Forum
Heyy!
Ime mi je Emma Jones. Stara sem 14 let in sem le običajna najstnica. Treniram hip hop.
to sem jaz:

Imam sestro Katy,ki je stara 12.
Katy:

Bi bral forum?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. junij 2016
u209548
u209548
nextt
28. junij 2016

1. september
Ne morem prenesti dejstva,da se danes vračam v zapor (šolo).
Zjutraj vstanem in se zvlečem v kuhinjo,kjer pojem zajtrk.

oblečem oranžno oblekico do kolen. nato sedem pred kozmetično mizico. naličim se, in lase spnem v kito.
Nato naredim selfi in ga objavim na facebook. Prvič po nekaj dneh.

Nato se spomnem,da moram v šolo.
Pridem sekundo pred zvonenjem.
"This is you new classmate" reče učiteljica. ( "To je vaš novi sošolec")
"My name is Jack" reče

OMG
OMG
OMG
Kako je lep!!!
Mislim,da sem se zaljubila.

28. junij 2016
u209548
u209548
Nextt
28. junij 2016
Med glavnim odmorom stopim k Jacku. Sam sedi ob drevesu in je sendvič.
Sedem zraven in odprem svojo škatlo za malico.

Z Jackom se začneva pogovarjati. Dogovorila sva se, da se dobiva v starbucksu po pouku.

za nadaljevanje rabim 2 nexta
28. junij 2016
u209548
u209548
Nextt
28. junij 2016
Next
28. oktober 2016
Ok mau pozn pišem Next, ampak mi je dolgčas, in odločila sem se,da bom nadaljevala s temo.
Komaj sem čakala, da bo konec pouka. Ko je končno zvonilo, sem šla hitro v garderobo,kjer sem se preobula v svoje bele allstarke. Nato sem šla pred šolo. Tam je bil Jack. Vsa dekleta so strmela vanj, kot da je Justin Bieber. Ko me je videl,se je nasmehnil in skupaj sva šla v starbucks. Naročila sva dva miljšejka. On je naročil karamelnega,jaz pa vanilijevega. Ko sva popila, sva šla v park. Ko sem pogledala na uro,me je skoraj kap. Ura je kzala 15:30 pouk se je pa končal ob 13:00. Sva res skupaj že dve uri in pol? Meni se ni zdelo tako.
Pospremil me je do stolpnice. Objel me je. "Amm, Adijo" je rekel in šel. Šla sem v dvigalo, in upala da očeta še ni doma.
"KJE SI BILA" sem zaslišala očetov močan glas, ko sem vstopila v stanovanje.
"Amm v Starbucksu" mu odgovorim.
"S kom?"
Ahh ta oče, in njegova vprašanja.
"Z Jackom"
"Kdo je Jack?"
"Amm nov sošolec..."
Nato sem šla v sobo, in se preoblekla. Oblekla sem sive pajkice in črno majco s kratkimi rokavi.
Nato sem vzela svoj telefon- iPhone5s.
Kmalu dobim iPhone7+,če zmagam na državnem tekmovanju solistov. Ples je del mojega življenja. Plešem že 11 let, odkar sem stara 3. Najprej sem osem let trenirala balet, zdaj pa že 4. leto treniram hip hop. Sem kapetanka ekipe.
Dobim sporočilo na messengerju. Od Jacka.
"Hej, greš zvečer z mano,mojim bratom in mojim bratrancom v Meka?"
Grem v dnevno sobo,kjer je moj oče.
"Amm a grem lahko zvečer s prijatelji v Mc Donalds?"
Oče me je pogledal.
"Lahko..."
Nasmehnila sem se.
"Če gre Katy s tabo"
Nasmeh je izginil. Oh, Katy mora z mano. Moja mlajša sesta.
"Ok" rečem, in vzdihnem.
Nato grem v sobo, in napišem Jacku sporočilo:
"Ok... Ampak na žalost mora moja sestra zraven ):"
Takoj sem dobila odgovor: "Saj je vseeno, vsaj mojemu bratcu ne bo dolgčas"
Ob osmih, sva se s Katy odpravili v park. Tam so bili že Jack, in še dva fanta. En je imel blond lase, in modre oči le da je bil star kakšnih 13, in drugi je bil star toliko kot midva z Jackom. Jack je pokazal na manjšega fanta: "To je moj bratec Louis. Star je 13" Nato je pokazal na drugega fanta: "To je pa moj bratranec Max,ki je pri nas na obisku. Drugače je iz Londona."
"Hey" je z angleškim naglasom rekel Max.
Pogledala sem Katy,ki je bila rdeča v obraz. Gledala je Louisa.
Ko smo hodili proti Mc Donaldsu, sem ji zašepetala: "A ti je všeč?"
Katy je zardela in rekla: "Malo pa že"
Ko smo prišli, smo se vsedli za mizo.
Max je gledal mene in Jacka.
"Daj da vaju slikam" je rekel in vzel telefon.
Z Jackom sva dvignila kozarca, in se nasmehnila. Ko sem videla sliko, sem se nasmehnila.

Ko smo pojedli, smo se šli sprehajat. Nato sem pa ob 21:45 dobila sporočilo od očeta: "Pridita domov,temni se"
Fantje so naju pospremili do stolpnice. Maxu in Louisu sem dala petko, Jacka sem pa objela. Videla sem, kako Louis gleda Katy. "Objemi jo" sem mu zašepetala na uho. Nasmehnil se je in šel do nje. Mislim,bolj kjut objema pa še nisem videla. Katy je bila v šoku. Ko sva se kasneje v sobi zgovarjale, je rekla: "Nemorem vrjeti! Objel me je!"
V sobo je prišel oče: "Kdo te je objel?"
Katy: "Am noben"
Oče jo je pogledal in se začel smejati.
"Lahko noč, dekleti dobro se naspita. Jutri vaju čaka presenečenje"
"Kakšno?" ga vprašam.
"Mama pride..." je odgovoril oče. in zaprl vrata.
19. november 2016
Next
01. december 2016
Ko sva ležali v temi, je Katy rekla: "Emma...A misliš da bo res mama prišla?In Luke?"Zavzdihnila sem in rekla: "Oče nama to govori že od dne, ko sta odšla. Ne vrjamem da bosta prišla nazaj." Ko sem bila stara 11 let, in Katy 9, je mama odšla po svoje, z nekim tipom in najinim bratom Lukom. Od takrat ju nismo več videli, in oče skrbi za naju. Najprej je bil potrt, ampak jo je kmalu prebolel. "Važno je, da imam vaju..." nama je vedno govoril.
Drugo jutro je bila sobota. Z Katy sva vstali okoli osme ure in odšli v kuhinjo na zajtrk. Za mizo je sedel oče. "Mama je klicala..." je začel. "Ne bosta prišla"
Ah saj sem vedela. Naj kar ostane s tistim svojim! Nikoli se ne rabi vrniti! Le Luka pogrešam... Katy je gledala v krožnik, a ni ničesar jedla. Po licu ji je spolzela solza. Ona je bila še posebej navezana na mamo. "Vem da sta v letih,ko potrebujeta mamo" je rekel oče in srknil kavo iz skodelice.
Katy: "Oči...A če mami kdaj pride nazaj, a jo boš vzel?"
Oče: "Katy, kolikokrat ti še moram povedati. Nič več ne bova imela, mimogrede, začel sem se dobivati z drugo"
V grlu so se mi zataknili kosmiči. "KAJ?!?!"
"Že dva tedna se dobivava...Ampak ne bi rad da jo že spoznata, še malce bom počakal, da vidim ali je prava..."
Po zajtrku sem odšla v sobo. Dobila sem sporočilo. Bilo je od Jacka: "Hey, gremo ven?"
"Lahko" sem mu odpisala. Takoj sem dobila odgovor. "Super! Se dobimo čez 15 minut v parku" Oblekla sem belo majco s kratkimi rokavi,raztrgane kavbojke in bele allstarke. Čeprav mi oče ne dovoli, da se ličim, sem sedla za kozmetično mizico.
Najprej sem si uredila obrvi,nato sem uporabila malo maskare, na koncu sem si pa na ustnice dala malce svetlo rdeče šminke.
Vzela sem črno torbico, in že sem bila pripravljena.
Jaz:

Počakala sem še na Katy, ki je ravno prišla iz kuhinje. Skupaj sva šli v park, in z Jackom in Louisom smo šli na sladoled. Max je že odšel nazaj, v London. Po sladoledu, smo se malce sprehajali po mestu. Nato smo sedli na klopco. Louis in Katy sta se zatopila v pogovor, Jack se je pa sladko nasmehnil in me poljubil. Čez nekaj časa je rekel: "Amm a bi vidve pršle zvečer k nam na večerjo?"
S Katy sva se spogledale in rekla sem: "Amm pomojem da lahko.."
Nato sva s Katy mogli domov. Jack mi je po SMSju poslal njihov naslov. Ni bilo daleč.
Ob šestih, sem pla pod tuš, nato sem se začela urejati. Skodrala sem lase (trajalo je skoraj eno uro, ker sem zraven poslušala glasbo)
Nato sem se začela ličiti. Najprej obrvi, nato eyeliner, maskara in na koncu usta.
Oblekla sem belo majco in črno krilo. Katy je oblekla črne pajkice in sivo majco.
Preden sva odšli, si naju je ogledal še oče.
"Emma, zgledaš kot da si stara 19...In ti, Katy kot da si stara 10."
Jaz:

Katy:

Govoril je resnico. Nato sva odšli proti Jackovem domu.
Ko sva prišli,naju je prijazno pozdravila njuna mama. Večerja je bila odlična. Po večerji smo šli na vrt. Mama je pomivala posodo, mi smo pa sedeli na klopi, in gledali umeten ogenj, ki ga je zakuril Jack. Sedela sem pri Jacku v naročju, ker me je zeblo.
"Kje je pa vaš oče?.." sem ga vprašala.
Jack: "Oh,njega že nekaj let ni... Odšel je z neko punco..."
Spet sva se začela poljubljati, in v žepu mi je zavibriral telefon. Bil je oče. Rekel je,da naj prideva domov. Z Katy sva se poslovili, in pred vrati mi je Jack namenil dolg poljub. Če nebi prišla njegova mama, bi trajal celo večnost.
Ko sva prišli domov,sem si očistila šminko in se oblekla v pižamo. Nato sem na snapchatu dobila obvestilo. "LukeJones13 added you" pritisnila sem "add back"
Čez nekaj trenutkov sem dobila sporočilo. "Hey...Sem dodal pravilno Emmo?"
Poslal mi je svojo sliko.

Omg.
To je moj brat.
Skoraj sem padla v nezavest od navdušenja.
"Jaa jaz sem" sem mu hitro odgovorila.
Na obrazu se mi je narisal nasmešek, ko sem prebrala naslednje sporočilo.
"...
Next??
07. marec 2017
...Maša...
...Maša...
Next
12. marec 2017
Next ful cool
12. marec 2017
Nexxxxxxttttttttt
12. marec 2017
Next