se po postelji dokler me ni Niall vprašal,če imam črve v riti x'd. Rekla sem mu, da ne morem spati, sam je priznal isto.Potem sva se začela pogovarjati o tem kaj sva počela preden sem jaz prišla v London. Jaz sem po kakih dveh urah useeno zaspala in Niall verjetno tudi. Zjutraj se nas je vseh sedem komaj zbasalo za mizo,da smo pojedli sendviče. Potem se nismo mogli zmeniti kaj bi počeli. "Gremo na plažo x'd.!!" Je predlagal Harry. Ker nihče ni predlagal ničesar pametnejšega smo potem odšli na plažo. Ker nas je bilo sedem smo morali iti z dvemi avti. Anna, Harry, ki sta najverjetneje že bila par, saj sta se nonstop cmokala pa to..torej Anna, Harry, Zayn in Louis so šli z enim avtom, jaz, Niall in Liam pa z drugim. Liam je vozil Niall je sedel poleg Liama jaz pa odzadaj.Tako smo se začeli pogovarjat...
E-Ellen N-Niall L-Liam
E- "Am, čaki a mi gremo na navadno plažo? Potem se vi SPLOH ne boste kopali fantje..." L-"Ellen presenečene boš..."
E-"Presenečena zakaj?"
N-"Privat plažo imamo. Pač samo za nas..."
L-"Hudo ane.?"
E-"Kull..."
Preden smo se odšli kopat smo odšli še na sladoled...Harry in Anna sta pred vsemi še oznanila, da hodita. Vsi smo jim čestitali in Harry nam je plačal še pijačo. Potem pa smo se dokončno odšli kopat. Blo je res ful kul *_*. Tunkali smo se, skakali, se špricali. Najboljše pa je bilo, ko sta Niall in Lou potunkala Harrya,da si je zmoču glavo (lase) in ga je skoraj pobralo od jeze in sta mogla Lou pa Niall bežat po celi plaži xđ. Harry je potem predlagal,da bi prespali na plaži, saj imajo nekje spravljene šotore. Dokler so šli ostali po šotore me je Nial uprašal, če bi šla na sprehod. "Nekaj ZELO pomembnega ti morem povedati..."

NEXT.!?
Vm je všeeč.?
Kaj mislite,da bo Niall povedal Ellen.?
a)Povedal ji bo, da se seli.
b)Povedal ji bo, da je spoznal punco,ki mu je všeč.
c)Povedal ji bo, da je njegova najboljša prijateljica.

USE BOSTE DRUGAČE ZVEDLI V NASLEDNJEM DELU...
31. marec 2013
u89857
u89857
Ja mi je všeč
c)
Neeext
31. marec 2013
u57082
u57082
Jaaa.
B).
Neeext.