Forum
u104636
u104636
Moje ime je Sarah in živim v New Yorku.Imam supr prjatle in to so:Lissa,Alexa,Mike in Luke.
js

------------------------------------------------------------------
Lissa

---------------------------------------------------------
Alexa

Mike

Luke

21. avgust 2012
next zame ko sem prva bralka
21. avgust 2012
u104636
u104636
Nextam zdele
21. avgust 2012
jssssssssssssss
21. avgust 2012
u104636
u104636
Živim sama v svojem stanovanju.Moj oče živi v L.A.ju zato se malokdaj vidiva.Nimam mame in sm edinka.Stara sm 18 tko kt vsi moji prjatli.Lke in Mike sta fanta od Lisse in Alexe sama pa nimam fanta.Lissa in Alexa sta tut full nore na 1D sama pa nisem najbolj navdušena nad njimi saj jih sploh ne poslušam.

Bilo je po šoli ko smo se z Lisso Alexo Lukom in Mikom zbral pod enmu mostu kjer se vedno zberemo.Začeli smo risat grafite in se medtem malo pogovarjali,potem pa je Alexa začela nakladat o 1D.Kok mi je šlo to naživce!
Alexa-A Js-J Lissa-L Mike-M Luke-Lu

A-Ej Lissa a veš da na eni spletni strani loh zadanš 1 tedn z 1D!
L-Kwaa kje kuko
A-Nevem kuko se že točno imenuje ta spletna stran ampak vem da jim morš napisat mail pa dodt telefonsko da če zadanš da te pokličejo.
L-Omg si predstavlaš da zadanm
J-Ne(rečm potihom)
L-(pogleda me z jeznim pogledom)
J-Kwa sj ti sam odgovorim (takrat se Luke in Mike potiho zasmejita,Lissa ju pogleda z obijalskim pogledom)
Potem Mike zasliši neke korake ki hodijo proti nam
M-Šittt en gre
Lu-Alexa posprav hitr spreje
Alexa pospravi spreje potem pa hitro odhitimo v gozd zravn mosta.Spet smo sazlišali korake ki hodijo za nami in so čim bolj glasnejši in hitrejši.Opazila sm neko votlo deblo in se skrila vanj.Luke me je videl in mi sledil.Skrila sva se v deblo in bila čisto tiho saj so se koraki približevali deblu.Kmalu so se koraki odaljili in z glavo sm pokukala vn.Bil je policaj.Uff še dobro da sm se mu izognila ker čene bi dobila kartoteko.Ko sm hotela odditi me je Lukova roka ustavila in me obrnila proti njem.

a) Se bo med Sarah in Lukom kaj zapletlo?
21. avgust 2012
u104636
u104636
Ej sorri ker šele zdela nextam mogl smo it v BTC
21. avgust 2012
ok aneda da neboš nehala pisat zgodbe pa čeprav sm js berem
21. avgust 2012
u104636
u104636
V tistem trenutku me je poljubil.Naredil je veliko napako in tudi js sm jo nrdila ker sm mu poljub vrnila.Njegove mehke ustnice so se zlile z mojimi in iz tega bi nastal strasten poljub a sm ga odrinila stran.
Lu-Oprosti Sarah
V tistem trenutku sm ga prekinila
J-Ne Luke ne nočm da Lisso varaš in kaj šele da jo varaš z mano!Da nikomur niti ne pisniš o tem!!Vsa jezna sm odšla iz gozda kjer so naju čakali drugi."Kje je Luke ?"Me upraša Lissa vsa zaskrbljena."V gozdu"Ji zamrmram in grem domov."Kako sm mu lahko vrnila poljub"Sm se v mislih spraševala.Prišla sm domov,vrgla torbo v kot in se še sama vrgla na posteljo.Takrat so mi pritekle solze iz oči."Kako sm mu lahko to pustila!"Sm se v mislih jezila nase.Da bi na to pozabila sm šla na fb.Alexa me je takoj šla napadat z uprašanji kaj se je zgodilo da sm tako jezna.
Pogovor
J-Js A-Alexa
A-Kaj je stabo da si tok jezna kaj se je zgodil v gozdu?
J-Nč ni blo
A-Dej no k vem da neki skrivaš
J-Ej vsega pa tut ne morš vedt!!!
A-Sarah pomer se no ej a bi mogoče pogledala tale link:----/---(---)----//---
(Kliknm na link in vidm tisto spletno stran in vidm da je to tista nagradna igra za 1 tedn z 1D.Prebrala sm navodila in videla da je to že nasledn tedn.Mogoče se bi pa prjavla ker pol bi vrjetn Lissa pa Alexa pozabile na tist v gozdu pa še takrt pišemo teste pa bi se jim loh izognla,ampak seveda če bi zadela.)
J-Joj no Alexa sj veš da se ne bom prjavla (Sm ji napisala da nebi zgledal sumljivo)
A-Pol mi pa povej kaj se je zgodil v gozdu???
J-Prov ampak niti enga uprašanja več o tem prov!?
A-Oki OMG zdej bo zgledal toka da si postala njihova fenica haha
J-Ej!To loh poveš sam Lissi pa nubenmu drugmu OK?
A-Ok no!
Tko se je najin pogovor končal js pa sm izpolnila prijavnico za nagradno igro.Bil je petek in minila je sobota dons bo vrjetn poklical izžrebanca za nagradno igro"sm si rekla v mislih in šla na mail.

a)Bo Luke komu izdal za poljub?
b)Bo dobila Sarah kakšno sporočilo na mailu?
21. avgust 2012
u104636
u104636
Ne
21. avgust 2012
prosi mzame morda bo pa nekdo ko boš končala z pisanjem začev brat *___________*
nexttttttttttttttttttttttttttt
21. avgust 2012
u104636
u104636
Že pišm že pišm
21. avgust 2012
yes
21. avgust 2012
u104636
u104636
Pogledala sm na mail in zagledala sporočilo od nagradne igre.

Čestitamo,
zadeli ste en teden z One direction!
V roku enega dneva...

Z odprtimi usti sm buljila v računalnik.Bila sm tako srečna a ne zaradi njih ampak zaradi Lisse,ker kaj če je Luke komu povedal za tisti poljub se ji bom vsaj lahko izognila.Ampak kako bo šele ko bom bila pri njih!!Ojooj na to sploh nisem pomislila.Sigurn bodo pričakovali kakšno fenico nepa mene!Ojoj v kaj sm se spustila!"Sm premišljevala."Ah"Sm zavzdihnila."Za frende se morš včasih tut žrtvovt"Sm rekla naglas.Odločila sm se da Alexi in Lissi pošlm sporočilo o tem.Poslala sm jima SMS in čakala na odgovor.
J-js L-Lissa A-Alexa
L&A-OMG SARAH!!!Blagor!!! Veš kok sva ti fouš!!!!Jutr greš ne?!!!M
J-Jp
L-Ampak Sarah kuko si se sploh odločila za to a si postala fenica al kaj!???!!!
J-Ne nism njihova fenica sam Alexa me je neki prepričvala dokler nism poslala prijavnice
A-OMG Ševedno nemorm vrjet da se je to zgudil ravn teb dej nama pošl kkšno slikco k se boste slikal al pa avtogram!
J-Ja ja bom no zdej morm it pa pakerat čaoo!
A&L-Čaoooo
Uff kok sm si odahnila ker se je Luke držal dogovora.No pa saj je vseeno zdej morm it pakerat!Poklicala sm še očija in mu povedala o tem.Končala sm klic in nadeljevala s pakiranjem.Ob devetih sm koncčala in si nrdila večerjo.Ko sm pojedla sm šla naravnost v posteljo-spat.
21. avgust 2012
u104636
u104636
Ojoj šele zdela opazm pr naslovu mogl bi bit:
He changed my life(1D)Sorry
21. avgust 2012
u104636
u104636
99,9% next jutr
00,1% next dons
21. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani